Boulder 3, 29-03-2015 13:00, Bolder, Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: geboortejaar 1999 of eerder.

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 19 RUS
Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
Anon4435 - - -
Anon4457 - - -
Pauline Schreurs 18 NED
Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
Irene Pieper 15 NED
Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
Elsa Doornbos 4 NED
Anon5049 - - -
Kim van den Hout 8 NED
Anon5198 - - -
Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
Anon5273 - - -
Amanda Meijering 13 NED
Alise Zvigule 25 LAT
Anon5472 - - -
Vera Zijlstra 24 NED
Anon5475 - - -
Julia Meijer 12 NED
Nora van Wassenaer 22 NED
Marieke Berends 1 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elsa Doornbos 4 NED
2 Pauline Schreurs 18 NED
3 Anon4457 - - -
4 Julia Meijer 12 NED
5 Julia van den Goor 6 NED Team Neoliet
6 Lisa Sanders 16 NED Team Neoliet
7 Anon5198 - - -
8 Amanda Meijering 13 NED
9 Marta Shiryeva 19 RUS
10 Anon5472 - - -
11 Kim van den Hout 8 NED
12 Nikki van Bergen 3 NED Team Mountain Network
13 Anon5049 - - -
14 Anon5475 - - -
15 Vera Zijlstra 24 NED
16 Marieke Berends 1 NED
17 Elisabeth Keijzer 9 NED GSAC
18 Nora van Wassenaer 22 NED
19 Anon4435 - - -
20 Irene Pieper 15 NED
21 Anon5273 - - -
22 Alise Zvigule 25 LAT
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 24 NED T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z9 T3Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 4T8 4Z6 100.0
2 Lisa Sanders 16 NED T3Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z1 T4Z1 5T13 5Z6 T1Z1 - Z2 T4Z4 2T5 3Z7 80.0 Team Neoliet
3 Nikki van Bergen 3 NED T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 5T8 7Z9 Z1 - Z6 T1Z1 1T1 3Z8 65.0 Team Mountain Network
4 Nora van Wassenaer 22 NED T3Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T4Z1 Z1 5T13 7Z7 Z1 - Z2 T2Z1 1T2 3Z4 55.0
5 Kim van den Hout 8 NED T2Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z2 T2Z1 5T11 5Z6 Z1 - - T2Z2 1T2 2Z3 51.0
6 Anon5049 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 5T7 6Z6 T2Z1 - Z6 - 1T2 2Z7 47.0 -
7 Anon4435 - - T3Z2 T2Z2 T5Z1 T1Z1 Z2 T4Z1 Z1 5T15 7Z10 43.0 -
8 Pauline Schreurs 18 NED T2Z2 T2Z1 T5Z3 Z1 T4Z1 4T13 5Z8 40.0
9 Anon5472 - - T4Z1 T1Z1 T4Z3 T4Z1 4T13 4Z6 37.0 -
10 Amanda Meijering 13 NED T4Z1 T3Z1 T2Z1 Z1 Z1 3T9 5Z5 34.0
12 Irene Pieper 15 NED Z1 T3Z1 Z1 Z3 Z1 T2Z2 2T5 6Z9 28.0
13 Anon5475 - - Z1 T3Z1 Z2 T2Z1 2T5 4Z5 26.0 -
14 Julia Meijer 12 NED Z1 T1Z1 Z1 Z1 T5Z1 2T6 5Z5 24.0
15 Elisabeth Keijzer 9 NED T2Z1 Z3 Z1 Z3 Z1 1T2 5Z9 22.0 GSAC
16 Elsa Doornbos 4 NED Z2 Z2 T3Z2 Z2 Z1 1T3 5Z9 20.0
17 Marieke Berends 1 NED Z5 Z4 Z2 T4Z2 1T4 4Z13 18.0
18 Julia van den Goor 6 NED Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 16.0 Team Neoliet
19 Marta Shiryeva 19 RUS Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 14.0
20 Anon4457 - - Z4 Z1 Z1 0T0 3Z6 12.0 -
21 Anon5273 - - Z1 Z1 0T0 2Z2 10.0 -
22 Anon5198 - - Z1 0T0 1Z1 9.0 -
23 Alise Zvigule 25 LAT Z5 0T0 1Z5 8.0

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Nat. Team
Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
Erik van den Goor 60 NED
Hans Busker 54 NED
Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
Jesse Pauw 69 NED
Don van Laere 66 NED
Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
Anon4832 - - -
Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 59 NED
Wolter Westdijk 83 NED
Anon4974 - - -
Tim Reuser 72 NED
Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
Jesse van der Werf 82 NED
Anon5261 - - -
Anon5299 - - -
Jorrit van de Wiel 85 NED
Tom Elink Schuurman 58 NED
Daan Brinkhof 53 NED
Anon5474 - - -
Anon5478 - - -
Anon5488 - - -
Anon5489 - - -
Anon5495 - - -
Giel Wieggers 84 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 84 NED
2 Jesse van der Werf 82 NED
3 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED
4 Joost Hofman 62 NED Kei Boulderhal
5 Jorrit van de Wiel 85 NED
6 Elias Vetter 81 GER Team Delfts Bleau
7 Jesse Pauw 69 NED
8 Daan Brinkhof 53 NED
9 Hans Busker 54 NED
10 Anon5478 - - -
11 Bob Giesberts 59 NED
12 Anon5299 - - -
13 Wolter Westdijk 83 NED
14 Anon5261 - - -
15 Jacco Schaft 77 NED Cube Bouldergym
16 Timo Tak 79 NED Monk Eindhoven
17 Anon5474 - - -
18 Erik van den Goor 60 NED
19 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
20 Mark Brand 52 NED Team Mountain Network
21 Don van Laere 66 NED
22 Anon4974 - - -
23 Anon4832 - - -
24 Tim Reuser 72 NED
25 Anon5489 - - -
26 Anon5495 - - -
27 Tom Elink Schuurman 58 NED
28 Anon5488 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 72 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 8T11 8Z9 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 4T8 4Z4 100.0
2 Michiel Nieuwenhuijsen 67 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 7T9 8Z8 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 80.0
3 Timo Tak 79 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 7T8 7Z7 T1Z1 Z1 Z1 T3Z1 2T4 4Z4 65.0 Monk Eindhoven
4 Anon5478 - - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 6Z7 T1Z1 Z6 Z1 - 1T1 3Z8 55.0 -
5 Anon5261 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 Z1 T1Z1 5T9 7Z11 T3Z1 Z1 Z1 - 1T3 3Z3 51.0 -
6 Jesse van der Werf 82 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 5T7 7Z10 - Z2 Z1 Z2 0T0 3Z5 47.0
7 Giel Wieggers 84 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z5 Z3 T1Z1 4T5 6Z13 43.0
8 Mark Brand 52 NED T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 4T6 6Z8 40.0 Team Mountain Network
9 Anon5474 - - T2Z2 T3Z1 T1Z1 Z2 Z1 T2Z2 4T8 6Z9 37.0 -
10 Don van Laere 66 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 3T4 5Z7 34.0
11 Anon5495 - - T2Z2 Z4 T1Z1 Z1 T1Z1 3T4 5Z9 31.0 -
12 Wolter Westdijk 83 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 Z2 Z2 Z1 3T5 6Z10 28.0
13 Hans Busker 54 NED T3Z3 T1Z1 Z3 Z3 T1Z1 3T5 5Z11 26.0
14 Enrique Perdok 71 NED T1Z1 T3Z1 T2Z1 Z1 3T6 4Z4 24.0 Monk Eindhoven
15 Anon5299 - - Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z4 Z3 2T2 6Z11 21.0 -
15 Jorrit van de Wiel 85 NED T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 Z4 Z2 2T2 6Z11 21.0
17 Bob Giesberts 59 NED T2Z2 Z1 T1Z1 Z4 Z1 Z2 2T3 6Z11 18.0
18 Daan Brinkhof 53 NED Z1 T1Z1 Z2 Z3 T2Z1 2T3 5Z8 16.0
19 Tom Elink Schuurman 58 NED Z4 T1Z1 Z4 Z1 1T1 4Z10 14.0
20 Jacco Schaft 77 NED Z1 T1Z1 Z2 1T1 3Z4 12.0 Cube Bouldergym
21 Anon5488 - - T2Z2 1T2 1Z2 10.0 -
22 Erik van den Goor 60 NED T3Z2 Z2 1T3 2Z4 9.0
23 Elias Vetter 81 GER T3Z1 1T3 1Z1 8.0 Team Delfts Bleau
24 Anon4832 - - T4Z2 Z2 1T4 2Z4 7.0 -
25 Joost Hofman 62 NED T4Z2 Z4 1T4 2Z6 6.0 Kei Boulderhal
26 Anon4974 - - Z3 Z2 0T0 2Z5 5.0 -
27 Anon5489 - - Z2 0T0 1Z2 4.0 -
28 Jesse Pauw 69 NED Z5 0T0 1Z5 3.0