Jeugd Boulder 4, 23-04-2016 10:00, Bouldercentrum Delfts Bleau, Delft

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: an deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in 4 startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C startgroep 2, Jeugd B startgroep 3 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 4. De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Bouldercentrum Delfts Bleau en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Max Deelen 216 Climb Up
Anon8684 - -
Pepijn Rot 214 Monte Cervino
Mark Brand 213 Team Mountain Network
Anon8903 - -
Anon8904 - -
Anon9119 - -
Casper Meskers 205
Pieter Bik 201 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Anon8684 - -
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
01-05-2016 13:48
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 213 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T12 10Z11 100.0 Team Mountain Network
2 Anon8903 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z5 T1Z1 T3Z2 Z4 8T12 10Z19 80.0 -
3 Max Deelen 216 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T2Z2 T4Z1 T1Z1 - - 8T16 8Z13 65.0 Climb Up
4 Anon8904 - T2Z2 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 - T4Z1 T1Z1 - - 7T14 7Z8 55.0 -
5 Pieter Bik 201 T5Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T5Z2 T1Z1 - - 7T17 7Z10 51.0 Monte Cervino
6 Anon9119 - T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 - - 6T7 7Z10 47.0 -
7 Pepijn Rot 214 T3Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T1Z1 Z2 Z2 6T9 9Z15 43.0 Monte Cervino
8 Casper Meskers 205 T2Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - Z3 T1Z1 - Z3 5T7 8Z15 40.0
9 Anon8684 - T2Z1 T1Z1 T3Z1 - T2Z2 - Z2 T1Z1 Z2 - 5T9 7Z10 37.0 -

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
Jesse van der Heijden 401
Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
Castor Sprado 414
Lencho Palstra 405 REVOLT
Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 408
Zeno Schaekers 416 Climb Up
Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
Lucas de Jong 409
Antonie Moes 406 Top-It
Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
Anon8905 - -
Isaac van Hoogstraaten 411
Anon9263 - -
Anon9303 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
01-05-2016 13:50
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 407 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 10T11 10Z10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 408 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 - 8T12 9Z11 80.0
3 Thijs van Delden 403 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T5Z2 T1Z1 T5Z2 Z2 8T19 9Z13 65.0 Kei Boulderhal
4 Zeno Schaekers 416 T3Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z1 T3Z1 T1Z1 T5Z5 Z2 8T21 9Z15 55.0 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 411 T5Z1 T3Z2 T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 Z4 - 7T18 9Z14 51.0
6 Trevor Vermoolen 412 T1Z1 - T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 Z1 T1Z1 6T6 8Z8 47.0 Team Delfts Bleau
7 Lucas de Jong 409 T1Z1 - T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 T1Z1 - - 6T9 7Z10 43.0
8 Castor Sprado 414 T2Z1 - T1Z1 T2Z1 T2Z1 - T3Z3 T1Z1 - - 6T11 6Z8 40.0
9 Anon8905 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 - - T1Z1 - - 5T6 6Z6 37.0 -
10 Lencho Palstra 405 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - T3Z2 - T1Z1 - Z1 5T8 7Z8 34.0 REVOLT
11 Antonie Moes 406 T5Z1 - T1Z1 T3Z1 T2Z2 - - T1Z1 - - 5T12 5Z6 31.0 Top-It
12 Jesse van der Heijden 401 T1Z1 - T1Z1 Z2 T2Z2 Z3 - T1Z1 Z3 - 4T5 7Z13 28.0
13 Roeland Naaktgeboren 413 T1Z1 - T2Z1 Z1 - - T3Z3 T1Z1 - - 4T7 5Z7 26.0 Monte Cervino
14 Tibor Pruijs 415 - - T2Z1 Z3 - - - T1Z1 - - 2T3 3Z5 24.0 Ayers Rookies
15 Anon9303 - T3Z2 - T4Z1 Z2 - - - - Z5 - 2T7 4Z10 22.0 -
16 Anon9263 - Z1 - Z2 T5Z2 - - - Z2 - - 1T5 4Z7 20.0 -

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 103 Team Neoliet
Lotte van Dijk 104 Climb Up
Lisa Sanders 101 Team Neoliet
Pauline Schreurs 102
Anon8631 - -
Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
Anon9306 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Anon8631 - -
7 Anon9306 - -
01-05-2016 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 102 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 10Z10 100.0
2 Rinske Alkemade 105 Z2 T2Z2 T2Z1 Z1 T5Z5 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T13 10Z20 80.0 Klimmuur Utrecht
3 Lotte van Dijk 104 - T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 - T2Z2 - T1Z1 T1Z1 6T8 7Z9 65.0 Climb Up
4 Naomi Swagten 103 - - Z1 Z2 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 7Z8 55.0 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 101 Z1 - - - - Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 4T6 6Z7 51.0 Team Neoliet
6 Anon8631 - Z1 - Z1 Z1 - - T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T7 7Z7 47.0 -
7 Anon9306 - - T3Z3 Z1 - - - T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 3T5 6Z8 43.0 -

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Janneke Venema 312
Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
Tiba Vroom 305 REVOLT
Julia van den Goor 311 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
Kyra de Bree 301 Climb Up
Ysa Rakestraw 302
Yu Anna Buijinck 307
Manon Boereboom 306 Team Neoliet
Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
Marieke Berends 314 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
01-05-2016 17:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 313 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 10Z11 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 305 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T12 10Z12 80.0 REVOLT
3 Marieke Berends 314 T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T11 10Z11 65.0 Monk Eindhoven
4 Ysa Rakestraw 302 T1Z1 - T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T12 9Z9 55.0
5 Julia Meijer 304 T1Z1 - T3Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 9Z11 51.0 Monk Eindhoven
6 Laura Knops 315 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 8T12 10Z16 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Cecile van der Meel 303 Z1 - T2Z1 T2Z1 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z9 43.0 Ayers Rookies
8 Carlijn Hukkelhoven 308 T3Z1 - T2Z1 Z1 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 8Z8 40.0 IVY Climbing
9 Kyra de Bree 301 Z1 - T1Z1 - - T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 7Z7 37.0 Climb Up
10 Janneke Venema 312 - - T2Z1 Z1 T3Z3 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z9 34.0
11 Manon Boereboom 306 Z1 - T2Z1 Z1 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z7 31.0 Team Neoliet
12 Julia van den Goor 311 - - T4Z1 Z2 - - T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T10 6Z9 28.0 Team Neoliet
13 Bo Nederkoorn 309 Z4 - Z1 - - - T2Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 4T8 6Z10 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Yu Anna Buijinck 307 - - Z1 Z1 Z3 - T2Z2 - T1Z1 T1Z1 3T4 6Z9 24.0

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.