Jeugd Lead Series Noord Oost 2, 10-02-2024 10:00, Mountain Network, Heerenveen
Discipline: LeadCompetitie: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
- Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
- Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
- Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema:
10.00 hal open
10.30 einde aanmeldtijd START
10.45 - 13:45 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.00 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.15 - 14.00 briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15 prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45 briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00 prijsuitreiking Max
10.00 hal open
10.30 einde aanmeldtijd START
10.45 - 13:45 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.00 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.15 - 14.00 briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15 prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45 briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00 prijsuitreiking Max
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Max U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Max U16, U18 & U20, lead
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|---|
Yoram Dijkstra | NED | Yosemite Jeugd | |||
Marlijn ter Maat | NED | Yosemite Jeugd | |||
Sijmen de Vries | NED | Yosemite Jeugd | |||
Siem van den Akker | NED | Team Mountain Network | |||
Léon Hoekerd | NED | Yosemite Jeugd | |||
Senna Numan | NED | Team Mountain Network | 1 | ||
Quin van Foeken | NED | ||||
Tinka Jalving | NED | Yosemite Jeugd | |||
Tim Meulen | NED | Team Mountain Network | |||
Valérie Pool | NED | Team Mountain Network | |||
Maja Nowak | POL | Top Climbing Twente | Disp |
Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
2 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Quin van Foeken | |||
5 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
6 | Tinka Jalving | Yosemite Jeugd | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Léon Hoekerd | Yosemite Jeugd | ||
9 | Valérie Pool | Team Mountain Network | ||
10 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
11 | Senna Numan | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
2 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Quin van Foeken | |||
5 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
6 | Tinka Jalving | Yosemite Jeugd | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Léon Hoekerd | Yosemite Jeugd | ||
9 | Valérie Pool | Team Mountain Network | ||
10 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
11 | Senna Numan | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
2 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Quin van Foeken | |||
5 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
6 | Tinka Jalving | Yosemite Jeugd | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Léon Hoekerd | Yosemite Jeugd | ||
9 | Valérie Pool | Team Mountain Network | ||
10 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
11 | Senna Numan | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
2 | Marlijn ter Maat | Yosemite Jeugd | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Quin van Foeken | |||
5 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
6 | Tinka Jalving | Yosemite Jeugd | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Léon Hoekerd | Yosemite Jeugd | ||
9 | Valérie Pool | Team Mountain Network | ||
10 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
11 | Senna Numan | Team Mountain Network |
10-02-2024 16:10
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 2 | 3 | 4 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yoram Dijkstra | NED | Top | Top | Top | 22 | 1000.0 | Yosemite Jeugd | |||
2 | Sijmen de Vries | NED | Top | Top | 30 | 21 | 805.0 | Yosemite Jeugd | |||
3 | Quin van Foeken | NED | Top | Top | 27 | 15 | 690.0 | ||||
4 | Tim Meulen | NED | Top | Top | 24 | 16 | 578.0 | Team Mountain Network | |||
4 | Maja Nowak | POL | Top | 13 | 34 | 21 | 578.0 | Top Climbing Twente | |||
6 | Tinka Jalving | NED | Top | Top | 26 | 14 | 495.0 | Yosemite Jeugd | |||
7 | Marlijn ter Maat | NED | Top | 17 | 16 | 16 | 455.0 | Yosemite Jeugd | |||
8 | Senna Numan | NED | Top | Top | 9 | 14 | 415.0 | Team Mountain Network | |||
9 | Valérie Pool | NED | Top | Top | 16 | 3 | 380.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Siem van den Akker | NED | Top | 17 | 16 | 7 | 350.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Léon Hoekerd | NED | Top | 9 | 16 | 4 | 325.0 | Yosemite Jeugd |
Mid U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Mid U16, U18 & U20, lead
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Start U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.