NJK BOULDER 2015, Sun, 28 Jun 2015 10:00:00 +0200, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed
Description: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorie├źn meedoen: Junioren [geboortejaren 1996 en 1997], Jeugd A [1998 en 1999], Jeugd B [2000 en 2001], Jeugd C [2002 en 2003], Jeugd D [2004 en 2005] en Jeugd E [2006 en 2007].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2015 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 4 minuten klimtijd en 4 minuten rust tussen de boulders.

Het tijdschema:

11.00 uur Sterk open
11.30 uur Sluiting Isolatie CDE
12.00 uur Start Finale CDE
14.15 uur Einde Finale CDE
14.30 uur Sluiting Isolatie JAB
14.45 uur Prijsuitreiking CDE
15.30 uur Start Finale JAB
18.00 uur Einde Finale JAB
18.30 uur Prijsuitreiking JAB
19.00 uur Einde NJK Boulder 2015


Voor het NJK Boulder 2015 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Meisjes D

The competitionresults are not public.

Meisjes E

The competitionresults are not public.

Youth Female U14

The competitionresults are not public.

Youth Female U16

The competitionresults are not public.

Youth Female U18

Number of competitors: 7

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Miranda Naaktgeboren 308
2 Naomi Swagten 307
3 Tiba Vroom 306
4 Julia Meijer 305
5 Lynn van der Meer 303
6 Julia van den Goor 302
7 Pauline Schreurs 301
# Name Bib number Team
1 Miranda Naaktgeboren 308
2 Naomi Swagten 307
3 Tiba Vroom 306
4 Julia Meijer 305
5 Lynn van der Meer 303
6 Julia van den Goor 302
7 Pauline Schreurs 301
# Name Bib number Team
1 Miranda Naaktgeboren 308
2 Naomi Swagten 307
3 Tiba Vroom 306
4 Julia Meijer 305
5 Lynn van der Meer 303
6 Julia van den Goor 302
7 Pauline Schreurs 301
# Name Bib number Team
1 Miranda Naaktgeboren 308
2 Naomi Swagten 307
3 Tiba Vroom 306
4 Julia Meijer 305
5 Lynn van der Meer 303
6 Julia van den Goor 302
7 Pauline Schreurs 301
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Tiba Vroom 306 T1Z1 T2Z1 Z4 T1Z1 3T4 4Z7 100.0
2 Julia Meijer 305 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 2T2 4Z6 80.0
3 Lynn van der Meer 303 T4Z4 Z3 T1Z1 Z2 2T5 4Z10 65.0
4 Julia van den Goor 302 T1Z1 Z2 Z1 Z3 1T1 4Z7 55.0
5 Naomi Swagten 307 - - T1Z1 Z1 1T1 2Z2 51.0
6 Pauline Schreurs 301 - Z6 - T1Z1 1T1 2Z7 47.0
7 Miranda Naaktgeboren 308 - - - Z3 0T0 1Z3 43.0

Youth Female U20

Number of competitors: 6

Name Bib number Team Reg#
Lotte van Dijk 101
Femke de Bot 102
Judith Meskers 103
Eva van Wijck 105
Rinske Alkemade 106
Aniek Lith 107

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Aniek Lith 107
2 Rinske Alkemade 106
3 Eva van Wijck 105
4 Judith Meskers 103
5 Femke de Bot 102
6 Lotte van Dijk 101
# Name Bib number Team
1 Aniek Lith 107
2 Rinske Alkemade 106
3 Eva van Wijck 105
4 Judith Meskers 103
5 Femke de Bot 102
6 Lotte van Dijk 101
# Name Bib number Team
1 Aniek Lith 107
2 Rinske Alkemade 106
3 Eva van Wijck 105
4 Judith Meskers 103
5 Femke de Bot 102
6 Lotte van Dijk 101
# Name Bib number Team
1 Aniek Lith 107
2 Rinske Alkemade 106
3 Eva van Wijck 105
4 Judith Meskers 103
5 Femke de Bot 102
6 Lotte van Dijk 101
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Femke de Bot 102 - Z6 Z3 Z1 0T0 3Z10 100.0
2 Lotte van Dijk 101 Z7 Z3 Z1 - 0T0 3Z11 80.0
3 Aniek Lith 107 - Z2 Z2 - 0T0 2Z4 65.0
4 Rinske Alkemade 106 - Z6 Z1 - 0T0 2Z7 55.0
5 Judith Meskers 103 - Z7 Z1 - 0T0 2Z8 51.0
6 Eva van Wijck 105 - - Z1 - 0T0 1Z1 47.0

Jongens D

The competitionresults are not public.

Jongens E

The competitionresults are not public.

Youth Male U14

The competitionresults are not public.

Youth Male U16

The competitionresults are not public.

Youth Male U18

Number of competitors: 8

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Thijn van Rijsingen 408
2 Casper Meskers 407
3 Pepijn Rot 406
4 Gidion van Doorn 405
5 Nigel Armino 404
6 Sten van Vliet 403
7 Don van Laere 402
8 Mark Brand 401
# Name Bib number Team
1 Thijn van Rijsingen 408
2 Casper Meskers 407
3 Pepijn Rot 406
4 Gidion van Doorn 405
5 Nigel Armino 404
6 Sten van Vliet 403
7 Don van Laere 402
8 Mark Brand 401
# Name Bib number Team
1 Thijn van Rijsingen 408
2 Casper Meskers 407
3 Pepijn Rot 406
4 Gidion van Doorn 405
5 Nigel Armino 404
6 Sten van Vliet 403
7 Don van Laere 402
8 Mark Brand 401
# Name Bib number Team
1 Thijn van Rijsingen 408
2 Casper Meskers 407
3 Pepijn Rot 406
4 Gidion van Doorn 405
5 Nigel Armino 404
6 Sten van Vliet 403
7 Don van Laere 402
8 Mark Brand 401
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Mark Brand 401 T3Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 3T5 4Z4 100.0
2 Don van Laere 402 T1Z1 T1Z1 Z1 Z5 2T2 4Z8 80.0
3 Sten van Vliet 403 T7Z3 T2Z2 - - 2T9 2Z5 65.0
4 Nigel Armino 404 T2Z2 Z1 - - 1T2 2Z3 55.0
5 Casper Meskers 407 Z6 Z3 - - 0T0 2Z9 51.0
6 Gidion van Doorn 405 - Z4 - - 0T0 1Z4 47.0
7 Pepijn Rot 406 - - - - 0T0 0Z0 41.0
7 Thijn van Rijsingen 408 - - - - 0T0 0Z0 41.0

Youth Male U20

Number of competitors: 8

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Maarten Naaktgeboren 204
2 Pieter Bik 208
3 Mischa van Barneveld 207
4 Diederik Blaauwhof 206
5 Daan Groskamp 205
6 Daan Brinkhof 203
7 Daan Rutten 202
8 Vincent van den Berg 201
# Name Bib number Team
1 Maarten Naaktgeboren 204
2 Pieter Bik 208
3 Mischa van Barneveld 207
4 Diederik Blaauwhof 206
5 Daan Groskamp 205
6 Daan Brinkhof 203
7 Daan Rutten 202
8 Vincent van den Berg 201
# Name Bib number Team
1 Maarten Naaktgeboren 204
2 Pieter Bik 208
3 Mischa van Barneveld 207
4 Diederik Blaauwhof 206
5 Daan Groskamp 205
6 Daan Brinkhof 203
7 Daan Rutten 202
8 Vincent van den Berg 201
# Name Bib number Team
1 Maarten Naaktgeboren 204
2 Pieter Bik 208
3 Mischa van Barneveld 207
4 Diederik Blaauwhof 206
5 Daan Groskamp 205
6 Daan Brinkhof 203
7 Daan Rutten 202
8 Vincent van den Berg 201
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Daan Groskamp 205 T2Z2 T1Z1 T1Z1 - 3T4 3Z4 100.0
2 Daan Rutten 202 T1Z1 T1Z1 Z1 Z5 2T2 4Z8 72.0
2 Daan Brinkhof 203 T1Z1 T1Z1 Z1 Z5 2T2 4Z8 72.0
4 Vincent van den Berg 201 T2Z2 T1Z1 Z1 Z4 2T3 4Z8 55.0
5 Diederik Blaauwhof 206 T2Z2 - Z1 - 1T2 2Z3 51.0
6 Mischa van Barneveld 207 - Z2 Z1 - 0T0 2Z3 47.0
7 Pieter Bik 208 Z8 - Z2 - 0T0 2Z10 43.0
8 Maarten Naaktgeboren 204 - - - - 0T0 0Z0 40.0