Boulder 4, 02-04-2016 13:00, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
Anon7160 - - -
Marta Shiryeva 14 RUS
Elisabeth Keijzer 2 NED
Pauline Schreurs 24 NED
Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
Tiba Vroom 19 NED
Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 6 NED
Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
Kyra de Bree 10 NED Climb Up
Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
Kim van den Hout 11 NED
Lindsay van den Broek 12 NED
Alise Zvigule 26 LAT
Winke van Diest 20 NED
Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 4 NED Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 21 NED Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
4 Lindsay van den Broek 12 NED
5 Julia van den Goor 23 NED Team Neoliet
6 Roelien van de Vrie 25 NED Team Mountain Network
7 Marta Shiryeva 14 RUS
8 Julia Meijer 22 NED Monk Eindhoven
9 Lotte van Dijk 18 NED Climb Up
10 Tiba Vroom 19 NED
11 Kyra de Bree 10 NED Climb Up
12 Naomi Swagten 7 NED Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Elisabeth Keijzer 2 NED
15 Pauline Schreurs 24 NED
16 Winke van Diest 20 NED
17 Kim van den Hout 11 NED
18 Marieke Berends 17 NED Monk Eindhoven
19 Alise Zvigule 26 LAT
20 Anon7160 - - -
21 Lisa Sanders 8 NED Team Neoliet
02-04-2016 17:33
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 22 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 8T12 8Z11 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 4T6 4Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Lynn van der Meer 21 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T2Z2 8T15 8Z12 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 80.0 Team Neoliet
3 Anon7160 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T9 8Z8 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z4 65.0 -
4 Tiba Vroom 19 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 8T10 8Z9 Z2 Z1 T3Z3 T1Z1 2T4 4Z7 55.0
5 Roelien van de Vrie 25 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z2 T2Z2 T3Z1 8T17 8Z13 Z2 Z1 Z1 T3Z1 1T3 4Z5 51.0 Team Mountain Network
6 Kim van den Hout 11 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T14 8Z11 T5Z1 DNS DNS DNS 1T5 1Z1 47.0
7 Ysa Rakestraw 6 NED T4Z2 T2Z1 T1Z1 T4Z4 T2Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 8T18 8Z13 Z2 Z1 - Z2 0T0 3Z5 43.0
8 Pauline Schreurs 24 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T8 7Z8 40.0
9 Winke van Diest 20 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 6Z6 37.0
10 Marieke Berends 17 NED T5Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 6T12 6Z6 34.0 Monk Eindhoven
11 Elisabeth Keijzer 2 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 Z1 T1Z1 5T5 7Z11 31.0
12 Manon Boereboom 4 NED T2Z2 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T5Z1 5T11 6Z7 28.0 Team Neoliet
13 Carlijn Hukkelhoven 3 NED T4Z4 Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T3Z1 T4Z2 5T13 7Z15 26.0 IVY Climbing
14 Lisa Sanders 8 NED T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T3Z1 T2Z1 4T7 6Z7 24.0 Team Neoliet
15 Kyra de Bree 10 NED T3Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 4T8 4Z4 22.0 Climb Up
16 Alise Zvigule 26 LAT T3Z2 T1Z1 T2Z1 T3Z1 Z3 4T9 5Z8 20.0
17 Marta Shiryeva 14 RUS T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 4T10 5Z8 18.0
18 Julia van den Goor 23 NED Z1 T1Z1 Z1 Z3 T5Z5 2T6 5Z11 16.0 Team Neoliet
19 Naomi Swagten 7 NED Z4 Z1 T1Z1 Z1 1T1 4Z7 14.0 Team Neoliet
20 Lindsay van den Broek 12 NED Z1 T3Z1 Z2 Z2 1T3 4Z6 12.0
21 Lotte van Dijk 18 NED Z1 T5Z1 Z1 Z3 1T5 4Z6 10.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 33

Naam Rugnummer Nat. Team
Erik van den Goor 61 NED
Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
Nathan de Groen 54 NED
Anon7252 - - -
Max Deelen 57 NED Climb Up
Sven Elink Schuurman 58 NED
Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
Tom Elink Schuurman 90 NED
Wouter van Roessel 81 NED
Max van der Heijden 71 NED
Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
Anon7642 - - -
Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
Giel Wieggers 91 NED
Wolter Westdijk 85 NED
Jorrit van de Wiel 67 NED
Daan Brinkhof 66 NED
Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
Anon8143 - - -
Anon8632 - - -
Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
Koke Helmes 55 NED
Hans Busker 89 NED
Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
Remmelt Dirksen 59 NED
Anon8860 - - -
Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
Casper Meskers 87 NED
Julian Konig 78 NED
Anon8898 - - -
Bob Giesberts 93 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 33

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giel Wieggers 91 NED
2 Max Deelen 57 NED Climb Up
3 Truong Ngo 62 NED Monk Eindhoven
4 Anon8632 - - -
5 Trevor Vermoolen 75 NED Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
7 Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
8 Wouter van Roessel 81 NED
9 Anon7642 - - -
10 Mark de Leeuw 83 NED Team Delfts Bleau
11 Max van der Heijden 71 NED
12 Anon7252 - - -
13 Anon8860 - - -
14 Julian Konig 78 NED
15 Zeno Schaekers 72 NED Climb Up
16 Koke Helmes 55 NED
17 Bob Giesberts 93 NED
18 Casper Meskers 87 NED
19 Jesse Pauw 69 NED Team Delfts Bleau
20 Tom Elink Schuurman 90 NED
21 Erik van den Goor 61 NED
22 Hans Busker 89 NED
23 Nathan de Groen 54 NED
24 Daan Brinkhof 66 NED
25 Ferdinand Schulte 63 NED Kei Boulderhal
26 Sven Elink Schuurman 58 NED
27 Timo Tak 80 NED Monk Eindhoven
28 Anon8143 - - -
29 Jorrit van de Wiel 67 NED
30 Remmelt Dirksen 59 NED
31 Anon8898 - - -
32 Wolter Westdijk 85 NED
33 Jelle Grobben 64 NED Team Delfts Bleau
02-04-2016 17:34
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Remmelt Dirksen 59 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T7 7Z7 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0
2 Mark Brand 79 NED T3Z1 T4Z3 T2Z2 T4Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 6T15 7Z11 - - T1Z1 - 1T1 1Z1 80.0 Team Mountain Network
3 Giel Wieggers 91 NED T2Z1 T4Z2 T1Z1 T4Z1 T2Z2 T3Z2 T2Z2 7T18 7Z11 - - T3Z3 - 1T3 1Z3 65.0
4 Timo Tak 80 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T6 7Z7 Z2 Z4 T6Z6 Z1 1T6 4Z13 55.0 Monk Eindhoven
5 Ferdinand Schulte 63 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 6T9 6Z6 Z3 - - Z2 0T0 2Z5 51.0 Kei Boulderhal
6 Hans Busker 89 NED T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 5Z6 - - - - 0T0 0Z0 47.0
7 Truong Ngo 62 NED T2Z1 T4Z2 T2Z2 T3Z1 Z1 T2Z1 Z2 5T13 7Z10 43.0 Monk Eindhoven
8 Anon8632 - - T3Z1 T5Z1 T2Z2 T3Z1 Z4 T1Z1 5T14 6Z10 40.0 -
9 Max van der Heijden 71 NED T2Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T4Z2 4T9 5Z8 37.0
10 Jorrit van de Wiel 67 NED T2Z1 T4Z4 T2Z2 Z3 T1Z1 4T9 5Z11 34.0
11 Bob Giesberts 93 NED T2Z1 T1Z1 T5Z1 T2Z2 4T10 4Z5 31.0
12 Anon7642 - - Z1 T5Z3 T1Z1 Z1 T3Z3 Z1 T2Z2 4T11 7Z12 28.0 -
13 Anon8898 - - T5Z1 T3Z2 T1Z1 T3Z3 4T12 4Z7 26.0 -
14 Julian Konig 78 NED T5Z4 T2Z2 Z2 T5Z5 3T12 4Z13 24.0
15 Sven Elink Schuurman 58 NED Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 2T3 4Z5 22.0
16 Wouter van Roessel 81 NED Z1 Z1 Z3 T3Z3 T4Z2 2T7 5Z10 20.0
17 Wolter Westdijk 85 NED T4Z1 T3Z1 2T7 2Z2 18.0
18 Daan Brinkhof 66 NED T5Z1 Z4 T3Z3 Z3 2T8 4Z11 16.0
19 Nigel Armino 76 NED Z1 T3Z3 T5Z5 2T8 3Z9 14.0 IVY Climbing
20 Anon8860 - - Z4 T4Z4 Z5 T5Z5 2T9 4Z18 12.0 -
21 Koke Helmes 55 NED Z1 Z5 T1Z1 Z1 Z5 1T1 5Z13 10.0
22 Max Deelen 57 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 9.0 Climb Up
23 Jelle Grobben 64 NED Z1 Z5 T4Z4 Z5 1T4 4Z15 8.0 Team Delfts Bleau
24 Zeno Schaekers 72 NED Z1 T4Z4 Z1 1T4 3Z6 7.0 Climb Up
25 Tom Elink Schuurman 90 NED Z2 T4Z4 Z4 1T4 3Z10 6.0
26 Nathan de Groen 54 NED T5Z1 1T5 1Z1 5.0
27 Anon7252 - - Z1 Z1 0T0 2Z2 4.0 -
28 Trevor Vermoolen 75 NED Z1 Z4 0T0 2Z5 3.0 Team Delfts Bleau
29 Anon8143 - - Z2 Z4 0T0 2Z6 2.0 -
30 Erik van den Goor 61 NED Z1 0T0 1Z1 1.0
30 Casper Meskers 87 NED Z1 0T0 1Z1 1.0
32 Mark de Leeuw 83 NED Z4 0T0 1Z4 0.0 Team Delfts Bleau
33 Jesse Pauw 69 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Delfts Bleau