Jeugd Boulder 3, 19-03-2016 10:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in 4 startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C startgroep 2, Jeugd B startgroep 3 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 4. De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Cube Bouldergym en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Max Deelen 208 Climb Up
Nigel Armino 206 IVY Climbing
Anon8492 - -
Casper Meskers 210
Anon8661 - -
Anon8662 - -
Anon8683 - -
Mark Brand 209 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 209 Team Mountain Network
2 Anon8662 - -
3 Anon8492 - -
4 Casper Meskers 210
5 Anon8683 - -
6 Max Deelen 208 Climb Up
7 Anon8661 - -
8 Nigel Armino 206 IVY Climbing
20-03-2016 10:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon8661 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T13 10Z12 100.0 -
2 Mark Brand 209 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 10T14 10Z11 80.0 Team Mountain Network
3 Max Deelen 208 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 10T14 10Z12 65.0 Climb Up
4 Anon8662 - T1Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 8T14 8Z9 55.0 -
5 Nigel Armino 206 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 7T9 8Z9 51.0 IVY Climbing
6 Anon8492 - T2Z1 Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 5T8 8Z10 47.0 -
7 Anon8683 - T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 Z1 3T6 6Z7 43.0 -
8 Casper Meskers 210 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z4 2T2 5Z9 40.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
Lencho Palstra 408 REVOLT
Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 403
Zeno Schaekers 404 Climb Up
Lucas de Jong 401
Isaac van Hoogstraaten 417
Antonie Moes 409 Top-It
Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
Anon8663 - -
Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas de Jong 401
2 Gidion van Doorn 403
3 Zeno Schaekers 404 Climb Up
4 Don van Laere 405 Team Delfts Bleau
5 Trevor Vermoolen 407 Team Delfts Bleau
6 Lencho Palstra 408 REVOLT
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 410 Monte Cervino
9 Tibor Pruijs 414 Ayers Rookies
10 Anon8663 - -
11 Isaac van Hoogstraaten 417
20-03-2016 10:54
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 405 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T14 10Z14 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 403 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T12 8Z8 80.0
3 Anon8663 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 7T12 8Z9 65.0 -
4 Lucas de Jong 401 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 7T13 8Z12 55.0
5 Lencho Palstra 408 T2Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 7T14 9Z11 51.0 REVOLT
6 Zeno Schaekers 404 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 6T8 8Z11 47.0 Climb Up
7 Isaac van Hoogstraaten 417 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z5 Z1 4T6 6Z10 43.0
8 Antonie Moes 409 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T4Z4 Z2 4T7 6Z12 40.0 Top-It
9 Roeland Naaktgeboren 410 Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 2T3 4Z6 37.0 Monte Cervino
10 Tibor Pruijs 414 Z1 Z1 0T0 2Z2 34.0 Ayers Rookies
11 Trevor Vermoolen 407 0T0 0Z0 31.0 Team Delfts Bleau

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 104 Team Neoliet
Lotte van Dijk 101 Climb Up
Lisa Sanders 105 Team Neoliet
Anon8630 - -
Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lotte van Dijk 101 Climb Up
2 Rinske Alkemade 102 Klimmuur Utrecht
3 Anon8630 - -
4 Naomi Swagten 104 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 105 Team Neoliet
20-03-2016 10:56
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Sanders 105 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 9T10 10Z11 100.0 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 104 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 5T7 6Z9 80.0 Team Neoliet
3 Rinske Alkemade 102 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z3 Z3 Z1 4T7 7Z11 65.0 Klimmuur Utrecht
4 Lotte van Dijk 101 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 T4Z1 4T8 6Z8 55.0 Climb Up
5 Anon8630 - Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 Z1 3T3 7Z8 51.0 -

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Janneke Venema 302
Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
Tiba Vroom 311 REVOLT
Julia van den Goor 307 Team Neoliet
Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
Kyra de Bree 312 Climb Up
Ysa Rakestraw 304
Manon Boereboom 309 Team Neoliet
Marieke Berends 301
Julia Meijer 303
Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 301
2 Janneke Venema 302
3 Julia Meijer 303
4 Ysa Rakestraw 304
5 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia van den Goor 307 Team Neoliet
7 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 310 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 311 REVOLT
10 Kyra de Bree 312 Climb Up
11 Bo Nederkoorn 313 ES Onsight Klimtalenten
12 Cecile van der Meel 314 Ayers Rookies
20-03-2016 10:57
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 311 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 9T10 10Z11 100.0 REVOLT
2 Julia Meijer 303 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 9T13 10Z12 80.0
3 Laura Knops 306 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T5Z3 Z1 9T17 10Z12 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Lynn van der Meer 310 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 8T9 9Z9 55.0 Team Neoliet
5 Ysa Rakestraw 304 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 8T10 9Z9 51.0
6 Kyra de Bree 312 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 8T11 8Z10 47.0 Climb Up
7 Janneke Venema 302 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 7T8 8Z9 43.0
8 Marieke Berends 301 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 T3Z1 7T12 8Z9 40.0
9 Manon Boereboom 309 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 6T8 7Z8 37.0 Team Neoliet
10 Julia van den Goor 307 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 6T9 7Z8 34.0 Team Neoliet
11 Cecile van der Meel 314 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 4T6 8Z9 31.0 Ayers Rookies
12 Bo Nederkoorn 313 Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 Z2 2T2 6Z8 28.0 ES Onsight Klimtalenten

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.