Regionale Competitie Noord/Oost Jeugd Lead 3, 12-03-2016 10:00, Arqué Enschede

Discipline: Lead
Competitie: Regionale Competitie Noord/Oost jeugd lead
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start 4, 5a, 5b, 5c
Categorie Mid 5b, 5c, 6a, 6b
Categorie Max 6a, 6b, 6c, 7a

Er wordt geklommen in drie startgroepen.
Startgroep 1 Deelnemers Start
Startgroep 2 Deelnemers Mid
Startgroep 3 Deelnemers Max

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Tijdschema:
10.00 uur Aanmelden categorieën Start en Max
10.45 uur Sluiting aanmelding categorieën Start en Max
10.45 uur Briefing deelnemers Start en Max door Hoofdjury
11.00 uur Start wedstrijd categorieën Start en Max
13.00 uur Aanmelden categorie Mid
13.45 uur Sluiting aanmelding categorie Mid
13.45 uur Briefing deelnemers Mid door Hoofdjury 
14.00 uur Einde wedstrijd categorieën Start en Max met aansluitend prijsuitreiking
14.00 uur Start wedstrijd categorie Mid
17.00 uur Einde wedstrijd categorie Mid met aansluitend prijsuitreiking

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan contant betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Floor Honkoop NED Team Mountain Network
Nathan Honkoop NED Team Mountain Network
Lente Kostermans NED
Sophie Famke Prins NED Team Mountain Network
Natasha Mast NED ES Onsight Klimtalenten
Mirte van Otten NED ES Onsight Klimtalenten
Allart Frensel NED Team Mountain Network
Yannek Zessin NED ES Onsight Klimtalenten
Kwint van Dijk NED Team Mountain Network
Maud de Vries NED ES Onsight Klimtalenten
Roos Milo NED Team Mountain Network
Medou Dijkstra NED Team Mountain Network
Bram de Vries NED Yosemite
Lieke Kwakkel NED Yosemite
Martijn Walter NED Yosemite
Gijs van der Sluis NED Yosemite
Jurjen van Dis NED Yosemite
Mees van Zanten NED Yosemite
Nathan Boerman NED Yosemite
Vera van den Berg NED ES Onsight Klimtalenten
Pauline Wormmeester NED Klimcentrum Bjoeks
Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimtalenten
Jasper de Boer NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop NED Team Mountain Network
3 Sophie Famke Prins NED Team Mountain Network
4 Natasha Mast NED ES Onsight Klimtalenten
5 Mirte van Otten NED ES Onsight Klimtalenten
6 Allart Frensel NED Team Mountain Network
7 Yannek Zessin NED ES Onsight Klimtalenten
8 Kwint van Dijk NED Team Mountain Network
9 Maud de Vries NED ES Onsight Klimtalenten
10 Roos Milo NED Team Mountain Network
11 Medou Dijkstra NED Team Mountain Network
12 Bram de Vries NED Yosemite
13 Lieke Kwakkel NED Yosemite
14 Martijn Walter NED Yosemite
15 Gijs van der Sluis NED Yosemite
16 Jurjen van Dis NED Yosemite
17 Nathan Boerman NED Yosemite
18 Mees van Zanten NED Yosemite
19 Vera van den Berg NED ES Onsight Klimtalenten
20 Pauline Wormmeester NED Klimcentrum Bjoeks
21 Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimtalenten
22 Jasper de Boer NED ES Onsight Klimtalenten
23 Lente Kostermans NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop NED Team Mountain Network
3 Sophie Famke Prins NED Team Mountain Network
4 Natasha Mast NED ES Onsight Klimtalenten
5 Mirte van Otten NED ES Onsight Klimtalenten
6 Allart Frensel NED Team Mountain Network
7 Yannek Zessin NED ES Onsight Klimtalenten
8 Kwint van Dijk NED Team Mountain Network
9 Maud de Vries NED ES Onsight Klimtalenten
10 Roos Milo NED Team Mountain Network
11 Medou Dijkstra NED Team Mountain Network
12 Bram de Vries NED Yosemite
13 Lieke Kwakkel NED Yosemite
14 Martijn Walter NED Yosemite
15 Gijs van der Sluis NED Yosemite
16 Jurjen van Dis NED Yosemite
17 Mees van Zanten NED Yosemite
18 Nathan Boerman NED Yosemite
19 Vera van den Berg NED ES Onsight Klimtalenten
20 Pauline Wormmeester NED Klimcentrum Bjoeks
21 Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimtalenten
22 Jasper de Boer NED ES Onsight Klimtalenten
23 Lente Kostermans NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop NED Team Mountain Network
3 Sophie Famke Prins NED Team Mountain Network
4 Natasha Mast NED ES Onsight Klimtalenten
5 Mirte van Otten NED ES Onsight Klimtalenten
6 Allart Frensel NED Team Mountain Network
7 Yannek Zessin NED ES Onsight Klimtalenten
8 Kwint van Dijk NED Team Mountain Network
9 Maud de Vries NED ES Onsight Klimtalenten
10 Roos Milo NED Team Mountain Network
11 Medou Dijkstra NED Team Mountain Network
12 Bram de Vries NED Yosemite
13 Lieke Kwakkel NED Yosemite
14 Martijn Walter NED Yosemite
15 Gijs van der Sluis NED Yosemite
16 Jurjen van Dis NED Yosemite
17 Mees van Zanten NED Yosemite
18 Nathan Boerman NED Yosemite
19 Vera van den Berg NED ES Onsight Klimtalenten
20 Pauline Wormmeester NED Klimcentrum Bjoeks
21 Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimtalenten
22 Jasper de Boer NED ES Onsight Klimtalenten
23 Lente Kostermans NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop NED Team Mountain Network
3 Sophie Famke Prins NED Team Mountain Network
4 Natasha Mast NED ES Onsight Klimtalenten
5 Mirte van Otten NED ES Onsight Klimtalenten
6 Allart Frensel NED Team Mountain Network
7 Yannek Zessin NED ES Onsight Klimtalenten
8 Kwint van Dijk NED Team Mountain Network
9 Maud de Vries NED ES Onsight Klimtalenten
10 Roos Milo NED Team Mountain Network
11 Medou Dijkstra NED Team Mountain Network
12 Bram de Vries NED Yosemite
13 Lieke Kwakkel NED Yosemite
14 Martijn Walter NED Yosemite
15 Gijs van der Sluis NED Yosemite
16 Jurjen van Dis NED Yosemite
17 Mees van Zanten NED Yosemite
18 Nathan Boerman NED Yosemite
19 Vera van den Berg NED ES Onsight Klimtalenten
20 Pauline Wormmeester NED Klimcentrum Bjoeks
21 Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimtalenten
22 Jasper de Boer NED ES Onsight Klimtalenten
23 Lente Kostermans NED
14-03-2016 16:14
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Natasha Mast NED Top Top Top 18 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Mirte van Otten NED Top Top Top 15 73.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Pauline Wormmeester NED Top Top Top 15 73.0 Klimcentrum Bjoeks
4 Lente Kostermans NED Top Top 20 11 55.0
5 Floor Honkoop NED Top Top 23 7 51.0 Team Mountain Network
6 Noa Kamphuis NED Top 18 16 11 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Jurjen van Dis NED Top 16 24 7 43.0 Yosemite
8 Allart Frensel NED Top 18 16 6 40.0 Team Mountain Network
9 Jasper de Boer NED Top Top 11 6 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Medou Dijkstra NED Top 10 11 6 31.0 Team Mountain Network
10 Bram de Vries NED 23 8 16 11 31.0 Yosemite
10 Mees van Zanten NED Top 10 11 6 31.0 Yosemite
13 Sophie Famke Prins NED Top 9 9 6 25.0 Team Mountain Network
13 Vera van den Berg NED Top 2 11 6 25.0 ES Onsight Klimtalenten
15 Maud de Vries NED Top 3 7 7 22.0 ES Onsight Klimtalenten
16 Roos Milo NED Top 1 11 6 20.0 Team Mountain Network
17 Martijn Walter NED Top 3 8 4 18.0 Yosemite
18 Yannek Zessin NED 23 1 11 5 16.0 ES Onsight Klimtalenten
19 Gijs van der Sluis NED 23 1 10 5 14.0 Yosemite
20 Kwint van Dijk NED 23 1 9 5 12.0 Team Mountain Network
21 Nathan Honkoop NED 6 4 4 4 10.0 Team Mountain Network
22 Nathan Boerman NED 6 1 8 4 9.0 Yosemite
23 Lieke Kwakkel NED 8 1 1 1 8.0 Yosemite

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Daan Terng NED Team Mountain Network
Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
Marrit Elsinga NED Team Mountain Network
Sven Goudriaan NED
Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma NED ES Onsight Klimtalenten
Ben Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
Marijn van Roosendaal NED Team Mountain Network
Sande Swart van Boven NED Team Mountain Network
Jiri Derks NED Team Mountain Network
Myrthe Derks NED Team Mountain Network
Brend English NED Team Mountain Network
Ruben ten Kate NED
Merel Kramer NED Yosemite
Jasper Wijmstra NED Yosemite
Fedel Berkenbosch NED Yosemite
Pepijn Weulink NED Yosemite
Anne Jansen NED Yosemite
Joris Kuiper NED Yosemite
Joram van Buuren NED Yosemite
Tijn Overgoor NED Yosemite
Eke de Boer NED Klimcentrum Bjoeks
Finn ter Elst NED ES Onsight Klimtalenten
Koen van den Broek NED Klimcentrum Bjoeks
Idse de Boer NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
2 Daan Terng NED Team Mountain Network
3 Marrit Elsinga NED Team Mountain Network
4 Sven Goudriaan NED
5 Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
6 Li San Boorsma NED ES Onsight Klimtalenten
7 Ben Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
8 Nina Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
9 Marijn van Roosendaal NED Team Mountain Network
10 Sande Swart van Boven NED Team Mountain Network
11 Jiri Derks NED Team Mountain Network
12 Myrthe Derks NED Team Mountain Network
13 Brend English NED Team Mountain Network
14 Ruben ten Kate NED
15 Merel Kramer NED Yosemite
16 Jasper Wijmstra NED Yosemite
17 Fedel Berkenbosch NED Yosemite
18 Pepijn Weulink NED Yosemite
19 Anne Jansen NED Yosemite
20 Joris Kuiper NED Yosemite
21 Joram van Buuren NED Yosemite
22 Tijn Overgoor NED Yosemite
23 Eke de Boer NED Klimcentrum Bjoeks
24 Finn ter Elst NED ES Onsight Klimtalenten
25 Koen van den Broek NED Klimcentrum Bjoeks
26 Idse de Boer NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
2 Daan Terng NED Team Mountain Network
3 Marrit Elsinga NED Team Mountain Network
4 Sven Goudriaan NED
5 Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
6 Li San Boorsma NED ES Onsight Klimtalenten
7 Ben Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
8 Nina Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
9 Marijn van Roosendaal NED Team Mountain Network
10 Sande Swart van Boven NED Team Mountain Network
11 Jiri Derks NED Team Mountain Network
12 Myrthe Derks NED Team Mountain Network
13 Brend English NED Team Mountain Network
14 Ruben ten Kate NED
15 Merel Kramer NED Yosemite
16 Jasper Wijmstra NED Yosemite
17 Fedel Berkenbosch NED Yosemite
18 Pepijn Weulink NED Yosemite
19 Anne Jansen NED Yosemite
20 Joris Kuiper NED Yosemite
21 Joram van Buuren NED Yosemite
22 Tijn Overgoor NED Yosemite
23 Eke de Boer NED Klimcentrum Bjoeks
24 Finn ter Elst NED ES Onsight Klimtalenten
25 Koen van den Broek NED Klimcentrum Bjoeks
26 Idse de Boer NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
2 Daan Terng NED Team Mountain Network
3 Marrit Elsinga NED Team Mountain Network
4 Sven Goudriaan NED
5 Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
6 Li San Boorsma NED ES Onsight Klimtalenten
7 Ben Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
8 Nina Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
9 Marijn van Roosendaal NED Team Mountain Network
10 Sande Swart van Boven NED Team Mountain Network
11 Jiri Derks NED Team Mountain Network
12 Myrthe Derks NED Team Mountain Network
13 Brend English NED Team Mountain Network
14 Ruben ten Kate NED
15 Merel Kramer NED Yosemite
16 Jasper Wijmstra NED Yosemite
17 Fedel Berkenbosch NED Yosemite
18 Pepijn Weulink NED Yosemite
19 Anne Jansen NED Yosemite
20 Joris Kuiper NED Yosemite
21 Joram van Buuren NED Yosemite
22 Tijn Overgoor NED Yosemite
23 Eke de Boer NED Klimcentrum Bjoeks
24 Finn ter Elst NED ES Onsight Klimtalenten
25 Koen van den Broek NED Klimcentrum Bjoeks
26 Idse de Boer NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
2 Daan Terng NED Team Mountain Network
3 Marrit Elsinga NED Team Mountain Network
4 Sven Goudriaan NED
5 Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
6 Li San Boorsma NED ES Onsight Klimtalenten
7 Ben Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
8 Nina Schilderman NED ES Onsight Klimtalenten
9 Marijn van Roosendaal NED Team Mountain Network
10 Sande Swart van Boven NED Team Mountain Network
11 Jiri Derks NED Team Mountain Network
12 Myrthe Derks NED Team Mountain Network
13 Brend English NED Team Mountain Network
14 Ruben ten Kate NED
15 Merel Kramer NED Yosemite
16 Jasper Wijmstra NED Yosemite
17 Fedel Berkenbosch NED Yosemite
18 Pepijn Weulink NED Yosemite
19 Anne Jansen NED Yosemite
20 Joris Kuiper NED Yosemite
21 Joram van Buuren NED Yosemite
22 Tijn Overgoor NED Yosemite
23 Eke de Boer NED Klimcentrum Bjoeks
24 Finn ter Elst NED ES Onsight Klimtalenten
25 Koen van den Broek NED Klimcentrum Bjoeks
26 Idse de Boer NED Team Mountain Network
14-03-2016 16:14
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Daan Terng NED Top Top Top 34 100.0 Team Mountain Network
2 Idse de Boer NED Top Top Top 27 80.0 Team Mountain Network
3 Nina Schilderman NED Top Top Top 15 60.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Eke de Boer NED Top Top Top 15 60.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Tijn Overgoor NED Top 32 18 22 51.0 Yosemite
6 Merel Kramer NED Top 25 18 27 47.0 Yosemite
7 Fedel Berkenbosch NED Top 25 18 17 43.0 Yosemite
8 Ruben ten Kate NED Top 24 18 18 40.0
9 Lucas Robijn NED Top 32 Top 11 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Jesse Honkoop NED Top 21 Top 15 34.0 Team Mountain Network
11 Li San Boorsma NED Top Top 18 13 31.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Marrit Elsinga NED Top 18 18 17 28.0 Team Mountain Network
13 Ben Schilderman NED Top 23 18 15 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Myrthe Derks NED Top 24 18 14 24.0 Team Mountain Network
15 Jasper Wijmstra NED Top 16 18 15 22.0 Yosemite
16 Marijn van Roosendaal NED Top 24 16 14 19.0 Team Mountain Network
16 Joris Kuiper NED 22 23 18 15 19.0 Yosemite
18 Sven Goudriaan NED 20 27 16 15 16.0
19 Jiri Derks NED Top 23 6 15 14.0 Team Mountain Network
20 Koen van den Broek NED 11 19 18 15 12.0 Klimcentrum Bjoeks
21 Anne Jansen NED Top 27 0 0 10.0 Yosemite
22 Brend English NED 21 17 9 15 9.0 Team Mountain Network
23 Pepijn Weulink NED Top 6 8 9 8.0 Yosemite
24 Finn ter Elst NED 17 18 16 9 7.0 ES Onsight Klimtalenten
25 Sande Swart van Boven NED 22 17 11 6 6.0 Team Mountain Network
26 Joram van Buuren NED 14 6 13 14 5.0 Yosemite

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Anniek Kostermans NED Klimcentrum Bjoeks
Casper Lensselink NED Team Mountain Network
Gregor Struwe NED Klimcentrum Bjoeks
Timber Vriesinga NED
Friso Remeeus NED

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anniek Kostermans NED Klimcentrum Bjoeks
2 Casper Lensselink NED Team Mountain Network
3 Gregor Struwe NED Klimcentrum Bjoeks
4 Timber Vriesinga NED
5 Friso Remeeus NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anniek Kostermans NED Klimcentrum Bjoeks
2 Casper Lensselink NED Team Mountain Network
3 Gregor Struwe NED Klimcentrum Bjoeks
4 Timber Vriesinga NED
5 Friso Remeeus NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anniek Kostermans NED Klimcentrum Bjoeks
2 Casper Lensselink NED Team Mountain Network
3 Gregor Struwe NED Klimcentrum Bjoeks
4 Timber Vriesinga NED
5 Friso Remeeus NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anniek Kostermans NED Klimcentrum Bjoeks
2 Casper Lensselink NED Team Mountain Network
3 Gregor Struwe NED Klimcentrum Bjoeks
4 Timber Vriesinga NED
5 Friso Remeeus NED
14-03-2016 16:14
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Gregor Struwe NED Top Top Top Top 100.0 Klimcentrum Bjoeks
2 Casper Lensselink NED Top Top Top 24 80.0 Team Mountain Network
3 Friso Remeeus NED Top 25 42 24 65.0
4 Anniek Kostermans NED 18 Top 41 20 55.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Timber Vriesinga NED Top 28 23 16 51.0