Lead 2, 11-06-2016 11:30, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames en heren
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
Pauline Schreurs 10 NED
Lynn van der Meer 13 NED Team Neoliet
Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
Aniek Lith 4 NED
Liza Berends 3 NED
Rachel Nilwik 8 NED
Carlijn Hukkelhoven 11 NED IVY Climbing
Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
Line van den Berg 6 NED
Iris Straatsma 2 NED Team Mountain Network
Jilske Hupkes 9 NED
Tiba Vroom NED West Coast Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Liza Berends 3
2 Pauline Schreurs 10
3 Iris Straatsma 2 Team Mountain Network
4 Line van den Berg 6
5 Rachel Nilwik 8
6 Nikki van Bergen 14 Team Mountain Network
7 Tiba Vroom West Coast Climbing
8 Jilske Hupkes 9
9 Naomi Swagten 1 Team Neoliet
10 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
11 Lynn van der Meer 13 Team Neoliet
12 Carlijn Hukkelhoven 11 IVY Climbing
13 Aniek Lith 4
# Naam Rugnummer Team
1 Liza Berends 3
2 Pauline Schreurs 10
3 Iris Straatsma 2 Team Mountain Network
4 Line van den Berg 6
5 Rachel Nilwik 8
6 Nikki van Bergen 14 Team Mountain Network
7 Tiba Vroom West Coast Climbing
8 Jilske Hupkes 9
9 Naomi Swagten 1 Team Neoliet
10 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
11 Lynn van der Meer 13 Team Neoliet
12 Carlijn Hukkelhoven 11 IVY Climbing
13 Aniek Lith 4
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 14 Top Top 43+ 100.0 Team Mountain Network
2 Aniek Lith 4 Top Top 35+ 80.0
3 Lynn van der Meer 13 Top 41 27 65.0 Team Neoliet
4 Roelien van de Vrie 12 Top 34+ 27 55.0 Team Mountain Network
5 Rachel Nilwik 8 39 36 27 51.0
6 Carlijn Hukkelhoven 11 Top 34+ 24+ 47.0 IVY Climbing
7 Iris Straatsma 2 Top 34 23+ 43.0 Team Mountain Network
8 Jilske Hupkes 9 Top 25+ 22+ 40.0
9 Tiba Vroom 35+ 34+ 37.0 West Coast Climbing
10 Pauline Schreurs 10 39 32+ 34.0
11 Naomi Swagten 1 11 25+ 31.0 Team Neoliet
12 Line van den Berg 6 20+ 15+ 28.0
13 Liza Berends 3 8+ 21+ 26.0

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Tijmen van Geel 60 NED Team Yellowstone
Don van Laere 62 NED
Robbert van Hooijdonk 52 NED
Tim Reuser 64 NED
Nigel Armino 61 NED IVY Climbing
Koen Vromans 68 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 63 NED Climb Up
Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
Truong Ngo 53 NED
Gerke Hoekstra 65 NED
Dennis List 69 NED Team Mountain Network
Tim Blankvoort 58 NED Team Mountain Network
Mark Brand 54 NED Team Mountain Network
Koen Schippers 67 NED Team Yellowstone
Simon Verbree 55 NED
Ulf Lennertz 51 NED Team Neoliet
Youri Koolen 57 NED Team Yellowstone
Koke Helmes 56 NED
Robin van Dijk 70 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 54 Team Mountain Network
2 Nick van Meel 66 Team Yellowstone
3 Robbert van Hooijdonk 52
4 Zeno Schaekers 63 Climb Up
5 Robin van Dijk 70
6 Tijmen van Geel 60 Team Yellowstone
7 Youri Koolen 57 Team Yellowstone
8 Don van Laere 62
9 Tim Reuser 64
10 Ulf Lennertz 51 Team Neoliet
11 Koen Vromans 68 Team Mountain Network
12 Nigel Armino 61 IVY Climbing
13 Simon Verbree 55
14 Truong Ngo 53
15 Gerke Hoekstra 65
16 Dennis List 69 Team Mountain Network
17 Koke Helmes 56
18 Tim Blankvoort 58 Team Mountain Network
19 Koen Schippers 67 Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 54 Team Mountain Network
2 Nick van Meel 66 Team Yellowstone
3 Robbert van Hooijdonk 52
4 Zeno Schaekers 63 Climb Up
5 Robin van Dijk 70
6 Tijmen van Geel 60 Team Yellowstone
7 Youri Koolen 57 Team Yellowstone
8 Don van Laere 62
9 Tim Reuser 64
10 Ulf Lennertz 51 Team Neoliet
11 Koen Vromans 68 Team Mountain Network
12 Nigel Armino 61 IVY Climbing
13 Simon Verbree 55
14 Truong Ngo 53
15 Gerke Hoekstra 65
16 Dennis List 69 Team Mountain Network
17 Koke Helmes 56
18 Tim Blankvoort 58 Team Mountain Network
19 Koen Schippers 67 Team Yellowstone
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 64 Top Top 50+ 100.0
2 Truong Ngo 53 Top 50+ 35+ 80.0
3 Mark Brand 54 Top 49+ 31 65.0 Team Mountain Network
4 Nigel Armino 61 Top 32 24+ 55.0 IVY Climbing
5 Gerke Hoekstra 65 Top 32+ 24 51.0
6 Don van Laere 62 Top 39+ 20 47.0
7 Koen Vromans 68 Top 28+ 18+ 43.0 Team Mountain Network
8 Zeno Schaekers 63 Top 24 39.0 Climb Up
8 Dennis List 69 Top 24 39.0 Team Mountain Network
10 Ulf Lennertz 51 41+ 24+ 34.0 Team Neoliet
11 Koke Helmes 56 38+ 27 31.0
12 Robin van Dijk 70 39 22 28.0
13 Tim Blankvoort 58 25+ 21 26.0 Team Mountain Network
14 Youri Koolen 57 20+ 22+ 24.0 Team Yellowstone
15 Tijmen van Geel 60 21+ 21 22.0 Team Yellowstone
16 Nick van Meel 66 20+ 20+ 20.0 Team Yellowstone
17 Koen Schippers 67 20+ 13 18.0 Team Yellowstone
18 Robbert van Hooijdonk 52 15+ 9 15.0
18 Simon Verbree 55 18 8+ 15.0