Jeugd Boulder 4, 23-04-2016 10:00, Bouldercentrum Delfts Bleau, Delft

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: an deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in 4 startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C startgroep 2, Jeugd B startgroep 3 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 4. De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Bouldercentrum Delfts Bleau en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Max Deelen 216 Climb Up
Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
Pepijn Rot 214 Monte Cervino
Mark Brand 213 Team Mountain Network
Anon8903 - -
Anon8904 - -
Anon9119 - -
Casper Meskers 205
Pieter Bik 201 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Anon9119 - -
4 Anon8903 - -
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Anon8904 - -
01-05-2016 13:48
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 213 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 10T12 10B11 100.0 Team Mountain Network
2 Anon8903 - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 B5 T1B1 T3B2 B4 8T12 10B19 80.0 -
3 Max Deelen 216 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T3B3 T2B2 T4B1 T1B1 - - 8T16 8B13 65.0 Climb Up
4 Anon8904 - T2B2 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 - T4B1 T1B1 - - 7T14 7B8 55.0 -
5 Pieter Bik 201 T5B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 - T5B2 T1B1 - - 7T17 7B10 51.0 Monte Cervino
6 Anon9119 - T1B1 B3 T1B1 T1B1 T2B2 - T1B1 T1B1 - - 6T7 7B10 47.0 -
7 Pepijn Rot 214 T3B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 - T1B1 B2 B2 6T9 9B15 43.0 Monte Cervino
8 Casper Meskers 205 T2B1 B3 T1B1 T1B1 T2B2 - B3 T1B1 - B3 5T7 8B15 40.0
9 Maarten Naaktgeboren 203 T2B1 T1B1 T3B1 - T2B2 - B2 T1B1 B2 - 5T9 7B10 37.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
Jesse van der Heijden 401 GRIP Nijmegen Selectie
Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
Castor Sprado 414
Lencho Palstra 405 REVOLT
Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 408
Zeno Schaekers 416 Climb Up
Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
Lucas de Jong 409 GRIP Nijmegen Selectie
Antonie Moes 406 Top-It
Tibor Hoogmans 415 Ayers Rookies
Anon8905 - -
Isaac van Hoogstraaten 411
Anon9263 - -
Anon9303 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Hoogmans 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Anon9303 - -
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409 GRIP Nijmegen Selectie
8 Anon8905 - -
9 Jesse van der Heijden 401 GRIP Nijmegen Selectie
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Anon9263 - -
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
01-05-2016 13:50
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 407 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 10T11 10B10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 408 T2B1 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B2 - 8T12 9B11 80.0
3 Thijs van Delden 403 T1B1 - T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T5B2 T1B1 T5B2 B2 8T19 9B13 65.0 Kei Boulderhal
4 Zeno Schaekers 416 T3B1 - T1B1 T1B1 T2B2 T5B1 T3B1 T1B1 T5B5 B2 8T21 9B15 55.0 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 411 T5B1 T3B2 T1B1 T5B1 T1B1 B2 T2B1 T1B1 B4 - 7T18 9B14 51.0
6 Trevor Vermoolen 412 T1B1 - T1B1 B1 T1B1 T1B1 - T1B1 B1 T1B1 6T6 8B8 47.0 Team Delfts Bleau
7 Lucas de Jong 409 T1B1 - T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 B2 T1B1 - - 6T9 7B10 43.0 GRIP Nijmegen Selectie
8 Castor Sprado 414 T2B1 - T1B1 T2B1 T2B1 - T3B3 T1B1 - - 6T11 6B8 40.0
9 Anon8905 - T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 - - T1B1 - - 5T6 6B6 37.0 -
10 Lencho Palstra 405 T2B1 T1B1 T1B1 B1 - T3B2 - T1B1 - B1 5T8 7B8 34.0 REVOLT
11 Antonie Moes 406 T5B1 - T1B1 T3B1 T2B2 - - T1B1 - - 5T12 5B6 31.0 Top-It
12 Jesse van der Heijden 401 T1B1 - T1B1 B2 T2B2 B3 - T1B1 B3 - 4T5 7B13 28.0 GRIP Nijmegen Selectie
13 Roeland Naaktgeboren 413 T1B1 - T2B1 B1 - - T3B3 T1B1 - - 4T7 5B7 26.0 Monte Cervino
14 Tibor Hoogmans 415 - - T2B1 B3 - - - T1B1 - - 2T3 3B5 24.0 Ayers Rookies
15 Anon9303 - T3B2 - T4B1 B2 - - - - B5 - 2T7 4B10 22.0 -
16 Anon9263 - B1 - B2 T5B2 - - - B2 - - 1T5 4B7 20.0 -

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 103 Team Neoliet
Lotte van Dijk 104 Climb Up
Lisa Sanders 101 Team Neoliet
Pauline Schreurs 102
Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
Anon9306 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Anon9306 - -
01-05-2016 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 102 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B10 100.0
2 Rinske Alkemade 105 B2 T2B2 T2B1 B1 T5B5 B5 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T13 10B20 80.0 Klimmuur Utrecht
3 Lotte van Dijk 104 - T1B1 T1B1 B1 T2B2 - T2B2 - T1B1 T1B1 6T8 7B9 65.0 Climb Up
4 Naomi Swagten 103 - - B1 B2 T1B1 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 7B8 55.0 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 101 B1 - - - - B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 4T6 6B7 51.0 Team Neoliet
6 Miranda Naaktgeboren 106 B1 - B1 B1 - - T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 4T7 7B7 47.0 Monte Cervino
7 Anon9306 - - T3B3 B1 - - - T1B1 B1 T1B1 B1 3T5 6B8 43.0 -

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Janneke Venema 312
Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
Tiba Vroom 305 REVOLT
Julia van den Goor 311 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
Kyra de Bree 301 Climb Up
Ysa Rakestraw 302
Yu Anna Buijinck 307 GRIP Nijmegen Selectie
Manon Boereboom 306 Team Neoliet
Anon8907 - -
Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
Marieke Berends 314 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307 GRIP Nijmegen Selectie
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Anon8907 - -
01-05-2016 17:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 313 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B11 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 305 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T12 10B12 80.0 REVOLT
3 Marieke Berends 314 T1B1 T2B2 T2B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T11 10B11 65.0 Monk Eindhoven
4 Ysa Rakestraw 302 T1B1 - T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 9B9 55.0
5 Julia Meijer 304 T1B1 - T3B1 B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 9B11 51.0 Monk Eindhoven
6 Anon8907 - B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 8T12 10B16 47.0 -
7 Cecile van der Meel 303 B1 - T2B1 T2B1 T2B2 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 8B9 43.0 Ayers Rookies
8 Carlijn Hukkelhoven 308 T3B1 - T2B1 B1 - T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T11 8B8 40.0 IVY Climbing
9 Kyra de Bree 301 B1 - T1B1 - - T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 7B7 37.0 Climb Up
10 Janneke Venema 312 - - T2B1 B1 T3B3 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B9 34.0
11 Manon Boereboom 306 B1 - T2B1 B1 - - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 7B7 31.0 Team Neoliet
12 Julia van den Goor 311 - - T4B1 B2 - - T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 5T10 6B9 28.0 Team Neoliet
13 Bo Nederkoorn 309 B4 - B1 - - - T2B1 T2B2 T3B1 T1B1 4T8 6B10 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Yu Anna Buijinck 307 - - B1 B1 B3 - T2B2 - T1B1 T1B1 3T4 6B9 24.0 GRIP Nijmegen Selectie

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.