Boulder 3, 29-03-2015 13:00, Bolder, Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: geboortejaar 1999 of eerder.

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 19 RUS
Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
Eva Vink 20 NED Team Neoliet
Maartje van der Weijden 23 NED Monk Eindhoven
Pauline Schreurs 18 NED
Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
Irene Pieper 15 NED
Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
Elsa Doornbos 4 NED
Mirthe van Liere 10 NED
Kim van den Hout 8 NED
Roebijn Schijf 17 NED Kei Boulderhal
Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
Agnes Flinkenflogel 5 NED
Amanda Meijering 13 NED
Alise Zvigule 25 LAT
Marianne Luyendijk 11 NED
Vera Zijlstra 24 NED
Rianne van den Berg 2 NED Team Delfts Bleau
Julia Meijer 12 NED
Nora van Wassenaer 22 NED
Marieke Berends 1 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Maartje van der Weijden 23 NED Monk Eindhoven
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Roebijn Schijf 17 NED Kei Boulderhal
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Marianne Luyendijk 11 NED
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Mirthe van Liere 10 NED
14 Rianne van den Berg 2 NED Team Delfts Bleau
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Eva Vink 20 NED Team Neoliet
20 Irene Pieper 15 NED
21 Agnes Flinkenflogel 5 NED
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 24 NED T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 8B9 T3B1 T3B3 T1B1 T1B1 4T8 4B6 100.0
2 Lisa Sanders 16 NED T3B1 T2B2 T2B1 T2B1 T4B1 5T13 5B6 T1B1 - B2 T4B4 2T5 3B7 80.0 Team Neoliet
3 Nikki van Bergen 3 NED T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 T1B1 B3 5T8 7B9 B1 - B6 T1B1 1T1 3B8 65.0 Team Mountain Network
4 Nora van Wassenaer 22 NED T3B1 T3B1 T1B1 T2B1 B1 T4B1 B1 5T13 7B7 B1 - B2 T2B1 1T2 3B4 55.0
5 Kim van den Hout 8 NED T2B1 T1B1 T4B1 T2B2 T2B1 5T11 5B6 B1 - - T2B2 1T2 2B3 51.0
6 Mirthe van Liere 10 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B1 5T7 6B6 T2B1 - B6 - 1T2 2B7 47.0
7 Eva Vink 20 NED T3B2 T2B2 T5B1 T1B1 B2 T4B1 B1 5T15 7B10 43.0 Team Neoliet
8 Pauline Schreurs 18 NED T2B2 T2B1 T5B3 B1 T4B1 4T13 5B8 40.0
9 Marianne Luyendijk 11 NED T4B1 T1B1 T4B3 T4B1 4T13 4B6 37.0
10 Amanda Meijering 13 NED T4B1 T3B1 T2B1 B1 B1 3T9 5B5 34.0
12 Irene Pieper 15 NED B1 T3B1 B1 B3 B1 T2B2 2T5 6B9 28.0
13 Rianne van den Berg 2 NED B1 T3B1 B2 T2B1 2T5 4B5 26.0 Team Delfts Bleau
14 Julia Meijer 12 NED B1 T1B1 B1 B1 T5B1 2T6 5B5 24.0
15 Elisabeth Keijzer 9 NED T2B1 B3 B1 B3 B1 1T2 5B9 22.0 GSAC
16 Elsa Doornbos 4 NED B2 B2 T3B2 B2 B1 1T3 5B9 20.0
17 Marieke Berends 1 NED B5 B4 B2 T4B2 1T4 4B13 18.0
18 Julia van den Goor 6 NED B2 B1 B1 0T0 3B4 16.0 Team Neoliet
19 Marta Shiryeva 19 RUS B3 B1 B1 0T0 3B5 14.0
20 Maartje van der Weijden 23 NED B4 B1 B1 0T0 3B6 12.0 Monk Eindhoven
21 Agnes Flinkenflogel 5 NED B1 B1 0T0 2B2 10.0
22 Roebijn Schijf 17 NED B1 0T0 1B1 9.0 Kei Boulderhal
23 Alise Zvigule 25 LAT B5 0T0 1B5 8.0

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Nat. Team
Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
Erik van den Goor 60 NED
Hans Busker 54 NED
Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
Jesse Pauw 69 NED
Don van Laere 66 NED
Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
Jort Robertus 73 NED
Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 59 NED
Wolter Westdijk 83 NED
Jasper van der Sande 75 NED
Tim Reuser 72 NED
Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
Jesse van der Werf 82 NED
Nick ten Hoopen 63 NED
Daan Groskamp 61 NED
Jorrit van de Wiel 85 NED
Tom Elink Schuurman 58 NED
Daan Brinkhof 53 NED
Rens Schop 78 NED Team Delfts Bleau
Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED
Mees van der Sande 76 NED Monte Cervino
Boaz Pauw 70 NED
Mattijs van der Knaap 65 NED Team illig
Giel Wieggers 84 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Daan Groskamp 61 NED
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Nick ten Hoopen 63 NED
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Rens Schop 78 NED Team Delfts Bleau
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Jasper van der Sande 75 NED
23 Jort Robertus 73 NED
24 Tim Reuser 72 NED
25 Boaz Pauw 70 NED
26 Mattijs van der Knaap 65 NED Team illig
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Mees van der Sande 76 NED Monte Cervino
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 72 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 8T11 8B9 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 4T8 4B4 100.0
2 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 7T9 8B8 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 80.0
3 Timo Tak 79 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 7T8 7B7 T1B1 B1 B1 T3B1 2T4 4B4 65.0 Monk Eindhoven
4 Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED T2B2 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 6T9 6B7 T1B1 B6 B1 - 1T1 3B8 55.0
5 Nick ten Hoopen 63 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T5B5 B1 T1B1 5T9 7B11 T3B1 B1 B1 - 1T3 3B3 51.0
6 Jesse van der Werf 82 NED T2B2 T1B1 T1B1 B2 B1 T2B2 T1B1 5T7 7B10 - B2 B1 B2 0T0 3B5 47.0
7 Giel Wieggers 84 NED T2B2 T1B1 T1B1 B5 B3 T1B1 4T5 6B13 43.0
8 Mark Brand 52 NED T2B2 T2B1 T1B1 B2 B1 T1B1 4T6 6B8 40.0 Team Mountain Network
9 Rens Schop 78 NED T2B2 T3B1 T1B1 B2 B1 T2B2 4T8 6B9 37.0 Team Delfts Bleau
10 Don van Laere 66 NED T2B2 T1B1 T1B1 B2 B1 3T4 5B7 34.0
11 Mattijs van der Knaap 65 NED T2B2 B4 T1B1 B1 T1B1 3T4 5B9 31.0 Team illig
12 Wolter Westdijk 83 NED T3B3 T1B1 T1B1 B2 B2 B1 3T5 6B10 28.0
13 Hans Busker 54 NED T3B3 T1B1 B3 B3 T1B1 3T5 5B11 26.0
14 Enrique Perdok 71 NED T1B1 T3B1 T2B1 B1 3T6 4B4 24.0 Monk Eindhoven
15 Daan Groskamp 61 NED B1 T1B1 T1B1 B1 B4 B3 2T2 6B11 21.0
15 Jorrit van de Wiel 85 NED T1B1 B1 T1B1 B2 B4 B2 2T2 6B11 21.0
17 Bob Giesberts 59 NED T2B2 B1 T1B1 B4 B1 B2 2T3 6B11 18.0
18 Daan Brinkhof 53 NED B1 T1B1 B2 B3 T2B1 2T3 5B8 16.0
19 Tom Elink Schuurman 58 NED B4 T1B1 B4 B1 1T1 4B10 14.0
20 Jacco Schaft 77 NED B1 T1B1 B2 1T1 3B4 12.0 Cube Bouldergym
21 Mees van der Sande 76 NED T2B2 1T2 1B2 10.0 Monte Cervino
22 Erik van den Goor 60 NED T3B2 B2 1T3 2B4 9.0
23 Elias Vetter 81 GER T3B1 1T3 1B1 8.0 Team Delfts Bleau
24 Jort Robertus 73 NED T4B2 B2 1T4 2B4 7.0
25 Joost Hofman 62 NED T4B2 B4 1T4 2B6 6.0 Kei Boulderhal
26 Jasper van der Sande 75 NED B3 B2 0T0 2B5 5.0
27 Boaz Pauw 70 NED B2 0T0 1B2 4.0
28 Jesse Pauw 69 NED B5 0T0 1B5 3.0