Boulder 1, 16-01-2016 13:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Hoofdroutebouwer is Jeroen Nepvue.
Hoofdjury is Melle Vroom.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon7162 - - -
Anon7169 - - -
Kim van den Hout 10 NED
Marta Shiryeva 8 RUS
Amanda Meijering 6 NED Kei Boulderhal
Pauline Schreurs 11 NED
Lotte van Dijk 9 NED Climb Up
Tiba Vroom 7 NED West Coast Climbing
Eva Koole 14 NED
Elsa Doornbos 15 NED GSAC
Ysa Rakestraw 4 NED
Julia Meijer 3 NED
Julia van den Goor 16 NED Team Neoliet
Anon7899 - - -
Lisa Sanders 19 NED Team Neoliet
Vera Zijlstra 20 NED
Marieke Berends 2 NED
Lynn van der Meer 1 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 1 NED
2 Marieke Berends 2 NED
3 Julia Meijer 3 NED
4 Ysa Rakestraw 4 NED
5 Amanda Meijering 6 NED Kei Boulderhal
6 Tiba Vroom 7 NED West Coast Climbing
7 Marta Shiryeva 8 RUS
8 Lotte van Dijk 9 NED Climb Up
9 Kim van den Hout 10 NED
10 Pauline Schreurs 11 NED
11 Anon7169 - - -
12 Anon7162 - - -
13 Eva Koole 14 NED
14 Elsa Doornbos 15 NED GSAC
15 Julia van den Goor 16 NED Team Neoliet
16 Anon7899 - - -
17 Lisa Sanders 19 NED Team Neoliet
18 Vera Zijlstra 20 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 20 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T5 4B5 100.0
2 Kim van den Hout 10 NED T3B1 T2B1 T1B1 T4B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T15 8B9 T2B1 T2B2 T1B1 T2B1 4T7 4B5 80.0
3 Amanda Meijering 6 NED T2B2 T1B1 T1B1 T3B3 T2B1 T3B2 T1B1 T1B1 8T14 8B12 T1B1 T3B1 - T1B1 3T5 3B3 65.0 Kei Boulderhal
4 Anon7162 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T5B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B8 T1B1 T1B1 - B1 2T2 3B3 55.0 -
5 Julia Meijer 3 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T3B1 T2B1 T1B1 T2B1 8T14 8B8 T1B1 T2B2 - B1 2T3 3B4 51.0
6 Anon7169 - - T2B2 T1B1 T1B1 T3B2 T2B1 T4B4 T1B1 T2B1 8T16 8B13 T2B1 B4 - T2B2 2T4 3B7 47.0 -
7 Tiba Vroom 7 NED T1B1 T3B2 T1B1 B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 8B10 43.0 West Coast Climbing
8 Lynn van der Meer 1 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T4B1 T2B1 T2B2 T3B1 7T14 8B9 40.0
9 Ysa Rakestraw 4 NED T5B1 T2B1 T1B1 B1 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 7T16 8B8 37.0
10 Marieke Berends 2 NED T1B1 T1B1 T1B1 B3 B1 T2B2 T1B1 T1B1 6T7 8B11 34.0
11 Lisa Sanders 19 NED T1B1 T2B1 T1B1 B2 B1 B4 T1B1 T3B1 5T8 8B12 31.0 Team Neoliet
12 Pauline Schreurs 11 NED T2B1 T1B1 B1 B1 T4B3 T1B1 T1B1 5T9 7B9 28.0
13 Lotte van Dijk 9 NED T2B2 T3B1 B5 T4B4 T5B1 4T14 5B13 26.0 Climb Up
14 Marta Shiryeva 8 RUS B1 T2B2 B2 B1 T1B1 T1B1 3T4 6B8 24.0
15 Elsa Doornbos 15 NED T1B1 T2B1 T5B1 B1 3T8 4B4 22.0 GSAC
16 Eva Koole 14 NED T3B3 B1 B5 T5B5 B1 2T8 5B15 20.0
17 Julia van den Goor 16 NED T3B3 B1 B1 B1 1T3 4B6 18.0 Team Neoliet
18 Anon7899 - - B4 B4 B1 0T0 3B9 16.0 -

Aantal deelnemers: 36

Naam Rugnummer Team
Erik van den Goor 90
Anon7118 - -
Tijmen van Geel 76 Team Yellowstone
Koke Helmes 86
Mark Brand 73 Team Mountain Network
Anon7203 - -
Janneman de Roon 53
Don van Laere 78 Team Delfts Bleau
Nathan De Groen 67
Anon7249 - -
Max Deelen 87 Climb Up
Nick van Meel 68 Team Yellowstone
Sven Elink Schuurman 79
Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
Mark de Leeuw 89
Ferdinand Schulte 65 Kei Boulderhal
Tim Reuser 66
Remmelt Dirksen 92
Tom Elink Schuurman 72
Jacco Schaft 88 Cube Bouldergym
Jesse van der Werf 77
Wouter van Roessel 58
Max van der Heijden 57
Thijs van Delden 62 Kei Boulderhal
Lencho Palstra 82 Ayers Rookies
Anon7639 - -
Trevor Vermoolen 83 Team Delfts Bleau
Nigel Armino 69 IVY Climbing
Jort Robertus 81
Anon7886 - -
Giel Wieggers 56 Monk Eindhoven
Wolter Westdijk 74
Jelle Grobben 75
Truong Ngo 52
Anon8012 - -
Daan Brinkhof 93

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 36

# Naam Rugnummer Team
1 Jort Robertus 81
2 Remmelt Dirksen 92
3 Trevor Vermoolen 83 Team Delfts Bleau
4 Max Deelen 87 Climb Up
5 Max van der Heijden 57
6 Don van Laere 78 Team Delfts Bleau
7 Truong Ngo 52
8 Anon8012 - -
9 Jacco Schaft 88 Cube Bouldergym
10 Jesse van der Werf 77
11 Nick van Meel 68 Team Yellowstone
12 Anon7639 - -
13 Sven Elink Schuurman 79
14 Ferdinand Schulte 65 Kei Boulderhal
15 Koke Helmes 86
16 Mark de Leeuw 89
17 Anon7249 - -
18 Wolter Westdijk 74
19 Erik van den Goor 90
20 Thijs van Delden 62 Kei Boulderhal
21 Nigel Armino 69 IVY Climbing
22 Mark Brand 73 Team Mountain Network
23 Tim Reuser 66
24 Daan Brinkhof 93
25 Tijmen van Geel 76 Team Yellowstone
26 Anon7203 - -
27 Anon7118 - -
28 Janneman de Roon 53
29 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
30 Giel Wieggers 56 Monk Eindhoven
31 Tom Elink Schuurman 72
32 Anon7886 - -
33 Jelle Grobben 75
34 Nathan De Groen 67
35 Lencho Palstra 82 Ayers Rookies
36 Wouter van Roessel 58
16-01-2016 11:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Remmelt Dirksen 92 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 8T14 8B13 T4B3 B1 T1B1 T1B1 3T6 4B6 100.0
2 Tim Reuser 66 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 8T12 8B12 T3B3 B1 T2B2 T1B1 3T6 4B7 80.0
3 Jesse van der Werf 77 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 8T13 8B11 T7B7 B3 T2B2 T1B1 3T10 4B13 65.0
4 Ferdinand Schulte 65 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 8T10 8B10 - B2 T4B3 T1B1 2T5 3B6 55.0 Kei Boulderhal
5 Don van Laere 78 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 8T9 8B9 - B2 T4B1 B1 1T4 3B4 51.0 Team Delfts Bleau
6 Giel Wieggers 56 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B12 - B5 B3 B1 0T0 3B9 47.0 Monk Eindhoven
7 Mark Brand 73 T1B1 T2B1 T3B1 T2B2 T2B2 T1B1 T3B2 T1B1 8T15 8B11 43.0 Team Mountain Network
8 Anon7639 - T1B1 T1B1 T3B3 T3B1 T2B2 T3B3 T1B1 T1B1 8T15 8B13 40.0 -
9 Wolter Westdijk 74 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 - T1B1 T1B1 7T9 7B7 37.0
10 Truong Ngo 52 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 - T5B5 T1B1 T1B1 7T14 7B11 34.0
11 Thijs van Delden 62 T1B1 B2 T3B2 T2B2 T2B2 T2B1 T1B1 6T11 7B11 31.0 Kei Boulderhal
12 Wouter van Roessel 58 T1B1 T4B2 T1B1 T3B1 T2B1 T1B1 6T12 6B7 28.0
13 Max van der Heijden 57 T1B1 - T5B2 B2 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 6T13 7B10 26.0
14 Anon7203 - T1B1 B2 T3B3 T4B1 T3B2 T1B1 T1B1 6T13 7B11 24.0 -
15 Max Deelen 87 T1B1 B3 T4B2 T3B3 T5B5 T2B2 T1B1 6T16 7B17 22.0 Climb Up
16 Koke Helmes 86 T5B2 B3 T2B1 B2 T1B1 T4B4 T4B4 T1B1 6T17 8B18 20.0
17 Tom Elink Schuurman 72 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 5T7 5B6 18.0
18 Bob Giesberts 54 T1B1 B3 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 5T8 6B11 16.0 Cube Bouldergym
19 Sven Elink Schuurman 79 T1B1 B1 B2 T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 5T9 7B8 14.0
20 Nigel Armino 69 T2B2 B5 T2B2 T3B1 T3B1 T1B1 5T11 6B12 12.0 IVY Climbing
21 Daan Brinkhof 93 T1B1 - B1 B1 T1B1 - T2B1 T2B1 4T6 6B6 10.0
22 Jacco Schaft 88 T1B1 B3 T3B1 B2 T2B2 B3 T1B1 4T7 7B13 9.0 Cube Bouldergym
23 Nathan De Groen 67 T1B1 - B4 B2 T1B1 T4B4 B2 T1B1 4T7 7B15 8.0
24 Jelle Grobben 75 T1B1 B1 B2 T3B3 T3B1 T1B1 4T8 6B9 7.0
25 Anon7249 - T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 4T8 4B4 6.0 -
26 Janneman de Roon 53 T1B1 B2 T3B3 T4B2 T1B1 4T9 5B9 5.0
27 Lencho Palstra 82 T1B1 B2 B4 T2B2 B1 T1B1 3T4 6B11 4.0 Ayers Rookies
28 Tijmen van Geel 76 T4B4 B5 T2B2 B1 T3B1 3T9 5B13 3.0 Team Yellowstone
29 Erik van den Goor 90 T5B5 T3B1 T3B1 3T11 3B7 2.0
30 Mark de Leeuw 89 B1 T2B2 B1 T1B1 2T3 4B5 1.0
31 Anon7118 - T3B2 B1 T1B1 2T4 3B4 0.0 -
32 Trevor Vermoolen 83 T1B1 B2 B1 B2 T5B1 2T6 5B7 0.0 Team Delfts Bleau
33 Anon7886 - T4B4 B5 T2B1 2T6 3B10 0.0 -
34 Anon8012 - T3B3 B1 T4B1 2T7 3B5 0.0 -
35 Nick van Meel 68 T4B4 T4B4 B4 B1 2T8 4B13 0.0 Team Yellowstone
36 Jort Robertus 81 B1 - - - - - B1 B1 0T0 3B3 0.0