Jeugd Lead 1, 06-04-2014 12:00, Yellow Stone, Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1995 en 1996], Jeugd A [1997 en 1998], Jeugd B+C [1999 t/m 2002]

LET OP! De starttijd van deze wedstrijd is vervroegd naar 10.30 uur i.v.m. het grote aantal aanmeldingen.

09.00 uur Yellow Stone open
10.30 uur Start kwalificatie 1 voor alle categorieën
13.15 uur Start kwalificatie 2 voor alle categorieën
15.00 uur Einde kwalificatieronde
15.15 uur Sluiting isolatie finale voor alle categorieën
15.25 uur Inlezen finale
15.30 uur Start finale
17.00 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Tijmen van Geel 202
Daan Brinkhof 201 Team Neoliet
Pieter van Loon 205
Tom Reuvers 206
Julian Konig 204 GRIP Nijmegen Selectie

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Tijmen van Geel 202
2 Julian Konig 204 GRIP Nijmegen Selectie
3 Daan Brinkhof 201 Team Neoliet
4 Pieter van Loon 205
5 Tom Reuvers 206
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 204 GRIP Nijmegen Selectie
2 Tijmen van Geel 202
3 Daan Brinkhof 201 Team Neoliet
4 Pieter van Loon 205
5 Tom Reuvers 206
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Pieter van Loon 205 Top 32+ 20 100.0
2 Daan Brinkhof 201 Top 21 18+ 80.0 Team Neoliet
3 Julian Konig 204 Top 28 18 65.0 GRIP Nijmegen Selectie
4 Tijmen van Geel 202 25 17+ 55.0
5 Tom Reuvers 206 16+ 5+ 51.0

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2692 - - -
Vincent van den Berg 404 NED
Lars Schupp 418 NED Team Neoliet
Anon3009 - - -
Maarten Naaktgeboren 411 NED Monte Cervino
Nigel Armino 402 NED
Mart Geluk 408 NED
Anon3387 - - -
Anon3418 - - -
Tjebbe Zwart 421 NED
Anon3487 - - -
Anon3513 - - -
Anon3517 - - -
Joshua Jacobs 409 NED
Léon Diependaele 407 BEL
Simon Rensing 413 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Léon Diependaele 407 BEL
2 Simon Rensing 413 NED
3 Lars Schupp 418 NED Team Neoliet
4 Anon3517 - - -
5 Mart Geluk 408 NED
6 Anon3418 - - -
7 Joshua Jacobs 409 NED
8 Vincent van den Berg 404 NED
9 Maarten Naaktgeboren 411 NED Monte Cervino
10 Anon3487 - - -
11 Anon3387 - - -
12 Tjebbe Zwart 421 NED
13 Nigel Armino 402 NED
14 Anon3513 - - -
15 Anon2692 - - -
16 Anon3009 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mart Geluk 408 NED
2 Anon3418 - - -
3 Joshua Jacobs 409 NED
4 Vincent van den Berg 404 NED
5 Léon Diependaele 407 BEL
6 Simon Rensing 413 NED
7 Lars Schupp 418 NED Team Neoliet
8 Anon3517 - - -
9 Maarten Naaktgeboren 411 NED Monte Cervino
10 Anon3487 - - -
11 Anon3387 - - -
12 Tjebbe Zwart 421 NED
13 Nigel Armino 402 NED
14 Anon3513 - - -
15 Anon2692 - - -
16 Anon3009 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Léon Diependaele 407 BEL Top 33+ 29 100.0
2 Mart Geluk 408 NED Top 26+ 22+ 80.0
3 Anon3513 - - Top 22+ 21+ 65.0 -
4 Anon3387 - - Top 21+ 20+ 55.0 -
5 Nigel Armino 402 NED Top 24+ 18+ 51.0
6 Vincent van den Berg 404 NED Top 21 18+ 47.0
7 Anon3009 - - Top 21+ 17+ 43.0 -
8 Lars Schupp 418 NED Top 20+ 8+ 40.0 Team Neoliet
9 Anon2692 - - 34 21 37.0 -
10 Anon3487 - - 33+ 21 34.0 -
11 Anon3517 - - 32+ 17+ 31.0 -
12 Maarten Naaktgeboren 411 NED 29+ 17+ 28.0 Monte Cervino
13 Anon3418 - - 29+ 16 26.0 -
14 Simon Rensing 413 NED 29+ 14+ 24.0
15 Tjebbe Zwart 421 NED 21 15+ 22.0
16 Joshua Jacobs 409 NED 12 6 20.0

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Eva van Wijck 107
Aniek Lith 104
Anon3110 - -
Anon3203 - -
Anon3337 - -
Anon3583 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Anon3583 - -
2 Eva van Wijck 107
3 Anon3110 - -
4 Anon3337 - -
5 Anon3203 - -
6 Aniek Lith 104
# Naam Rugnummer Team
1 Eva van Wijck 107
2 Anon3583 - -
3 Anon3110 - -
4 Anon3337 - -
5 Anon3203 - -
6 Aniek Lith 104
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Aniek Lith 104 Top Top 22+ 100.0
2 Anon3203 - 33 23+ 10+ 80.0 -
3 Anon3110 - Top 26+ 10 65.0 -
4 Eva van Wijck 107 16 21 51.0
4 Anon3337 - 16+ 20+ 51.0 -
4 Anon3583 - 21 17 51.0 -

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 312
Anniek Kostermans 305
Pauline Schreurs 311
Miranda Naaktgeboren 307 Monte Cervino
Denise Schoormans 310 Team Neoliet
Anon3255 - -
Dewi Wessels Beljaars 315 Team Neoliet
Anon3498 - -
Anon3565 - -
Anon3594 - -
Anon3605 - -
Anon3614 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Anon3614 - -
2 Anon3255 - -
3 Anon3605 - -
4 Anon3594 - -
5 Pauline Schreurs 311
6 Anniek Kostermans 305
7 Anon3565 - -
8 Naomi Swagten 312
9 Denise Schoormans 310 Team Neoliet
10 Anon3498 - -
11 Dewi Wessels Beljaars 315 Team Neoliet
12 Miranda Naaktgeboren 307 Monte Cervino
# Naam Rugnummer Team
1 Anon3614 - -
2 Pauline Schreurs 311
3 Anon3255 - -
4 Anon3605 - -
5 Anon3594 - -
6 Anniek Kostermans 305
7 Anon3565 - -
8 Naomi Swagten 312
9 Denise Schoormans 310 Team Neoliet
10 Anon3498 - -
11 Dewi Wessels Beljaars 315 Team Neoliet
12 Miranda Naaktgeboren 307 Monte Cervino
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 311 Top 31+ 22+ 100.0
2 Anon3614 - Top 30 11+ 80.0 -
3 Naomi Swagten 312 34+ 25 10+ 65.0
4 Anon3255 - Top 24 9+ 55.0 -
5 Miranda Naaktgeboren 307 34+ 23+ 9+ 51.0 Monte Cervino
6 Denise Schoormans 310 16+ 23+ 9 47.0 Team Neoliet
7 Anniek Kostermans 305 23+ 19+ 41.0
7 Anon3498 - 16+ 20+ 41.0 -
9 Anon3594 - 16 15+ 37.0 -
10 Dewi Wessels Beljaars 315 14+ 14+ 31.0 Team Neoliet
10 Anon3565 - 14+ 14+ 31.0 -
10 Anon3605 - 14+ 14+ 31.0 -

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.