NJK LEAD 2014, 09-11-2014 10:00, I-VY klimcentrum, Sittard

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: an dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaar 1995 en 1996], Jeugd A [1997 en 1998], Jeugd B+C [1999 t/m 2002].

LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2014 via de Nationale Jeugd Lead Competitie.

Tijdschema:
09:30 uur I-VY en isolatie geopend voor alle wedstrijdcategorieën
10:30 uur Isolatie gesloten voor alle wedstrijdcategorieën
10.30 uur I-VY geopend voor publiek
11:00 uur Start halve finale
14:00 uur Einde halve finale
14:30 uur Isolatie finale geopend voor alle wedstrijdcategorieën
14:45 uur Isolatie finale gesloten voor alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start finale
17:00 uur Einde finale
17:30 uur Prijsuitreiking!


Voor het NJK Lead 2014 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Het kampioenschap bestaat uit een halve finale en finaleroute die beide on sight worden voorgeklommen.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Daan Brinkhof 201
Tom Reuvers 202
Teun Keusters 203
Julian Konig 204
Dennis List 205
Anon4059 - -
Pieter van Loon 206

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Anon4059 - -
2 Pieter van Loon 206
3 Dennis List 205
4 Julian Konig 204
5 Teun Keusters 203
6 Tom Reuvers 202
7 Daan Brinkhof 201
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Teun Keusters 203 Top 44 (4:10) 100.0
2 Anon4059 - Top 43+ (4:17) 80.0 -
3 Pieter van Loon 206 31+ 34+ (3:12) 65.0
4 Julian Konig 204 31+ 26+ (1:57) 55.0
5 Daan Brinkhof 201 24+ 51.0
6 Dennis List 205 18+ 47.0
7 Tom Reuvers 202 9 43.0

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team Opm.
Mark Brand 415 Dispensatie
Anon4030 - -
Vincent van den Berg 403
Nigel Armino 404
Jeroen Meijners 405
Lars Schupp 406
Anon4035 - -
Anon4036 - -
Anon4037 - -
Anon4038 - -
Pieter Bik 411
Anon4040 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 415
2 Anon4040 - -
3 Pieter Bik 411
4 Anon4038 - -
5 Anon4037 - -
6 Anon4036 - -
7 Anon4035 - -
8 Lars Schupp 406
9 Jeroen Meijners 405
10 Nigel Armino 404
11 Vincent van den Berg 403
12 Anon4030 - -
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 415 Top 43+ (3:49) 100.0
2 Nigel Armino 404 42+ 33+ (3:34) 80.0
3 Anon4030 - 32 31+ (3:01) 65.0 -
4 Pieter Bik 411 25 24+ (2:26) 55.0
5 Jeroen Meijners 405 25 18+ (1:38) 51.0
6 Vincent van den Berg 403 41+ (Dispensatie finale) 17 (1:32) 47.0
7 Anon4036 - 25 9+ (0:56) 43.0 -
8 Lars Schupp 406 24+ 38.0
8 Anon4040 - 24+ 38.0 -
10 Anon4037 - 23+ 34.0 -
11 Anon4035 - 18+ 29.0 -
11 Anon4038 - 18+ 29.0 -

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Anon4085 - -
Anon4086 - -
Eva van Wijck 103
Aniek Lith 104
Anon4089 - -
Anon4090 - -
Anon4091 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Anon4091 - -
2 Anon4090 - -
3 Anon4089 - -
4 Aniek Lith 104
5 Eva van Wijck 103
6 Anon4086 - -
7 Anon4085 - -
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Aniek Lith 104 50 Top (5:18) 100.0
2 Anon4090 - Top 36+ (3:04) 80.0 -
3 Anon4085 - 42+ 30 (3:11) 65.0 -
4 Anon4091 - 38+ 55.0 -
5 Eva van Wijck 103 31+ 51.0
6 Anon4089 - 29 47.0 -
7 Anon4086 - 28+ 43.0 -

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Anon4062 - -
Pauline Schreurs 302
Anon4064 - -
Anniek Kostermans 304
Anon4066 - -
Denise Schoormans 307
Naomi Swagten 308
Anon4069 - -
Dewi Wessels Beljaars 310
Anon4071 - -
Lotte van Dijk 312

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 312
2 Anon4071 - -
3 Dewi Wessels Beljaars 310
4 Anon4069 - -
5 Naomi Swagten 308
6 Denise Schoormans 307
7 Anon4066 - -
8 Anniek Kostermans 304
9 Anon4064 - -
10 Pauline Schreurs 302
11 Anon4062 - -
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 302 48+ 42 (3:20) 100.0
2 Anon4062 - 39 26+ (2:29) 80.0 -
3 Naomi Swagten 308 36+ 25+ (2:50) 65.0
4 Anon4066 - 38+ 24+ (2:56) 55.0 -
5 Anon4064 - 34 24+ (2:46) 51.0 -
6 Anniek Kostermans 304 32+ 47.0
7 Denise Schoormans 307 29+ 43.0
8 Anon4071 - 24+ 40.0 -
9 Anon4069 - 23 37.0 -
10 Lotte van Dijk 312 19+ 34.0
11 Dewi Wessels Beljaars 310 13 31.0

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.