NJK Boulder 2013, 29-09-2013 11:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: an dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorie├źn meedoen: Junioren [geboortejaar 1994 en 1995], Jeugd A [1996 en 1997], Jeugd B+C [1998 t/m 2001].

LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder via de Nationale Jeugd Boulder Competitie.

09.00 - 09.30 Registratie startgroep 1 (JongensB+C, Meisjes B+C & Meisjes A)
09.45 - 10.00 Briefing startgroep 1
10.00 - 12.00 Kwalificatie startgroep 1

11.30 - 12.00 Registratie startgroep 2 (Jongens Junioren, Meisjes Junioren & Jongens A)
12.15 - 12.30 Briefing startgroep 2
12.30 - 14.30 Kwalificatie startgroep 2

15.00 -16.15 Finale startgroep 1
16.30 Prijsuitreiking startgroep 1

17.00 -18.15 Finale Startgroep 2
18.30 Prijsuitreiking startgroep 2

Voor het NJK Boulder 2013 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Giel Wieggers 207 NED
Laurent Lorenzo 203 NED
Enrique Perdok 204 NED
Michel de Wit 208 NED
Stijn Janssen 201 NED
Teun Keusters 202 NED
Wouter van Roessel 205 NED
Jacco Schaft 206 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn Janssen 201 NED
2 Jacco Schaft 206 NED
3 Enrique Perdok 204 NED
4 Michel de Wit 208 NED
5 Giel Wieggers 207 NED
6 Wouter van Roessel 205 NED
7 Laurent Lorenzo 203 NED
8 Teun Keusters 202 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Teun Keusters 202 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T2B1 7T8 7B7 T2B2 T2B2 T1B1 3T5 3B5 100.0
2 Giel Wieggers 207 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 7T7 7B7 B7 T2B1 T1B1 2T3 3B9 80.0
3 Wouter van Roessel 205 NED T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 T5B2 B1 - T3B1 6T15 7B8 - T1B1 T2B1 2T3 2B2 65.0
4 Stijn Janssen 201 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - - B1 5T5 6B6 T3B3 B1 B1 1T3 3B5 55.0
5 Enrique Perdok 204 NED T1B1 T1B1 T4B1 T2B1 T1B1 B3 - B1 5T9 7B9 - B2 B6 0T0 2B8 51.0
6 Laurent Lorenzo 203 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - - B1 5T5 6B6 - B2 - 0T0 1B2 47.0
7 Jacco Schaft 206 NED T1B1 T1B1 B4 - - - - - 2T2 3B6 43.0
8 Michel de Wit 208 NED T3B1 T1B1 - B2 - - - - 2T4 3B4 40.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Julian Konig 407 NED
Daan Groskamp 406 NED
Jeroen van Eldijk 405 NED
Bob Schubert 410 NED
Diederik Blaauwhof 402 NED
Philip Verbiest 412 NED
Daan Rutten 408 NED
Jochem Daams 404 NED
Lars Schupp 411 NED
Noa Schoffelen 409 NED
Daan Brinkhof 403 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Julian Konig 407 NED
2 Lars Schupp 411 NED
3 Philip Verbiest 412 NED
4 Jeroen van Eldijk 405 NED
5 Jochem Daams 404 NED
6 Daan Groskamp 406 NED
7 Daan Brinkhof 403 NED
8 Bob Schubert 410 NED
9 Noa Schoffelen 409 NED
10 Daan Rutten 408 NED
11 Diederik Blaauwhof 402 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Bob Schubert 410 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T2B1 7T8 7B7 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0
2 Daan Groskamp 406 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B4 - T1B1 7T11 7B10 T1B1 T1B1 T3B3 3T5 3B5 80.0
3 Julian Konig 407 NED T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 B1 T4B4 - B1 5T11 7B13 B2 - B9 0T0 2B11 65.0
4 Daan Rutten 408 NED T2B1 T1B1 T5B2 T2B1 T2B1 - - - 5T12 5B6 B2 - - 0T0 1B2 55.0
5 Jeroen van Eldijk 405 NED T3B1 T1B1 B4 T3B1 T2B2 - - B1 4T9 6B10 B2 - - 0T0 1B2 51.0
6 Diederik Blaauwhof 402 NED T3B1 T1B1 - T1B1 B3 - - B1 3T5 5B7 - - - 0T0 0B0 47.0
7 Philip Verbiest 412 NED T2B1 T1B1 B3 T3B1 B3 - - - 3T6 5B9 43.0
8 Lars Schupp 411 NED T1B1 T1B1 - T4B2 - - - B1 3T6 4B5 40.0
9 Jochem Daams 404 NED T1B1 T1B1 - T4B1 - - - - 3T6 3B3 37.0
10 Daan Brinkhof 403 NED B1 T1B1 - T4B1 - - - - 2T5 3B3 34.0
11 Noa Schoffelen 409 NED B1 T1B1 - B2 - - - - 1T1 3B4 31.0

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Mark Brand 601 NED
Don van Laere 604 NED
Gidion van Doorn 602 NED
Jasper Zopfi 612 NED
Casper Meskers 605 NED
Isaac van Hoogstraaten 603 NED
Thijs Messemaeckers van de Graaff 606 NED
Lencho Palstra 607 NED
Trevor Vermoolen 610 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 607 NED
2 Mark Brand 601 NED
3 Don van Laere 604 NED
4 Trevor Vermoolen 610 NED
5 Gidion van Doorn 602 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 603 NED
7 Jasper Zopfi 612 NED
8 Thijs Messemaeckers van de Graaff 606 NED
9 Casper Meskers 605 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 601 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - 7T7 7B7 T1B1 B1 T1B1 2T2 3B3 100.0
2 Don van Laere 604 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 - 6T6 7B7 T1B1 B1 T6B6 2T7 3B8 80.0
3 Gidion van Doorn 602 NED T1B1 T1B1 - T2B1 T4B3 T1B1 B3 - 5T9 6B10 B1 - T1B1 1T1 2B2 65.0
4 Lencho Palstra 607 NED T3B1 T2B1 T2B1 T2B1 T2B1 T4B4 - - 6T15 6B9 B5 - T1B1 1T1 2B6 55.0
5 Jasper Zopfi 612 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T1B1 B4 - 6T8 7B12 B1 - B3 0T0 2B4 51.0
6 Casper Meskers 605 NED T2B1 T1B1 T4B2 T4B4 T4B4 T4B1 B4 - 6T19 7B17 - - - 0T0 0B0 47.0
7 Isaac van Hoogstraaten 603 NED T2B2 T1B1 T1B1 T4B3 T1B1 B3 - - 5T9 6B11 43.0
8 Thijs Messemaeckers van de Graaff 606 NED T2B1 T2B1 - T2B2 T2B2 T3B2 B2 - 5T11 6B10 40.0
9 Trevor Vermoolen 610 NED B1 T1B1 - - - T2B1 - - 2T3 3B3 37.0

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 1

Naam Rugnummer Nat. Team
Tabitha Buma 101 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 1

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tabitha Buma 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Tabitha Buma 101 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 - B1 6T7 7B8 - - T1B1 1T1 1B1 100.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nienke den Hengst 303 NED
Roos van Rooij 306 NED
Aniek Lith 304 NED
Femke de Bot 302 NED
Eva van Wijck 308 NED
Mirte van Aalst 301 NED
Eva Vink 307 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roos van Rooij 306 NED
2 Eva van Wijck 308 NED
3 Aniek Lith 304 NED
4 Eva Vink 307 NED
5 Nienke den Hengst 303 NED
6 Femke de Bot 302 NED
7 Mirte van Aalst 301 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Eva Vink 307 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 8T11 8B9 T2B2 T2B1 T1B1 3T5 3B4 100.0
2 Aniek Lith 304 NED T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 - T2B1 T2B1 B1 6T10 7B9 T2B2 B1 B1 1T2 3B4 80.0
3 Roos van Rooij 306 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 6T6 8B8 T5B5 - B3 1T5 2B8 65.0
4 Femke de Bot 302 NED - T1B1 T2B1 T1B1 - T1B1 B3 - 4T5 5B7 T8B5 - - 1T8 1B5 55.0
5 Mirte van Aalst 301 NED - T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 B1 - 5T7 6B8 B9 B1 - 0T0 2B10 51.0
6 Eva van Wijck 308 NED - T2B2 T1B1 T1B1 - T2B2 B2 - 4T6 5B8 - - - 0T0 0B0 47.0
7 Nienke den Hengst 303 NED - - - - - - - - 0T0 0B0 43.0

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Lisa Sanders 509 NED
Rosanne Rikhof 507 NED
Julia Meijer 504 NED
Marieke Berends 501 NED
Naomi Swagten 511 NED
Tiba Vroom 512 NED
Julia van den Goor 503 NED
Lonneke Daams 502 NED
Ysa Rakestraw 506 NED
Pauline Schreurs 510 NED
Bo Nederkoorn 505 NED
Yuan de Rozario 508 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bo Nederkoorn 505 NED
2 Lonneke Daams 502 NED
3 Julia Meijer 504 NED
4 Rosanne Rikhof 507 NED
5 Ysa Rakestraw 506 NED
6 Lisa Sanders 509 NED
7 Pauline Schreurs 510 NED
8 Tiba Vroom 512 NED
9 Naomi Swagten 511 NED
10 Marieke Berends 501 NED
11 Julia van den Goor 503 NED
12 Yuan de Rozario 508 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 512 NED T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T12 8B12 T1B1 T1B1 T3B1 3T5 3B3 100.0
2 Lisa Sanders 509 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 8B11 B1 T1B1 T1B1 2T2 3B3 80.0
3 Pauline Schreurs 510 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B4 T1B1 T2B2 T1B1 8T13 8B12 B2 T2B2 T1B1 2T3 3B5 65.0
4 Julia Meijer 504 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T3B2 8T12 8B9 B2 T2B2 T5B1 2T7 3B5 55.0
5 Julia van den Goor 503 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 7T8 8B9 B1 T6B6 T6B6 2T12 3B13 51.0
6 Marieke Berends 501 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 7T8 8B9 B4 B6 - 0T0 2B10 47.0
7 Yuan de Rozario 508 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B1 B1 7T11 8B11 43.0
8 Rosanne Rikhof 507 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 B1 6T7 8B11 40.0
9 Ysa Rakestraw 506 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 B1 - 6T10 7B8 37.0
10 Naomi Swagten 511 NED T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 B1 B3 5T7 7B11 34.0
11 Bo Nederkoorn 505 NED - T1B1 T2B1 T1B1 - T1B1 - - 4T5 4B4 31.0
12 Lonneke Daams 502 NED - T1B1 B5 T2B2 - B5 - - 2T3 4B13 28.0