Jeugd Lead 3 Jun-A-B, 04-10-2015 10:00, Monte Cervino, Bergschenhoek

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1996 en 1997], Jeugd A [1998 en 1999] en Jeugd B [2000 en 2001]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Anon4427 - -
Tom Reuvers 204
Anon4575 - -
Lars Schupp 207 Team Neoliet
Maarten Naaktgeboren 210 Monte Cervino
Vincent van den Berg 208
Pieter Bik 209 Monte Cervino
Anon6208 - -
Daan Brinkhof 203

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Daan Brinkhof 203
2 Tom Reuvers 204
3 Maarten Naaktgeboren 210 Monte Cervino
4 Lars Schupp 207 Team Neoliet
5 Pieter Bik 209 Monte Cervino
6 Anon4427 - -
7 Anon4575 - -
8 Vincent van den Berg 208
9 Anon6208 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Daan Brinkhof 203
2 Tom Reuvers 204
3 Maarten Naaktgeboren 210 Monte Cervino
4 Lars Schupp 207 Team Neoliet
5 Pieter Bik 209 Monte Cervino
6 Anon4427 - -
7 Anon4575 - -
8 Vincent van den Berg 208
9 Anon6208 - -
04-10-2015 18:15
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Vincent van den Berg 208 Top Top 34+ 100.0
2 Pieter Bik 209 47+ 32+ 30+ 80.0 Monte Cervino
3 Daan Brinkhof 203 47+ Top 29+ 65.0
4 Anon4575 - 46+ 36 28+ 55.0 -
5 Lars Schupp 207 40+ 30 51.0 Team Neoliet
6 Anon6208 - 43+ 27 47.0 -
7 Maarten Naaktgeboren 210 40+ 29+ 43.0 Monte Cervino
8 Anon4427 - 34+ 22 40.0 -
9 Tom Reuvers 204 25 17 37.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Nigel Armino 413
Don van Laere 403 Ayers Rookies
Lucas de Jong 404 GRIP Nijmegen Selectie
Anon4941 - -
Joshua Jacobs 411
Gidion van Doorn 408
Anon6203 - -
Anon6204 - -
Jesse van der Heijden 412 GRIP Nijmegen Selectie
Max Deelen 410 Climb Up
Mark Brand 409 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 412 GRIP Nijmegen Selectie
2 Gidion van Doorn 408
3 Don van Laere 403 Ayers Rookies
4 Nigel Armino 413
5 Mark Brand 409 Team Mountain Network
6 Anon6204 - -
7 Anon6203 - -
8 Joshua Jacobs 411
9 Max Deelen 410 Climb Up
10 Anon4941 - -
11 Lucas de Jong 404 GRIP Nijmegen Selectie
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 412 GRIP Nijmegen Selectie
2 Gidion van Doorn 408
3 Don van Laere 403 Ayers Rookies
4 Nigel Armino 413
5 Mark Brand 409 Team Mountain Network
6 Anon6204 - -
7 Anon6203 - -
8 Joshua Jacobs 411
9 Max Deelen 410 Climb Up
10 Anon4941 - -
11 Lucas de Jong 404 GRIP Nijmegen Selectie
04-10-2015 18:15
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 409 Top Top 45+ 100.0 Team Mountain Network
2 Don van Laere 403 Top Top 39 80.0 Ayers Rookies
3 Nigel Armino 413 Top Top 38+ 65.0
4 Anon6204 - Top 40+ 32+ 55.0 -
5 Max Deelen 410 47+ 28+ 31 51.0 Climb Up
6 Lucas de Jong 404 43+ 27+ 47.0 GRIP Nijmegen Selectie
7 Jesse van der Heijden 412 39+ 23+ 43.0 GRIP Nijmegen Selectie
8 Gidion van Doorn 408 36+ 27+ 40.0
9 Anon4941 - 37 23 37.0 -
10 Joshua Jacobs 411 20 10 33.0
10 Anon6203 - 35 5 33.0 -

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Eva van Wijck 102
Lotte van Dijk 104 Climb Up
Aniek Lith 105
Judith Meskers 103

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Eva van Wijck 102
2 Aniek Lith 105
3 Judith Meskers 103
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Eva van Wijck 102
2 Aniek Lith 105
3 Judith Meskers 103
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
04-10-2015 18:15
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Aniek Lith 105 Top Top Top 100.0
2 Judith Meskers 103 22+ 37+ 30+ 80.0
3 Lotte van Dijk 104 17+ 32 24+ 65.0 Climb Up
4 Eva van Wijck 102 17 25+ 55.0

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Dewi Wessels Beljaars 305 Team Neoliet
Naomi Swagten 318 Team Neoliet
Pauline Schreurs 306
Julia van den Goor 308 Team Neoliet
Saar Driessen 314 Climb Up
Miranda Naaktgeboren 307 Monte Cervino
Marjolein Vrijhoeven 309
Tiba Vroom 315
Lynn van der Meer 316 Team Neoliet
Janneke Venema 311
Yu Anna Buijinck 317
Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
Marijke Algra 319 Ayers Rookies
Denise Schoormans 304 Team Neoliet
Julia Meijer 302

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Denise Schoormans 304 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 318 Team Neoliet
3 Janneke Venema 311
4 Pauline Schreurs 306
5 Marijke Algra 319 Ayers Rookies
6 Lynn van der Meer 316 Team Neoliet
7 Marjolein Vrijhoeven 309
8 Miranda Naaktgeboren 307 Monte Cervino
9 Tiba Vroom 315
10 Julia Meijer 302
11 Saar Driessen 314 Climb Up
12 Yu Anna Buijinck 317
13 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
14 Dewi Wessels Beljaars 305 Team Neoliet
15 Julia van den Goor 308 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Denise Schoormans 304 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 318 Team Neoliet
3 Janneke Venema 311
4 Pauline Schreurs 306
5 Marijke Algra 319 Ayers Rookies
6 Lynn van der Meer 316 Team Neoliet
7 Marjolein Vrijhoeven 309
8 Miranda Naaktgeboren 307 Monte Cervino
9 Tiba Vroom 315
10 Julia Meijer 302
11 Saar Driessen 314 Climb Up
12 Yu Anna Buijinck 317
13 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
14 Dewi Wessels Beljaars 305 Team Neoliet
15 Julia van den Goor 308 Team Neoliet
04-10-2015 18:27
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 316 Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 315 Top 43+ 48+ 80.0
3 Pauline Schreurs 306 Top 43 43+ 65.0
4 Naomi Swagten 318 Top 36 35+ 55.0 Team Neoliet
5 Julia Meijer 302 33 33+ 34+ 51.0
6 Julia van den Goor 308 29 33+ 31+ 47.0 Team Neoliet
7 Janneke Venema 311 29+ 32+ 24+ 43.0
8 Miranda Naaktgeboren 307 22+ 33+ 40.0 Monte Cervino
9 Bo Nederkoorn 313 27+ 31 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Denise Schoormans 304 17 25+ 34.0 Team Neoliet
11 Saar Driessen 314 10+ 32 31.0 Climb Up
12 Dewi Wessels Beljaars 305 14+ 20+ 28.0 Team Neoliet
13 Yu Anna Buijinck 317 16+ 20 26.0
14 Marijke Algra 319 12+ 21+ 24.0 Ayers Rookies
15 Marjolein Vrijhoeven 309 14 20+ 22.0

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.