Boulder 4, 17-05-2014 13:00, Rock Steady, Bussum

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: LET OP! Deze wedstrijd is verplaatst van Gropo Bouldergym in Groningen naar Rock Steady in Bussum. De wedstrijd vindt buiten plaats in de Bouldertuin en bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Tijdschema:
11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1998.

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Roelien van de Vrie 14 NED Team Mountain Network
Marta Shiryeva 11 RUS
Anon2815 - - -
Elisabeth Keijzer 5 NED GSAC
Kim van den Hout 4 NED
Pauline Schreurs 10 NED
Anon3705 - - -
Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
Celine de Waal Malefijt 15 NED
Anon3713 - - -
Anon3714 - - -
Anon3777 - - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elisabeth Keijzer 5 NED GSAC
2 Anon3777 - - -
3 Anon2815 - - -
4 Pauline Schreurs 10 NED
5 Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 14 NED Team Mountain Network
7 Anon3705 - - -
8 Anon3713 - - -
9 Anon3714 - - -
10 Kim van den Hout 4 NED
11 Marta Shiryeva 11 RUS
12 Celine de Waal Malefijt 15 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Kim van den Hout 4 NED T3B1 - T1B1 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 B1 6T11 7B8 T1B1 T1B1 T1B1 B2 3T3 4B5 100.0
2 Celine de Waal Malefijt 15 NED B1 - T1B1 T2B1 T5B1 - T1B1 B1 4T9 6B6 T3B2 T1B1 T1B1 - 3T5 3B4 80.0
3 Roelien van de Vrie 14 NED T3B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 7T12 8B8 T1B1 B1 T1B1 B1 2T2 4B4 65.0 Team Mountain Network
4 Elisabeth Keijzer 5 NED T2B1 - T1B1 T1B1 T4B2 T3B1 T1B1 T2B1 7T14 7B8 T3B3 B1 T1B1 B1 2T4 4B6 55.0 GSAC
5 Pauline Schreurs 10 NED T3B1 - T1B1 T3B1 T5B1 T4B1 T1B1 B1 6T17 7B7 T3B1 B1 B1 - 1T3 3B3 51.0
6 Marta Shiryeva 11 RUS T1B1 - T1B1 T1B1 B2 B1 T1B1 B1 4T4 7B8 dns dns dns dns 0T0 0B0 47.0
7 Anon3705 - - T3B1 - T2B2 T3B3 - B1 T1B1 B1 4T9 6B9 43.0 -
8 Anon3713 - - B2 - T1B1 T1B1 B4 - T1B1 B1 3T3 6B10 40.0 -
9 Anon3714 - - B3 - T1B1 B1 B1 B1 T1B1 B1 2T2 7B9 37.0 -
10 Anon2815 - - B1 - T1B1 B1 - B2 T1B1 B1 2T2 6B7 34.0 -
11 Anon3777 - - B1 - T3B2 - B3 - T2B1 B1 2T5 5B8 31.0 -
12 Naomi Swagten 12 NED B1 - T3B1 B5 B4 - T4B1 B1 2T7 6B13 28.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Team
Anon2699 - -
Jesse van der Werf 76
Hans Busker 52
Anon2803 - -
Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
Enrique Perdok 66 Monk Eindhoven
Timo Tak 74 Monk Eindhoven
Wolter Westdijk 77
Tim Reuser 67
Wouter van Roessel 68
Giel Wieggers 78 Monk Eindhoven
Mark Brand 51
Anon3707 - -
Casper ten Sijthoff 73
Anon3712 - -
Bob Giesberts 56 Cube Bouldergym
Ferdinand Schulte 71
Anon3778 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Giel Wieggers 78 Monk Eindhoven
2 Wolter Westdijk 77
3 Jesse van der Werf 76
4 Anon3712 - -
5 Timo Tak 74 Monk Eindhoven
6 Casper ten Sijthoff 73
7 Ferdinand Schulte 71
8 Anon2699 - -
9 Wouter van Roessel 68
10 Tim Reuser 67
11 Enrique Perdok 66 Monk Eindhoven
12 Anon2803 - -
13 Anon3707 - -
14 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
15 Bob Giesberts 56 Cube Bouldergym
16 Hans Busker 52
17 Mark Brand 51
18 Anon3778 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 74 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 Monk Eindhoven
2 Casper ten Sijthoff 73 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T3B2 T1B1 T1B1 7T9 8B10 T3B1 T1B1 T2B1 T2B2 4T8 4B5 80.0
3 Tim Reuser 67 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B3 7T12 8B10 T1B1 T1B1 T2B2 T5B2 4T9 4B6 65.0
4 Ferdinand Schulte 71 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 7T9 8B9 T2B1 B1 B1 T2B2 2T4 4B5 55.0
5 Jesse van der Werf 76 T1B1 T3B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 8B9 B1 - T1B1 - 1T1 2B2 51.0
6 Hans Busker 52 T1B1 T5B2 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T3B3 7T13 8B12 B1 B2 B1 B2 0T0 4B6 47.0
7 Bob Giesberts 56 T1B1 T1B1 - T1B1 B4 T2B1 T1B1 T4B1 6T10 7B10 43.0 Cube Bouldergym
8 Michiel Hennevelt 59 T1B1 T5B1 - T1B1 B2 T2B1 T1B1 T1B1 6T11 7B8 40.0 Monk Eindhoven
9 Anon2699 - T1B1 B1 T3B3 T3B3 B2 T3B1 T1B1 T2B2 6T13 8B14 37.0 -
10 Wolter Westdijk 77 T1B1 B2 T3B3 T2B2 B1 T2B1 T1B1 T4B4 6T13 8B15 34.0
11 Anon3778 - T1B1 T1B1 T4B4 T3B3 B1 B3 T1B1 T3B3 6T13 8B17 31.0 -
12 Anon3707 - T1B1 T2B1 - T1B1 B2 T3B1 T1B1 T5B2 6T13 7B9 28.0 -
13 Mark Brand 51 T1B1 B1 B4 T5B5 B1 T5B3 T1B1 T1B1 5T13 8B17 26.0
14 Wouter van Roessel 68 T1B1 B1 T2B2 - B2 - T1B1 T2B2 4T6 6B9 24.0
15 Enrique Perdok 66 T1B1 B2 - B2 - - T2B2 T1B1 3T4 5B8 22.0 Monk Eindhoven
16 Giel Wieggers 78 T1B1 B1 - T3B3 B1 B2 T1B1 B1 3T5 7B10 20.0 Monk Eindhoven
17 Anon2803 - T1B1 - - - - - B5 B1 1T1 3B7 18.0 -
18 Anon3712 - - - - - B3 - T5B3 - 1T5 2B6 16.0 -