Jeugd Lead 2 Jun-A-B, 13-09-2015 10:00, Klimcentrum Yellow Stone, Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1996 en 1997], Jeugd A [1998 en 1999] en Jeugd B [2000 en 2001]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Anon4426 - -
Tom Reuvers 205
Lars Schupp 208 Team Neoliet
Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
Vincent van den Berg 207
Dennis List 210
Pieter Bik 204 Monte Cervino
Anon6194 - -
Daan Brinkhof 202

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Anon4426 - -
2 Daan Brinkhof 202
3 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
4 Pieter Bik 204 Monte Cervino
5 Tom Reuvers 205
6 Anon6194 - -
7 Vincent van den Berg 207
8 Lars Schupp 208 Team Neoliet
9 Dennis List 210
# Naam Rugnummer Team
1 Vincent van den Berg 207
2 Lars Schupp 208 Team Neoliet
3 Dennis List 210
4 Anon4426 - -
5 Daan Brinkhof 202
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Pieter Bik 204 Monte Cervino
8 Tom Reuvers 205
9 Anon6194 - -
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Daan Brinkhof 202 Top Top 32+ 100.0
2 Lars Schupp 208 Top 31+ 32+ 80.0 Team Neoliet
3 Pieter Bik 204 Top Top 32 65.0 Monte Cervino
4 Anon4426 - Top 22+ 47.0 -
4 Maarten Naaktgeboren 203 Top 22+ 47.0 Monte Cervino
4 Vincent van den Berg 207 Top 22+ 47.0
4 Dennis List 210 Top 22+ 47.0
4 Anon6194 - Top 22+ 47.0 -
9 Tom Reuvers 205 37 10 37.0

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Nigel Armino 405
Don van Laere 409 Ayers Rookies
Lucas de Jong 407 GRIP Nijmegen Selectie
Anon4939 - -
Joshua Jacobs 412
Gidion van Doorn 404
Max Deelen 406 Climb Up
Anon6196 - -
Anon6197 - -
Jesse van der Heijden 401 GRIP Nijmegen Selectie

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 401 GRIP Nijmegen Selectie
2 Gidion van Doorn 404
3 Nigel Armino 405
4 Max Deelen 406 Climb Up
5 Lucas de Jong 407 GRIP Nijmegen Selectie
6 Anon6197 - -
7 Don van Laere 409 Ayers Rookies
8 Anon4939 - -
9 Anon6196 - -
10 Joshua Jacobs 412
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 407 GRIP Nijmegen Selectie
2 Anon6197 - -
3 Don van Laere 409 Ayers Rookies
4 Anon4939 - -
5 Anon6196 - -
6 Joshua Jacobs 412
7 Jesse van der Heijden 401 GRIP Nijmegen Selectie
8 Gidion van Doorn 404
9 Nigel Armino 405
10 Max Deelen 406 Climb Up
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Don van Laere 409 Top Top 44+ 100.0 Ayers Rookies
2 Nigel Armino 405 Top Top 43+ 80.0
3 Anon6196 - Top Top 35 65.0 -
4 Max Deelen 406 Top 22+ 29+ 55.0 Climb Up
5 Anon4939 - Top 22 24+ 51.0 -
6 Lucas de Jong 407 Top 21+ 47.0 GRIP Nijmegen Selectie
7 Gidion van Doorn 404 Top 17 43.0
8 Jesse van der Heijden 401 29+ 22+ 40.0 GRIP Nijmegen Selectie
9 Joshua Jacobs 412 9 7 35.0
9 Anon6197 - 24 4+ 35.0 -

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Lotte van Dijk 102 Climb Up
Judith Meskers 104
Aniek Lith 103

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 102 Climb Up
2 Aniek Lith 103
3 Judith Meskers 104
# Naam Rugnummer Team
1 Judith Meskers 104
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Aniek Lith 103
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Aniek Lith 103 Top 38 37+ 100.0
2 Judith Meskers 104 29+ 25+ 13+ 80.0
3 Lotte van Dijk 102 24+ 25 13+ 65.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Dewi Wessels Beljaars 310 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 617 NED
Anniek Kostermans 307 NED
Pauline Schreurs 308 NED
Saar Driessen 314 NED Climb Up
Miranda Naaktgeboren 302 NED Monte Cervino
Marjolein Vrijhoeven 312 NED
Tiba Vroom 616 NED
Lynn van der Meer 313 NED Team Neoliet
Janneke Venema 306 NED
Yu Anna Buijinck 304 NED
Elfe Claes 309 BEL Klimax
Julia Meijer 311 NED
Bo Nederkoorn 301 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Naomi Swagten 617 NED
2 Tiba Vroom 616 NED
3 Bo Nederkoorn 301 NED ES Onsight Klimtalenten
4 Miranda Naaktgeboren 302 NED Monte Cervino
5 Yu Anna Buijinck 304 NED
6 Janneke Venema 306 NED
7 Anniek Kostermans 307 NED
8 Pauline Schreurs 308 NED
9 Elfe Claes 309 BEL Klimax
10 Dewi Wessels Beljaars 310 NED Team Neoliet
11 Julia Meijer 311 NED
12 Marjolein Vrijhoeven 312 NED
13 Lynn van der Meer 313 NED Team Neoliet
14 Saar Driessen 314 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Naomi Swagten 617 NED
2 Tiba Vroom 616 NED
3 Dewi Wessels Beljaars 310 NED Team Neoliet
4 Julia Meijer 311 NED
5 Marjolein Vrijhoeven 312 NED
6 Lynn van der Meer 313 NED Team Neoliet
7 Saar Driessen 314 NED Climb Up
8 Bo Nederkoorn 301 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Miranda Naaktgeboren 302 NED Monte Cervino
10 Yu Anna Buijinck 304 NED
11 Janneke Venema 306 NED
12 Anniek Kostermans 307 NED
13 Pauline Schreurs 308 NED
14 Elfe Claes 309 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 313 NED Top Top 31+ 100.0 Team Neoliet
2 Elfe Claes 309 BEL Top Top 31 80.0 Klimax
3 Pauline Schreurs 308 NED Top Top 29+ 65.0
4 Tiba Vroom 616 NED Top Top 25+ 55.0
5 Julia Meijer 311 NED 29+ 26 21 51.0
6 Naomi Swagten 617 NED 29 25+ 20+ 47.0
7 Bo Nederkoorn 301 NED 26+ 25+ 16+ 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Miranda Naaktgeboren 302 NED 28+ 25 40.0 Monte Cervino
9 Anniek Kostermans 307 NED 26 25 37.0
10 Janneke Venema 306 NED 28+ 5 34.0
11 Saar Driessen 314 NED 22+ 23 31.0 Climb Up
12 Marjolein Vrijhoeven 312 NED 16+ 22+ 28.0
13 Dewi Wessels Beljaars 310 NED 16+ 16 26.0 Team Neoliet
14 Yu Anna Buijinck 304 NED 14+ 19 24.0

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.