Boulder 2, 08-03-2015 12:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 1999.

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 18 RUS
Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
Anon4433 - - -
Anon4456 - - -
Pauline Schreurs 17 NED
Julia van den Goor 8 NED Team Neoliet
Elsa Doornbos 5 NED
Lisa Sanders 15 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 13 NED
Irene Pieper 14 NED Nihil
Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
Anon5271 - - -
Anon5310 - - -
Julia Meijer 12 NED
Alise Zvigule 21 LAT
Anon5315 - - -
Marieke Berends 1 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marieke Berends 1 NED
2 Anon5315 - - -
3 Alise Zvigule 21 LAT
4 Julia Meijer 12 NED
5 Anon5310 - - -
6 Anon5271 - - -
7 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
8 Irene Pieper 14 NED Nihil
9 Amanda Meijering 13 NED
10 Lisa Sanders 15 NED Team Neoliet
11 Elsa Doornbos 5 NED
12 Julia van den Goor 8 NED Team Neoliet
13 Anon4433 - - -
14 Pauline Schreurs 17 NED
15 Marta Shiryeva 18 RUS
16 Anon4456 - - -
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 3 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 8T11 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 Team Mountain Network
2 Elisabeth Keijzer 9 NED B1 T5B2 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 6T12 7B8 T1B1 T2B2 - T2B1 3T5 3B4 80.0 GSAC
3 Irene Pieper 14 NED T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 7T11 7B8 T3B1 T2B2 B8 T2B1 3T7 4B12 65.0 Nihil
4 Anon4433 - - T2B1 T4B2 T1B1 T2B2 T2B2 T4B4 T2B2 7T17 7B14 T5B5 B1 B5 T1B1 2T6 4B12 55.0 -
5 Elsa Doornbos 5 NED T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 T1B1 7T13 7B11 - B2 - B1 0T0 2B3 51.0
6 Anon5271 - - T4B2 T5B5 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 6T14 6B12 - B1 - B2 0T0 2B3 47.0 -
7 Lisa Sanders 15 NED T1B1 B2 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 5T6 6B8 43.0 Team Neoliet
8 Amanda Meijering 13 NED T1B1 T1B1 T4B4 T2B1 T1B1 5T9 5B8 40.0
9 Anon5310 - - T2B2 B2 T2B2 T1B1 B1 T3B1 T5B1 5T13 7B10 37.0 -
10 Julia van den Goor 8 NED T2B1 T3B1 T4B4 T2B1 T2B2 5T13 5B9 34.0 Team Neoliet
11 Julia Meijer 12 NED B1 T2B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 4T5 6B7 31.0
12 Pauline Schreurs 17 NED B2 B2 T2B1 T2B2 B3 T2B1 T2B1 4T8 7B12 28.0
13 Marta Shiryeva 18 RUS T1B1 B2 T2B1 T2B1 B2 T3B1 4T8 6B8 26.0
14 Anon5315 - - B5 T1B1 T1B1 T2B1 3T4 4B8 24.0 -
15 Alise Zvigule 21 LAT T2B2 T3B2 B5 T1B1 3T6 4B10 22.0
16 Anon4456 - - B2 B4 T1B1 B5 B5 T2B1 2T3 6B18 20.0 -
17 Marieke Berends 1 NED T4B1 B2 B1 1T4 3B4 18.0

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Team
Anon4384 - -
Jacco Schaft 74 Cube Bouldergym
Mark Brand 52 Team Mountain Network
Timo Tak 77 Monk Eindhoven
Don van Laere 62 Ayers Rookies
Jort Robertus 70
Enrique Perdok 68 Monk Eindhoven
Bob Giesberts 58
Wolter Westdijk 81
Jesse Pauw 67
Tim Reuser 69
Tom Elink Schuurman 56
Sven Elink Schuurman 57
Jesse van der Werf 80
Anon5260 - -
Anon5272 - -
Anon5297 - -
Anon5316 - -
Anon5319 - -
Daan Brinkhof 53
Anon5323 - -
Ferdinand Schulte 76 Kei Boulderhal
Jorrit van de Wiel 82
Simon Verbree 79
Vincent van den Berg 83
Giel Wieggers 84 Monk Eindhoven
Teun Keusters 99

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Team
1 Teun Keusters 99
2 Giel Wieggers 84 Monk Eindhoven
3 Vincent van den Berg 83
4 Simon Verbree 79
5 Jorrit van de Wiel 82
6 Ferdinand Schulte 76 Kei Boulderhal
7 Anon5323 - -
8 Daan Brinkhof 53
9 Anon5319 - -
10 Anon5316 - -
11 Anon5297 - -
12 Anon5272 - -
13 Anon5260 - -
14 Sven Elink Schuurman 57
15 Jesse van der Werf 80
16 Tom Elink Schuurman 56
17 Tim Reuser 69
18 Jesse Pauw 67
19 Wolter Westdijk 81
20 Bob Giesberts 58
21 Enrique Perdok 68 Monk Eindhoven
22 Jort Robertus 70
23 Don van Laere 62 Ayers Rookies
24 Timo Tak 77 Monk Eindhoven
25 Mark Brand 52 Team Mountain Network
26 Anon4384 - -
27 Jacco Schaft 74 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 77 T1B1 T1B1 T3B3 B2 T4B4 T2B2 T1B1 6T12 7B14 B1 - T1B1 T2B2 2T3 3B4 100.0 Monk Eindhoven
2 Teun Keusters 99 T1B1 T2B2 T3B1 T3B3 T1B1 5T10 5B8 B1 T1B1 B5 T3B3 2T4 4B10 80.0
3 Tim Reuser 69 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T5B1 T1B1 6T11 6B7 B1 - T1B1 T4B4 2T5 3B6 65.0
4 Ferdinand Schulte 76 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 6T7 6B6 B1 - T3B1 T5B5 2T8 3B7 55.0 Kei Boulderhal
5 Jesse van der Werf 80 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 B1 T1B1 5T7 6B7 B1 - T3B1 T5B5 2T8 3B7 51.0
6 Anon5260 - T1B1 T1B1 T5B5 T3B3 B1 T5B5 T1B1 6T16 7B17 B1 - - T2B2 1T2 2B3 47.0 -
7 Wolter Westdijk 81 T1B1 T3B1 B2 T2B2 T1B1 4T7 5B7 43.0
8 Bob Giesberts 58 T1B1 T2B2 B1 T2B2 T2B2 4T7 5B8 40.0
9 Mark Brand 52 T1B1 T2B2 T4B4 B1 T1B1 4T8 5B9 37.0 Team Mountain Network
10 Daan Brinkhof 53 T1B1 T2B2 B3 T3B3 T2B2 4T8 5B11 34.0
11 Anon4384 - T1B1 T1B1 T3B3 T4B2 4T9 4B7 31.0 -
12 Enrique Perdok 68 T3B1 T2B2 T5B5 T1B1 4T11 4B9 28.0 Monk Eindhoven
13 Anon5323 - T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 26.0 -
14 Don van Laere 62 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 24.0 Ayers Rookies
15 Giel Wieggers 84 T1B1 T2B1 B1 T1B1 3T4 4B4 22.0 Monk Eindhoven
16 Anon5297 - T1B1 T4B4 B1 T1B1 3T6 4B7 20.0 -
17 Jorrit van de Wiel 82 T3B1 T2B2 T1B1 3T6 3B4 18.0
18 Anon5272 - T4B1 T2B2 T1B1 3T7 3B4 16.0 -
19 Vincent van den Berg 83 T1B1 T1B1 T5B4 3T7 3B6 14.0
20 Anon5316 - T2B1 T3B1 T4B4 3T9 3B6 12.0 -
21 Sven Elink Schuurman 57 T1B1 T5B5 T5B5 B1 3T11 4B12 10.0
22 Tom Elink Schuurman 56 T1B1 T3B3 B2 2T4 3B6 9.0
23 Jort Robertus 70 T1B1 B1 1T1 2B2 8.0
24 Jesse Pauw 67 B3 B5 0T0 2B8 7.0
25 Anon5319 - B1 0T0 1B1 5.0 -
25 Simon Verbree 79 B1 0T0 1B1 5.0
27 Jacco Schaft 74 - - - - - - - - 0T0 0B0 4.0 Cube Bouldergym