NJK Lead 2012, 14-10-2012 11:00, Neoliet Eindhoven

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaar 1993 en 1994], Jeugd A [1995 en 1996], Jeugd B+C [1997 t/m2000].

LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead via de Nationale Jeugd Lead Competitie. Verder is de klimhal vanaf 6 oktober VERBODEN TERREIN voor deelnemers.

Voor het NJK Lead 2012 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Het kampioenschap bestaat uit een halve finale en finaleroute die beide on sight worden voorgeklommen.

Het tijdschema:
Hal open 10:30 uur
Isolatie open halve finale gemengd 9:30 uur
Isolatie sluit halve finale gemengd 10:30 uur
Briefing Deelnemers 10:30 uur
Start halve finale 11:00 uur
Einde halve finale 14:00 uur
Uitslag halve finale 14:30 uur
Isolatie open finale gemengd 14:30 uur
Isolatie sluit finale gemengd 14:45 uur
Briefing finale 14:45 uur
Start finale 15:00 uur
Einde finale 17:00 uur
Uitslag en prijs uitreiking 17:30 uur

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Jelle Schouten 201 NED
Jacco Schaft 202 NED
Milan Bos 203 NED
Wouter van Roessel 204 NED
Tije Bakker 205 NED
Tim Reuser 208 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tije Bakker 205 NED
2 Wouter van Roessel 204 NED
3 Milan Bos 203 NED
4 Jacco Schaft 202 NED
5 Jelle Schouten 201 NED
6 Tim Reuser 208 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Wouter van Roessel 204 NED Top 36+ 100.0
2 Tim Reuser 208 NED Top 29 80.0
3 Jelle Schouten 201 NED 36+ 21+ 65.0
4 Tije Bakker 205 NED 33+ 55.0
5 Milan Bos 203 NED 23+ 51.0
6 Jacco Schaft 202 NED 20+ 47.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Teun Keusters 401 NED
Stijn van Dijk 402 NED
Bob Schubert 403 NED
Riemer Koorn 404 NED
Daan Groskamp 405 NED
Pieter van Loon 406 NED
Thomas Kluwer 407 NED
Laurent Lorenzo 408 NED
Max Ruys 409 NED
Daan Brinkhof 410 NED
Dennis Hijdra 412 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dennis Hijdra 412 NED
2 Daan Brinkhof 410 NED
3 Max Ruys 409 NED
4 Laurent Lorenzo 408 NED
5 Thomas Kluwer 407 NED
6 Pieter van Loon 406 NED
7 Daan Groskamp 405 NED
8 Riemer Koorn 404 NED
9 Bob Schubert 403 NED
10 Stijn van Dijk 402 NED
11 Teun Keusters 401 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Teun Keusters 401 NED Top 47+ 100.0
2 Daan Groskamp 405 NED Top 44+ 80.0
3 Riemer Koorn 404 NED 36+ 30 65.0
4 Bob Schubert 403 NED Top 29 55.0
5 Stijn van Dijk 402 NED 36+ 21 51.0
6 Thomas Kluwer 407 NED 33+ 47.0
7 Pieter van Loon 406 NED 30 43.0
8 Max Ruys 409 NED 29+ 40.0
9 Daan Brinkhof 410 NED 27 37.0
10 Laurent Lorenzo 408 NED 17+ 32.0
10 Dennis Hijdra 412 NED 17+ 32.0

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Sten van Vliet 601 NED
Mark Brand 602 NED
Daan Rutten 603 NED
Pieter Bik 604 NED
Don van Laere 605 NED
Boubacar Barry 606 NED
Victor van Hoeij 607 NED
Mees van der Sande 608 NED
Maarten Naaktgeboren 609 NED
Lars Schupp 610 NED
Zeno Schaekers 611 NED
Bas Siderius 612 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bas Siderius 612 NED
2 Zeno Schaekers 611 NED
3 Lars Schupp 610 NED
4 Maarten Naaktgeboren 609 NED
5 Mees van der Sande 608 NED
6 Victor van Hoeij 607 NED
7 Boubacar Barry 606 NED
8 Don van Laere 605 NED
9 Pieter Bik 604 NED
10 Daan Rutten 603 NED
11 Mark Brand 602 NED
12 Sten van Vliet 601 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 602 NED Top 38+ 100.0
2 Sten van Vliet 601 NED 38+ 35+ 80.0
3 Pieter Bik 604 NED 30 28+ 65.0
4 Victor van Hoeij 607 NED 29 26+ 55.0
5 Don van Laere 605 NED 26+ 25+ 51.0
6 Daan Rutten 603 NED 30 23+ 47.0
7 Mees van der Sande 608 NED 26 43.0
8 Lars Schupp 610 NED 25+ 38.0
8 Bas Siderius 612 NED 25+ 38.0
10 Maarten Naaktgeboren 609 NED 25 34.0
11 Boubacar Barry 606 NED 19+ 31.0
12 Zeno Schaekers 611 NED 10+ 28.0

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Sanne Maas 101 NED
Tabitha Buma 102 NED
Noor ten Hagen 103 NED
Brechtje Anthonissen 104 NED
Elsa Doornbos 105 NED
Sara Bouma 106 NED
Emma Passchier 107 NED
Daniëlle de Jong 108 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Daniëlle de Jong 108 NED
2 Emma Passchier 107 NED
3 Sara Bouma 106 NED
4 Elsa Doornbos 105 NED
5 Brechtje Anthonissen 104 NED
6 Noor ten Hagen 103 NED
7 Tabitha Buma 102 NED
8 Sanne Maas 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Tabitha Buma 102 NED Top 38+ 100.0
2 Elsa Doornbos 105 NED 25+ 25+ 80.0
3 Sanne Maas 101 NED 25+ 20+ 60.0
3 Emma Passchier 107 NED 25+ 20+ 60.0
5 Brechtje Anthonissen 104 NED 21 51.0
6 Sara Bouma 106 NED 19+ 47.0
7 Daniëlle de Jong 108 NED 18+ 43.0
8 Noor ten Hagen 103 NED 17+ 40.0

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Eva Vink 302 NED
Aniek Lith 301 NED
Yavanna Kemp 303 NED
Djenné Fila 305 NED
Djoeke Woutman 306 NED
Lotte Mertens 307 NED
Elien Versteegen 308 NED
Karlien ter Horst van Delden 304 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elien Versteegen 308 NED
2 Lotte Mertens 307 NED
3 Djoeke Woutman 306 NED
4 Djenné Fila 305 NED
5 Karlien ter Horst van Delden 304 NED
6 Yavanna Kemp 303 NED
7 Eva Vink 302 NED
8 Aniek Lith 301 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Eva Vink 302 NED 28+ 35+ 100.0
2 Aniek Lith 301 NED Top 30+ 80.0
3 Yavanna Kemp 303 NED 26+ 20+ 65.0
4 Djenné Fila 305 NED 25+ DNS 53.0
4 Djoeke Woutman 306 NED 25+ DNS 53.0
6 Lotte Mertens 307 NED 19 47.0
7 Karlien ter Horst van Delden 304 NED 17+ 43.0
8 Elien Versteegen 308 NED 15+ 40.0

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Liza Berends 501 NED
Enya Groenland 502 NED
Lisa Sanders 503 NED
Rosanne Rikhof 504 NED
Carlijn Hukkelhoven 505 NED
Yuan de Rozario 506 NED
Pauline Schreurs 507 NED
Tiba Vroom 508 NED
Julia van den Goor 509 NED
Nienke den Hengst 510 NED
Naomi Swagten 511 NED
Yva Blok 512 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yva Blok 512 NED
2 Naomi Swagten 511 NED
3 Nienke den Hengst 510 NED
4 Julia van den Goor 509 NED
5 Tiba Vroom 508 NED
6 Pauline Schreurs 507 NED
7 Yuan de Rozario 506 NED
8 Carlijn Hukkelhoven 505 NED
9 Rosanne Rikhof 504 NED
10 Lisa Sanders 503 NED
11 Enya Groenland 502 NED
12 Liza Berends 501 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Lisa Sanders 503 NED Top 32+ 100.0
2 Enya Groenland 502 NED Top 29+ 80.0
3 Rosanne Rikhof 504 NED Top 27+ 57.0
3 Carlijn Hukkelhoven 505 NED Top 27+ 57.0
3 Tiba Vroom 508 NED Top 27+ 57.0
6 Yuan de Rozario 506 NED Top 25+ 47.0
7 Julia van den Goor 509 NED Top 20+ 43.0
8 Pauline Schreurs 507 NED 41 40.0
9 Liza Berends 501 NED 39+ 37.0
10 Naomi Swagten 511 NED 32 34.0
11 Yva Blok 512 NED 27+ 31.0
12 Nienke den Hengst 510 NED 25+ 28.0