Boulder 1, 24-01-2015 13:00, Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 1999.

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 17 RUS
Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
Eva Vink 19 NED Team Neoliet
Pauline Schreurs NED
Julia van den Goor 8 NED Team Neoliet
Roebijn Schijf 16 NED Kei Boulderhal
Irene Pieper 14 NED
Lisa Sanders 15 NED Team Neoliet
Lindsay van den Broek 3 NED
Kim van den Hout 9 NED
Amanda Meijering 13 NED
Elsa Doornbos 6 NED
Julia Meijer 12 NED
Rianne van den Berg 2 NED
Vera Zijlstra 23 NED
Mirthe van Liere 11 NED
Lotte van Dijk 5 NED
Agnes Flinkenflogel 7 NED
Naomi Swagten 18 NED Team Neoliet
Marieke Berends 1 NED
Nora van Wassenaer 21 NED
Roelien van de Vrie 20 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pauline Schreurs NED
2 Roelien van de Vrie 20 NED Team Mountain Network
3 Nora van Wassenaer 21 NED
4 Marieke Berends 1 NED
5 Lotte van Dijk 5 NED
6 Kim van den Hout 9 NED
7 Irene Pieper 14 NED
8 Julia Meijer 12 NED
9 Agnes Flinkenflogel 7 NED
10 Eva Vink 19 NED Team Neoliet
11 Lisa Sanders 15 NED Team Neoliet
12 Vera Zijlstra 23 NED
13 Naomi Swagten 18 NED Team Neoliet
14 Julia van den Goor 8 NED Team Neoliet
15 Marta Shiryeva 17 RUS
16 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
17 Rianne van den Berg 2 NED
18 Lindsay van den Broek 3 NED
19 Amanda Meijering 13 NED
20 Elsa Doornbos 6 NED
21 Roebijn Schijf 16 NED Kei Boulderhal
22 Mirthe van Liere 11 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 23 NED T1B1 - T1B1 T5B5 - T1B1 T2B2 B1 5T10 6B11 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0
2 Kim van den Hout 9 NED T1B1 T2B2 T1B1 - - T1B1 B4 T1B1 5T6 6B10 T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 80.0
3 Eva Vink 19 NED T1B1 T2B2 T1B1 T3B3 - T1B1 - B3 5T8 6B11 T4B3 B1 - T1B1 2T5 3B5 65.0 Team Neoliet
4 Elsa Doornbos 6 NED T1B1 T2B2 T1B1 T3B3 - T2B2 - B2 5T9 6B11 - T1B1 B3 B1 1T1 3B5 55.0
5 Amanda Meijering 13 NED T1B1 T4B4 T3B1 T2B2 - T1B1 - - 5T11 5B9 B1 T2B2 - B1 1T2 3B4 51.0
6 Mirthe van Liere 11 NED T1B1 - T1B1 T1B1 - T1B1 T2B2 B1 5T6 6B7 B1 B1 B1 B1 0T0 4B4 47.0
7 Rianne van den Berg 2 NED T1B1 - T1B1 T1B1 - T1B1 - - 4T4 4B4 43.0
8 Roelien van de Vrie 20 NED T1B1 - T1B1 T1B1 - T2B2 - B4 4T5 5B9 40.0 Team Mountain Network
9 Pauline Schreurs NED T1B1 - T1B1 T2B2 - T1B1 - - 4T5 4B5 37.0
10 Julia van den Goor 8 NED T1B1 T2B2 T1B1 - - T2B2 - - 4T6 4B6 34.0 Team Neoliet
11 Lisa Sanders 15 NED T1B1 - T3B3 T2B2 - T1B1 B3 B1 4T7 6B11 31.0 Team Neoliet
12 Elisabeth Keijzer 10 NED T1B1 - T1B1 T3B3 - T2B2 B3 - 4T7 5B10 28.0 GSAC
13 Irene Pieper 14 NED T1B1 T5B5 T1B1 - - T1B1 - B1 4T8 5B9 26.0
14 Marieke Berends 1 NED T1B1 - T1B1 T4B4 - T2B2 - - 4T8 4B8 24.0
15 Nora van Wassenaer 21 NED T1B1 - T1B1 - - T1B1 B5 B2 3T3 5B10 22.0
16 Julia Meijer 12 NED T1B1 - B1 T1B1 - T2B1 - B2 3T4 5B6 20.0
17 Marta Shiryeva 17 RUS T1B1 - T1B1 - - T3B1 - - 3T5 3B3 18.0
18 Lindsay van den Broek 3 NED T1B1 - T1B1 - - T3B3 - - 3T5 3B5 16.0
19 Roebijn Schijf 16 NED T1B1 - T1B1 - - - - - 2T2 2B2 14.0 Kei Boulderhal
20 Naomi Swagten 18 NED T1B1 - B3 - - - - B1 1T1 3B5 12.0 Team Neoliet
21 Agnes Flinkenflogel 7 NED T1B1 - B4 - - - - - 1T1 2B5 10.0
22 Lotte van Dijk 5 NED T2B2 B4 - - - - - - 1T2 2B6 9.0

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Jacco Schaft 79 NED Cube Bouldergym
Erik van den Goor 60 NED
Hans Busker 54 NED
Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
Jesse Pauw 70 NED
Don van Laere 66 NED
Teun Keusters 65 NED Team Neoliet
Wouter van Roessel 74 NED
Elias Vetter 83 GER
Andre DiFelice 55 CAN
Giel Wieggers 84 NED Monk Eindhoven
Timo Tak 81 NED Monk Eindhoven
Jort Robertus 73 NED
Daan Brinkhof 53 NED
Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 59 NED Cube Bouldergym
Rens Schop 80 NED
Gijs Nijenhuis 69 NED
Janneman de Roon 75 NED
Vincent van den Berg 51 NED
Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED
Sven Elink Schuurman 58 NED
Dennis Teijsse 82 NED
Robin van Dijk 56 NED
Tim Reuser 72 NED
Nick ten Hoopen 64 NED
Stijn Janssen NED
Jan Van Lookeren campagne 60 NED
Simon Verbree NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simon Verbree NED
2 Jan Van Lookeren campagne 60 NED
3 Stijn Janssen NED
4 Nick ten Hoopen 64 NED
5 Tim Reuser 72 NED
6 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
7 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
8 Bob Giesberts 59 NED Cube Bouldergym
9 Dennis Teijsse 82 NED
10 Janneman de Roon 75 NED
11 Robin van Dijk 56 NED
12 Jort Robertus 73 NED
13 Gijs Nijenhuis 69 NED
14 Jacco Schaft 79 NED Cube Bouldergym
15 Elias Vetter 83 GER
16 Rens Schop 80 NED
17 Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Sven Elink Schuurman 58 NED
20 Wouter van Roessel 74 NED
21 Jesse Pauw 70 NED
22 Timo Tak 81 NED Monk Eindhoven
23 Teun Keusters 65 NED Team Neoliet
24 Daan Brinkhof 53 NED
25 Vincent van den Berg 51 NED
26 Andre DiFelice 55 CAN
27 Hans Busker 54 NED
28 Giel Wieggers 84 NED Monk Eindhoven
29 Don van Laere 66 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 72 NED T2B1 T1B1 T2B1 B2 T1B1 T2B1 T4B1 T2B1 7T14 8B9 - T5B1 T1B1 T1B1 3T7 3B3 100.0
2 Nick ten Hoopen 64 NED T1B1 T1B1 B1 - T2B2 T1B1 B1 T1B1 5T6 7B8 B3 T3B1 T1B1 B1 2T4 4B6 80.0
3 Andre DiFelice 55 CAN T1B1 T1B1 T2B2 - T2B2 T1B1 T1B1 T3B1 7T11 7B9 - B1 T1B1 T3B3 2T4 3B5 65.0
4 Mark Brand 52 NED T4B3 T1B1 B1 - T2B2 T3B1 B1 T1B1 5T11 7B10 - T3B3 T1B1 - 2T4 2B4 55.0 Team Mountain Network
5 Timo Tak 81 NED T1B1 T1B1 B1 B1 T2B2 T4B1 T2B1 T3B1 6T13 8B9 - B4 T1B1 - 1T1 2B5 51.0 Monk Eindhoven
6 Hans Busker 54 NED T1B1 T1B1 B2 - T1B1 T1B1 T2B1 B1 5T6 7B8 B2 B2 B2 - 0T0 3B6 47.0
7 Teun Keusters 65 NED T2B1 T1B1 B4 - T2B2 T3B1 B1 T4B1 5T12 7B11 43.0 Team Neoliet
8 Bob Giesberts 59 NED T1B1 T3B2 B3 - - B1 T2B1 T2B1 4T8 6B9 40.0 Cube Bouldergym
9 Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED T1B1 T1B1 T5B2 - - T2B1 - B1 4T9 5B6 37.0
11 Giel Wieggers 84 NED T4B1 T1B1 - - - T2B1 B4 B2 3T7 5B9 31.0 Monk Eindhoven
12 Dennis Teijsse 82 NED - T1B1 - - T4B4 B1 - T2B1 3T7 4B7 28.0
13 Enrique Perdok 71 NED - T1B1 - - T3B3 B1 T4B1 B1 3T8 5B7 26.0 Monk Eindhoven
14 Rens Schop 80 NED B2 T1B1 B3 - - T2B1 - B2 2T3 5B9 24.0
15 Robin van Dijk 56 NED - T1B1 - - T3B3 B1 B3 B1 2T4 5B9 22.0
16 Sven Elink Schuurman 58 NED - T1B1 - - - - B4 T3B2 2T4 3B7 20.0
17 Don van Laere 66 NED B2 T1B1 - - - B1 - T4B1 2T5 4B5 18.0
18 Jacco Schaft 79 NED - T2B2 - - - B1 - T5B2 2T7 3B5 16.0 Cube Bouldergym
19 Vincent van den Berg 51 NED - T1B1 - - - B1 - B2 1T1 3B4 14.0
20 Daan Brinkhof 53 NED - T2B2 B5 - - B1 B1 B3 1T2 5B12 12.0
21 Stijn Janssen NED - T2B2 - - - B3 - B1 1T2 3B6 10.0
22 Jort Robertus 73 NED - B4 - - - B5 T2B2 - 1T2 3B11 9.0
23 Wouter van Roessel 74 NED B1 T3B3 - - - B1 - B3 1T3 4B8 8.0
24 Janneman de Roon 75 NED - - - - B1 B3 B1 T5B1 1T5 4B6 7.0
25 Elias Vetter 83 GER - T5B4 - - - - - B2 1T5 2B6 6.0
26 Erik van den Goor 60 NED - - - - - - - B2 0T0 1B2 4.0
26 Jan Van Lookeren campagne 60 NED - - - - B2 - - - 0T0 1B2 4.0
28 Jesse Pauw 70 NED - - - - - B3 - - 0T0 1B3 3.0
29 Gijs Nijenhuis 69 NED - - - - - - - - 1.0
29 Simon Verbree NED - - - - - - - - 0T0 0B0 1.0