NJK Lead 2013, 13-10-2013 11:00, I-VY klimcentrum, Sittard
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: an dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaar 1994 en 1995], Jeugd A [1996 en 1997], Jeugd B+C [1998 t/m 2001].
LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead via de Nationale Jeugd Lead Competitie.
Voor het NJK Lead 2013 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
Het kampioenschap bestaat uit een halve finale en finaleroute die beide on sight worden voorgeklommen.
Tijdschema
Isolatie open halve finale gemengd 9:30 uur
Isolatie sluit halve finale gemengd 10:30 uur
Hal open voor publiek 10:30 uur
Briefing Deelnemers 10:30 uur
Start halve finale 11:00 uur
Einde halve finale 14:00 uur
Uitslag halve finale 14:30 uur
Isolatie open finale gemengd 14:30 uur
Isolatie sluit finale gemengd 14:45 uur
Briefing finale 14:45 uur
Start finale 15:00 uur
Einde finale 17:00 uur
Uitslag en prijs uitreiking 17:30 uur
De aankondiging van het NJK Lead 2012 vind je hier:
http://www.nkbv.nl/sportklimmen/actueel/Aanstaande+zondag+NJK+Lead+in+spiksplinternieuw+I-VY+klimcentrum/8727
Meisjes B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 7
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Yavanna Kemp | 308 | ||
Aniek Lith | 307 | ||
Rosa Vroom | 306 | ||
Sanne van Merrienboer | 305 | ||
Eva van Wijck | 304 | ||
Roos van Rooij | 303 | ||
Eva Vink | 302 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Eva Vink | 302 | |
2 | Roos van Rooij | 303 | |
3 | Eva van Wijck | 304 | |
4 | Sanne van Merrienboer | 305 | |
5 | Rosa Vroom | 306 | |
6 | Aniek Lith | 307 | |
7 | Yavanna Kemp | 308 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aniek Lith | 307 | 52+ | 44+ | 100.0 | |||
2 | Eva Vink | 302 | 53 | 39+ | 80.0 | |||
3 | Yavanna Kemp | 308 | 53+ | 25 | 65.0 | |||
4 | Rosa Vroom | 306 | 27+ | 53.0 | ||||
4 | Roos van Rooij | 303 | 27+ | 53.0 | ||||
6 | Eva van Wijck | 304 | 27 | 47.0 | ||||
7 | Sanne van Merrienboer | 305 | 22+ | 43.0 |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 2
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Tabitha Buma | 103 | ||
Djenné Fila | 101 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 2
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Djenné Fila | 101 | |
2 | Tabitha Buma | 103 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tabitha Buma | 103 | Top | 44 | 100.0 | |||
2 | Djenné Fila | 101 | 46+ | 25+ | 80.0 |
Jongens B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Pieter van Loon | 412 | ||
Mart Geluk | 411 | ||
Daan Groskamp | 410 | ||
Daan Rutten | 409 | ||
Julian Konig | 408 | ||
Bob Schubert | 407 | ||
Jeroen Meijners | 406 | ||
Pieter Bik | 405 | ||
Maarten Naaktgeboren | 404 | ||
Lars Schupp | 403 | ||
Daan Brinkhof | 402 | ||
Diederik Blaauwhof | 401 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Diederik Blaauwhof | 401 | |
2 | Daan Brinkhof | 402 | |
3 | Lars Schupp | 403 | |
4 | Maarten Naaktgeboren | 404 | |
5 | Pieter Bik | 405 | |
6 | Jeroen Meijners | 406 | |
7 | Bob Schubert | 407 | |
8 | Julian Konig | 408 | |
9 | Daan Rutten | 409 | |
10 | Daan Groskamp | 410 | |
11 | Mart Geluk | 411 | |
12 | Pieter van Loon | 412 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daan Groskamp | 410 | Top | Top | 100.0 | |||
2 | Bob Schubert | 407 | 35+ | 39+ | 80.0 | |||
3 | Pieter van Loon | 412 | 32+ | 21+ | 65.0 | |||
4 | Pieter Bik | 405 | 30+ | 21+ | 55.0 | |||
5 | Daan Brinkhof | 402 | 29 | 20+ | 51.0 | |||
6 | Mart Geluk | 411 | 28+ | 45.0 | ||||
6 | Daan Rutten | 409 | 28+ | 45.0 | ||||
8 | Julian Konig | 408 | 26+ | 40.0 | ||||
9 | Lars Schupp | 403 | 17+ | 37.0 | ||||
10 | Jeroen Meijners | 406 | 14+ | 31.0 | ||||
10 | Maarten Naaktgeboren | 404 | 14+ | 31.0 | ||||
10 | Diederik Blaauwhof | 401 | 14+ | 31.0 |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 5
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Michel de Wit | 206 | ||
Teun Keusters | 205 | ||
Wouter van Roessel | 204 | ||
Danny Breunissen | 203 | ||
Jacco Schaft | 201 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Jacco Schaft | 201 | |
2 | Danny Breunissen | 203 | |
3 | Wouter van Roessel | 204 | |
4 | Teun Keusters | 205 | |
5 | Michel de Wit | 206 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teun Keusters | 205 | Top | Top | 100.0 | |||
2 | Wouter van Roessel | 204 | 31+ | 41+ | 80.0 | |||
3 | Jacco Schaft | 201 | 14+ | 16+ | 65.0 | |||
4 | Danny Breunissen | 203 | 9+ | 55.0 | ||||
5 | Michel de Wit | 206 | 7 | 51.0 |