Jeugd Lead Series Noord Oost 1, 20-01-2024 10:00, Noardwand, Leeuwarden
Discipline: LeadCompetitie: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
- Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
- Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
- Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
- U10, U12 & U14 (2010-2015)
- U16, U18 & U20 (2004-2009)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema:
10.00 hal open
10.30 einde aanmeldtijd START
10.45 - 13:45 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.00 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.15 - 14.00 briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15 prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45 briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00 prijsuitreiking Max
10.00 hal open
10.30 einde aanmeldtijd START
10.45 - 13:45 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.00 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.15 - 14.00 briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15 prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45 briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00 prijsuitreiking Max
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Max U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Max U16, U18 & U20, lead
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Kay de Wit | Arqué | |||
Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | |||
Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | |||
Siem van den Akker | Team Mountain Network | Disp | ||
Quin van Foeken | ||||
Valérie Pool | Team Mountain Network | |||
Jitse van der Werff | Team Mountain Network | |||
Tim Meulen | Team Mountain Network | |||
Senna Numan | 1 | |||
Marije Moen | Team Mountain Network | Disp | ||
N Almufty | Team Mountain Network | Disp | ||
Joël Verhoef | Team Mountain Network | Disp |
Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Tim Meulen | Team Mountain Network | |
2 | Jitse van der Werff | Team Mountain Network | |
3 | Kay de Wit | Arqué | |
4 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | |
5 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | |
6 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | |
7 | Valérie Pool | Team Mountain Network | |
8 | Senna Numan | ||
9 | Quin van Foeken | ||
10 | Marije Moen | Team Mountain Network | |
11 | N Almufty | Team Mountain Network | |
12 | Joël Verhoef | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Tim Meulen | Team Mountain Network | |
2 | Jitse van der Werff | Team Mountain Network | |
3 | Kay de Wit | Arqué | |
4 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | |
5 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | |
6 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | |
7 | Valérie Pool | Team Mountain Network | |
8 | Senna Numan | ||
9 | Quin van Foeken | ||
10 | Marije Moen | Team Mountain Network | |
11 | N Almufty | Team Mountain Network | |
12 | Joël Verhoef | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Tim Meulen | Team Mountain Network | |
2 | Jitse van der Werff | Team Mountain Network | |
3 | Kay de Wit | Arqué | |
4 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | |
5 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | |
6 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | |
7 | Valérie Pool | Team Mountain Network | |
8 | Senna Numan | ||
9 | Quin van Foeken | ||
10 | Marije Moen | Team Mountain Network | |
11 | N Almufty | Team Mountain Network | |
12 | Joël Verhoef | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Tim Meulen | Team Mountain Network | |
2 | Jitse van der Werff | Team Mountain Network | |
3 | Kay de Wit | Arqué | |
4 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | |
5 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | |
6 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | |
7 | Valérie Pool | Team Mountain Network | |
8 | Senna Numan | ||
9 | Quin van Foeken | ||
10 | Marije Moen | Team Mountain Network | |
11 | N Almufty | Team Mountain Network | |
12 | Joël Verhoef | Team Mountain Network |
20-01-2024 16:09
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yoram Dijkstra | Top | Top | Top | 44 | 1000.0 | Yosemite Jeugd | |||
2 | Sijmen de Vries | Top | Top | Top | 41 | 748.0 | Yosemite Jeugd | |||
2 | N Almufty | Top | Top | Top | 41 | 748.0 | Team Mountain Network | |||
4 | Quin van Foeken | Top | Top | Top | 34 | 610.0 | ||||
5 | Tim Meulen | Top | Top | Top | 14 | 545.0 | Team Mountain Network | |||
6 | Kay de Wit | Top | Top | 21 | 27 | 495.0 | Arqué | |||
7 | Valérie Pool | Top | 28 | Top | 24 | 455.0 | Team Mountain Network | |||
8 | Senna Numan | Top | Top | 16 | 23 | 415.0 | ||||
9 | Siem van den Akker | 22 | Top | Top | 13 | 380.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Marije Moen | Top | 29 | 34 | 22 | 350.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Jitse van der Werff | Top | 30 | 21 | 16 | 325.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Joël Verhoef | 22 | Top | 30 | 9 | 300.0 | Team Mountain Network |
Mid U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Mid U16, U18 & U20, lead
Aantal deelnemers: 9
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Emma Bos | ES Onsight Klimteam | ||
Silke Berends | 1 | ||
Jonas Bootsma | |||
Hedwig Brink | |||
Lorelei Patberg | Yosemite Jeugd | 2 | |
Hidde Venema | |||
Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | 3 | |
Iverne van der Velde | |||
Steffen Brandes | Team Mountain Network |
Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 9
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Iverne van der Velde | ||
2 | Hidde Venema | ||
3 | Silke Berends | ||
4 | Lorelei Patberg | Yosemite Jeugd | |
5 | Emma Bos | ES Onsight Klimteam | |
6 | Jonas Bootsma | ||
7 | Hedwig Brink | ||
8 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | |
9 | Steffen Brandes | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Iverne van der Velde | ||
2 | Hidde Venema | ||
3 | Silke Berends | ||
4 | Lorelei Patberg | Yosemite Jeugd | |
5 | Emma Bos | ES Onsight Klimteam | |
6 | Jonas Bootsma | ||
7 | Hedwig Brink | ||
8 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | |
9 | Steffen Brandes | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Iverne van der Velde | ||
2 | Hidde Venema | ||
3 | Silke Berends | ||
4 | Lorelei Patberg | Yosemite Jeugd | |
5 | Emma Bos | ES Onsight Klimteam | |
6 | Jonas Bootsma | ||
7 | Hedwig Brink | ||
8 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | |
9 | Steffen Brandes | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Iverne van der Velde | ||
2 | Hidde Venema | ||
3 | Silke Berends | ||
4 | Lorelei Patberg | Yosemite Jeugd | |
5 | Emma Bos | ES Onsight Klimteam | |
6 | Jonas Bootsma | ||
7 | Hedwig Brink | ||
8 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | |
9 | Steffen Brandes | Team Mountain Network |
20-01-2024 16:09
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marlijn ter Maat | Top | Top | 23 | Top | 1000.0 | Yosemite Jeugd | |||
2 | Iverne van der Velde | Top | Top | 24 | 32 | 805.0 | ||||
3 | Steffen Brandes | Top | Top | 22 | Top | 690.0 | Team Mountain Network | |||
4 | Hidde Venema | Top | 38 | 23 | Top | 610.0 | ||||
5 | Lorelei Patberg | Top | 40 | 22 | 26 | 545.0 | Yosemite Jeugd | |||
6 | Hedwig Brink | Top | 30 | 13 | 19 | 495.0 | ||||
7 | Jonas Bootsma | 34 | 30 | 15 | 19 | 455.0 | ||||
8 | Emma Bos | 34 | 28 | 3 | 14 | 415.0 | ES Onsight Klimteam | |||
9 | Silke Berends | 380.0 |
Start U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Start U16, U18 & U20, lead
Aantal deelnemers: 3
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Femke Mulder | Klimcentrum Bjoeks | ||
Faya Pinedo | Klimcentrum Bjoeks | ||
Elise Willemsen | Klimcentrum Bjoeks |
Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 3
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Elise Willemsen | Klimcentrum Bjoeks | |
2 | Femke Mulder | Klimcentrum Bjoeks | |
3 | Faya Pinedo | Klimcentrum Bjoeks |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Elise Willemsen | Klimcentrum Bjoeks | |
2 | Femke Mulder | Klimcentrum Bjoeks | |
3 | Faya Pinedo | Klimcentrum Bjoeks |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Elise Willemsen | Klimcentrum Bjoeks | |
2 | Femke Mulder | Klimcentrum Bjoeks | |
3 | Faya Pinedo | Klimcentrum Bjoeks |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Elise Willemsen | Klimcentrum Bjoeks | |
2 | Femke Mulder | Klimcentrum Bjoeks | |
3 | Faya Pinedo | Klimcentrum Bjoeks |
20-01-2024 16:09
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Femke Mulder | Top | Top | Top | 40 | 1000.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
2 | Faya Pinedo | Top | Top | Top | 34 | 805.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
3 | Elise Willemsen | Top | 24 | 10 | 22 | 690.0 | Klimcentrum Bjoeks |