NSK Boulderen 2015, 12-12-2015 12:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

11:30 uur Hal en aanmelding open
12:00 uur Start Kwalificaties
13:00 uur Start workshops/side events
17:30 uur Einde Kwalificaties en workshops/side events
18:00 uur Diner
18:30 uur Bekendmaking finalisten
18:45 uur Isolatie open
19:00 uur Sluiting isolatie
19:15 uur Start finales (dames en heren tegelijkertijd)
21:00 uur Prijsuitreiking
21:30 uur Start feest
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €20,-.

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 49

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne van Dam NED
2 Mariet Sauerwein NED
3 Fatos Khalfallah NED
4 Eva Koole NED
5 Marlies Bär NED
6 Katinka Bosch NED
7 Joëlle de Vries NED
8 Nadine van de Zande NED
9 Anniek Verschuur NED
10 Pien van Deursen NED
11 Rinske Alkemade NED
12 Elsa Doornbos NED
13 Vera Zijlstra NED
14 Sophie Niestroj NED
15 Elbrich Schoorstra NED
16 Keri van den Heuvel NED
17 Femke de Bot NED
18 Danique de Waal Malefijt NED
19 Iris Straatsma NED
20 Renske Visser NED
21 Judith ter Schure NED
22 Judith Langerak NED
23 Eva Vink NED
24 Ellen Geurts NED
25 Lisa Damhuis NED
26 Eva van Wijck NED
27 Merel Kremer NED
28 Jascha van de Bunt NED
29 Mylou Tijsma NED
30 Annette Kort NED
31 Swaen Harmsen NED
32 Maartje Struijk NED
33 Florine Vogel NED
34 Suzan van den Engel NED
35 Lonneke van Bijsterveldt NED
36 Catarina Loureiro NED
37 Joëlle de Leeuw NED
38 Malou Palmboom NED
39 Jessica Brown NED
40 Marlou Bos NED
41 Katinka van Sprang NED
42 Daphne Schoenmakers NED
43 Melissa Komen NED
44 Sylvia Suen NED
45 Tirza Lagrand NED
46 Lise Braaksma NED
47 Line van den Berg NED
48 Vera Folkersma NED
49 Diederieke van Herwijnen NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Iris Straatsma NED 0 1 0 610 T2B2 T1B1 - T2B1 3T5 3B4 100.0
2 Swaen Harmsen NED 0 0 1 670 T1B1 B3 B3 T1B1 2T2 4B8 80.0
3 Keri van den Heuvel NED 0 1 0 600 T1B1 - B3 T1B1 2T2 3B5 65.0
4 Danique de Waal Malefijt NED 0 1 0 920 T2B1 - - T2B2 2T4 2B3 55.0
5 Katinka van Sprang NED 0 1 0 590 T1B1 - - B1 1T1 2B2 51.0
6 Elbrich Schoorstra NED 0 1 0 580 B1 - - B2 0T0 2B3 47.0
7 Vera Zijlstra NED 0 1 0 2225 DNS DNS DNS DNS 0T0 0B0 43.0
8 Eva Vink NED 0 0 1 550 40.0
9 Anniek Verschuur NED 1 0 500 37.0
10 Fatos Khalfallah NED 0 1 450 34.0
11 Joëlle de Leeuw NED 0 1 0 430 31.0
12 Jascha van de Bunt NED 0 1 0 410 28.0
13 Daphne Schoenmakers NED 0 1 0 390 26.0
14 Femke de Bot NED 0 1 0 380 24.0
15 Elsa Doornbos NED 0 1 0 370 22.0
16 Eva van Wijck NED 0 1 0 350 19.0
16 Line van den Berg NED 0 1 350 19.0
18 Rinske Alkemade NED 0 0 1 300 16.0
19 Maartje Struijk NED 0 0 1 290 13.0
19 Mariet Sauerwein NED 1 290 13.0
21 Marlies Bär NED 0 1 0 230 10.0
22 Sanne van Dam NED 0 1 220 9.0
23 Lise Braaksma NED 0 0 1 210 8.0
24 Florine Vogel NED 0 0 1 200 7.0
25 Diederieke van Herwijnen NED 1 0 0 190 6.0
26 Sylvia Suen NED 0 1 0 175 5.0
27 Eva Koole NED 1 0 170 4.0
28 Judith Langerak NED 0 0 1 160 2.0
28 Suzan van den Engel NED 0 0 1 160 2.0
28 Judith ter Schure NED 0 0 1 160 2.0
31 Lonneke van Bijsterveldt NED 0 1 0 140 0.0
32 Melissa Komen NED 0 1 0 125 0.0
33 Mylou Tijsma NED 0 0 1 120 0.0
33 Sophie Niestroj NED 0 0 1 120 0.0
35 Vera Folkersma NED 0 1 100 0.0
35 Pien van Deursen NED 0 0 1 100 0.0
37 Merel Kremer NED 0 0 1 95 0.0
38 Malou Palmboom NED 0 0 1 85 0.0
39 Jessica Brown NED 0 1 0 75 0.0
39 Renske Visser NED 0 0 1 75 0.0
39 Marlou Bos NED 0 0 1 75 0.0
42 Ellen Geurts NED 0 1 0 45 0.0
43 Annette Kort NED 1 0 0 40 0.0
43 Nadine van de Zande NED 0 0 1 0 40 0.0
45 Tirza Lagrand NED 0 0 1 1 0.0
45 Catarina Loureiro NED 0 1 0 1 0.0
45 Lisa Damhuis NED 0 0 1 1 0.0
45 Joëlle de Vries NED 0 1 0 1 0.0
45 Katinka Bosch NED 0 1 0 1 0.0

Aantal deelnemers: 91

Naam Rugnummer Nat. Team
Bastiaan Sporrel NED
Boaz Pauw NED
Bram Scheffer NED
Charlie Feld NED
Elias Vetter GER
Enrique Perdok NED
Giel Wieggers NED
Jacco Schaft NED
Jelle Zijlstra NED
Jeroen Deurloo NED
Jesse Pauw NED
Julian Konig NED
Marijn Edelenbosch NED
Mart Bruijnes NED
Michiel Hennevelt NED
Niels Vunderink NED
Pieter van Loon NED
Pim Momberg NED
Ruben Mul NED
Sietze Wijma NED
Stan Bovenschen NED
Teun Keusters NED
Tom Reuvers NED
Tycho Bovenschen NED
Wouter van Roessel NED
Marien Boor NED
George Lim NED
Thijs Poiesz NED
Robin Franken NED
Thomas van den Braak NED
Daan Brinkhof NED
Kees Gort NED
Marnick Zande NED
Floris van Loo NED
Jannick Boonstra NED
Max van der Meij NED
Stefan Ploum NED
Julius Schuster NED
Naod Negash NED
Jelmer Bos NED
Bas Walgers NED
Tjerk van Halem NED
Jurrian Hartwigsen NED
Hans Kolk NED
Lucas Dijkgraaf NED
Damiano Luzzi SUI
Araya Negash NED
David Milne NED
Gert-Jan Oversluizen NED
Gijs Thus NED
Hugo Besselse NED
Jeffrey Meesters NED
Jelmar Huizinga NED
Jimmy van Rijn NED
Jop van Dijk NED
Joram Hoogink NED
Jorian Boss NED
Maikel Schils NED
Mazin Inaad NED
Richard Roos NED
Sang-Jae Kouwenberg NED
Sil de Wit NED
Victor Dagnelie NED
Wouter Bolhuis NED
Wouter Kuijsters NED
Govan Karim ITA
Mark Verkampen NED
Martin Buil NED
Rafael Mostert NED
Michiel Wopereis NED
Thom van den Ham NED
Martin de Laat NED
Ivar Bouman NED
Arne Brouwers NED
Christian Oertlin NED
Derek van de Ven NED
Laurens Hendrikx NED
Luuk Jans NED
Maarten Koornwinder NED
Niels van der Sleen NED
Loek Jansen NED
Vera Zijlstra NED
Klaas Vermaas NED
Maxiem Wagenaar NED
David Spunda NED
Bas Mooij NED
Max Poplawski NED
Douwe van der Heijden NED
Eriano Troenokarso NED
Julius Stohlman NED
Tijmen Nelissen NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 91

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tijmen Nelissen NED
2 Julius Stohlman NED
3 Eriano Troenokarso NED
4 Douwe van der Heijden NED
5 Max Poplawski NED
6 Bas Mooij NED
7 David Spunda NED
8 Maxiem Wagenaar NED
9 Klaas Vermaas NED
10 Bram Scheffer NED
11 Luuk Jans NED
12 Boaz Pauw NED
13 Joram Hoogink NED
14 Mazin Inaad NED
15 Hugo Besselse NED
16 Ivar Bouman NED
17 Kees Gort NED
18 Laurens Hendrikx NED
19 Elias Vetter GER
20 Gijs Thus NED
21 Teun Keusters NED
22 Tjerk van Halem NED
23 Wouter van Roessel NED
24 Stefan Ploum NED
25 Jimmy van Rijn NED
26 Govan Karim ITA
27 Richard Roos NED
28 Victor Dagnelie NED
29 Marijn Edelenbosch NED
30 Maikel Schils NED
31 Jeroen Deurloo NED
32 Niels van der Sleen NED
33 Maarten Koornwinder NED
34 Mark Verkampen NED
35 Giel Wieggers NED
36 Rafael Mostert NED
37 Wouter Kuijsters NED
38 Thom van den Ham NED
39 Jorian Boss NED
40 Martin de Laat NED
41 Sil de Wit NED
42 Michiel Wopereis NED
43 Vera Zijlstra NED
44 Julius Schuster NED
45 Jeffrey Meesters NED
46 Lucas Dijkgraaf NED
47 Marnick Zande NED
48 Jelle Zijlstra NED
49 Araya Negash NED
50 Loek Jansen NED
51 Bas Walgers NED
52 Wouter Bolhuis NED
53 Pim Momberg NED
54 George Lim NED
55 Sang-Jae Kouwenberg NED
56 Jesse Pauw NED
57 Naod Negash NED
58 Martin Buil NED
59 Christian Oertlin NED
60 Thijs Poiesz NED
61 Stan Bovenschen NED
62 Max van der Meij NED
63 Jelmar Huizinga NED
64 Enrique Perdok NED
65 Mart Bruijnes NED
66 David Milne NED
67 Charlie Feld NED
68 Damiano Luzzi SUI
69 Jop van Dijk NED
70 Hans Kolk NED
71 Niels Vunderink NED
72 Sietze Wijma NED
73 Arne Brouwers NED
74 Jurrian Hartwigsen NED
75 Thomas van den Braak NED
76 Robin Franken NED
77 Floris van Loo NED
78 Bastiaan Sporrel NED
79 Marien Boor NED
80 Derek van de Ven NED
81 Jelmer Bos NED
82 Ruben Mul NED
83 Michiel Hennevelt NED
84 Jacco Schaft NED
85 Gert-Jan Oversluizen NED
86 Tycho Bovenschen NED
87 Jannick Boonstra NED
88 Julian Konig NED
89 Daan Brinkhof NED
90 Pieter van Loon NED
91 Tom Reuvers NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Giel Wieggers NED 1 0 2405 T1B1 T2B1 B1 T2B1 3T5 4B4 100.0
2 Michiel Hennevelt NED 0 1 2445 B5 T2B2 B1 T1B1 2T3 4B9 80.0
3 Teun Keusters NED 1 0 2205 T2B2 T2B2 B2 B1 2T4 4B7 65.0
4 Vera Zijlstra NED 1 2225 T2B2 B2 B1 B1 1T2 4B6 55.0
5 Niels van der Sleen NED 0 1 1880 T2B1 - B1 B1 1T2 3B3 51.0
6 Bastiaan Sporrel NED 0 1 0 1975 B1 B1 B1 B1 0T0 4B4 47.0
7 Wouter van Roessel NED 0 0 1 2315 B1 B2 B1 B1 0T0 4B5 43.0
8 Jacco Schaft NED 0 1 1775 40.0
9 Ruben Mul NED 0 1 1755 37.0
10 Julian Konig NED 1 0 1680 34.0
11 Luuk Jans NED 1 0 1635 31.0
12 Jelle Zijlstra NED 0 1 1600 28.0
13 Lucas Dijkgraaf NED 1 0 1430 26.0
14 Stan Bovenschen NED 0 0 1 1415 24.0
15 Pieter van Loon NED 0 1 1365 22.0
16 Pim Momberg NED 0 1 1315 20.0
17 Daan Brinkhof NED 1 0 1305 17.0
17 Hans Kolk NED 0 1 1305 17.0
19 Jeffrey Meesters NED 0 1 1245 14.0
20 David Spunda NED 1 0 1240 12.0
21 Maxiem Wagenaar NED 0 0 0 0 0 1 1190 10.0
22 Boaz Pauw NED 0 1 0 1120 9.0
23 Enrique Perdok NED 1 0 1115 8.0
24 Bas Walgers NED 1 0 1085 7.0
25 Niels Vunderink NED 0 1 940 6.0
26 Martin de Laat NED 1 0 0 880 5.0
27 Derek van de Ven NED 1 0 0 850 4.0
28 Marijn Edelenbosch NED 0 1 820 3.0
29 Mark Verkampen NED 1 0 0 750 1.0
29 Martin Buil NED 1 0 750 1.0
31 Mazin Inaad NED 1 0 740 0.0
32 Marnick Zande NED 1 0 720 0.0
33 Sang-Jae Kouwenberg NED 0 1 660 0.0
34 Julius Stohlman NED 1 640 0.0
35 Jorian Boss NED 1 0 610 0.0
36 George Lim NED 0 1 585 0.0
37 Thomas van den Braak NED 0 1 580 0.0
38 Govan Karim ITA 1 0 560 0.0
39 Araya Negash NED 1 0 550 0.0
40 Tjerk van Halem NED 0 1 540 0.0
41 Max van der Meij NED 1 0 510 0.0
42 Jannick Boonstra NED 1 0 490 0.0
43 Robin Franken NED 0 1 470 0.0
43 Jimmy van Rijn NED 0 1 470 0.0
43 Sil de Wit NED 0 1 470 0.0
46 Gijs Thus NED 1 0 450 0.0
47 Thom van den Ham NED 0 1 430 0.0
48 Eriano Troenokarso NED 1 420 0.0
49 Jurrian Hartwigsen NED 0 1 410 0.0
50 Jelmer Bos NED 1 0 405 0.0
51 Gert-Jan Oversluizen NED 0 1 400 0.0
52 Jelmar Huizinga NED 1 0 380 0.0
53 Hugo Besselse NED 0 1 375 0.0
54 Sietze Wijma NED 0 1 370 0.0
54 Thijs Poiesz NED 0 1 370 0.0
54 Loek Jansen NED 0 1 370 0.0
57 Joram Hoogink NED 1 0 330 0.0
57 Maikel Schils NED 0 1 330 0.0
59 Jeroen Deurloo NED 0 1 320 0.0
60 Stefan Ploum NED 0 1 310 0.0
60 Arne Brouwers NED 1 0 310 0.0
62 Jop van Dijk NED 1 0 305 0.0
63 Christian Oertlin NED 0 1 275 0.0
64 Tom Reuvers NED 0 1 260 0.0
64 Klaas Vermaas NED 0 1 260 0.0
66 Mart Bruijnes NED 0 1 250 0.0
66 Floris van Loo NED 0 1 250 0.0
66 Richard Roos NED 0 1 250 0.0
69 Victor Dagnelie NED 0 1 235 0.0
70 Marien Boor NED 0 1 225 0.0
71 Julius Schuster NED 0 1 210 0.0
72 Tycho Bovenschen NED 0 1 200 0.0
72 Damiano Luzzi SUI 1 0 200 0.0
74 Ivar Bouman NED 0 0 1 0 190 0.0
75 Maarten Koornwinder NED 1 0 170 0.0
76 Bram Scheffer NED 1 0 160 0.0
76 Michiel Wopereis NED 0 1 160 0.0
78 Max Poplawski NED 0 1 0 0 145 0.0
79 Rafael Mostert NED 0 1 135 0.0
80 David Milne NED 1 0 125 0.0
81 Kees Gort NED 1 0 120 0.0
81 Wouter Bolhuis NED 0 1 120 0.0
83 Laurens Hendrikx NED 1 0 0 100 0.0
84 Tijmen Nelissen NED 1 95 0.0
85 Bas Mooij NED 0 1 0 85 0.0
86 Elias Vetter GER 1 0 1 0.0
86 Jesse Pauw NED 1 0 1 0.0
86 Naod Negash NED 0 1 1 0.0
86 Wouter Kuijsters NED 0 1 1 0.0
86 Douwe van der Heijden NED 1 1 0.0
91 Charlie Feld NED 0 0 0 0.0