Lead 3, 07-04-2024 11:00, MN Noardwand, Leeuwarden
Discipline: LeadCompetitie: 2024 LEAD
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Tijden zijn definitief. Kan je niet op tijd aanwezig zijn voor de wedstrijd bel dan naar : Tel: 0348 484 076Officials:
Technisch gedelegeerde (TD): Arnoud Prinz (0348 484 076)
Hoofjury (HJ): Davy Burgel
Hoofroutebouwer (HRB): Victor Meulendijks
Wedstrijdadministrator (WAS):
In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD.
De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash routes en een halve finale en een finale met ieder één on-sight route. De top 16 deelnemers plaatsen zich voor de halve finale. De top 6 halve finalisten gaan door naar de finale. Het instap niveau voor de heren route is 7b+ en voor de vrouwen route 7a+.
Tijdschema:
Kwalificatie ronde: LIVE SCORES
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Start kwalificatie ronde Heren
11:30 uur Start kwalificatie ronde Dames
14:30 uur Einde kwalificatie (richttijd)
Halve finale ronde: (top 16 per categorie) LIVE SCORES
14:45 uur Sluit isolatie halve finale
15:00 uur Start halve finale Dames + Heren (incl. observatietijd)
16:30 uur Einde halve finale Dames + Heren (richttijd)
Finale ronde: (top 6 per categorie) LIVE SCORES
16:45 uur Sluit isolatie finale
17:30 uur Start Finale (incl. observatietijd)
18:10 uur Einde Finale + prijsuitreiking (richttijd)
De kwalificatie route video's komen uiterlijk zaterdag om 18u online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.
Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.
Leeftijd: vanaf geboortejaar 2008.
Dames
Aantal deelnemers: 23
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Klaar van den Beuken | 3 | Ayers Rookies | |
Hilde Leemburg | 23 | Apex | |
Yara Meye | 17 | Climb Up | |
Mirre Wijnen | 11 | Team Neoliet | |
Jaden Tjon | 21 | Team Neoliet | |
Elja Leijenhorst | 5 | ||
Sanne Gijselman | 2 | Team Neoliet | |
Noor Witte | 1 | ||
Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
Esmee Bonsen | 20 | IVY Climbing | |
Bente Schiffeleers | 12 | TOC Limburg | |
Ellen Timmer | 19 | Team Petzl | |
Julie de Vlieger | 6 | Team Neoliet | |
Marianne van der Steen | 13 | VerticalLife | |
Femke de Rijk | 16 | Apex | |
Freja Smed | 15 | Climb Up | |
Eva Vink | 7 | GRIP Nijmegen | |
Wanda Stuster | 22 | ||
Zoeteke Vliek | 14 | Climb Up | |
Emmy Koopman | 18 | ||
Noreen Lieftinck | 8 | ||
Iris van 't Westeinde | 4 | Team Neoliet | |
Loïsa van Laarhoven | 9 | Team Mountain Network |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team | |
---|---|---|---|---|---|
11:30 | 1 | Noor Witte | 1 | ||
11:35 | 2 | Sanne Gijselman | 2 | Team Neoliet | |
11:40 | 3 | Klaar van den Beuken | 3 | Ayers Rookies | |
11:45 | 4 | Iris van 't Westeinde | 4 | Team Neoliet | |
11:50 | 5 | Elja Leijenhorst | 5 | ||
11:55 | 6 | Julie de Vlieger | 6 | Team Neoliet | |
12:00 | 7 | Eva Vink | 7 | GRIP Nijmegen | |
12:05 | 8 | Noreen Lieftinck | 8 | ||
12:10 | 9 | Loïsa van Laarhoven | 9 | Team Mountain Network | |
12:15 | 10 | Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
12:20 | 11 | Mirre Wijnen | 11 | Team Neoliet | |
12:25 | 12 | Bente Schiffeleers | 12 | TOC Limburg | |
12:30 | Pauze | ||||
12:45 | 13 | Marianne van der Steen | 13 | VerticalLife | |
12:50 | 14 | Zoeteke Vliek | 14 | Climb Up | |
12:55 | 15 | Freja Smed | 15 | Climb Up | |
13:00 | 16 | Femke de Rijk | 16 | Apex | |
13:05 | 17 | Yara Meye | 17 | Climb Up | |
13:10 | 18 | Emmy Koopman | 18 | ||
13:15 | 19 | Ellen Timmer | 19 | Team Petzl | |
13:20 | 20 | Esmee Bonsen | 20 | IVY Climbing | |
13:25 | 21 | Jaden Tjon | 21 | Team Neoliet | |
13:30 | 22 | Wanda Stuster | 22 | ||
13:35 | 23 | Hilde Leemburg | 23 | Apex |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team | |
---|---|---|---|---|---|
11:30 | 1 | Bente Schiffeleers | 12 | TOC Limburg | |
11:35 | 2 | Marianne van der Steen | 13 | VerticalLife | |
11:40 | 3 | Zoeteke Vliek | 14 | Climb Up | |
11:45 | 4 | Freja Smed | 15 | Climb Up | |
11:50 | 5 | Femke de Rijk | 16 | Apex | |
11:55 | 6 | Yara Meye | 17 | Climb Up | |
12:00 | 7 | Emmy Koopman | 18 | ||
12:05 | 8 | Ellen Timmer | 19 | Team Petzl | |
12:10 | 9 | Esmee Bonsen | 20 | IVY Climbing | |
12:15 | 10 | Jaden Tjon | 21 | Team Neoliet | |
12:20 | 11 | Wanda Stuster | 22 | ||
12:25 | 12 | Hilde Leemburg | 23 | Apex | |
12:30 | Pauze | ||||
12:45 | 13 | Noor Witte | 1 | ||
12:50 | 14 | Sanne Gijselman | 2 | Team Neoliet | |
12:55 | 15 | Klaar van den Beuken | 3 | Ayers Rookies | |
13:00 | 16 | Iris van 't Westeinde | 4 | Team Neoliet | |
13:05 | 17 | Elja Leijenhorst | 5 | ||
13:10 | 18 | Julie de Vlieger | 6 | Team Neoliet | |
13:15 | 19 | Eva Vink | 7 | GRIP Nijmegen | |
13:20 | 20 | Noreen Lieftinck | 8 | ||
13:25 | 21 | Loïsa van Laarhoven | 9 | Team Mountain Network | |
13:30 | 22 | Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
13:35 | 23 | Mirre Wijnen | 11 | Team Neoliet |
07-04-2024 19:43
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esmee Bonsen | 20 | Top | 47+ | Top | Top | 1000.0 | IVY Climbing | ||
2 | Noor Witte | 1 | Top | Top | 40 | 41+ | 805.0 | |||
3 | Yara Meye | 17 | Top | 47 | Top | 37 | 690.0 | Climb Up | ||
4 | Sanne Gijselman | 2 | Top | 47+ | 42+ | 37 | 610.0 | Team Neoliet | ||
5 | Ellen Timmer | 19 | Top | 46 | 41 | 37 | 545.0 | Team Petzl | ||
6 | Marianne van der Steen | 13 | Top | 42 | 41+ | 30+ | 495.0 | VerticalLife | ||
7 | Doenja Sinke | 10 | Top | 42+ | 39+ | 455.0 | Kei Boulderhal | |||
8 | Klaar van den Beuken | 3 | Top | 42 | 34+ | 415.0 | Ayers Rookies | |||
9 | Bente Schiffeleers | 12 | 34 | 44 | 33+ | 380.0 | TOC Limburg | |||
10 | Iris van 't Westeinde | 4 | 34 | 39 | 33 | 350.0 | Team Neoliet | |||
11 | Jaden Tjon | 21 | Top | 42 | 32+ | 325.0 | Team Neoliet | |||
12 | Wanda Stuster | 22 | Top | 43 | 32 | 300.0 | ||||
13 | Mirre Wijnen | 11 | Top | 29 | 32 | 280.0 | Team Neoliet | |||
14 | Freja Smed | 15 | Top | 34+ | 31+ | 260.0 | Climb Up | |||
15 | Elja Leijenhorst | 5 | Top | 39+ | 31 | 240.0 | ||||
16 | Noreen Lieftinck | 8 | 21+ | 34+ | 23 | 220.0 | ||||
17 | Femke de Rijk | 16 | 24+ | 34 | 205.0 | Apex | ||||
18 | Emmy Koopman | 18 | 22 | 34 | 185.0 | |||||
19 | Hilde Leemburg | 23 | 15+ | 24 | 163.0 | Apex | ||||
19 | Julie de Vlieger | 6 | 21 | 17 | 163.0 | Team Neoliet | ||||
21 | Eva Vink | 7 | DNS | DNS | 0.0 | GRIP Nijmegen | DNS | |||
21 | Zoeteke Vliek | 14 | DNS | DNS | 0.0 | Climb Up | DNS | |||
21 | Loïsa van Laarhoven | 9 | DNS | DNS | 0.0 | Team Mountain Network | DNS |
Heren
Aantal deelnemers: 36
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Riemer van den Haak | 33 | |||
Quinn Klaassen | 59 | Team Mountain Network | ||
Merijn Langkamp | 32 | GRIP Nijmegen | ||
Jamey Menckeberg | 56 | |||
Jelle Pieters | 44 | School of Rock | ||
Jochem Kissels | 63 | TOC Limburg | ||
Jesse van den Hoek | 45 | Team Mountain Network | ||
Koen Buchmeyer | 40 | |||
Pim Kamstra | 39 | Team Mountain Network | ||
Lucas Altink | 61 | GRIP Nijmegen | ||
Sander Jansma | 36 | Apex | ||
Tom Crouwel | 52 | Climb Up | ||
Luuk Spaargaren | 64 | Team Mountain Network | ||
Bouwe Visschedijk | 55 | Impact | ||
Herman van Luijn | 57 | Klimcentrum Bjoeks | ||
Youri van der Stap | 34 | Team Delfts Bleau | ||
Auryn Ramer | 62 | Team Mountain Network | ||
Roko Sipsma | 66 | Monk Amsterdam | ||
Wouter Peletier | 49 | |||
Lars Deggeller | 47 | Klimcentrum Bjoeks | ||
Louie Hennis | 41 | Disp | ||
Mark Brand | 38 | Team Mountain Network | ||
Jesse Honkoop | 37 | Team Mountain Network | ||
Nathan Honkoop | 53 | Team Mountain Network | ||
Victor Bronkhorst | 51 | Monte Cervino | ||
Dean Kappen | 43 | |||
Christian Laisina | 48 | |||
Jayden Stekelenburg | 58 | Climb Up | ||
Paul Flintrop | 35 | Team Neoliet | ||
Bas Lexmond | 60 | RSAC | ||
Jesper Landman | 50 | Team Neoliet | ||
Merijn de Baar | 54 | Team Neoliet | ||
Mischa Rodenburg | 42 | Team Mountain Network | ||
Jens de Louw | 46 | Team Mountain Network | ||
Paul Brand | 31 | Monk Amsterdam | ||
Nout Zanders | 65 | Climb Up |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 36
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 1 | Paul Brand | 31 | Monk Amsterdam | |
11:05 | 2 | Merijn Langkamp | 32 | GRIP Nijmegen | |
11:10 | 3 | Riemer van den Haak | 33 | ||
11:15 | 4 | Youri van der Stap | 34 | Team Delfts Bleau | |
11:20 | 5 | Paul Flintrop | 35 | Team Neoliet | |
11:25 | 6 | Sander Jansma | 36 | Apex | |
11:30 | 7 | Jesse Honkoop | 37 | Team Mountain Network | |
11:35 | 8 | Mark Brand | 38 | Team Mountain Network | |
11:40 | 9 | Pim Kamstra | 39 | Team Mountain Network | |
11:45 | 10 | Koen Buchmeyer | 40 | ||
11:50 | 11 | Louie Hennis | 41 | ||
11:55 | 12 | Mischa Rodenburg | 42 | Team Mountain Network | |
12:00 | 13 | Dean Kappen | 43 | ||
12:05 | 14 | Jelle Pieters | 44 | School of Rock | |
12:10 | 15 | Jesse van den Hoek | 45 | Team Mountain Network | |
12:15 | 16 | Jens de Louw | 46 | Team Mountain Network | |
12:20 | 17 | Lars Deggeller | 47 | Klimcentrum Bjoeks | |
12:25 | 18 | Christian Laisina | 48 | ||
12:30 | Pauze | ||||
12:45 | 19 | Wouter Peletier | 49 | ||
12:50 | 20 | Jesper Landman | 50 | Team Neoliet | |
12:55 | 21 | Victor Bronkhorst | 51 | Monte Cervino | |
13:00 | 22 | Tom Crouwel | 52 | Climb Up | |
13:05 | 23 | Nathan Honkoop | 53 | Team Mountain Network | |
13:10 | 24 | Merijn de Baar | 54 | Team Neoliet | |
13:15 | 25 | Bouwe Visschedijk | 55 | Impact | |
13:20 | 26 | Jamey Menckeberg | 56 | ||
13:25 | 27 | Herman van Luijn | 57 | Klimcentrum Bjoeks | |
13:30 | 28 | Jayden Stekelenburg | 58 | Climb Up | |
13:35 | 29 | Quinn Klaassen | 59 | Team Mountain Network | |
13:40 | 30 | Bas Lexmond | 60 | RSAC | |
13:45 | 31 | Lucas Altink | 61 | GRIP Nijmegen | |
13:50 | 32 | Auryn Ramer | 62 | Team Mountain Network | |
13:55 | 33 | Jochem Kissels | 63 | TOC Limburg | |
14:00 | 34 | Luuk Spaargaren | 64 | Team Mountain Network | |
14:05 | 35 | Nout Zanders | 65 | Climb Up | |
14:10 | 36 | Roko Sipsma | 66 | Monk Amsterdam |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 1 | Wouter Peletier | 49 | ||
11:05 | 2 | Jesper Landman | 50 | Team Neoliet | |
11:10 | 3 | Victor Bronkhorst | 51 | Monte Cervino | |
11:15 | 4 | Tom Crouwel | 52 | Climb Up | |
11:20 | 5 | Nathan Honkoop | 53 | Team Mountain Network | |
11:25 | 6 | Merijn de Baar | 54 | Team Neoliet | |
11:30 | 7 | Bouwe Visschedijk | 55 | Impact | |
11:35 | 8 | Jamey Menckeberg | 56 | ||
11:40 | 9 | Herman van Luijn | 57 | Klimcentrum Bjoeks | |
11:45 | 10 | Jayden Stekelenburg | 58 | Climb Up | |
11:50 | 11 | Quinn Klaassen | 59 | Team Mountain Network | |
11:55 | 12 | Bas Lexmond | 60 | RSAC | |
12:00 | 13 | Lucas Altink | 61 | GRIP Nijmegen | |
12:05 | 14 | Auryn Ramer | 62 | Team Mountain Network | |
12:10 | 15 | Jochem Kissels | 63 | TOC Limburg | |
12:15 | 16 | Luuk Spaargaren | 64 | Team Mountain Network | |
12:20 | 17 | Nout Zanders | 65 | Climb Up | |
12:25 | 18 | Roko Sipsma | 66 | Monk Amsterdam | |
12:30 | Pauze | ||||
12:45 | 19 | Paul Brand | 31 | Monk Amsterdam | |
12:50 | 20 | Merijn Langkamp | 32 | GRIP Nijmegen | |
12:55 | 21 | Riemer van den Haak | 33 | ||
13:00 | 22 | Youri van der Stap | 34 | Team Delfts Bleau | |
13:05 | 23 | Paul Flintrop | 35 | Team Neoliet | |
13:10 | 24 | Sander Jansma | 36 | Apex | |
13:15 | 25 | Jesse Honkoop | 37 | Team Mountain Network | |
13:20 | 26 | Mark Brand | 38 | Team Mountain Network | |
13:25 | 27 | Pim Kamstra | 39 | Team Mountain Network | |
13:30 | 28 | Koen Buchmeyer | 40 | ||
13:35 | 29 | Louie Hennis | 41 | ||
13:40 | 30 | Mischa Rodenburg | 42 | Team Mountain Network | |
13:45 | 31 | Dean Kappen | 43 | ||
13:50 | 32 | Jelle Pieters | 44 | School of Rock | |
13:55 | 33 | Jesse van den Hoek | 45 | Team Mountain Network | |
14:00 | 34 | Jens de Louw | 46 | Team Mountain Network | |
14:05 | 35 | Lars Deggeller | 47 | Klimcentrum Bjoeks | |
14:10 | 36 | Christian Laisina | 48 |
07-04-2024 19:23
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luuk Spaargaren | 64 | Top | 25 | 33+ | 33+ | 1000.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Paul Brand | 31 | Top | Top | 40+ | 33 | 805.0 | Monk Amsterdam | ||
3 | Jesse Honkoop | 37 | Top | 30+ | 28 | 32 | 690.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Jens de Louw | 46 | Top | Top | 25+ | 31 | 610.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Mark Brand | 38 | Top | Top | 45+ | 17 | 545.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Jesper Landman | 50 | 37+ | 28+ | 24 | 16+ | 495.0 | Team Neoliet | ||
7 | Sander Jansma | 36 | 36+ | 27+ | 22+ | 455.0 | Apex | |||
8 | Jelle Pieters | 44 | 37+ | 28+ | 22 | 415.0 | School of Rock | |||
9 | Jayden Stekelenburg | 58 | 37+ | 23+ | 21+ | 380.0 | Climb Up | |||
10 | Youri van der Stap | 34 | 31+ | 25 | 21+ | 350.0 | Team Delfts Bleau | |||
11 | Bouwe Visschedijk | 55 | Top | 17+ | 17+ | 325.0 | Impact | |||
12 | Jochem Kissels | 63 | 37+ | 25 | 17+ | 300.0 | TOC Limburg | |||
13 | Merijn de Baar | 54 | 37+ | 23+ | 17+ | 280.0 | Team Neoliet | |||
14 | Mischa Rodenburg | 42 | 31+ | 23 | 16 | 260.0 | Team Mountain Network | |||
15 | Paul Flintrop | 35 | 28 | 25 | 15 | 240.0 | Team Neoliet | |||
16 | Roko Sipsma | 66 | 28+ | 25 | 11 | 220.0 | Monk Amsterdam | |||
17 | Dean Kappen | 43 | 35+ | 18 | 205.0 | |||||
18 | Nout Zanders | 65 | 36+ | 16 | 185.0 | Climb Up | ||||
19 | Pim Kamstra | 39 | 26 | 23 | 170.0 | Team Mountain Network | ||||
20 | Lars Deggeller | 47 | 19+ | 23+ | 155.0 | Klimcentrum Bjoeks | ||||
21 | Quinn Klaassen | 59 | 27+ | 18 | 145.0 | Team Mountain Network | ||||
22 | Herman van Luijn | 57 | 28+ | 16 | 130.0 | Klimcentrum Bjoeks | ||||
23 | Merijn Langkamp | 32 | 24+ | 21 | 120.0 | GRIP Nijmegen | ||||
24 | Wouter Peletier | 49 | 24+ | 19 | 105.0 | |||||
25 | Nathan Honkoop | 53 | 29+ | 11+ | 95.0 | Team Mountain Network | ||||
26 | Jamey Menckeberg | 56 | 24 | 18 | 84.0 | |||||
27 | Bas Lexmond | 60 | 27+ | 11+ | 73.0 | RSAC | ||||
28 | Victor Bronkhorst | 51 | 27 | 11+ | 63.0 | Monte Cervino | ||||
29 | Riemer van den Haak | 33 | 24 | 15+ | 56.0 | |||||
30 | Lucas Altink | 61 | 24 | 11+ | 48.0 | GRIP Nijmegen | ||||
31 | Jesse van den Hoek | 45 | 21+ | 11+ | 42.0 | Team Mountain Network | ||||
32 | Louie Hennis | 41 | 14+ | 11+ | 37.0 | |||||
33 | Christian Laisina | 48 | 14 | 11+ | 33.0 | |||||
34 | Koen Buchmeyer | 40 | DNS | DNS | 0.0 | DNS | ||||
34 | Tom Crouwel | 52 | DNS | DNS | 0.0 | Climb Up | DNS | |||
34 | Auryn Ramer | 62 | DNS | DNS | 0.0 | Team Mountain Network | DNS |
Team Uitslag
# | Team | Totaal |
---|---|---|
1 | Team Neoliet | 2300.0 |
1 | Team Mountain Network | 2300.0 |
3 | Climb Up | 1515.0 |
4 | Monk Amsterdam | 1025.0 |
5 | IVY Climbing | 1000.0 |
6 | Apex | 823.0 |
7 | TOC Limburg | 680.0 |
8 | Team Petzl | 545.0 |
9 | VerticalLife | 495.0 |
10 | Kei Boulderhal | 455.0 |
11 | Ayers Rookies | 415.0 |
11 | School of Rock | 415.0 |
13 | Team Delfts Bleau | 350.0 |
14 | Impact | 325.0 |
15 | Klimcentrum Bjoeks | 285.0 |
16 | GRIP Nijmegen | 168.0 |
17 | RSAC | 73.0 |
18 | Monte Cervino | 63.0 |