NJK Boulder 2013, 29-09-2013 11:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: an dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorie├źn meedoen: Junioren [geboortejaar 1994 en 1995], Jeugd A [1996 en 1997], Jeugd B+C [1998 t/m 2001].

LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder via de Nationale Jeugd Boulder Competitie.

09.00 - 09.30 Registratie startgroep 1 (JongensB+C, Meisjes B+C & Meisjes A)
09.45 - 10.00 Briefing startgroep 1
10.00 - 12.00 Kwalificatie startgroep 1

11.30 - 12.00 Registratie startgroep 2 (Jongens Junioren, Meisjes Junioren & Jongens A)
12.15 - 12.30 Briefing startgroep 2
12.30 - 14.30 Kwalificatie startgroep 2

15.00 -16.15 Finale startgroep 1
16.30 Prijsuitreiking startgroep 1

17.00 -18.15 Finale Startgroep 2
18.30 Prijsuitreiking startgroep 2

Voor het NJK Boulder 2013 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Giel Wieggers 207
Anon2238 - -
Enrique Perdok 204
Anon2240 - -
Stijn Janssen 201
Teun Keusters 202
Wouter van Roessel 205
Jacco Schaft 206

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Stijn Janssen 201
2 Jacco Schaft 206
3 Enrique Perdok 204
4 Anon2240 - -
5 Giel Wieggers 207
6 Wouter van Roessel 205
7 Anon2238 - -
8 Teun Keusters 202
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Teun Keusters 202 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T2B1 7T8 7B7 T2B2 T2B2 T1B1 3T5 3B5 100.0
2 Giel Wieggers 207 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 7T7 7B7 B7 T2B1 T1B1 2T3 3B9 80.0
3 Wouter van Roessel 205 T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 T5B2 B1 - T3B1 6T15 7B8 - T1B1 T2B1 2T3 2B2 65.0
4 Stijn Janssen 201 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - - B1 5T5 6B6 T3B3 B1 B1 1T3 3B5 55.0
5 Enrique Perdok 204 T1B1 T1B1 T4B1 T2B1 T1B1 B3 - B1 5T9 7B9 - B2 B6 0T0 2B8 51.0
6 Anon2238 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - - B1 5T5 6B6 - B2 - 0T0 1B2 47.0 -
7 Jacco Schaft 206 T1B1 T1B1 B4 - - - - - 2T2 3B6 43.0
8 Anon2240 - T3B1 T1B1 - B2 - - - - 2T4 3B4 40.0 -

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Julian Konig 407
Anon2254 - -
Anon2255 - -
Anon2256 - -
Anon2257 - -
Anon2258 - -
Anon2259 - -
Anon2260 - -
Lars Schupp 411
Anon2262 - -
Daan Brinkhof 403

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 407
2 Lars Schupp 411
3 Anon2258 - -
4 Anon2255 - -
5 Anon2260 - -
6 Anon2254 - -
7 Daan Brinkhof 403
8 Anon2256 - -
9 Anon2262 - -
10 Anon2259 - -
11 Anon2257 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon2256 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T2B1 7T8 7B7 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0 -
2 Anon2254 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B4 - T1B1 7T11 7B10 T1B1 T1B1 T3B3 3T5 3B5 80.0 -
3 Julian Konig 407 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 B1 T4B4 - B1 5T11 7B13 B2 - B9 0T0 2B11 65.0
4 Anon2259 - T2B1 T1B1 T5B2 T2B1 T2B1 - - - 5T12 5B6 B2 - - 0T0 1B2 55.0 -
5 Anon2255 - T3B1 T1B1 B4 T3B1 T2B2 - - B1 4T9 6B10 B2 - - 0T0 1B2 51.0 -
6 Anon2257 - T3B1 T1B1 - T1B1 B3 - - B1 3T5 5B7 - - - 0T0 0B0 47.0 -
7 Anon2258 - T2B1 T1B1 B3 T3B1 B3 - - - 3T6 5B9 43.0 -
8 Lars Schupp 411 T1B1 T1B1 - T4B2 - - - B1 3T6 4B5 40.0
9 Anon2260 - T1B1 T1B1 - T4B1 - - - - 3T6 3B3 37.0 -
10 Daan Brinkhof 403 B1 T1B1 - T4B1 - - - - 2T5 3B3 34.0
11 Anon2262 - B1 T1B1 - B2 - - - - 1T1 3B4 31.0 -

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 1

Naam Rugnummer Team
Anon2252 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 1

# Naam Rugnummer Team
1 Anon2252 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon2252 - T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 - B1 6T7 7B8 - - T1B1 1T1 1B1 100.0 -

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Anon2245 - -
Anon2246 - -
Aniek Lith 304
Anon2248 - -
Eva van Wijck 308
Anon2250 - -
Anon2366 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Anon2246 - -
2 Eva van Wijck 308
3 Aniek Lith 304
4 Anon2366 - -
5 Anon2245 - -
6 Anon2248 - -
7 Anon2250 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon2366 - T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 8T11 8B9 T2B2 T2B1 T1B1 3T5 3B4 100.0 -
2 Aniek Lith 304 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 - T2B1 T2B1 B1 6T10 7B9 T2B2 B1 B1 1T2 3B4 80.0
3 Anon2246 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 6T6 8B8 T5B5 - B3 1T5 2B8 65.0 -
4 Anon2248 - - T1B1 T2B1 T1B1 - T1B1 B3 - 4T5 5B7 T8B5 - - 1T8 1B5 55.0 -
5 Anon2250 - - T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 B1 - 5T7 6B8 B9 B1 - 0T0 2B10 51.0 -
6 Eva van Wijck 308 - T2B2 T1B1 T1B1 - T2B2 B2 - 4T6 5B8 - - - 0T0 0B0 47.0
7 Anon2245 - - - - - - - - - 0T0 0B0 43.0 -

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.