Jeugd Lead 3, 28-09-2014 12:00, Neoliet Tilburg

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: LET OP! DEZE WEDSTRIJD IS VERPLAATST VAN NEOLIET EINDHOVEN NAAR NEOLIET TILBURG EN STAAT DUS VERKEERD OP DE NATIONALE WEDSTRIJDEN POSTER!! JEUGD LEAD 4 OP 19 OKTOBER IS VERPLAATST VAN NEOLIET TILBURG NAAR NEOLIET EINDHOVEN!

LET NOG EEN KEER OP! Bij deze wedstrijd gaan ALLE routes voorgeklommen worden dus ook de kwalificatieroutes van Jeugd B+C.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1995 en 1996], Jeugd A [1997 en 1998], Jeugd B+C [1999 t/m 2002]

Tijdschema:

10.00 uur Neoliet Tilburg open
11.00 uur start 1e kwalificatieroute
13.30 uur start 2e kwalificatieroute
16.00 uur einde kwalificatieronde
17.00 uur start finale
18.30 uur prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Daan Brinkhof 205 Team Neoliet
Tom Reuvers 202
Anon3573 - -
Anon3888 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Anon3888 - -
2 Tom Reuvers 202
3 Anon3573 - -
4 Daan Brinkhof 205 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Anon3888 - -
2 Tom Reuvers 202
3 Anon3573 - -
4 Daan Brinkhof 205 Team Neoliet
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anon3573 - Top Top Top 100.0 -
2 Daan Brinkhof 205 Top 20+ 20+ 80.0 Team Neoliet
3 Tom Reuvers 202 8+ 1 8+ 65.0
4 Anon3888 - DNS DNS 0.0 - DNS

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2694 - - -
Vincent van den Berg 420 NED
Lars Schupp 407 NED Team Neoliet
Anon3013 - - -
Anon3215 - - -
Nigel Armino 418 NED
Anon3353 - - -
Tjebbe Zwart 417 NED
Anon3519 - - -
Joshua Jacobs 406 NED
Pieter Bik 412 NED Monte Cervino
Anon3899 - - -
Anon3905 - - -
Léon Diependaele 409 BEL
Anon3972 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon2694 - - -
2 Anon3013 - - -
3 Anon3905 - - -
4 Joshua Jacobs 406 NED
5 Lars Schupp 407 NED Team Neoliet
6 Anon3972 - - -
7 Léon Diependaele 409 BEL
8 Anon3899 - - -
9 Anon3215 - - -
10 Pieter Bik 412 NED Monte Cervino
11 Anon3519 - - -
12 Anon3353 - - -
13 Tjebbe Zwart 417 NED
14 Nigel Armino 418 NED
15 Vincent van den Berg 420 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joshua Jacobs 406 NED
2 Lars Schupp 407 NED Team Neoliet
3 Anon3972 - - -
4 Léon Diependaele 409 BEL
5 Anon3899 - - -
6 Anon2694 - - -
7 Anon3013 - - -
8 Anon3905 - - -
9 Anon3215 - - -
10 Pieter Bik 412 NED Monte Cervino
11 Anon3519 - - -
12 Anon3353 - - -
13 Tjebbe Zwart 417 NED
14 Nigel Armino 418 NED
15 Vincent van den Berg 420 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Léon Diependaele 409 BEL Top 37+ 30 100.0
2 Nigel Armino 418 NED Top 36+ 28 80.0
3 Anon3013 - - 19 35+ 24+ 65.0 -
4 Pieter Bik 412 NED Top 18+ 22 55.0 Monte Cervino
5 Vincent van den Berg 420 NED Top 18+ 21+ 51.0
6 Anon3972 - - 19+ 31+ 21 47.0 -
7 Anon3353 - - 17+ 24+ 19+ 43.0 -
8 Anon3905 - - 13+ 31+ 40.0 -
9 Anon3519 - - 14 30+ 37.0 -
10 Lars Schupp 407 NED 14 18+ 34.0 Team Neoliet
11 Anon3899 - - 16+ 17 31.0 -
12 Anon2694 - - 14 16+ 28.0 -
13 Tjebbe Zwart 417 NED 5+ 18+ 26.0
14 Anon3215 - - 13+ 16+ 24.0 -
15 Joshua Jacobs 406 NED 9+ 8 22.0

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Eva van Wijck 104
Anon2926 - -
Anon3116 - -
Anon3207 - -
Anon3883 - -
Anon3966 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Anon3207 - -
2 Anon3883 - -
3 Anon2926 - -
4 Eva van Wijck 104
5 Anon3966 - -
6 Anon3116 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon3207 - -
2 Anon3883 - -
3 Anon2926 - -
4 Eva van Wijck 104
5 Anon3966 - -
6 Anon3116 - -
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anon2926 - Top Top 26+ 100.0 -
2 Anon3116 - 31 26+ 22+ 80.0 -
3 Anon3966 - 27 20 18+ 65.0 -
4 Anon3207 - 21 19+ 55.0 -
5 Eva van Wijck 104 20+ 13+ 51.0
6 Anon3883 - 18 13 47.0 -

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2784 - - -
Héloïse Doumont 304 BEL
Pauline Schreurs 311 NED
Anon3149 - - -
Denise Schoormans 310 NED Team Neoliet
Anon3260 - - -
Dewi Wessels Beljaars 305 NED Team Neoliet
Anon3500 - - -
Lotte van Dijk 302 NED
Anon3847 - - -
Anon3872 - - -
Anon3956 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon3260 - - -
2 Lotte van Dijk 302 NED
3 Anon3872 - - -
4 Héloïse Doumont 304 BEL
5 Dewi Wessels Beljaars 305 NED Team Neoliet
6 Anon3500 - - -
7 Anon3149 - - -
8 Anon3847 - - -
9 Anon3956 - - -
10 Denise Schoormans 310 NED Team Neoliet
11 Pauline Schreurs 311 NED
12 Anon2784 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Héloïse Doumont 304 BEL
2 Dewi Wessels Beljaars 305 NED Team Neoliet
3 Anon3260 - - -
4 Lotte van Dijk 302 NED
5 Anon3872 - - -
6 Anon3500 - - -
7 Anon3149 - - -
8 Anon3847 - - -
9 Anon3956 - - -
10 Denise Schoormans 310 NED Team Neoliet
11 Pauline Schreurs 311 NED
12 Anon2784 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Héloïse Doumont 304 BEL Top Top Top 100.0
2 Pauline Schreurs 311 NED Top Top 25+ 80.0
3 Anon3847 - - 25+ Top 22+ 65.0 -
4 Anon3260 - - 23+ 27 19+ 55.0 -
5 Anon2784 - - 18+ 21+ 15+ 51.0 -
6 Denise Schoormans 310 NED 19+ 21+ 15 47.0 Team Neoliet
7 Anon3149 - - 18 23+ 43.0 -
8 Anon3500 - - 18 15 40.0 -
9 Anon3956 - - 18 12+ 37.0 -
10 Lotte van Dijk 302 NED 12+ 11+ 34.0
11 Dewi Wessels Beljaars 305 NED 11+ 7+ 31.0 Team Neoliet
12 Anon3872 - - 7+ 7+ 28.0 -

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.