Jeugd Boulder 3, 10-04-2011 11:00, SteepPart Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2011
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1992 en 1993], Jeugd A [1994 en 1995], Jeugd B+C [1996 t/m 1999]
De wedstrijdformule is simpel: Klim je tien moeilijkste boulders en lever je scorekaart aan het einde van de wedstrijd in. Je mag elke boulder zo vaak proberen als je wilt! Alle wedstrijdresultaten tellen mee voor de competitie eindstand.

LET OP! De Jeugd Boulder Competitie geldt niet als kwalificatie voor het NJK Boulder. Dit kampioenschap heeft een open inschrijving.

Programma:
12.00 uur Klimhal open
13.00 uur Start wedstrijd
17.00 uur Einde wedstrijd
17.30 uur prijsuitreiking

Beschrijving:
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers a €12,- te voldoen bij binnenkomst.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Milan Bos 201 NED
Jaap Maaskant 203 NED Monk Jeugd Eindhoven
Remon Hijdra 202 NED Ayers Rookies

Ronde: Eerste ronde Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Milan Bos 201 NED
2 Remon Hijdra 202 NED Ayers Rookies
3 Jaap Maaskant 203 NED Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Jaap Maaskant 203 NED 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 660 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Remon Hijdra 202 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 510 80.0 Ayers Rookies
3 Milan Bos 201 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 369 65.0

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Jelle Schouten 410 NED Ayers Rookies
Riemer Koorn 406 NED
Jelle Grobben 402 NED
Jasper Bloem 401 NED Monk Jeugd Eindhoven
Giel Wieggers 412 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jorrit van de Wiel 413 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tom Hendriks 403 NED Monk Jeugd Eindhoven
Dennis Hijdra 404 NED
Tije Bakker 901 NED Ayers Rookies
Thijs van Mourik 904 NED

Ronde: Eerste ronde Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijs van Mourik 904 NED
2 Tije Bakker 901 NED Ayers Rookies
3 Tom Hendriks 403 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Jasper Bloem 401 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Jorrit van de Wiel 413 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Giel Wieggers 412 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Dennis Hijdra 404 NED
8 Riemer Koorn 406 NED
9 Jelle Grobben 402 NED
10 Jelle Schouten 410 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Giel Wieggers 412 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 705 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Tom Hendriks 403 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 700 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jelle Schouten 410 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 640 65.0 Ayers Rookies
4 Riemer Koorn 406 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 610 55.0
5 Jorrit van de Wiel 413 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 535 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Jasper Bloem 401 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 510 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jelle Grobben 402 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 450 43.0
8 Tije Bakker 901 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 425 40.0 Ayers Rookies
9 Dennis Hijdra 404 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 166 35.0
9 Thijs van Mourik 904 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 166 35.0

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Mark Brand 603 NED Thea
Bob Schubert 614 NED Top Climbing Holland
Ben Paul 611 NED Yosemite
Wouter Koenders 607 NED
Raf Martens 609 NED
Noa Schoffelen 613 NED Monk Jeugd Eindhoven
Joran Bloem 602 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jochem Daams 604 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sten van Vliet 619 NED ES Onsight Klimtalenten
Bas Siderius 615 NED ES Onsight Klimtalenten
Huub Bijkerk 601 NED ES Onsight Klimtalenten
Joep de Smet 616 NED Klimmuur Utrecht
Neil van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tomas Noordsij 610 NED Climbing4u
Trevor Vermoolen 618 NED Climbing4u
Boubacar Barry 905 NED

Ronde: Eerste ronde Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boubacar Barry 905 NED
2 Bob Schubert 614 NED Top Climbing Holland
3 Mark Brand 603 NED Thea
4 Raf Martens 609 NED
5 Joran Bloem 602 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Jochem Daams 604 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Neil van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Noa Schoffelen 613 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Sten van Vliet 619 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Huub Bijkerk 601 NED ES Onsight Klimtalenten
11 Trevor Vermoolen 618 NED Climbing4u
12 Ben Paul 611 NED Yosemite
13 Tomas Noordsij 610 NED Climbing4u
14 Joep de Smet 616 NED Klimmuur Utrecht
15 Bas Siderius 615 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Wouter Koenders 607 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Bob Schubert 614 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 705 100.0 Top Climbing Holland
2 Mark Brand 603 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 585 80.0 Thea
3 Joran Bloem 602 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 465 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Sten van Vliet 619 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 405 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Bas Siderius 615 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 389 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Ben Paul 611 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 349 47.0 Yosemite
7 Wouter Koenders 607 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 290 41.0
7 Boubacar Barry 905 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 290 41.0
9 Joep de Smet 616 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 265 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Trevor Vermoolen 618 NED 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 247 34.0 Climbing4u
11 Raf Martens 609 NED 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 217 31.0
12 Jochem Daams 604 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 197 28.0 Monk Jeugd Eindhoven
13 Tomas Noordsij 610 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 183 26.0 Climbing4u
14 Noa Schoffelen 613 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 126 24.0 Monk Jeugd Eindhoven
15 Neil van de Sande 612 NED 0 1 1 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 112 22.0 Monk Jeugd Eindhoven
16 Huub Bijkerk 601 NED 1 1 1 1 1 1 1 64 20.0 ES Onsight Klimtalenten

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 1

Naam Rugnummer Nat. Team
Marjolein Duijvestijn 102 NED

Ronde: Eerste ronde Aantal deelnemers: 1

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marjolein Duijvestijn 102 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Marjolein Duijvestijn 102 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 369 100.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Sara Franken 302 NED
Sanne Maas 306 NED
Djoeke Woutman 308 NED Ayers Rookies
Elsa Doornbos 301 NED
Swaen Harmsen 303 NED Klimmuur Utrecht
Jonneke Hoogewoud 304 NED Klimmuur Utrecht
Daniëlle de Jong 305 NED Ayers Rookies

Ronde: Eerste ronde Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sara Franken 302 NED
2 Jonneke Hoogewoud 304 NED Klimmuur Utrecht
3 Daniëlle de Jong 305 NED Ayers Rookies
4 Elsa Doornbos 301 NED
5 Sanne Maas 306 NED
6 Swaen Harmsen 303 NED Klimmuur Utrecht
7 Djoeke Woutman 308 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Sanne Maas 306 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 490 100.0
2 Elsa Doornbos 301 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 417 80.0
3 Swaen Harmsen 303 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 343 65.0 Klimmuur Utrecht
4 Djoeke Woutman 308 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 277 55.0 Ayers Rookies
5 Daniëlle de Jong 305 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 255 51.0 Ayers Rookies
6 Jonneke Hoogewoud 304 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 224 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Sara Franken 302 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 196 43.0

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Rebecca Toet 511 NED
Eva Vink 513 NED
Aniek Lith 505 NED JGDCLB Den Haag
Liza Berends 502 NED
Lisa Sanders 510 NED
Rosa Vroom 514 NED
Enya Groenland 503 NED ES Onsight Klimtalenten
Yuan de Rozario 509 NED ES Onsight Klimtalenten
Rosanne Rikhof 508 NED ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 506 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Eerste ronde Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Rebecca Toet 511 NED
2 Eva Vink 513 NED
3 Yuan de Rozario 509 NED ES Onsight Klimtalenten
4 Aniek Lith 505 NED JGDCLB Den Haag
5 Rosanne Rikhof 508 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Lisa Sanders 510 NED
7 Bo Nederkoorn 506 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Enya Groenland 503 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Liza Berends 502 NED
10 Rosa Vroom 514 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Eva Vink 513 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 520 100.0
2 Enya Groenland 503 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 475 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Liza Berends 502 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 465 65.0
4 Aniek Lith 505 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 344 55.0 JGDCLB Den Haag
5 Rebecca Toet 511 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 287 51.0
6 Rosanne Rikhof 508 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 261 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Lisa Sanders 510 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 220 43.0
8 Yuan de Rozario 509 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 198 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Rosa Vroom 514 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 191 37.0
10 Bo Nederkoorn 506 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 108 34.0 ES Onsight Klimtalenten