Jeugd Lead 3, 17-06-2012 12:00, Yellow Stone Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD 2012
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1993 en 1994], Jeugd A [1995 en 1996], Jeugd B+C [1997 t/m 2000]

Beschrijving: De wedstrijd start om 12.00 uur en duurt tot 18.00 uur. De prijsuitreiking is om 18.30 uur gepland.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers a €12,- te voldoen bij binnenkomst.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Wouter van Roessel 203 NED SAXA Tilburg
Jacco Schaft 204 NED Ayers Rookies
Milan Bos 201 NED Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter van Roessel 203 NED SAXA Tilburg
2 Jacco Schaft 204 NED Ayers Rookies
3 Milan Bos 201 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter van Roessel 203 NED SAXA Tilburg
2 Jacco Schaft 204 NED Ayers Rookies
3 Milan Bos 201 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Wouter van Roessel 203 NED Top 34+ 30+ 100.0 SAXA Tilburg
2 Milan Bos 201 NED 29+ 16+ 15+ 80.0 Ayers Rookies
3 Jacco Schaft 204 NED 11 14+ 9+ 65.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Thomas Kluwer 410 NED
Riemer Koorn 411 NED
Stijn van Dijk 404 NED Climb Up
Daan Brinkhof 403 NED
Teun Keusters 409 NED
Daan Groskamp 406 NED Top Climbing Holland
Laurent Lorenzo 413 NED ES Onsight Klimtalenten
Maarten Bierens 402 NED
Jurriën van der Most 414 NED Yosemite
Bob Schubert 416 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bob Schubert 416 NED
2 Jurriën van der Most 414 NED Yosemite
3 Laurent Lorenzo 413 NED ES Onsight Klimtalenten
4 Daan Brinkhof 403 NED
5 Maarten Bierens 402 NED
6 Stijn van Dijk 404 NED Climb Up
7 Riemer Koorn 411 NED
8 Daan Groskamp 406 NED Top Climbing Holland
9 Thomas Kluwer 410 NED
10 Teun Keusters 409 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Daan Brinkhof 403 NED
2 Maarten Bierens 402 NED
3 Bob Schubert 416 NED
4 Jurriën van der Most 414 NED Yosemite
5 Laurent Lorenzo 413 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Stijn van Dijk 404 NED Climb Up
7 Riemer Koorn 411 NED
8 Daan Groskamp 406 NED Top Climbing Holland
9 Thomas Kluwer 410 NED
10 Teun Keusters 409 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Daan Groskamp 406 NED Top Top 35+ 100.0 Top Climbing Holland
2 Teun Keusters 409 NED Top Top 34+ 80.0
3 Stijn van Dijk 404 NED Top 24+ 27+ 65.0 Climb Up
4 Bob Schubert 416 NED Top Top 18 55.0
5 Laurent Lorenzo 413 NED Top 24 16+ 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Thomas Kluwer 410 NED Top 16+ 47.0
7 Riemer Koorn 411 NED 9 34+ 43.0
8 Maarten Bierens 402 NED 24+ 15+ 40.0
9 Daan Brinkhof 403 NED 23 14+ 37.0
10 Jurriën van der Most 414 NED 16 6 34.0 Yosemite

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Zeno Schaekers 623 NED Climb Up
Boubacar Barry 604 NED Climb Up
Lars Schupp 624 NED
Mees van der Sande 622 NED Monte Cervino
Daan Rutten 621 NED
Mark Brand 607 NED
Simon Rensing 618 NED
Sam Apostel 601 BEL Klimax
Don van Laere 611 NED Ayers Rookies
Victor van Hoeij 609 NED Monte Cervino
Thijs Messemaeckers van de Graaff 612 NED
Maarten Naaktgeboren 613 NED Monte Cervino
Luuk Vermeer 626 NED
Pieter Bik 606 NED Monte Cervino
Victor Bakker 603 NED ES Onsight Klimtalenten
Sten van Vliet 627 NED ES Onsight Klimtalenten
Luuk Raaijmakers 617 NED
Stijn Oranje 615 NED
Thijn van Rijsingen 619 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn Oranje 615 NED
2 Lars Schupp 624 NED
3 Maarten Naaktgeboren 613 NED Monte Cervino
4 Luuk Vermeer 626 NED
5 Pieter Bik 606 NED Monte Cervino
6 Simon Rensing 618 NED
7 Boubacar Barry 604 NED Climb Up
8 Victor Bakker 603 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Thijs Messemaeckers van de Graaff 612 NED
10 Zeno Schaekers 623 NED Climb Up
11 Luuk Raaijmakers 617 NED
12 Victor van Hoeij 609 NED Monte Cervino
13 Don van Laere 611 NED Ayers Rookies
14 Mees van der Sande 622 NED Monte Cervino
15 Sam Apostel 601 BEL Klimax
16 Sten van Vliet 627 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Thijn van Rijsingen 619 NED
18 Mark Brand 607 NED
19 Daan Rutten 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pieter Bik 606 NED Monte Cervino
2 Simon Rensing 618 NED
3 Boubacar Barry 604 NED Climb Up
4 Victor Bakker 603 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Thijs Messemaeckers van de Graaff 612 NED
6 Stijn Oranje 615 NED
7 Lars Schupp 624 NED
8 Maarten Naaktgeboren 613 NED Monte Cervino
9 Luuk Vermeer 626 NED
10 Zeno Schaekers 623 NED Climb Up
11 Luuk Raaijmakers 617 NED
12 Victor van Hoeij 609 NED Monte Cervino
13 Don van Laere 611 NED Ayers Rookies
14 Mees van der Sande 622 NED Monte Cervino
15 Sam Apostel 601 BEL Klimax
16 Sten van Vliet 627 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Thijn van Rijsingen 619 NED
18 Mark Brand 607 NED
19 Daan Rutten 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sten van Vliet 627 NED Top Top 30+ 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Mark Brand 607 NED Top Top 28+ 80.0
3 Pieter Bik 606 NED Top 26+ 13+ 65.0 Monte Cervino
4 Sam Apostel 601 BEL Top 36+ 12+ 55.0 Klimax
5 Daan Rutten 621 NED Top 34+ 12+ 51.0
6 Don van Laere 611 NED Top 34+ 9+ 47.0 Ayers Rookies
7 Victor Bakker 603 NED Top 27 9+ 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Boubacar Barry 604 NED Top 26 9+ 40.0 Climb Up
9 Mees van der Sande 622 NED Top 25+ 35.0 Monte Cervino
9 Victor van Hoeij 609 NED Top 25+ 35.0 Monte Cervino
11 Luuk Raaijmakers 617 NED Top 24+ 31.0
12 Luuk Vermeer 626 NED 24+ 26 28.0
13 Zeno Schaekers 623 NED Top 20+ 26.0 Climb Up
14 Lars Schupp 624 NED Top 18+ 24.0
15 Maarten Naaktgeboren 613 NED 24+ 25 22.0 Monte Cervino
16 Simon Rensing 618 NED 21+ 23+ 20.0
17 Thijn van Rijsingen 619 NED 24+ 16+ 18.0
18 Thijs Messemaeckers van de Graaff 612 NED 13+ 18+ 16.0
19 Stijn Oranje 615 NED 15 13+ 14.0

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Sara Bouma 102 NED
Brechtje Anthonissen 101 NED
Sanne Maas 106 NED
Noor ten Hagen 105 NED
Elsa Doornbos 104 NED
Tabitha Buma 103 NED ED+

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brechtje Anthonissen 101 NED
2 Tabitha Buma 103 NED ED+
3 Sara Bouma 102 NED
4 Noor ten Hagen 105 NED
5 Sanne Maas 106 NED
6 Elsa Doornbos 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tabitha Buma 103 NED ED+
2 Brechtje Anthonissen 101 NED
3 Sara Bouma 102 NED
4 Noor ten Hagen 105 NED
5 Sanne Maas 106 NED
6 Elsa Doornbos 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tabitha Buma 103 NED Top Top 34+ 100.0 ED+
2 Sanne Maas 106 NED Top 31+ 23+ 80.0
3 Brechtje Anthonissen 101 NED Top 29+ 23+ 65.0
4 Elsa Doornbos 104 NED Top 23+ 55.0
5 Sara Bouma 102 NED Top 19+ 51.0
6 Noor ten Hagen 105 NED 25+ 10+ 47.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Eva Vink 310 NED
Yavanna Kemp 303 NED Climb Up
Aniek Lith 304 NED Top Climbing Holland
Djenné Fila 301 NED
Karlien ter Horst van Delden 302 NED Klimcentrum Bjoeks
Elien Versteegen 309 NED
Beau Nederhand 307 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Djenné Fila 301 NED
2 Eva Vink 310 NED
3 Yavanna Kemp 303 NED Climb Up
4 Beau Nederhand 307 NED
5 Aniek Lith 304 NED Top Climbing Holland
6 Elien Versteegen 309 NED
7 Karlien ter Horst van Delden 302 NED Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yavanna Kemp 303 NED Climb Up
2 Djenné Fila 301 NED
3 Eva Vink 310 NED
4 Beau Nederhand 307 NED
5 Aniek Lith 304 NED Top Climbing Holland
6 Elien Versteegen 309 NED
7 Karlien ter Horst van Delden 302 NED Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Aniek Lith 304 NED Top 21+ 23 100.0 Top Climbing Holland
2 Eva Vink 310 NED Top 21+ 21+ 80.0
3 Djenné Fila 301 NED Top 22+ 21 65.0
4 Yavanna Kemp 303 NED Top 20+ 55.0 Climb Up
5 Karlien ter Horst van Delden 302 NED 38+ 19+ 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Elien Versteegen 309 NED 39+ 17+ 47.0
7 Beau Nederhand 307 NED 16+ 9 43.0

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Liza Berends 502 NED
Lotte van Dijk 505 NED Climb Up
Lisa Sanders 515 NED
Brittany Boonstra 504 NED Klimmuur Utrecht
Marieke van Loon NED
Julia van den Goor 506 NED
Naomi Swagten 517 NED
Pauline Schreurs 516 NED
Rosa Vroom 520 NED JGDCLB Den Haag
Tiba Vroom 521 NED JGDCLB Den Haag
Yva Blok 503 NED Ayers Rookies
Nienke den Hengst 508 NED Ayers Rookies
Carlijn Hukkelhoven 509 NED
Miranda Naaktgeboren 511 NED Monte Cervino
Enya Groenland 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 512 NED ES Onsight Klimtalenten
Rosanne Rikhof 513 NED ES Onsight Klimtalenten
Yuan de Rozario 514 NED ES Onsight Klimtalenten
Sam Swalué 518 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marieke van Loon NED
2 Rosanne Rikhof 513 NED ES Onsight Klimtalenten
3 Carlijn Hukkelhoven 509 NED
4 Tiba Vroom 521 NED JGDCLB Den Haag
5 Liza Berends 502 NED
6 Brittany Boonstra 504 NED Klimmuur Utrecht
7 Miranda Naaktgeboren 511 NED Monte Cervino
8 Yva Blok 503 NED Ayers Rookies
9 Yuan de Rozario 514 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Enya Groenland 507 NED ES Onsight Klimtalenten
11 Bo Nederkoorn 512 NED ES Onsight Klimtalenten
12 Rosa Vroom 520 NED JGDCLB Den Haag
13 Lisa Sanders 515 NED
14 Lotte van Dijk 505 NED Climb Up
15 Julia van den Goor 506 NED
16 Naomi Swagten 517 NED
17 Sam Swalué 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke den Hengst 508 NED Ayers Rookies
19 Pauline Schreurs 516 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marieke van Loon NED
2 Brittany Boonstra 504 NED Klimmuur Utrecht
3 Miranda Naaktgeboren 511 NED Monte Cervino
4 Yva Blok 503 NED Ayers Rookies
5 Yuan de Rozario 514 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Enya Groenland 507 NED ES Onsight Klimtalenten
7 Rosanne Rikhof 513 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Carlijn Hukkelhoven 509 NED
9 Tiba Vroom 521 NED JGDCLB Den Haag
10 Liza Berends 502 NED
11 Bo Nederkoorn 512 NED ES Onsight Klimtalenten
12 Rosa Vroom 520 NED JGDCLB Den Haag
13 Lisa Sanders 515 NED
14 Lotte van Dijk 505 NED Climb Up
15 Julia van den Goor 506 NED
16 Naomi Swagten 517 NED
17 Sam Swalué 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke den Hengst 508 NED Ayers Rookies
19 Pauline Schreurs 516 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Liza Berends 502 NED Top Top 23+ 100.0
2 Enya Groenland 507 NED Top 34+ 23+ 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Pauline Schreurs 516 NED Top 24+ 18+ 65.0
4 Carlijn Hukkelhoven 509 NED Top Top 17+ 55.0
5 Lisa Sanders 515 NED Top 29+ 17+ 51.0
6 Rosanne Rikhof 513 NED Top 27+ 17+ 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 506 NED Top 26+ 17 41.0
7 Yuan de Rozario 514 NED Top 26+ 17 41.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Yva Blok 503 NED Top 22 37.0 Ayers Rookies
10 Naomi Swagten 517 NED Top 21+ 31.0
10 Tiba Vroom 521 NED Top 21+ 31.0 JGDCLB Den Haag
10 Nienke den Hengst 508 NED Top 21+ 31.0 Ayers Rookies
13 Marieke van Loon NED Top 20+ 25.0
13 Miranda Naaktgeboren 511 NED Top 20+ 25.0 Monte Cervino
15 Lotte van Dijk 505 NED Top 19 22.0 Climb Up
16 Rosa Vroom 520 NED 19+ 21 20.0 JGDCLB Den Haag
17 Bo Nederkoorn 512 NED 17 14 18.0 ES Onsight Klimtalenten
18 Sam Swalué 518 NED 15+ 9+ 16.0 ES Onsight Klimtalenten
19 Brittany Boonstra 504 NED 15+ 9 14.0 Klimmuur Utrecht