Boulder 4, 02-05-2015 12:00, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 1999.

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 15 RUS
Anon4438 - - -
Irene Pieper 11 NED
Roelien van de Vrie 17 NED
Anon5047 - - -
Kim van den Hout 7 NED
Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
Anon5274 - - -
Elsa Doornbos 4 NED GSAC
Anon5507 - - -
Alise Zvigule 22 LAT
Anon5511 - - -
Anon5577 - - -
Nora van Wassenaer 20 NED
Winke van Diest 3 NED
Celine de Waal Malefijt 19 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Celine de Waal Malefijt 19 NED
2 Nora van Wassenaer 20 NED
3 Anon5274 - - -
4 Elsa Doornbos 4 NED GSAC
5 Kim van den Hout 7 NED
6 Anon5047 - - -
7 Alise Zvigule 22 LAT
8 Anon5507 - - -
9 Nikki van Bergen 2 NED Team Mountain Network
10 Anon5511 - - -
11 Marta Shiryeva 15 RUS
12 Anon5577 - - -
13 Anon4438 - - -
14 Irene Pieper 11 NED
15 Roelien van de Vrie 17 NED
16 Winke van Diest 3 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 2 NED Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T2Z2 T1Z1 7T12 8Z15 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0 Team Mountain Network
2 Kim van den Hout 7 NED - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T4Z4 6T10 6Z10 T2Z2 T2Z1 T4Z4 - 3T8 3Z7 80.0
3 Roelien van de Vrie 17 NED - T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - 6T8 6Z8 Z1 - T2Z2 - 1T2 2Z3 65.0
4 Anon4438 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T3Z1 6T8 6Z6 T7Z7 - - - 1T7 1Z7 55.0 -
5 Anon5047 - - - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 7T10 7Z8 Z3 Z2 - - 0T0 2Z5 51.0 -
6 Celine de Waal Malefijt 19 NED - T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 7T12 7Z9 - - - - 0T0 0Z0 47.0
7 Winke van Diest 3 NED - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 - 5T6 5Z6 43.0
8 Elsa Doornbos 4 NED - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T3Z3 Z1 5T7 6Z8 40.0 GSAC
9 Anon5577 - - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 Z5 5T7 6Z11 37.0 -
10 Irene Pieper 11 NED - Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T2Z2 - 5T9 6Z14 34.0
11 Nora van Wassenaer 20 NED - Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z2 - T4Z2 5T12 6Z10 31.0
12 Anon5507 - - - Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - 4T4 5Z5 28.0 -
13 Anon5511 - - - T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 Z5 - 4T5 6Z12 26.0 -
15 Marta Shiryeva 15 RUS - - T2Z2 T1Z1 T2Z1 T3Z3 Z2 Z3 4T8 6Z12 22.0
16 Anon5274 - - - - T1Z1 T1Z1 - - - - 2T2 2Z2 20.0 -
17 Alise Zvigule 22 LAT - - T2Z1 T1Z1 - - - - 2T3 2Z2 18.0

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Team
Jacco Schaft
Hans Busker 54
Don van Laere 66
Teun Keusters 65 Team Neoliet
Wouter van Roessel 75
Timo Tak 81 Monk Eindhoven
Anon4833 - -
Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
Bob Giesberts 61
Wolter Westdijk 84
Jesse Pauw 70
Tim Reuser 73
Anon5262 - -
Vincent van den Berg 51
Tom Elink Schuurman 58
Anon5479 - -
Anon5490 - -
Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
Daan Brinkhof 53
Sven Elink Schuurman 59
Anon5576 - -
Jesse van der Werf 83
Remmelt Dirksen 57
Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
Koen Vromans 82

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer Team
1 Jacco Schaft
2 Koen Vromans 82
3 Jesse Pauw 70
4 Bob Giesberts 61
5 Wolter Westdijk 84
6 Don van Laere 66
7 Vincent van den Berg 51
8 Jesse van der Werf 83
9 Tim Reuser 73
10 Anon5490 - -
11 Wouter van Roessel 75
12 Teun Keusters 65 Team Neoliet
13 Anon5479 - -
14 Ferdinand Schulte 80 Kei Boulderhal
15 Giel Wieggers 85 Monk Eindhoven
16 Anon5262 - -
17 Hans Busker 54
18 Timo Tak 81 Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 59
20 Remmelt Dirksen 57
21 Daan Brinkhof 53
22 Anon5576 - -
23 Anon4833 - -
24 Enrique Perdok 72 Monk Eindhoven
25 Tom Elink Schuurman 58
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 81 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T3Z1 6T8 8Z9 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T6 4Z5 100.0 Monk Eindhoven
2 Tim Reuser 73 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 7T9 8Z10 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 4Z6 80.0
3 Ferdinand Schulte 80 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 6T8 8Z10 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 3T4 4Z5 65.0 Kei Boulderhal
4 Remmelt Dirksen 57 T3Z3 T2Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z3 Z1 6T13 8Z13 - T1Z1 Z5 T1Z1 2T2 3Z7 55.0
5 Jesse van der Werf 83 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T2Z2 T2Z1 - Z3 6T12 7Z10 - T3Z1 T2Z2 Z1 2T5 3Z4 51.0
6 Teun Keusters 65 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z1 6T7 7Z7 - Z4 Z1 Z2 0T0 3Z7 47.0 Team Neoliet
7 Anon5262 - - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z1 5T6 6Z6 43.0 -
8 Don van Laere 66 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 T1Z1 Z4 Z1 5T10 8Z15 40.0
9 Bob Giesberts 61 T4Z1 T2Z2 T2Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 - 5T10 7Z10 37.0
10 Wolter Westdijk 84 T3Z1 T3Z3 T2Z2 Z4 T4Z4 T2Z1 - - 5T14 6Z15 34.0
11 Hans Busker 54 Z3 T1Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 - - 4T5 6Z10 31.0
12 Giel Wieggers 85 - T1Z1 T1Z1 - T2Z1 T1Z1 - Z2 4T5 5Z6 28.0 Monk Eindhoven
13 Anon5576 - - T2Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 - - 4T5 5Z7 26.0 -
14 Koen Vromans 82 - T1Z1 Z2 - T1Z1 T1Z1 - - 3T3 4Z5 24.0
15 Sven Elink Schuurman 59 - T1Z1 T2Z2 - - T1Z1 - - 3T4 3Z4 22.0
16 Anon5479 - - - T3Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 - Z4 3T6 5Z11 20.0 -
17 Enrique Perdok 72 T3Z3 - T1Z1 Z1 - T2Z1 - - 3T6 4Z6 18.0 Monk Eindhoven
18 Wouter van Roessel 75 - T3Z3 T3Z1 Z2 - T5Z1 - - 3T11 4Z7 16.0
19 Vincent van den Berg 51 - - T3Z1 - - T4Z1 - - 2T7 2Z2 14.0
20 Anon4833 - - - Z1 Z1 - T1Z1 - - 1T1 3Z3 12.0 -
21 Daan Brinkhof 53 - - Z2 Z2 - T1Z1 - - 1T1 3Z5 10.0
22 Anon5490 - - - - - - T1Z1 - - 1T1 1Z1 9.0 -
23 Jesse Pauw 70 - - Z4 - - T2Z1 - - 1T2 2Z5 8.0
24 Tom Elink Schuurman 58 - - - - - T4Z1 - - 1T4 1Z1 7.0
25 Jacco Schaft - - Z3 - Z1 Z1 - - 0T0 3Z5 6.0