Lead 3, 06-09-2015 11:30, Monte Cervino, Bergschenhoek

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start Kwalificatie 1 Dames & Heren
13.00 uur Start Kwalificatie 2 Dames & Heren
14.30 uur Einde Kwalificaties Dames & Heren
15.30 uur Start Finale Dames
16.15 uur Start Finale Heren
17.00 uur Einde Finale
17.15 uur Prijsuitreiking Dames & Heren

Het definitieve tijdschema wordt altijd na sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1999.

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
Nikki van Bergen 11 NED Team Mountain Network
Tiba Vroom 6 NED
Aniek Lith 9 NED
Corien Prins 2 NED Monk Eindhoven
Iris Straatsma 10 NED Team Mountain Network
Elsa Doornbos 3 NED GSAC

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Corien Prins 2 NED Monk Eindhoven
2 Elsa Doornbos 3 NED GSAC
3 Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
4 Tiba Vroom 6 NED
5 Aniek Lith 9 NED
6 Iris Straatsma 10 NED Team Mountain Network
7 Nikki van Bergen 11 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Aniek Lith 9 NED
2 Iris Straatsma 10 NED Team Mountain Network
3 Nikki van Bergen 11 NED Team Mountain Network
4 Corien Prins 2 NED Monk Eindhoven
5 Elsa Doornbos 3 NED GSAC
6 Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
7 Tiba Vroom 6 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 11 NED Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Aniek Lith 9 NED Top 34+ 29 80.0
3 Elisabeth Keijzer 4 NED Top 30+ 28 65.0 GSAC
4 Iris Straatsma 10 NED 23.7+ 31+ 26+ 55.0 Team Mountain Network
5 Tiba Vroom 6 NED 32 30+ 21+ 51.0
6 Corien Prins 2 NED 23.5+ 30+ 21+ 47.0 Monk Eindhoven
7 Elsa Doornbos 3 NED 30+ 26+ 16+ 43.0 GSAC

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Tom Reuvers 60 NED
Wouter van Roessel 66 NED
Ulf Lennertz 63 NED Team Neoliet
Gerke Hoekstra 55 NED
Tim Reuser 62 NED
Ruben Mul 54 NED
Arno Luypaert 56 BEL
Truong Ngo 58 NED Monk Eindhoven
Jesse van der Heijden 98 NED
Lucas de Jong 99 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 98 NED
2 Lucas de Jong 99 NED
3 Ruben Mul 54 NED
4 Gerke Hoekstra 55 NED
5 Arno Luypaert 56 BEL
6 Truong Ngo 58 NED Monk Eindhoven
7 Tom Reuvers 60 NED
8 Tim Reuser 62 NED
9 Ulf Lennertz 63 NED Team Neoliet
10 Wouter van Roessel 66 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Reuser 62 NED
2 Ulf Lennertz 63 NED Team Neoliet
3 Wouter van Roessel 66 NED
4 Lucas de Jong 99 NED
5 Jesse van der Heijden 98 NED
6 Ruben Mul 54 NED
7 Gerke Hoekstra 55 NED
8 Arno Luypaert 56 BEL
9 Truong Ngo 58 NED Monk Eindhoven
10 Tom Reuvers 60 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 62 NED Top Top Top 100.0
2 Truong Ngo 58 NED Top Top 34+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Wouter van Roessel 66 NED Top 20+ 28+ 65.0
4 Gerke Hoekstra 55 NED Top Top 24+ 55.0
5 Arno Luypaert 56 BEL Top 10+ 19+ 51.0
6 Ruben Mul 54 NED 28+ Top 17+ 47.0
7 Lucas de Jong 99 NED 19+ 10+ 15+ 43.0
8 Ulf Lennertz 63 NED 25+ 7+ 15+ 40.0 Team Neoliet
9 Tom Reuvers 60 NED 14+ 10+ 37.0
10 Jesse van der Heijden 98 NED 23+ 7+ 34.0