Boulder 2, 08-03-2014 13:00, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

De wedstrijd wordt volgens onderstaand tijdschema gehouden
10.30 uur Monk & aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde Heren & Dames
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale Heren & Dames (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1998.

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2704 - - -
Marta Shiryeva 11 RUS
Anon2813 - - -
Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
Vera Zijlstra 16 NED Monk Eindhoven
Anon2915 - - -
Lisa Sanders 8 NED
Pauline Schreurs 10 NED
Anon3134 - - -
Anon3151 - - -
Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
Anon3366 - - -
Kim van den Hout 3 NED
Celine de Waal Malefijt 14 NED
Anon3388 - - -
Anon3392 - - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
2 Anon3151 - - -
3 Anon2915 - - -
4 Anon2704 - - -
5 Marta Shiryeva 11 RUS
6 Anon3392 - - -
7 Vera Zijlstra 16 NED Monk Eindhoven
8 Anon2813 - - -
9 Anon3388 - - -
10 Celine de Waal Malefijt 14 NED
11 Anon3366 - - -
12 Anon3134 - - -
13 Lisa Sanders 8 NED
14 Pauline Schreurs 10 NED
15 Kim van den Hout 3 NED
16 Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 16 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 T1B1 B1 B1 T1B1 2T2 4B4 100.0 Monk Eindhoven
2 Lisa Sanders 8 NED T3B1 T2B1 T1B1 T2B1 B3 T1B1 T1B1 - 6T10 7B9 T1B1 B2 B3 T1B1 2T2 4B7 80.0
3 Kim van den Hout 3 NED T3B3 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T2B1 T1B1 - 6T10 7B9 T1B1 B1 - T9B9 2T10 3B11 65.0
4 Anon2915 - - T4B3 T1B1 T1B1 T2B1 B2 T2B2 T1B1 - 6T11 7B11 T1B1 B2 - - 1T1 2B3 55.0 -
5 Elisabeth Keijzer 4 NED T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 B1 - T1B1 B3 5T8 7B12 T2B1 B4 - - 1T2 2B5 51.0 GSAC
6 Celine de Waal Malefijt 14 NED - T3B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 - - 4T6 5B7 B2 - - - 0T0 1B2 47.0
7 Pauline Schreurs 10 NED - B5 T1B1 T1B1 - T5B5 T1B1 - 4T8 5B13 43.0
8 Marta Shiryeva 11 RUS B3 B1 T1B1 T5B2 - T2B1 T1B1 - 4T9 6B9 40.0
9 Anon2813 - - B2 T2B1 T3B3 B1 - T3B2 T1B1 - 4T9 6B10 37.0 -
10 Anon3388 - - - - T2B2 T2B1 - - T1B1 - 3T5 3B4 34.0 -
11 Anon3392 - - - B5 T1B1 T4B1 - - T1B1 - 3T6 4B8 31.0 -
12 Anon3366 - - - T5B5 T1B1 - - - T2B2 - 3T8 3B8 28.0 -
13 Anon2704 - - - - T1B1 B2 - - T1B1 - 2T2 3B4 26.0 -
14 Anon3134 - - - B4 T1B1 B2 - - T3B2 - 2T4 4B9 24.0 -
15 Anon3151 - - - B4 T1B1 B3 - - B3 - 1T1 4B11 22.0 -
16 Naomi Swagten 12 NED - - B4 - - B5 T1B1 - 1T1 3B10 20.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 34

Naam Rugnummer Nat. Team
Giel Wieggers 91 NED Monk Eindhoven
Anon2697 - - -
Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
Jesse van der Werf 89 NED
Janneman de Roon 82 NED
Hans Busker 54 NED Monk Eindhoven
Anon2801 - - -
Anon2805 - - -
Enrique Perdok 78 NED Monk Eindhoven
Elko Schellingerhout 83 NED Monk Eindhoven
Wolter Westdijk 90 NED
Michiel Nieuwenhuijsen 76 NED
Jorrit van de Wiel 92 NED
Tim Reuser 79 NED
Wouter van Roessel 81 NED
Anon3132 - - -
Anon3263 - - -
Tijmen van Geel 59 NED
Anon3349 - - -
Lars Schupp 86 NED Team Neoliet
Wouter Jongeneelen 68 NED
Anon3368 - - -
Erik van den Goor 61 NED
Casper ten Sijthoff 87 NED
Truong Ngo 75 NED Monk Eindhoven
Joppe Hauenstein 62 NED
Anon3384 - - -
Anon3385 - - -
Anon3401 - - -
Anon3402 - - -
Daan Brinkhof 53 NED Team Neoliet
Anon3404 - - -
Bob Giesberts 60 NED
Joost Hofman 65 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 34

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joost Hofman 65 NED
2 Bob Giesberts 60 NED
3 Jorrit van de Wiel 92 NED
4 Casper ten Sijthoff 87 NED
5 Giel Wieggers 91 NED Monk Eindhoven
6 Wouter Jongeneelen 68 NED
7 Lars Schupp 86 NED Team Neoliet
8 Tim Reuser 79 NED
9 Hans Busker 54 NED Monk Eindhoven
10 Wolter Westdijk 90 NED
11 Anon3384 - - -
12 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
13 Tijmen van Geel 59 NED
14 Anon3349 - - -
15 Anon3402 - - -
16 Anon2697 - - -
17 Anon3404 - - -
18 Daan Brinkhof 53 NED Team Neoliet
19 Anon2805 - - -
20 Enrique Perdok 78 NED Monk Eindhoven
21 Anon3385 - - -
22 Elko Schellingerhout 83 NED Monk Eindhoven
23 Anon2801 - - -
24 Truong Ngo 75 NED Monk Eindhoven
25 Joppe Hauenstein 62 NED
26 Michiel Nieuwenhuijsen 76 NED
27 Janneman de Roon 82 NED
28 Anon3368 - - -
29 Anon3263 - - -
30 Anon3401 - - -
31 Erik van den Goor 61 NED
32 Jesse van der Werf 89 NED
33 Anon3132 - - -
34 Wouter van Roessel 81 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Michiel Nieuwenhuijsen 76 NED T1B1 T2B1 T1B1 T4B2 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 8T14 8B9 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0
2 Elko Schellingerhout 83 NED T1B1 T2B1 T1B1 T5B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 7T12 8B9 T5B5 T2B2 T3B1 T1B1 4T11 4B9 80.0 Monk Eindhoven
3 Tim Reuser 79 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 8T15 8B11 T6B4 T3B3 T1B1 T3B1 4T13 4B9 65.0
4 Wouter Jongeneelen 68 NED T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 T4B2 T1B1 T1B1 7T12 7B8 T2B2 T1B1 T3B1 B1 3T6 4B5 55.0
5 Casper ten Sijthoff 87 NED T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 6T6 8B9 T4B4 T2B1 T1B1 B1 3T7 4B7 51.0
6 Anon3368 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T5B1 T1B1 T1B1 7T12 7B7 - - T1B1 B1 1T1 2B2 47.0 -
7 Hans Busker 54 NED T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 B2 T1B1 T1B1 6T6 7B8 43.0 Monk Eindhoven
8 Jesse van der Werf 89 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 6T7 7B7 40.0
9 Anon2697 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 6T7 7B8 37.0 -
10 Anon3404 - - T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 T2B1 T1B1 6T10 7B7 34.0 -
11 Mark Brand 52 NED T1B1 T2B2 T1B1 T4B1 B1 T1B1 T1B1 6T10 7B8 31.0 Team Mountain Network
12 Giel Wieggers 91 NED T1B1 T3B1 T1B1 B1 B2 T1B1 T1B1 5T7 7B8 28.0 Monk Eindhoven
13 Truong Ngo 75 NED T4B1 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 5T8 7B7 26.0 Monk Eindhoven
14 Bob Giesberts 60 NED T3B1 T2B2 T1B1 B2 B1 T1B1 T1B1 5T8 7B9 24.0
15 Wolter Westdijk 90 NED T1B1 T4B1 T1B1 B1 B1 T2B1 T1B1 5T9 7B7 22.0
16 Joppe Hauenstein 62 NED T1B1 T2B1 T3B2 B2 B1 T2B1 T1B1 5T9 7B9 20.0
17 Enrique Perdok 78 NED T4B1 T3B1 T1B1 B4 T2B1 T2B1 5T12 6B9 18.0 Monk Eindhoven
18 Anon3349 - - T2B1 B2 T1B1 B3 T1B1 T1B1 4T5 6B9 16.0 -
19 Anon3402 - - T1B1 B2 T1B1 B3 T2B2 T1B1 4T5 6B10 14.0 -
20 Daan Brinkhof 53 NED T1B1 B3 T1B1 T2B1 T1B1 4T5 5B7 12.0 Team Neoliet
21 Wouter van Roessel 81 NED B1 T3B1 T1B1 B1 B2 T1B1 T1B1 4T6 7B8 10.0
22 Jorrit van de Wiel 92 NED T2B2 B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T2B2 4T6 7B9 9.0
23 Anon2805 - - T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 4T7 4B4 8.0 -
24 Anon3385 - - T1B1 T2B2 T3B2 T1B1 4T7 4B6 7.0 -
25 Anon2801 - - B1 T1B1 T2B1 T1B1 3T4 4B4 6.0 -
26 Janneman de Roon 82 NED B1 B2 T3B3 B3 T1B1 T1B1 3T5 6B11 5.0
27 Anon3384 - - B1 T3B3 B2 T1B1 T2B1 3T6 5B8 4.0 -
28 Lars Schupp 86 NED B1 T1B1 T3B1 T2B1 3T6 4B4 3.0 Team Neoliet
29 Anon3263 - - B1 T1B1 T4B1 T2B1 3T7 4B4 2.0 -
30 Anon3132 - - B1 B3 T1B1 B2 T3B2 T4B2 3T8 6B11 1.0 -
31 Joost Hofman 65 NED B1 T2B2 T3B1 2T5 3B4 0.0
32 Erik van den Goor 61 NED B1 T5B2 T2B2 2T7 3B5 0.0
33 Tijmen van Geel 59 NED T3B1 B1 B1 1T3 3B3 0.0
34 Anon3401 - - B3 T5B4 B2 1T5 3B9 0.0 -