Jeugd Boulder 2, 06-03-2010 11:00, De Klimmuur Haarlem

Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder 2010
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
Aan deze wedstrijd kunnen vier leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1991 en 1992], Jeugd A [1993 en 1994], Jeugd B [1995 en 1996] en Jeugd C [1997 en 1998]. Jeugd B en Jeugd C zijn samengevoegd tot één categorie.

De wedstrijdformule is simpel: Klim je tien moeilijkste boulders en lever je scorekaart aan het einde van de wedstrijd in. Je mag elke boulder zo vaak proberen als je wilt! Je beste twee wedstrijdresultaten tellen mee voor de competitie eindstand.

De wedstrijd begint om 11:00 uur en duurt tot 15:00 uur. de prijsuitreiking is om 15:30 uur

LET OP! De Jeugd Boulder Competitie geldt niet als kwalificatie voor het NJK Boulder. Dit kampioenschap heeft een open inschrijving. De winnaars van de competitie plaatsen zich direct voor de finale van het NJK Boulder.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Jasper van der Sande 203 NED Outdoor Valley
Bastiaan Sporrel 205 NED
Stefan Gerritsen 201 NED
Martijn Roelofs 202 NED
Pepijn Smit 204 NED Team Haarlem

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stefan Gerritsen 201 NED
2 Martijn Roelofs 202 NED
3 Pepijn Smit 204 NED Team Haarlem
4 Jasper van der Sande 203 NED Outdoor Valley
5 Bastiaan Sporrel 205 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Stefan Gerritsen 201 NED 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 576 100.0
2 Pepijn Smit 204 NED 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 531 80.0 Team Haarlem
3 Jasper van der Sande 203 NED 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 505 65.0 Outdoor Valley
3 Bastiaan Sporrel 205 NED 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 505 65.0
5 Martijn Roelofs 202 NED 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 326 51.0

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Jelle Schouten 410 NED Ayers Rookies
Jaap Maaskant 409 NED Monk Eindhoven
Tim Reuser 707 NED
Michiel Hennevelt 407 NED
Stijn Janssen 408 NED Monk Eindhoven
Tom Hendriks 406 NED Monk Eindhoven
Jasper Bloem 401 NED Monk Eindhoven
Bram Hartsuiker 404 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper Bloem 401 NED Monk Eindhoven
2 Michiel Hennevelt 407 NED
3 Tim Reuser 707 NED
4 Stijn Janssen 408 NED Monk Eindhoven
5 Bram Hartsuiker 404 NED Klimmuur Utrecht
6 Tom Hendriks 406 NED Monk Eindhoven
7 Jaap Maaskant 409 NED Monk Eindhoven
8 Jelle Schouten 410 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 707 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 680 100.0
2 Michiel Hennevelt 407 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 505 80.0
3 Jaap Maaskant 409 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 409 65.0 Monk Eindhoven
3 Tom Hendriks 406 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 409 65.0 Monk Eindhoven
5 Jelle Schouten 410 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 375 51.0 Ayers Rookies
6 Stijn Janssen 408 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 353 47.0 Monk Eindhoven
6 Jasper Bloem 401 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 353 47.0 Monk Eindhoven
8 Bram Hartsuiker 404 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 84 40.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Ben Paul 614 NED Yosemite
Max Ruys 616 NED
Bas Kuipers 612 NED
Nourdin Kaai 609 NED
Jelle Grobben 604 NED
Riemer Koorn 611 NED
Jochem Daams 603 NED
Mark Brand 602 NED
Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
Julian Konig 610 NED ED+
William Hopwood 607 NED ED+
Jan Van Lookeren campagne 613 NED Klimmuur Utrecht
Jorrit van de Wiel 619 NED Monk Eindhoven
Giel Wieggers 618 NED Monk Eindhoven
Noa Schoffelen 617 NED Monk Eindhoven
Thijs van Herwijnen 606 NED
Joran Bloem 601 NED Monk Eindhoven
Max Roelofs 615 NED Monk Eindhoven
Bob Schubert 620 NED
Axel Bom 702 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joran Bloem 601 NED Monk Eindhoven
2 Max Roelofs 615 NED Monk Eindhoven
3 Bob Schubert 620 NED
4 Bas Kuipers 612 NED
5 William Hopwood 607 NED ED+
6 Noa Schoffelen 617 NED Monk Eindhoven
7 Giel Wieggers 618 NED Monk Eindhoven
8 Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
9 Mark Brand 602 NED
10 Jelle Grobben 604 NED
11 Jan Van Lookeren campagne 613 NED Klimmuur Utrecht
12 Jochem Daams 603 NED
13 Riemer Koorn 611 NED
14 Jorrit van de Wiel 619 NED Monk Eindhoven
15 Nourdin Kaai 609 NED
16 Julian Konig 610 NED ED+
17 Axel Bom 702 NED
18 Thijs van Herwijnen 606 NED
19 Ben Paul 614 NED Yosemite
20 Max Ruys 616 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Daan Groskamp 605 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 531 100.0 Top Climbing Holland
2 Bob Schubert 620 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 505 80.0
3 Giel Wieggers 618 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 442 65.0 Monk Eindhoven
4 Riemer Koorn 611 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 396 55.0
5 William Hopwood 607 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 357 51.0 ED+
6 Max Ruys 616 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 305 47.0
7 Julian Konig 610 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 291 43.0 ED+
8 Joran Bloem 601 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 288 40.0 Monk Eindhoven
9 Mark Brand 602 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 282 37.0
10 Max Roelofs 615 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 275 34.0 Monk Eindhoven
11 Jorrit van de Wiel 619 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 258 31.0 Monk Eindhoven
12 Jan Van Lookeren campagne 613 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 243 28.0 Klimmuur Utrecht
13 Bas Kuipers 612 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 228 26.0
14 Ben Paul 614 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 226 24.0 Yosemite
15 Jelle Grobben 604 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 211 22.0
16 Noa Schoffelen 617 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 176 20.0 Monk Eindhoven
17 Jochem Daams 603 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 166 18.0
18 Axel Bom 702 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 138 16.0
19 Thijs van Herwijnen 606 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 101 14.0
20 Nourdin Kaai 609 NED 1 1 1 76 12.0

Meisjes Junioren

Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Sara Bouma 301 NED
Sanne Maas 304 NED
Tirza Noach 305 NED Klimhal Amsterdam
Tabitha Buma 302 NED ED+
Swaen Harmsen 303 NED Klimmuur Utrecht
Elsa Doornbos 307 NED
Brechtje Anthonissen 308 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brechtje Anthonissen 308 NED
2 Sanne Maas 304 NED
3 Sara Bouma 301 NED
4 Elsa Doornbos 307 NED
5 Tabitha Buma 302 NED ED+
6 Swaen Harmsen 303 NED Klimmuur Utrecht
7 Tirza Noach 305 NED Klimhal Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Tabitha Buma 302 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 396 100.0 ED+
2 Brechtje Anthonissen 308 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 277 80.0
3 Elsa Doornbos 307 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 262 65.0
4 Sanne Maas 304 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 261 55.0
5 Tirza Noach 305 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 252 51.0 Klimhal Amsterdam
6 Sara Bouma 301 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 215 47.0
7 Swaen Harmsen 303 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 189 43.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Eva Vink 510 NED
Femke Ebbelaar 503 NED
Liza Berends 501 NED
Linda Langhout 507 NED ED+
Lisan Schroot 509 NED Klimmuur Utrecht
Roos van Rooij 508 NED
Diederieke van Herwijnen 506 NED
Sara Franken 504 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sara Franken 504 NED
2 Eva Vink 510 NED
3 Liza Berends 501 NED
4 Roos van Rooij 508 NED
5 Lisan Schroot 509 NED Klimmuur Utrecht
6 Diederieke van Herwijnen 506 NED
7 Femke Ebbelaar 503 NED
8 Linda Langhout 507 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Eva Vink 510 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 304 100.0
1 Liza Berends 501 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 304 100.0
3 Roos van Rooij 508 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 277 65.0
4 Femke Ebbelaar 503 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 247 55.0
5 Linda Langhout 507 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 220 51.0 ED+
6 Lisan Schroot 509 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 185 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Diederieke van Herwijnen 506 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 167 43.0
8 Sara Franken 504 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 141 40.0