Jeugd Lead 4, 19-10-2014 12:00, Neoliet Eindhoven

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: LET OP! DEZE WEDSTRIJD IS VERPLAATST VAN NEOLIET TILBURG NAAR NEOLIET EINDHOVEN EN STAAT DUS VERKEERD OP DE NATIONALE WEDSTRIJDEN POSTER!!

LET NOG EEN KEER OP! Bij deze wedstrijd gaan ALLE routes voorgeklommen worden dus ook de kwalificatieroutes van Jeugd B+C.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1995 en 1996], Jeugd A [1997 en 1998], Jeugd B+C [1999 t/m 2002]

Tijdschema:

10.00 uur Neoliet Eindhoven open
11.00 uur start 1e kwalificatieroute
13.30 uur start 2e kwalificatieroute
16.00 uur einde kwalificatieronde
17.00 uur start finale
18.30 uur prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Daan Brinkhof 201 Team Neoliet
Tom Reuvers 206
Dennis List 205
Julian Konig 204 GRIP Nijmegen Selectie

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 204 GRIP Nijmegen Selectie
2 Dennis List 205
3 Daan Brinkhof 201 Team Neoliet
4 Tom Reuvers 206
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis List 205
2 Julian Konig 204 GRIP Nijmegen Selectie
3 Daan Brinkhof 201 Team Neoliet
4 Tom Reuvers 206
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Julian Konig 204 Top 32+ 18+ (1:17) 100.0 GRIP Nijmegen Selectie
2 Dennis List 205 27 29+ 18 (1:18) 80.0
3 Daan Brinkhof 201 Top 39 17 (1:24) 65.0 Team Neoliet
4 Tom Reuvers 206 20 18 55.0

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2695 - - -
Vincent van den Berg 404 NED
Lars Schupp 419 NED Team Neoliet
Anon3014 - - -
Maarten Naaktgeboren 412 NED Monte Cervino
Anon3315 - - -
Anon3354 - - -
Anon3421 - - -
Tjebbe Zwart 421 NED
Anon3520 - - -
Joshua Jacobs 410 NED
Pieter Bik 405 NED Monte Cervino
Anon3900 - - -
Jeroen Meijners 411 NED
Léon Diependaele 407 BEL

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon3421 - - -
2 Jeroen Meijners 411 NED
3 Maarten Naaktgeboren 412 NED Monte Cervino
4 Anon2695 - - -
5 Vincent van den Berg 404 NED
6 Léon Diependaele 407 BEL
7 Anon3315 - - -
8 Joshua Jacobs 410 NED
9 Anon3354 - - -
10 Lars Schupp 419 NED Team Neoliet
11 Anon3520 - - -
12 Pieter Bik 405 NED Monte Cervino
13 Anon3014 - - -
14 Anon3900 - - -
15 Tjebbe Zwart 421 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon3421 - - -
2 Léon Diependaele 407 BEL
3 Anon3315 - - -
4 Joshua Jacobs 410 NED
5 Anon3354 - - -
6 Jeroen Meijners 411 NED
7 Maarten Naaktgeboren 412 NED Monte Cervino
8 Anon2695 - - -
9 Vincent van den Berg 404 NED
10 Lars Schupp 419 NED Team Neoliet
11 Anon3520 - - -
12 Pieter Bik 405 NED Monte Cervino
13 Anon3014 - - -
14 Anon3900 - - -
15 Tjebbe Zwart 421 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Léon Diependaele 407 BEL Top 42+ 31+ (2:33) 100.0
2 Anon3014 - - Top 38+ 22+ (2:23) 80.0 -
3 Jeroen Meijners 411 NED Top 33 22+ (2:06) 65.0
4 Vincent van den Berg 404 NED Top 32+ 18 (1:21) 55.0
5 Anon3520 - - Top 30+ 18 (1:32) 51.0 -
6 Anon3900 - - 28+ 33 18 (1:29) 47.0 -
7 Anon3354 - - 32+ 31 17 (1:41) 43.0 -
8 Lars Schupp 419 NED 23+ 32+ 40.0 Team Neoliet
9 Pieter Bik 405 NED 29+ 29+ 37.0 Monte Cervino
10 Anon2695 - - 30+ 28 34.0 -
11 Maarten Naaktgeboren 412 NED 28+ 28+ 31.0 Monte Cervino
12 Tjebbe Zwart 421 NED 28+ 25+ 28.0
13 Anon3315 - - 19+ 18 26.0 -
14 Joshua Jacobs 410 NED 13+ 8+ 24.0
15 Anon3421 - - DNS DNS 0.0 - DNS

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Eva van Wijck 105
Anon3118 - -
Anon3884 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Eva van Wijck 105
2 Anon3118 - -
3 Anon3884 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Eva van Wijck 105
2 Anon3118 - -
3 Anon3884 - -
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anon3118 - Top 29+ 35+ (3:05) 100.0 -
2 Anon3884 - 33+ 17+ 13 (1:03) 80.0 -
3 Eva van Wijck 105 Top 17+ 12+ (1:04) 65.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 313 NED
Anniek Kostermans 305 NED
Pauline Schreurs 312 NED
Miranda Naaktgeboren 308 NED Monte Cervino
Denise Schoormans 311 NED Team Neoliet
Anon3261 - - -
Dewi Wessels Beljaars 314 NED Team Neoliet
Anon3501 - - -
Lotte van Dijk 302 NED
Anon3853 - - -
Anon3873 - - -
Anon3994 - - -
Anon4028 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Naomi Swagten 313 NED
2 Denise Schoormans 311 NED Team Neoliet
3 Dewi Wessels Beljaars 314 NED Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 302 NED
5 Anon3261 - - -
6 Anon3873 - - -
7 Anon3994 - - -
8 Anniek Kostermans 305 NED
9 Anon3853 - - -
10 Pauline Schreurs 312 NED
11 Miranda Naaktgeboren 308 NED Monte Cervino
12 Anon3501 - - -
13 Anon4028 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dewi Wessels Beljaars 314 NED Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 302 NED
3 Naomi Swagten 313 NED
4 Denise Schoormans 311 NED Team Neoliet
5 Anon3261 - - -
6 Anon3873 - - -
7 Anon3994 - - -
8 Anniek Kostermans 305 NED
9 Anon3853 - - -
10 Pauline Schreurs 312 NED
11 Miranda Naaktgeboren 308 NED Monte Cervino
12 Anon3501 - - -
13 Anon4028 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anon3853 - - 39 18+ 35+ 100.0 -
2 Anon3261 - - 37+ 18+ 27+ 80.0 -
3 Anniek Kostermans 305 NED Top 17+ 27 65.0
4 Pauline Schreurs 312 NED Top 31 25+ 55.0
5 Miranda Naaktgeboren 308 NED 38+ 18+ 25 51.0 Monte Cervino
6 Naomi Swagten 313 NED Top 17+ 13 47.0
7 Denise Schoormans 311 NED 35 18 43.0 Team Neoliet
8 Anon3501 - - 33+ 17+ 40.0 -
9 Anon4028 - - 30 12+ 37.0 -
10 Dewi Wessels Beljaars 314 NED 21+ 12 34.0 Team Neoliet
11 Lotte van Dijk 302 NED 18 12+ 31.0
12 Anon3873 - - 20 10+ 28.0 -
13 Anon3994 - - 15 10 26.0 -

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.