Jeugd Boulder Series Zuid Holland 3, 13-01-2024 09:00, Walhalla, Den Haag
Discipline: BoulderCompetitie: Jeugd Boulder Serie Zuid Holland 2023/2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.
- START: 6 boulders tussen de 3 en 5
- MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
- MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
- Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
- Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
- Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
- Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
- Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
- Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
- U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
- U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
- U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
Definitieve wedstrijdschema
Afgelopen week zijn er nog een hoop aanmeldingen voor de wedstrijd bijgekomen. Omdat wij graag willen dat iedereen voldoende klimtijd heeft zal het schema voor morgen en klein beetje veranderen. Het definitieve wedstrijdschema voor morgen zal er als volgt uit komen te zien:
09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12
09:30 Sluiting inschrijving U10+U12
09:45 Briefing deelnemers
10:00 Start wedstrijd U10+U12
12:00 Einde wedstrijd U10+U12
Tussenstand voor de wisselbokaal om 12:30, U10+U12
11:00 Start inschrijving U14+U16
11:45 Sluit inschrijving U14+U16
12:00 Briefing deelnemers U14+U16
12:15 Start wedstrijd U14+U16
14:15 Einde wedstrijd U14+U16
12:00 Start inschrijving U18+U20
12:45 Sluit inschrijving U18+U20
13:00 Briefing deelnemers U18+U20
13:15 Start wedstrijd U18+U20
15:15 Einde wedstrijd U18+U20
Prijsuitreiking wisselbokaal winnende hallenteam 15:45 U14+U16 en U18+U20.
1 Monk Rotterdam 11943
2 Kunststof Jeugd 7867
3 Krachtstof Jeugd 4636
4 Boulderhal de Campus 4417
5 Team Delfts Bleau 4103
6 Ayers Rookies 2963
7 Revolt Youth 2525
8 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub 2040
9 Beest Boulders Jeugd 1126
10 Kei Boulderhal 1000
11 GRIP Nijmegen 805
12 Team Yellowstone 805
13 Energiehaven 776
14 Team Neoliet 715
15 Team Mountain Network 610
16 JGDCLB Den Haag 495
Let op:
- Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
- Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.
Max U10 & U12
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Max U14 & U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Max U18 & U20
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Scott Bouwman | Monk Rotterdam | ||
Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | ||
Steven Olivier | |||
Olivier de Jong | Team Mountain Network | ||
Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | ||
Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | 1 | |
Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | ||
Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | 2 | |
Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam | ||
Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | ||
Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | ||
Siena Pedrini | Revolt Youth |
Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | |
2 | Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | |
3 | Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | |
4 | Scott Bouwman | Monk Rotterdam | |
5 | Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
6 | Siena Pedrini | Revolt Youth | |
7 | Steven Olivier | ||
8 | Olivier de Jong | Team Mountain Network | |
9 | Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
10 | Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | |
11 | Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
12 | Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | |
2 | Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | |
3 | Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | |
4 | Scott Bouwman | Monk Rotterdam | |
5 | Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
6 | Siena Pedrini | Revolt Youth | |
7 | Steven Olivier | ||
8 | Olivier de Jong | Team Mountain Network | |
9 | Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
10 | Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | |
11 | Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
12 | Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | |
2 | Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | |
3 | Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | |
4 | Scott Bouwman | Monk Rotterdam | |
5 | Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
6 | Siena Pedrini | Revolt Youth | |
7 | Steven Olivier | ||
8 | Olivier de Jong | Team Mountain Network | |
9 | Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
10 | Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | |
11 | Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
12 | Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | |
2 | Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | |
3 | Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | |
4 | Scott Bouwman | Monk Rotterdam | |
5 | Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
6 | Siena Pedrini | Revolt Youth | |
7 | Steven Olivier | ||
8 | Olivier de Jong | Team Mountain Network | |
9 | Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
10 | Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | |
11 | Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
12 | Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | |
2 | Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | |
3 | Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | |
4 | Scott Bouwman | Monk Rotterdam | |
5 | Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
6 | Siena Pedrini | Revolt Youth | |
7 | Steven Olivier | ||
8 | Olivier de Jong | Team Mountain Network | |
9 | Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
10 | Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | |
11 | Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
12 | Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Boyt Duiverman | Monk Rotterdam | |
2 | Meie Bakker | JGDCLB Den Haag | |
3 | Josefine Kimenai | Monk Rotterdam | |
4 | Scott Bouwman | Monk Rotterdam | |
5 | Parker Wol | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
6 | Siena Pedrini | Revolt Youth | |
7 | Steven Olivier | ||
8 | Olivier de Jong | Team Mountain Network | |
9 | Flemming Hartman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
10 | Thomas Sloos | Kunststof Jeugd | |
11 | Stijn Maatman | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |
12 | Gijs van der Heijden | Monk Rotterdam |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Parker Wol | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T3Z1 | T1Z1 | T1Z1 | 6T8 6Z6 | 1000.0 | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |||
2 | Gijs van der Heijden | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T4Z1 | T2Z1 | Z4 | 5T9 6Z9 | 805.0 | Monk Rotterdam | |||
3 | Stijn Maatman | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T5Z2 | T2Z2 | Z5 | 5T10 6Z12 | 690.0 | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | |||
4 | Olivier de Jong | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T3Z1 | Z1 | 4T6 5Z5 | 610.0 | Team Mountain Network | ||||
5 | Thomas Sloos | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | 4T4 4Z4 | 545.0 | Kunststof Jeugd | |||||
6 | Meie Bakker | T1Z1 | T1Z1 | T2Z1 | T1Z1 | 4T5 4Z4 | 495.0 | JGDCLB Den Haag | |||||
7 | Scott Bouwman | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T2Z2 | 4T5 4Z5 | 455.0 | Monk Rotterdam | |||||
8 | Boyt Duiverman | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T3Z3 | 4T6 4Z6 | 415.0 | Monk Rotterdam | |||||
9 | Steven Olivier | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | Z1 | Z3 | Z3 | 3T3 6Z10 | 380.0 | ||||
10 | Flemming Hartman | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | Z2 | Z2 | 3T3 5Z7 | 350.0 | Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub | ||||
11 | Siena Pedrini | T2Z1 | T1Z1 | T1Z1 | Z1 | 3T4 4Z4 | 325.0 | Revolt Youth | |||||
12 | Josefine Kimenai | Z1 | 0T0 1Z1 | 300.0 | Monk Rotterdam |
Mid U10 & U12
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Mid U14 & U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Mid U18 & U20
Aantal deelnemers: 4
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | ||
Melissa van Benthem | Ayers Rookies | ||
Thomas Gubbels | Ayers Rookies | ||
Mirte Jager | Revolt Youth |
Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 4
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | |
2 | Mirte Jager | Revolt Youth | |
3 | Melissa van Benthem | Ayers Rookies | |
4 | Thomas Gubbels | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | |
2 | Mirte Jager | Revolt Youth | |
3 | Melissa van Benthem | Ayers Rookies | |
4 | Thomas Gubbels | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | |
2 | Mirte Jager | Revolt Youth | |
3 | Melissa van Benthem | Ayers Rookies | |
4 | Thomas Gubbels | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | |
2 | Mirte Jager | Revolt Youth | |
3 | Melissa van Benthem | Ayers Rookies | |
4 | Thomas Gubbels | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | |
2 | Mirte Jager | Revolt Youth | |
3 | Melissa van Benthem | Ayers Rookies | |
4 | Thomas Gubbels | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Mathias Freijse | GRIP Nijmegen | |
2 | Mirte Jager | Revolt Youth | |
3 | Melissa van Benthem | Ayers Rookies | |
4 | Thomas Gubbels | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas Gubbels | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T3Z3 | T1Z1 | T1Z1 | 6T8 6Z8 | 1000.0 | Ayers Rookies | |||
2 | Mathias Freijse | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T3Z3 | T3Z1 | T1Z1 | 6T10 6Z8 | 805.0 | GRIP Nijmegen | |||
3 | Mirte Jager | T1Z1 | T1Z1 | T1Z1 | T2Z1 | T1Z1 | 5T6 5Z5 | 690.0 | Revolt Youth | ||||
4 | Melissa van Benthem | T1Z1 | T1Z1 | T2Z1 | T1Z1 | Z4 | Z1 | 4T5 6Z9 | 610.0 | Ayers Rookies |
Start U10 & U12
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Start U14 & U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.