Lead 2, 11-06-2016 11:30, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames en heren
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
Pauline Schreurs 10 NED
Lynn van der Meer 13 NED Team Neoliet
Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
Aniek Lith 4 NED
Liza Berends 3 NED
Rachel Nilwik 8 NED
Carlijn Hukkelhoven 11 NED IVY Climbing
Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
Line van den Berg 6 NED
Iris Straatsma 2 NED Team Mountain Network
Jilske Hupkes 9 NED
Tiba Vroom NED West Coast Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Liza Berends 3 NED
2 Pauline Schreurs 10 NED
3 Iris Straatsma 2 NED Team Mountain Network
4 Line van den Berg 6 NED
5 Rachel Nilwik 8 NED
6 Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
7 Tiba Vroom NED West Coast Climbing
8 Jilske Hupkes 9 NED
9 Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
10 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
11 Lynn van der Meer 13 NED Team Neoliet
12 Carlijn Hukkelhoven 11 NED IVY Climbing
13 Aniek Lith 4 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Liza Berends 3 NED
2 Pauline Schreurs 10 NED
3 Iris Straatsma 2 NED Team Mountain Network
4 Line van den Berg 6 NED
5 Rachel Nilwik 8 NED
6 Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
7 Tiba Vroom NED West Coast Climbing
8 Jilske Hupkes 9 NED
9 Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
10 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
11 Lynn van der Meer 13 NED Team Neoliet
12 Carlijn Hukkelhoven 11 NED IVY Climbing
13 Aniek Lith 4 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 14 NED Top Top 43+ 100.0 Team Mountain Network
2 Aniek Lith 4 NED Top Top 35+ 80.0
3 Lynn van der Meer 13 NED Top 41 27 65.0 Team Neoliet
4 Roelien van de Vrie 12 NED Top 34+ 27 55.0 Team Mountain Network
5 Rachel Nilwik 8 NED 39 36 27 51.0
6 Carlijn Hukkelhoven 11 NED Top 34+ 24+ 47.0 IVY Climbing
7 Iris Straatsma 2 NED Top 34 23+ 43.0 Team Mountain Network
8 Jilske Hupkes 9 NED Top 25+ 22+ 40.0
9 Tiba Vroom NED 35+ 34+ 37.0 West Coast Climbing
10 Pauline Schreurs 10 NED 39 32+ 34.0
11 Naomi Swagten 1 NED 11 25+ 31.0 Team Neoliet
12 Line van den Berg 6 NED 20+ 15+ 28.0
13 Liza Berends 3 NED 8+ 21+ 26.0

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Tijmen van Geel 60 NED Team Yellowstone
Don van Laere 62 NED
Robbert van Hooijdonk 52 NED
Tim Reuser 64 NED
Nigel Armino 61 NED IVY Climbing
Koen Vromans 68 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 63 NED Climb Up
Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
Truong Ngo 53 NED
Gerke Hoekstra 65 NED
Dennis List 69 NED Team Mountain Network
Tim Blankvoort 58 NED Team Mountain Network
Mark Brand 54 NED Team Mountain Network
Koen Schippers 67 NED Team Yellowstone
Simon Verbree 55 NED
Ulf Lennertz 51 NED Team Neoliet
Youri Koolen 57 NED Team Yellowstone
Koke Helmes 56 NED
Robin van Dijk 70 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 54 NED Team Mountain Network
2 Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
3 Robbert van Hooijdonk 52 NED
4 Zeno Schaekers 63 NED Climb Up
5 Robin van Dijk 70 NED
6 Tijmen van Geel 60 NED Team Yellowstone
7 Youri Koolen 57 NED Team Yellowstone
8 Don van Laere 62 NED
9 Tim Reuser 64 NED
10 Ulf Lennertz 51 NED Team Neoliet
11 Koen Vromans 68 NED Team Mountain Network
12 Nigel Armino 61 NED IVY Climbing
13 Simon Verbree 55 NED
14 Truong Ngo 53 NED
15 Gerke Hoekstra 65 NED
16 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
17 Koke Helmes 56 NED
18 Tim Blankvoort 58 NED Team Mountain Network
19 Koen Schippers 67 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 54 NED Team Mountain Network
2 Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
3 Robbert van Hooijdonk 52 NED
4 Zeno Schaekers 63 NED Climb Up
5 Robin van Dijk 70 NED
6 Tijmen van Geel 60 NED Team Yellowstone
7 Youri Koolen 57 NED Team Yellowstone
8 Don van Laere 62 NED
9 Tim Reuser 64 NED
10 Ulf Lennertz 51 NED Team Neoliet
11 Koen Vromans 68 NED Team Mountain Network
12 Nigel Armino 61 NED IVY Climbing
13 Simon Verbree 55 NED
14 Truong Ngo 53 NED
15 Gerke Hoekstra 65 NED
16 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
17 Koke Helmes 56 NED
18 Tim Blankvoort 58 NED Team Mountain Network
19 Koen Schippers 67 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 64 NED Top Top 50+ 100.0
2 Truong Ngo 53 NED Top 50+ 35+ 80.0
3 Mark Brand 54 NED Top 49+ 31 65.0 Team Mountain Network
4 Nigel Armino 61 NED Top 32 24+ 55.0 IVY Climbing
5 Gerke Hoekstra 65 NED Top 32+ 24 51.0
6 Don van Laere 62 NED Top 39+ 20 47.0
7 Koen Vromans 68 NED Top 28+ 18+ 43.0 Team Mountain Network
8 Zeno Schaekers 63 NED Top 24 39.0 Climb Up
8 Dennis List 69 NED Top 24 39.0 Team Mountain Network
10 Ulf Lennertz 51 NED 41+ 24+ 34.0 Team Neoliet
11 Koke Helmes 56 NED 38+ 27 31.0
12 Robin van Dijk 70 NED 39 22 28.0
13 Tim Blankvoort 58 NED 25+ 21 26.0 Team Mountain Network
14 Youri Koolen 57 NED 20+ 22+ 24.0 Team Yellowstone
15 Tijmen van Geel 60 NED 21+ 21 22.0 Team Yellowstone
16 Nick van Meel 66 NED 20+ 20+ 20.0 Team Yellowstone
17 Koen Schippers 67 NED 20+ 13 18.0 Team Yellowstone
18 Robbert van Hooijdonk 52 NED 15+ 9 15.0
18 Simon Verbree 55 NED 18 8+ 15.0