Boulder 3, 12-03-2016 11:30, Bolder Neoliet Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon7161 - - -
Marta Shiryeva 2 RUS
Elisabeth Keijzer 7 NED
Pauline Schreurs 11 NED
Lotte van Dijk 15 NED Climb Up
Tiba Vroom 10 NED
Julia Meijer 22 NED
Ysa Rakestraw 19 NED
Julia van den Goor 5 NED Team Neoliet
Lisa Sanders 12 NED Team Neoliet
Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
Roelien van de Vrie 18 NED Team Mountain Network
Manon Boereboom 3 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 1 NED Kei Boulderhal
Anon8633 - - -
Anon8696 - - -
Marieke Berends 4 NED Monk Eindhoven
Celine de Waal Malefijt 23 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon7161 - - -
2 Marta Shiryeva 2 RUS
3 Celine de Waal Malefijt 23 NED
4 Roelien van de Vrie 18 NED Team Mountain Network
5 Anon8633 - - -
6 Elisabeth Keijzer 7 NED
7 Anon8696 - - -
8 Tiba Vroom 10 NED
9 Ysa Rakestraw 19 NED
10 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
11 Julia van den Goor 5 NED Team Neoliet
12 Julia Meijer 22 NED
13 Lisa Sanders 12 NED Team Neoliet
14 Lotte van Dijk 15 NED Climb Up
15 Pauline Schreurs 11 NED
16 Amanda Meijering 1 NED Kei Boulderhal
17 Marieke Berends 4 NED Monk Eindhoven
18 Manon Boereboom 3 NED Team Neoliet
12-03-2016 17:25
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon7161 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 8T12 8B11 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 -
2 Tiba Vroom 10 NED T1B1 T1B1 T3B1 T2B1 T1B1 T1B1 6T9 6B6 T1B1 - T1B1 B1 2T2 3B3 80.0
3 Pauline Schreurs 11 NED T2B1 T2B1 T1B1 T5B1 T1B1 T4B1 T2B2 T1B1 8T18 8B9 B1 B6 T2B1 T1B1 2T3 4B9 65.0
4 Amanda Meijering 1 NED T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 7T12 7B10 B2 T1B1 B1 B1 1T1 4B5 55.0 Kei Boulderhal
5 Lynn van der Meer 21 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T3B3 T1B1 6T8 7B9 - B5 T1B1 B2 1T1 3B8 51.0 Team Neoliet
6 Julia Meijer 22 NED T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T8 7B7 B1 - B1 B4 0T0 3B6 47.0
7 Elisabeth Keijzer 7 NED T1B1 T2B1 B2 T3B3 T5B3 T4B4 T1B1 6T16 7B15 43.0
8 Roelien van de Vrie 18 NED T1B1 T2B1 T2B2 B1 T1B1 B1 T1B1 5T7 7B8 40.0 Team Mountain Network
9 Anon8633 - - T1B1 T2B1 B1 B1 T1B1 B3 T1B1 4T5 7B9 37.0 -
10 Marieke Berends 4 NED T1B1 T2B1 B1 B1 T2B1 T1B1 4T6 6B6 34.0 Monk Eindhoven
11 Lisa Sanders 12 NED T1B1 T3B1 B1 B1 T1B1 B2 T2B1 4T7 7B8 31.0 Team Neoliet
12 Marta Shiryeva 2 RUS T1B1 T3B1 T2B2 T2B1 4T8 4B5 28.0
13 Celine de Waal Malefijt 23 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 26.0
14 Ysa Rakestraw 19 NED T1B1 B1 B1 T2B2 B1 T2B2 3T5 6B8 24.0
15 Anon8696 - - T1B1 B2 B1 T1B1 2T2 4B5 22.0 -
16 Manon Boereboom 3 NED T1B1 B1 B1 T4B1 2T5 4B4 20.0 Team Neoliet
17 Julia van den Goor 5 NED T1B1 B1 B5 1T1 3B7 18.0 Team Neoliet
18 Lotte van Dijk 15 NED B1 B5 B4 0T0 3B10 16.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 34

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon7111 - - -
Erik van den Goor 75 NED
Anon7205 - - -
Jesse Pauw 56 NED Team Delfts Bleau
Don van Laere 60 NED Team Delfts Bleau
Nathan De Groen 81 NED
Anon7251 - - -
Max Deelen 54 NED Climb Up
Sven Elink Schuurman 87 NED
Ferdinand Schulte 65 NED Kei Boulderhal
Tim Reuser 64 NED
Tom Elink Schuurman 63 NED
Wouter van Roessel 85 NED
Max van der Heijden 57 NED
Thijs van Delden 78 NED Kei Boulderhal
Timo Tak 86 NED Monk Eindhoven
Lencho Palstra 59 NED REVOLT
Anon7641 - - -
Trevor Vermoolen 61 NED Team Delfts Bleau
Nigel Armino 70 NED IVY Climbing
Giel Wieggers 68 NED Monk Eindhoven
Wolter Westdijk 52 NED
Jorrit van de Wiel 83 NED
Daan Brinkhof 77 NED
Zeno Schaekers 55 NED Climb Up
Anon8142 - - -
Truong Ngo 88 NED Monk Eindhoven
Mark de Leeuw 84 NED Team Delfts Bleau
Jesse van der Werf 66 NED Cube Bouldergym
Ulf Lennertz 74 NED Team Neoliet
Anon8764 - - -
Hans Busker 90 NED
Koke Helmes 91 NED
Jelle Grobben 92 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 34

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse Pauw 56 NED Team Delfts Bleau
2 Anon8764 - - -
3 Tim Reuser 64 NED
4 Timo Tak 86 NED Monk Eindhoven
5 Anon7251 - - -
6 Erik van den Goor 75 NED
7 Zeno Schaekers 55 NED Climb Up
8 Anon8142 - - -
9 Koke Helmes 91 NED
10 Giel Wieggers 68 NED Monk Eindhoven
11 Wolter Westdijk 52 NED
12 Nigel Armino 70 NED IVY Climbing
13 Sven Elink Schuurman 87 NED
14 Don van Laere 60 NED Team Delfts Bleau
15 Truong Ngo 88 NED Monk Eindhoven
16 Jesse van der Werf 66 NED Cube Bouldergym
17 Tom Elink Schuurman 63 NED
18 Anon7205 - - -
19 Anon7111 - - -
20 Daan Brinkhof 77 NED
21 Nathan De Groen 81 NED
22 Max van der Heijden 57 NED
23 Trevor Vermoolen 61 NED Team Delfts Bleau
24 Ulf Lennertz 74 NED Team Neoliet
25 Jelle Grobben 92 NED
26 Max Deelen 54 NED Climb Up
27 Lencho Palstra 59 NED REVOLT
28 Jorrit van de Wiel 83 NED
29 Wouter van Roessel 85 NED
30 Ferdinand Schulte 65 NED Kei Boulderhal
31 Hans Busker 90 NED
32 Mark de Leeuw 84 NED Team Delfts Bleau
33 Thijs van Delden 78 NED Kei Boulderhal
34 Anon7641 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 86 NED T3B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T10 6B8 B3 T1B1 - T1B1 2T2 3B5 100.0 Monk Eindhoven
2 Tim Reuser 64 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B1 8T12 8B8 B1 T2B1 - T1B1 2T3 3B3 80.0
3 Ferdinand Schulte 65 NED T3B1 T2B1 T1B1 T2B2 T2B1 B1 T1B1 T4B1 7T15 8B9 B3 T1B1 - T2B1 2T3 3B5 65.0 Kei Boulderhal
4 Anon7641 - - B1 B3 T1B1 T4B1 T1B1 T2B2 4T8 6B9 - B1 - T1B1 1T1 2B2 55.0 -
5 Don van Laere 60 NED B1 B4 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 6T13 8B15 B3 B1 - T2B2 1T2 3B6 51.0 Team Delfts Bleau
6 Jesse van der Werf 66 NED B2 T4B3 T3B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 6T12 7B11 - B2 - B1 0T0 2B3 47.0 Cube Bouldergym
7 Giel Wieggers 68 NED B2 T4B2 T4B4 T2B2 T1B1 B1 4T11 6B12 43.0 Monk Eindhoven
8 Truong Ngo 88 NED B3 T1B1 B1 B4 T1B1 T1B1 B1 3T3 7B12 40.0 Monk Eindhoven
9 Max van der Heijden 57 NED B1 B1 B2 T1B1 T1B1 T3B1 3T5 6B7 37.0
10 Anon8764 - - B5 B2 T1B1 T2B2 T2B1 3T5 5B11 34.0 -
11 Koke Helmes 91 NED B4 B4 T2B2 T2B2 T2B1 3T6 5B13 31.0
12 Wolter Westdijk 52 NED B3 T5B4 B1 T2B2 T1B1 3T8 5B11 28.0
13 Sven Elink Schuurman 87 NED B2 T4B1 T4B2 T4B1 3T12 4B6 26.0
14 Wouter van Roessel 85 NED B2 T1B1 T2B1 B1 2T3 4B5 24.0
15 Max Deelen 54 NED B2 B2 T1B1 T3B2 2T4 4B7 22.0 Climb Up
16 Hans Busker 90 NED B1 B3 T1B1 T4B1 2T5 4B6 20.0
17 Tom Elink Schuurman 63 NED T1B1 T4B4 B1 2T5 3B6 18.0
18 Daan Brinkhof 77 NED B1 B2 B2 T1B1 T5B1 2T6 5B7 16.0
19 Jorrit van de Wiel 83 NED B1 T3B2 T3B1 2T6 3B4 14.0
20 Nigel Armino 70 NED B4 T4B3 B3 T4B3 B1 2T8 5B14 12.0 IVY Climbing
21 Thijs van Delden 78 NED B2 B1 T1B1 B2 1T1 4B6 10.0 Kei Boulderhal
21 Zeno Schaekers 55 NED B1 B3 T1B1 B1 1T1 4B6 10.0 Climb Up
23 Trevor Vermoolen 61 NED B2 B1 T2B2 B2 1T2 4B7 8.0 Team Delfts Bleau
24 Jelle Grobben 92 NED B4 B1 T2B2 B1 1T2 4B8 7.0
25 Lencho Palstra 59 NED B2 T2B1 B1 1T2 3B4 6.0 REVOLT
26 Ulf Lennertz 74 NED B1 T2B2 B2 1T2 3B5 5.0 Team Neoliet
27 Anon7111 - - B3 B1 T3B3 B1 1T3 4B8 4.0 -
28 Anon7205 - - B2 T4B2 B2 1T4 3B6 3.0 -
29 Erik van den Goor 75 NED T4B2 B1 1T4 2B3 2.0
30 Nathan De Groen 81 NED B1 T5B5 B1 1T5 3B7 1.0
31 Anon8142 - - B2 B1 0T0 2B3 0.0 -
32 Anon7251 - - B3 B1 0T0 2B4 0.0 -
33 Jesse Pauw 56 NED B1 0T0 1B1 0.0 Team Delfts Bleau
34 Mark de Leeuw 84 NED B3 0T0 1B3 0.0 Team Delfts Bleau