Jeugd Boulder 2, 05-03-2011 11:00, De Klimmuur Haarlem

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2011
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1992 en 1993], Jeugd A [1994 en 1995], Jeugd B+C [1996 t/m 1999]
De wedstrijdformule is simpel: Klim je tien moeilijkste boulders en lever je scorekaart aan het einde van de wedstrijd in. Je mag elke boulder zo vaak proberen als je wilt! Alle wedstrijdresultaten tellen mee voor de competitie eindstand.

LET OP! De Jeugd Boulder Competitie geldt niet als kwalificatie voor het NJK Boulder. Dit kampioenschap heeft een open inschrijving.
Beschrijving:
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers a €12,- te voldoen bij binnenkomst.

Tijdschema:
10.00 uur Klimhal open
11.00 uur Start wedstrijd
15.00 uur Einde wedstrijd
15.30 uur Prijsuitreiking

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Remon Hijdra 203 NED Ayers Rookies
Ewout Knoester 205 NED Ayers Rookies
Milan Bos 201 NED
Tim Reuser 207 NED Top Climbing Holland
Jaap Maaskant 206 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jaap Maaskant 206 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Tim Reuser 207 NED Top Climbing Holland
3 Remon Hijdra 203 NED Ayers Rookies
4 Milan Bos 201 NED
5 Ewout Knoester 205 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 207 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 769 100.0 Top Climbing Holland
2 Jaap Maaskant 206 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 449 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Ewout Knoester 205 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 422 65.0 Ayers Rookies
4 Remon Hijdra 203 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 313 55.0 Ayers Rookies
5 Milan Bos 201 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 275 51.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Jelle Schouten 407 NED Ayers Rookies
Riemer Koorn 403 NED Climbing4u
Jelle Grobben 401 NED Climbing4u
Tycho de Weert 408 NED
Giel Wieggers 409 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tom Hendriks 402 NED Monk Jeugd Eindhoven
Stijn Janssen 901 NED
Jorrit van de Wiel 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
Enrique Perdok 406 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thijs van Mourik 902 NED
Bram Hartsuiker 903 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bram Hartsuiker 903 NED
2 Thijs van Mourik 902 NED
3 Stijn Janssen 901 NED
4 Enrique Perdok 406 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Jorrit van de Wiel 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Tom Hendriks 402 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Giel Wieggers 409 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Riemer Koorn 403 NED Climbing4u
9 Tycho de Weert 408 NED
10 Jelle Schouten 407 NED Ayers Rookies
11 Jelle Grobben 401 NED Climbing4u
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Tom Hendriks 402 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 621 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Riemer Koorn 403 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 506 80.0 Climbing4u
3 Giel Wieggers 409 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 498 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jelle Schouten 407 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 461 55.0 Ayers Rookies
5 Jorrit van de Wiel 410 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 425 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Tycho de Weert 408 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 388 47.0
7 Jelle Grobben 401 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 329 43.0 Climbing4u
8 Enrique Perdok 406 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 252 40.0 Monk Jeugd Eindhoven
9 Thijs van Mourik 902 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 174 37.0
10 Bram Hartsuiker 903 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 97 34.0
11 Stijn Janssen 901 NED 0 31.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Mark Brand 603 NED Thea
Daan Groskamp 606 NED Top Climbing Holland
Sten van Vliet 619 NED ES Onsight Klimtalenten
Huub Bijkerk 601 NED ES Onsight Klimtalenten
Joran Bloem 602 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jochem Daams 604 NED Monk Jeugd Eindhoven
Neil van de Sande 614 NED Monk Jeugd Eindhoven
Trevor Vermoolen 618 NED Climbing4u
Thijs van Herwijnen 607 NED
Isaac van Hoogstraaten 608 NED Monk Jeugd Eindhoven Buiten mededingen
Ben Paul 612 NED Yosemite
Jan Van Lookeren campagne 610 NED Klimmuur Utrecht
Joep de Smet 616 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet 616 NED Klimmuur Utrecht
2 Jan Van Lookeren campagne 610 NED Klimmuur Utrecht
3 Ben Paul 612 NED Yosemite
4 Isaac van Hoogstraaten 608 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Thijs van Herwijnen 607 NED
6 Trevor Vermoolen 618 NED Climbing4u
7 Neil van de Sande 614 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Jochem Daams 604 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Joran Bloem 602 NED Monk Jeugd Eindhoven
10 Sten van Vliet 619 NED ES Onsight Klimtalenten
11 Daan Groskamp 606 NED Top Climbing Holland
12 Mark Brand 603 NED Thea
13 Huub Bijkerk 601 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Daan Groskamp 606 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 535 100.0 Top Climbing Holland
2 Mark Brand 603 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 374 80.0 Thea
3 Sten van Vliet 619 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 353 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Joran Bloem 602 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 333 55.0 Monk Jeugd Eindhoven
5 Ben Paul 612 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 267 51.0 Yosemite
6 Jan Van Lookeren campagne 610 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 245 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Jochem Daams 604 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 217 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Neil van de Sande 614 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 197 40.0 Monk Jeugd Eindhoven
9 Joep de Smet 616 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 196 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Isaac van Hoogstraaten 608 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 180 0.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Trevor Vermoolen 618 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 158 34.0 Climbing4u
12 Thijs van Herwijnen 607 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 138 31.0
13 Huub Bijkerk 601 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 97 28.0 ES Onsight Klimtalenten

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Nat. Team
Marjolein Duijvestijn 103 NED
Nike Dekkers 102 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 2

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nike Dekkers 102 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Marjolein Duijvestijn 103 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Marjolein Duijvestijn 103 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 295 100.0
2 Nike Dekkers 102 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 260 80.0 Monk Jeugd Eindhoven

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Sanne Maas 309 NED
Sara Bouma 301 NED
Djoeke Woutman 311 NED Ayers Rookies
Diederieke van Herwijnen 307 NED
Swaen Harmsen 306 NED Klimmuur Utrecht
Lisan Schroot 310 NED Klimmuur Utrecht
Elsa Doornbos 304 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 304 NED
2 Lisan Schroot 310 NED Klimmuur Utrecht
3 Swaen Harmsen 306 NED Klimmuur Utrecht
4 Diederieke van Herwijnen 307 NED
5 Djoeke Woutman 311 NED Ayers Rookies
6 Sara Bouma 301 NED
7 Sanne Maas 309 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Elsa Doornbos 304 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 361 100.0
2 Sanne Maas 309 NED 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 353 80.0
3 Swaen Harmsen 306 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 286 65.0 Klimmuur Utrecht
4 Sara Bouma 301 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 257 55.0
5 Djoeke Woutman 311 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 212 51.0 Ayers Rookies
6 Diederieke van Herwijnen 307 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 208 47.0
7 Lisan Schroot 310 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 182 43.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Aniek Lith NED
Liza Berends NED
Lisa Sanders NED
Yuan de Rozario NED
Rosanne Rikhof NED
Bo Nederkoorn NED
Enya Groenland NED
Rosa Vroom 514 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lisa Sanders NED
2 Yuan de Rozario NED
3 Rosanne Rikhof NED
4 Bo Nederkoorn NED
5 Aniek Lith NED
6 Liza Berends NED
7 Enya Groenland NED
8 Rosa Vroom 514 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Liza Berends NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 361 100.0
2 Enya Groenland NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 353 80.0
3 Aniek Lith NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 265 65.0
4 Lisa Sanders NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 250 53.0
4 Rosanne Rikhof NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 250 53.0
6 Rosa Vroom 514 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 212 47.0
7 Yuan de Rozario NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 165 43.0
8 Bo Nederkoorn NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 90 40.0