Boulder 3, Sat, 12 Mar 2016 11:30:00 +0100, Bolder Neoliet Rotterdam
Discipline: Boulder
League: BOULDER 2016
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.
10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2000.
Number of competitors: 18
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 18
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Mirthe van Liere
9
2
Marta Shiryeva
2
3
Celine de Waal Malefijt
23
4
Roelien van de Vrie
18
Team Mountain Network
5
Marianne Luyendijk
17
6
Elisabeth Keijzer
7
7
Inge van Donkelaar
16
Monk Eindhoven
8
Tiba Vroom
10
9
Ysa Rakestraw
19
10
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
11
Julia van den Goor
5
Team Neoliet
12
Julia Meijer
22
13
Lisa Sanders
12
Team Neoliet
14
Lotte van Dijk
15
Climb Up
15
Pauline Schreurs
11
16
Amanda Meijering
1
Kei Boulderhal
17
Marieke Berends
4
Monk Eindhoven
18
Manon Boereboom
3
Team Neoliet
Publication time 12-03-2016 17:25
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Mirthe van Liere
9
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
8T12 8Z11
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
100.0
2
Tiba Vroom
10
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
6T9 6Z6
T1Z1
-
T1Z1
Z1
2T2 3Z3
80.0
3
Pauline Schreurs
11
NED
T2Z1
T2Z1
T1Z1
T5Z1
T1Z1
T4Z1
T2Z2
T1Z1
8T18 8Z9
Z1
Z6
T2Z1
T1Z1
2T3 4Z9
65.0
4
Amanda Meijering
1
NED
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
7T12 7Z10
Z2
T1Z1
Z1
Z1
1T1 4Z5
55.0
Kei Boulderhal
5
Lynn van der Meer
21
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
6T8 7Z9
-
Z5
T1Z1
Z2
1T1 3Z8
51.0
Team Neoliet
6
Julia Meijer
22
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
6T8 7Z7
Z1
-
Z1
Z4
0T0 3Z6
47.0
7
Elisabeth Keijzer
7
NED
T1Z1
T2Z1
Z2
T3Z3
T5Z3
T4Z4
T1Z1
6T16 7Z15
43.0
8
Roelien van de Vrie
18
NED
T1Z1
T2Z1
T2Z2
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
5T7 7Z8
40.0
Team Mountain Network
9
Marianne Luyendijk
17
NED
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
T1Z1
Z3
T1Z1
4T5 7Z9
37.0
10
Marieke Berends
4
NED
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
4T6 6Z6
34.0
Monk Eindhoven
11
Lisa Sanders
12
NED
T1Z1
T3Z1
Z1
Z1
T1Z1
Z2
T2Z1
4T7 7Z8
31.0
Team Neoliet
12
Marta Shiryeva
2
RUS
T1Z1
T3Z1
T2Z2
T2Z1
4T8 4Z5
28.0
13
Celine de Waal Malefijt
23
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
3T3 4Z4
26.0
14
Ysa Rakestraw
19
NED
T1Z1
Z1
Z1
T2Z2
Z1
T2Z2
3T5 6Z8
24.0
15
Inge van Donkelaar
16
NED
T1Z1
Z2
Z1
T1Z1
2T2 4Z5
22.0
Monk Eindhoven
16
Manon Boereboom
3
NED
T1Z1
Z1
Z1
T4Z1
2T5 4Z4
20.0
Team Neoliet
17
Julia van den Goor
5
NED
T1Z1
Z1
Z5
1T1 3Z7
18.0
Team Neoliet
18
Lotte van Dijk
15
NED
Z1
Z5
Z4
0T0 3Z10
16.0
Climb Up
Number of competitors: 34
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 34
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jesse Pauw
56
Team Delfts Bleau
2
Olivier Coenen
89
3
Tim Reuser
64
4
Timo Tak
86
Monk Eindhoven
5
Martijn Pieterse
73
6
Erik van den Goor
75
7
Zeno Schaekers
55
Climb Up
8
Boaz Pauw
62
Team Delfts Bleau
9
Koke Helmes
91
10
Giel Wieggers
68
Monk Eindhoven
11
Wolter Westdijk
52
12
Nigel Armino
70
IVY Climbing
13
Sven Elink Schuurman
87
14
Don van Laere
60
Team Delfts Bleau
15
Truong Ngo
88
Monk Eindhoven
16
Jesse van der Werf
66
Cube Bouldergym
17
Tom Elink Schuurman
63
18
Pim Momberg
69
Cube Bouldergym
19
Mattijs van der Knaap
76
Team illig
20
Daan Brinkhof
77
21
Nathan de Groen
81
22
Max van der Heijden
57
23
Trevor Vermoolen
61
Team Delfts Bleau
24
Ulf Lennertz
74
Team Neoliet
25
Jelle Grobben
92
26
Max Deelen
54
Climb Up
27
Lencho Palstra
59
REVOLT
28
Jorrit van de Wiel
83
29
Wouter van Roessel
85
30
Ferdinand Schulte
65
Kei Boulderhal
31
Hans Busker
90
32
Mark de Leeuw
84
Team Delfts Bleau
33
Thijs van Delden
78
Kei Boulderhal
34
Nick ten Hoopen
79
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Timo Tak
86
NED
T3Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T10 6Z8
Z3
T1Z1
-
T1Z1
2T2 3Z5
100.0
Monk Eindhoven
2
Tim Reuser
64
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z1
8T12 8Z8
Z1
T2Z1
-
T1Z1
2T3 3Z3
80.0
3
Ferdinand Schulte
65
NED
T3Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z1
Z1
T1Z1
T4Z1
7T15 8Z9
Z3
T1Z1
-
T2Z1
2T3 3Z5
65.0
Kei Boulderhal
4
Nick ten Hoopen
79
NED
Z1
Z3
T1Z1
T4Z1
T1Z1
T2Z2
4T8 6Z9
-
Z1
-
T1Z1
1T1 2Z2
55.0
5
Don van Laere
60
NED
Z1
Z4
T1Z1
T5Z5
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
6T13 8Z15
Z3
Z1
-
T2Z2
1T2 3Z6
51.0
Team Delfts Bleau
6
Jesse van der Werf
66
NED
Z2
T4Z3
T3Z2
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
6T12 7Z11
-
Z2
-
Z1
0T0 2Z3
47.0
Cube Bouldergym
7
Giel Wieggers
68
NED
Z2
T4Z2
T4Z4
T2Z2
T1Z1
Z1
4T11 6Z12
43.0
Monk Eindhoven
8
Truong Ngo
88
NED
Z3
T1Z1
Z1
Z4
T1Z1
T1Z1
Z1
3T3 7Z12
40.0
Monk Eindhoven
9
Max van der Heijden
57
NED
Z1
Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
T3Z1
3T5 6Z7
37.0
10
Olivier Coenen
89
BEL
Z5
Z2
T1Z1
T2Z2
T2Z1
3T5 5Z11
34.0
11
Koke Helmes
91
NED
Z4
Z4
T2Z2
T2Z2
T2Z1
3T6 5Z13
31.0
12
Wolter Westdijk
52
NED
Z3
T5Z4
Z1
T2Z2
T1Z1
3T8 5Z11
28.0
13
Sven Elink Schuurman
87
NED
Z2
T4Z1
T4Z2
T4Z1
3T12 4Z6
26.0
14
Wouter van Roessel
85
NED
Z2
T1Z1
T2Z1
Z1
2T3 4Z5
24.0
15
Max Deelen
54
NED
Z2
Z2
T1Z1
T3Z2
2T4 4Z7
22.0
Climb Up
16
Hans Busker
90
NED
Z1
Z3
T1Z1
T4Z1
2T5 4Z6
20.0
17
Tom Elink Schuurman
63
NED
T1Z1
T4Z4
Z1
2T5 3Z6
18.0
18
Daan Brinkhof
77
NED
Z1
Z2
Z2
T1Z1
T5Z1
2T6 5Z7
16.0
19
Jorrit van de Wiel
83
NED
Z1
T3Z2
T3Z1
2T6 3Z4
14.0
20
Nigel Armino
70
NED
Z4
T4Z3
Z3
T4Z3
Z1
2T8 5Z14
12.0
IVY Climbing
21
Thijs van Delden
78
NED
Z2
Z1
T1Z1
Z2
1T1 4Z6
10.0
Kei Boulderhal
21
Zeno Schaekers
55
NED
Z1
Z3
T1Z1
Z1
1T1 4Z6
10.0
Climb Up
23
Trevor Vermoolen
61
NED
Z2
Z1
T2Z2
Z2
1T2 4Z7
8.0
Team Delfts Bleau
24
Jelle Grobben
92
NED
Z4
Z1
T2Z2
Z1
1T2 4Z8
7.0
25
Lencho Palstra
59
NED
Z2
T2Z1
Z1
1T2 3Z4
6.0
REVOLT
26
Ulf Lennertz
74
NED
Z1
T2Z2
Z2
1T2 3Z5
5.0
Team Neoliet
27
Mattijs van der Knaap
76
NED
Z3
Z1
T3Z3
Z1
1T3 4Z8
4.0
Team illig
28
Pim Momberg
69
NED
Z2
T4Z2
Z2
1T4 3Z6
3.0
Cube Bouldergym
29
Erik van den Goor
75
NED
T4Z2
Z1
1T4 2Z3
2.0
30
Nathan de Groen
81
NED
Z1
T5Z5
Z1
1T5 3Z7
1.0
31
Boaz Pauw
62
NED
Z2
Z1
0T0 2Z3
0.0
Team Delfts Bleau
32
Martijn Pieterse
73
NED
Z3
Z1
0T0 2Z4
0.0
33
Jesse Pauw
56
NED
Z1
0T0 1Z1
0.0
Team Delfts Bleau
34
Mark de Leeuw
84
NED
Z3
0T0 1Z3
0.0
Team Delfts Bleau