Boulder 4, 02-05-2015 12:00, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 1999.

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 15 RUS
Eva Vink 16 NED Team Neoliet
Irene Pieper 11 NED
Roelien van de Vrie 17 NED
Mirthe van Liere 8 NED
Kim van den Hout 7 NED Monk Amsterdam
Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
Agnes Flinkenflogel 5 NED
Elsa Doornbos 4 NED GSAC
Amanda Meijering 10 NED
Alise Zvigule 22 LAT
Marianne Luyendijk 9 NED
Rianne van den Berg 1 NED Team Delfts Bleau
Nora van Wassenaer 20 NED
Winke van Diest 3 NED
Celine de Waal Malefijt 19 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Agnes Flinkenflogel 5 NED
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED Monk Amsterdam
6 Mirthe van Liere 8 NED
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Amanda Meijering 10 NED
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Marianne Luyendijk 9 NED
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Rianne van den Berg 1 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Vink 16 NED Team Neoliet
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 2 NED B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B5 T2B2 T1B1 7T12 8B15 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 Team Mountain Network
2 Kim van den Hout 7 NED - T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 T4B4 6T10 6B10 T2B2 T2B1 T4B4 - 3T8 3B7 80.0 Monk Amsterdam
3 Roelien van de Vrie 17 NED - T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - 6T8 6B8 B1 - T2B2 - 1T2 2B3 65.0
4 Eva Vink 16 NED - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T3B1 6T8 6B6 T7B7 - - - 1T7 1B7 55.0 Team Neoliet
5 Mirthe van Liere 8 NED - T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 7T10 7B8 B3 B2 - - 0T0 2B5 51.0
6 Celine de Waal Malefijt 19 NED - T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 7T12 7B9 - - - - 0T0 0B0 47.0
7 Winke van Diest 3 NED - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 - 5T6 5B6 43.0
8 Elsa Doornbos 4 NED - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - T3B3 B1 5T7 6B8 40.0 GSAC
9 Rianne van den Berg 1 NED - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 B5 5T7 6B11 37.0 Team Delfts Bleau
10 Irene Pieper 11 NED - B5 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T2B2 - 5T9 6B14 34.0
11 Nora van Wassenaer 20 NED - B1 T2B2 T1B1 T2B2 T3B2 - T4B2 5T12 6B10 31.0
12 Amanda Meijering 10 NED - B1 T1B1 T1B1 - T1B1 T1B1 - 4T4 5B5 28.0
13 Marianne Luyendijk 9 NED - T2B2 T1B1 T1B1 B2 T1B1 B5 - 4T5 6B12 26.0
15 Marta Shiryeva 15 RUS - - T2B2 T1B1 T2B1 T3B3 B2 B3 4T8 6B12 22.0
16 Agnes Flinkenflogel 5 NED - - T1B1 T1B1 - - - - 2T2 2B2 20.0
17 Alise Zvigule 22 LAT - - T2B1 T1B1 - - - - 2T3 2B2 18.0

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Jacco Schaft NED
Hans Busker 54 NED
Don van Laere 66 NED
Teun Keusters 65 NED Team Neoliet
Wouter van Roessel 75 NED
Timo Tak 81 NED Monk Eindhoven
Jort Robertus 74 NED
Enrique Perdok 72 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 61 NED
Wolter Westdijk 84 NED
Jesse Pauw 70 NED
Tim Reuser 73 NED
Nick ten Hoopen 64 NED
Vincent van den Berg 51 NED
Tom Elink Schuurman 58 NED
Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED
Boaz Pauw 71 NED
Giel Wieggers 85 NED Monk Eindhoven
Daan Brinkhof 53 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sven Elink Schuurman 59 NED
Rens Schop 79 NED Team Delfts Bleau
Jesse van der Werf 83 NED
Remmelt Dirksen 57 NED
Ferdinand Schulte 80 NED Kei Boulderhal
Koen Vromans 82 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jacco Schaft NED
2 Koen Vromans 82 NED
3 Jesse Pauw 70 NED
4 Bob Giesberts 61 NED
5 Wolter Westdijk 84 NED
6 Don van Laere 66 NED
7 Vincent van den Berg 51 NED
8 Jesse van der Werf 83 NED
9 Tim Reuser 73 NED
10 Boaz Pauw 71 NED
11 Wouter van Roessel 75 NED
12 Teun Keusters 65 NED Team Neoliet
13 Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED
14 Ferdinand Schulte 80 NED Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 NED Monk Eindhoven
16 Nick ten Hoopen 64 NED
17 Hans Busker 54 NED
18 Timo Tak 81 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59 NED
20 Remmelt Dirksen 57 NED
21 Daan Brinkhof 53 NED Monk Jeugd Eindhoven
22 Rens Schop 79 NED Team Delfts Bleau
23 Jort Robertus 74 NED
24 Enrique Perdok 72 NED Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 81 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B2 T3B1 6T8 8B9 T2B1 T1B1 T2B2 T1B1 4T6 4B5 100.0 Monk Eindhoven
2 Tim Reuser 73 NED T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 7T9 8B10 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 4T6 4B6 80.0
3 Ferdinand Schulte 80 NED T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 6T8 8B10 T1B1 T2B2 B1 T1B1 3T4 4B5 65.0 Kei Boulderhal
4 Remmelt Dirksen 57 NED T3B3 T2B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 T4B3 B1 6T13 8B13 - T1B1 B5 T1B1 2T2 3B7 55.0
5 Jesse van der Werf 83 NED T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 T2B2 T2B1 - B3 6T12 7B10 - T3B1 T2B2 B1 2T5 3B4 51.0
6 Teun Keusters 65 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 - B1 6T7 7B7 - B4 B1 B2 0T0 3B7 47.0 Team Neoliet
7 Nick ten Hoopen 64 NED - T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - B1 5T6 6B6 43.0
8 Don van Laere 66 NED T1B1 T2B1 T1B1 B1 T5B5 T1B1 B4 B1 5T10 8B15 40.0
9 Bob Giesberts 61 NED T4B1 T2B2 T2B1 B2 T1B1 T1B1 B2 - 5T10 7B10 37.0
10 Wolter Westdijk 84 NED T3B1 T3B3 T2B2 B4 T4B4 T2B1 - - 5T14 6B15 34.0
11 Hans Busker 54 NED B3 T1B1 T2B2 B2 T1B1 T1B1 - - 4T5 6B10 31.0
12 Giel Wieggers 85 NED - T1B1 T1B1 - T2B1 T1B1 - B2 4T5 5B6 28.0 Monk Eindhoven
13 Rens Schop 79 NED - T2B2 T1B1 B2 T1B1 T1B1 - - 4T5 5B7 26.0 Team Delfts Bleau
14 Koen Vromans 82 NED - T1B1 B2 - T1B1 T1B1 - - 3T3 4B5 24.0
15 Sven Elink Schuurman 59 NED - T1B1 T2B2 - - T1B1 - - 3T4 3B4 22.0
16 Maarten Nieuwenhuijsen 68 NED - - T3B1 B3 T2B2 T1B1 - B4 3T6 5B11 20.0
17 Enrique Perdok 72 NED T3B3 - T1B1 B1 - T2B1 - - 3T6 4B6 18.0 Monk Eindhoven
18 Wouter van Roessel 75 NED - T3B3 T3B1 B2 - T5B1 - - 3T11 4B7 16.0
19 Vincent van den Berg 51 NED - - T3B1 - - T4B1 - - 2T7 2B2 14.0
20 Jort Robertus 74 NED - - B1 B1 - T1B1 - - 1T1 3B3 12.0
21 Daan Brinkhof 53 NED - - B2 B2 - T1B1 - - 1T1 3B5 10.0 Monk Jeugd Eindhoven
22 Boaz Pauw 71 NED - - - - - T1B1 - - 1T1 1B1 9.0
23 Jesse Pauw 70 NED - - B4 - - T2B1 - - 1T2 2B5 8.0
24 Tom Elink Schuurman 58 NED - - - - - T4B1 - - 1T4 1B1 7.0
25 Jacco Schaft NED - - B3 - B1 B1 - - 0T0 3B5 6.0