Jeugd Boulder 3, 21-03-2015 10:00, Monk, Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: an deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1996 en 1997], Jeugd A [1998 en 1999], Jeugd B [2000 en 2001], Jeugd C [2002 en 2003], Jeugd D [2004 en 2005] en Jeugd E [2006 en 2007]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

Let op. Het tijdschema is aangepast en er wordt geklommen in vier startgroepen i.p.v. de gebruikelijke drie startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen de eerste startgroep, Jeugd C de tweede, Jeugd B de derde startgroep en Jeugd A en Junioren vormen de vierde startgroep. De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen.

Tijdschema;
09.00 uur Monk open
09.30 uur Inschrijving jeugd DE gesloten
09.45 uur Start Jeugd DE ronde
11.15 uur Einde Jeugd DE ronde
11.45 uur Start jeugd C ronde
13.30 uur Einde jeugd C ronde
13.45 uur Start Jeugd B ronde
15.15 uur Einde Jeugd B ronde
15.45 uur Start Junioren en Jeugd A ronde
18.15 uur Einde Junioren en Jeugd A ronde.
18.30 uur Laatste prijsuitreiking*


*Per startgroep zal er een prijsuitreiking plaatsvinden zodra de uitslag bekend is.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Anon4423 - -
Tom Reuvers 209
Anon4571 - -
Anon4741 - -
Vincent van den Berg 202
Anon4886 - -
Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
Daan Brinkhof 206
Anon5317 - -
Pieter Bik 203 Monte Cervino
Julian Konig 213

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Julian Konig 213
2 Tom Reuvers 209
3 Anon4886 - -
4 Vincent van den Berg 202
5 Daan Brinkhof 206
6 Anon4423 - -
7 Anon4571 - -
8 Remco Stolwijk 212 Ayers Rookies
9 Pieter Bik 203 Monte Cervino
10 Anon4741 - -
11 Anon5317 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Julian Konig 213 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 10T13 10Z11 100.0
2 Anon4571 - T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 10T14 10Z10 80.0 -
3 Daan Brinkhof 206 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z1 T2Z1 T1Z1 9T15 10Z13 65.0
4 Vincent van den Berg 202 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z2 T1Z1 8T10 9Z11 55.0
5 Anon4423 - T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 T2Z1 T3Z2 Z1 8T13 10Z13 51.0 -
6 Pieter Bik 203 T4Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z3 Z1 Z1 5T12 8Z10 47.0 Monte Cervino
7 Anon4886 - Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z3 Z2 Z1 Z1 4T8 8Z11 43.0 -
8 Anon5317 - Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T4Z1 Z1 4T8 8Z12 40.0 -
9 Anon4741 - Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T2 5Z5 37.0 -
10 Remco Stolwijk 212 T4Z3 Z1 T4Z1 2T8 3Z5 34.0 Ayers Rookies
11 Tom Reuvers 209 T1Z1 Z1 Z2 1T1 3Z4 31.0

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Tjebbe Zwart 417
Nigel Armino 401
Mark Brand 403 Team Mountain Network
Anon4668 - -
Anon4729 - -
Gidion van Doorn 405
Tim Ponsen 411
Max Deelen 404 Climb Up
Casper Meskers 409
Anon5362 - -
Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
Anon5401 - -
Pepijn Rot 414 Monte Cervino
Anon5432 - -
Anon5439 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 403 Team Mountain Network
2 Anon5401 - -
3 Anon4668 - -
4 Anon5439 - -
5 Anon4729 - -
6 Tim Ponsen 411
7 Pepijn Rot 414 Monte Cervino
8 Nigel Armino 401
9 Anon5432 - -
10 Gidion van Doorn 405
11 Max Deelen 404 Climb Up
12 Tjebbe Zwart 417
13 Casper Meskers 409
14 Anon5362 - -
15 Rowan Ferwerda 406 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 403 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 10T13 10Z1 100.0 Team Mountain Network
2 Anon5432 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T3Z1 Z1 8T12 9Z10 80.0 -
3 Gidion van Doorn 405 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T2Z1 T2Z1 Z1 8T13 10Z11 65.0
4 Nigel Armino 401 Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T3Z1 Z1 Z1 5T11 9Z10 55.0
5 Max Deelen 404 Z2 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 Z4 Z1 5T11 9Z14 51.0 Climb Up
6 Anon5362 - Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z4 T2Z1 Z1 4T6 7Z11 47.0 -
7 Casper Meskers 409 Z2 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z3 T2Z2 - Z1 4T7 7Z12 43.0
8 Pepijn Rot 414 Z3 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 Z1 3T4 7Z11 40.0 Monte Cervino
9 Anon5439 - Z2 T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z4 Z2 3T7 6Z11 37.0 -
10 Tjebbe Zwart 417 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 Z5 Z5 2T2 7Z17 34.0
11 Anon4729 - Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 Z3 Z2 Z1 2T3 7Z11 31.0 -
12 Anon4668 - T1Z1 Z1 T2Z1 Z1 Z1 2T3 5Z5 28.0 -
13 Rowan Ferwerda 406 T1Z1 Z1 T2Z2 Z2 Z2 2T3 5Z8 26.0 Klimmuur Utrecht
14 Tim Ponsen 411 Z2 T4Z3 Z1 T2Z1 2T6 4Z7 24.0
15 Anon5401 - - 0T0 0Z0 22.0 -

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Eva van Wijck 107
Anon4434 - -
Lotte van Dijk 103 Climb Up
Judith Meskers 105
Anon5289 - -
Anon5399 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 105
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Eva van Wijck 107
4 Anon4434 - -
5 Anon5289 - -
6 Anon5399 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon4434 - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 9T10 10Z12 100.0 -
2 Anon5399 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 Z4 T1Z1 T2Z2 5T6 7Z15 80.0 -
3 Judith Meskers 105 T1Z1 T4Z2 Z2 T1Z1 T4Z3 4T10 5Z9 65.0
4 Lotte van Dijk 103 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 3T4 5Z7 55.0 Climb Up
5 Anon5289 - T4Z3 Z1 T1Z1 2T5 3Z5 51.0 -
6 Eva van Wijck 107 Z3 Z2 0T0 2Z5 47.0

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 315 Team Neoliet
Pauline Schreurs 314
Julia van den Goor 303 Team Neoliet
Lisa Sanders 312 Team Neoliet
Janneke Venema 316
Anon5032 - -
Marieke van Loon 305
Saar Driessen 302 Climb Up
Marieke Berends 301
Julia Meijer 308
Tiba Vroom 317
Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
Anon5430 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 303 Team Neoliet
2 Anon5032 - -
3 Marieke van Loon 305
4 Tiba Vroom 317
5 Pauline Schreurs 314
6 Lynn van der Meer 306 Team Neoliet
7 Janneke Venema 316
8 Aradia Kat 304 Monk Amsterdam
9 Anon5430 - -
10 Saar Driessen 302 Climb Up
11 Julia Meijer 308
12 Marieke Berends 301
13 Naomi Swagten 315 Team Neoliet
14 Lisa Sanders 312 Team Neoliet
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 314 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 10Z10 100.0
2 Tiba Vroom 317 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 8T12 10Z13 80.0
3 Julia Meijer 308 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 8T13 10Z11 65.0
4 Lisa Sanders 312 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T8 10Z11 55.0 Team Neoliet
5 Lynn van der Meer 306 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 6T6 10Z11 51.0 Team Neoliet
6 Marieke Berends 301 Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z10 47.0
7 Anon5430 - T5Z5 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 6T11 8Z14 43.0 -
8 Marieke van Loon 305 T1Z1 T1Z1 Z1 Z4 T2Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 5T6 8Z14 40.0
9 Julia van den Goor 303 T3Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 5T7 7Z10 37.0 Team Neoliet
10 Naomi Swagten 315 T1Z1 Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 6Z9 34.0 Team Neoliet
12 Janneke Venema 316 T2Z2 T3Z1 Z1 Z2 T1Z1 Z3 3T6 6Z10 28.0
13 Anon5032 - T3Z3 Z1 T1Z1 Z1 2T4 4Z6 26.0 -
14 Saar Driessen 302 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 24.0 Climb Up
16 Aradia Kat 304 Z3 0T0 1Z3 20.0 Monk Amsterdam

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.