Boulder 2, 13-02-2016 13:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 22 NED Team Neoliet
Anon7159 - - -
Marta Shiryeva 13 RUS
Elisabeth Keijzer 5 NED GSAC
Lotte van Dijk 19 NED Climb Up
Elsa Doornbos 15 NED GSAC
Julia van den Goor 2 NED Team Neoliet
Kyra de Bree 21 NED Climb Up
Amanda Meijering 18 NED Kei Boulderhal
Elbrich Schoorstra 3 NED Team Mountain Network
Vera Zijlstra 9 NED
Iris Straatsma 7 NED Team Mountain Network
Sabrina Laney 6 NED
Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
Anon8477 - - -
Anon8507 - - -
Winke van Diest 23 NED
Anon8521 - - -
Anon8529 - - -
Marieke Berends 24 NED
Lisa Sanders NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amanda Meijering 18 NED Kei Boulderhal
2 Anon7159 - - -
3 Kyra de Bree 21 NED Climb Up
4 Elisabeth Keijzer 5 NED GSAC
5 Elsa Doornbos 15 NED GSAC
6 Sabrina Laney 6 NED
7 Anon8521 - - -
8 Anon8507 - - -
9 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
10 Marieke Berends 24 NED
11 Naomi Swagten 22 NED Team Neoliet
12 Vera Zijlstra 9 NED
13 Lotte van Dijk 19 NED Climb Up
14 Marta Shiryeva 13 RUS
15 Anon8529 - - -
16 Anon8477 - - -
17 Elbrich Schoorstra 3 NED Team Mountain Network
18 Iris Straatsma 7 NED Team Mountain Network
19 Winke van Diest 23 NED
20 Lisa Sanders NED Team Neoliet
21 Julia van den Goor 2 NED Team Neoliet
13-02-2016 08:29
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 9 NED T2B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B9 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0
2 Anon7159 - - T2B1 T4B2 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 8T14 8B11 T1B1 T2B2 T1B1 B2 3T4 4B6 80.0 -
3 Anon8477 - - B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B10 T1B1 B1 - B1 1T1 3B3 65.0 -
4 Roelien van de Vrie 12 NED T2B2 T1B1 B1 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 6T11 7B12 B1 T1B1 - B2 1T1 3B4 55.0 Team Mountain Network
5 Lisa Sanders NED B3 T2B2 T1B1 T3B3 T1B1 T2B1 5T9 6B11 B1 B1 - B1 0T0 3B3 51.0 Team Neoliet
6 Amanda Meijering 18 NED B5 T1B1 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 8B15 B1 - B2 - 0T0 2B3 47.0 Kei Boulderhal
7 Elisabeth Keijzer 5 NED T4B1 T1B1 B1 B5 T2B2 T1B1 T2B1 5T10 7B12 43.0 GSAC
8 Anon8529 - - B2 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 4T6 5B7 40.0 -
9 Marieke Berends 24 NED B2 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 4T6 5B8 37.0
10 Anon8507 - - T1B1 T2B2 T1B1 B3 3T4 4B7 34.0 -
11 Marta Shiryeva 13 RUS T2B2 B1 T1B1 T2B2 3T5 4B6 31.0
12 Kyra de Bree 21 NED T1B1 T3B3 T1B1 B2 3T5 4B7 28.0 Climb Up
13 Elbrich Schoorstra 3 NED T1B1 T2B1 T3B1 3T6 3B3 26.0 Team Mountain Network
14 Iris Straatsma 7 NED B2 T2B2 T1B1 B1 2T3 4B6 24.0 Team Mountain Network
15 Winke van Diest 23 NED T1B1 B1 T2B2 2T3 3B4 22.0
16 Julia van den Goor 2 NED T2B2 T1B1 B3 2T3 3B6 20.0 Team Neoliet
17 Elsa Doornbos 15 NED T2B2 B3 T2B1 B1 2T4 4B7 18.0 GSAC
18 Anon8521 - - T1B1 B1 1T1 2B2 16.0 -
19 Naomi Swagten 22 NED T1B1 1T1 1B1 14.0 Team Neoliet
20 Sabrina Laney 6 NED B1 T2B2 B2 1T2 3B5 12.0
21 Lotte van Dijk 19 NED T2B2 B1 1T2 2B3 10.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 35

Naam Rugnummer Nat. Team
Erik van den Goor 60 NED
Anon7204 - - -
Jesse Pauw 72 NED Team Delfts Bleau
Nathan De Groen 59 NED
Anon7250 - - -
Max Deelen 79 NED Climb Up
Sven Elink Schuurman 62 NED
Tom Elink Schuurman 56 NED
Wouter van Roessel 76 NED
Max van der Heijden 58 NED
Thijs van Delden 63 NED Kei Boulderhal
Timo Tak 67 NED Monk Eindhoven
Lencho Palstra 81 NED West Coast Climbing
Anon7640 - - -
Trevor Vermoolen 92 NED Team Delfts Bleau
Giel Wieggers 87 NED Monk Eindhoven
Wolter Westdijk 85 NED
Niels Vunderink 66 NED Team Mountain Network
Daan Brinkhof 61 NED
Anon8141 - - -
Anon8182 - - -
Dennis List 57 NED Team Mountain Network
Sil de Wit 84 NED Team Mountain Network
Jeroen Meijners 83 NED Team Mountain Network
Hans Busker 90 NED
Remmelt Dirksen 75 NED
Jesse van der Werf 77 NED
Truong Ngo 86 NED
Mark de Leeuw 89 NED Team Delfts Bleau
Anon8566 - - -
Anon8572 - - -
Jelle Grobben 82 NED Team Delfts Bleau
Janneman de Roon 95 NED
Janco van Gelderen 99 NED
Bob Giesberts NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 35

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Janneman de Roon 95 NED
2 Anon8572 - - -
3 Remmelt Dirksen 75 NED
4 Anon8141 - - -
5 Bob Giesberts NED
6 Mark de Leeuw 89 NED Team Delfts Bleau
7 Jesse van der Werf 77 NED
8 Anon7204 - - -
9 Sven Elink Schuurman 62 NED
10 Thijs van Delden 63 NED Kei Boulderhal
11 Sil de Wit 84 NED Team Mountain Network
12 Erik van den Goor 60 NED
13 Truong Ngo 86 NED
14 Tom Elink Schuurman 56 NED
15 Nathan De Groen 59 NED
16 Niels Vunderink 66 NED Team Mountain Network
17 Max van der Heijden 58 NED
18 Daan Brinkhof 61 NED
19 Wolter Westdijk 85 NED
20 Anon7640 - - -
21 Dennis List 57 NED Team Mountain Network
22 Jelle Grobben 82 NED Team Delfts Bleau
23 Anon8566 - - -
24 Anon8182 - - -
25 Max Deelen 79 NED Climb Up
26 Lencho Palstra 81 NED West Coast Climbing
27 Timo Tak 67 NED Monk Eindhoven
28 Janco van Gelderen 99 NED
29 Jeroen Meijners 83 NED Team Mountain Network
30 Anon7250 - - -
31 Trevor Vermoolen 92 NED Team Delfts Bleau
32 Wouter van Roessel 76 NED
33 Giel Wieggers 87 NED Monk Eindhoven
34 Hans Busker 90 NED
35 Jesse Pauw 72 NED Team Delfts Bleau
13-02-2016 10:57
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Remmelt Dirksen 75 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 6T7 7B8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0
2 Anon8566 - - T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 7T9 7B9 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 4B4 80.0 -
3 Timo Tak 67 NED T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T7 6B6 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 4T6 4B5 65.0 Monk Eindhoven
4 Anon7640 - - T3B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 B1 T1B1 5T8 7B8 T3B3 - T1B1 T1B1 3T5 3B5 55.0 -
5 Wouter van Roessel 76 NED T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 B3 T1B1 B3 5T7 7B11 B1 B3 T3B3 T1B1 2T4 4B8 51.0
6 Jesse van der Werf 77 NED B1 T3B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 5T10 6B6 B2 B2 B2 T1B1 1T1 4B7 47.0
7 Giel Wieggers 87 NED T2B1 T2B2 T2B1 T1B1 B3 T5B5 5T12 6B13 43.0 Monk Eindhoven
8 Hans Busker 90 NED B2 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 4T5 6B7 40.0
9 Truong Ngo 86 NED T1B1 B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 4T5 6B8 37.0
10 Bob Giesberts NED B3 T3B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 4T6 6B10 34.0
11 Max van der Heijden 58 NED B1 T1B1 T4B1 T1B1 B2 T2B2 4T8 6B8 31.0
12 Daan Brinkhof 61 NED T2B2 T1B1 T2B1 B3 T3B3 4T8 5B10 28.0
13 Wolter Westdijk 85 NED T3B2 T2B2 B1 T2B2 B2 T4B3 4T11 6B12 26.0
14 Anon7204 - - T3B3 B2 T4B1 T3B1 T1B1 4T11 5B8 24.0 -
15 Max Deelen 79 NED T3B2 T4B1 T2B1 B4 T3B3 4T12 5B11 22.0 Climb Up
16 Tom Elink Schuurman 56 NED T4B3 T4B1 T5B2 T1B1 4T14 4B7 20.0
17 Nathan De Groen 59 NED B3 T5B3 T2B2 T3B1 B2 T5B5 4T15 6B16 18.0
18 Sven Elink Schuurman 62 NED B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 3T4 5B5 16.0
19 Anon8572 - - B1 T2B1 T1B1 T1B1 3T4 4B4 14.0 -
20 Dennis List 57 NED B5 T2B2 T2B2 T1B1 3T5 4B10 12.0 Team Mountain Network
21 Jelle Grobben 82 NED T1B1 B2 T3B2 T3B1 B1 3T7 5B7 10.0 Team Delfts Bleau
22 Janneman de Roon 95 NED B3 T1B1 T4B2 T2B1 3T7 4B7 9.0
23 Jeroen Meijners 83 NED B4 T4B2 T3B2 T2B2 3T9 4B10 8.0 Team Mountain Network
24 Thijs van Delden 63 NED T4B2 B1 T5B1 T1B1 3T10 4B5 7.0 Kei Boulderhal
25 Anon7250 - - T3B1 B2 T3B1 2T6 3B4 6.0 -
26 Trevor Vermoolen 92 NED B3 T4B1 T2B1 2T6 3B5 5.0 Team Delfts Bleau
27 Lencho Palstra 81 NED T1B1 B2 B2 1T1 3B5 4.0 West Coast Climbing
28 Janco van Gelderen 99 NED T1B1 B3 1T1 2B4 3.0
29 Erik van den Goor 60 NED T3B1 B1 1T3 2B2 2.0
30 Mark de Leeuw 89 NED B2 B1 B1 B1 0T0 4B5 1.0 Team Delfts Bleau
31 Niels Vunderink 66 NED B1 B1 0T0 2B2 0.0 Team Mountain Network
32 Jesse Pauw 72 NED B2 B1 0T0 2B3 0.0 Team Delfts Bleau
32 Anon8141 - - B2 B1 0T0 2B3 0.0 -
34 Anon8182 - - B2 B2 0T0 2B4 0.0 -
35 Sil de Wit 84 NED B3 0T0 1B3 0.0 Team Mountain Network