Lead 3, 24-09-2016 11:30, Rock Steady, Bussum

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 11 Team Neoliet
Pauline Schreurs 9
Roelien van de Vrie 2 Team Mountain Network
Debbie van Weert 13 Yosemite
Judith Meskers 10
Tiba Vroom 7 REVOLT
Lynn van der Meer 4 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 12 IVY Climbing
Anon342 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Anon342 - -
2 Judith Meskers 10
3 Debbie van Weert 13 Yosemite
4 Lynn van der Meer 4 Team Neoliet
5 Pauline Schreurs 9
6 Tiba Vroom 7 REVOLT
7 Roelien van de Vrie 2 Team Mountain Network
8 Carlijn Hukkelhoven 12 IVY Climbing
9 Naomi Swagten 11 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Anon342 - -
2 Judith Meskers 10
3 Debbie van Weert 13 Yosemite
4 Lynn van der Meer 4 Team Neoliet
5 Pauline Schreurs 9
6 Tiba Vroom 7 REVOLT
7 Roelien van de Vrie 2 Team Mountain Network
8 Carlijn Hukkelhoven 12 IVY Climbing
9 Naomi Swagten 11 Team Neoliet
25-09-2016 01:49
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 9 32+ 11+ 30+ 100.0
2 Tiba Vroom 7 31+ 11 20+ 80.0 REVOLT
3 Lynn van der Meer 4 15+ 11+ 17+ 65.0 Team Neoliet
4 Carlijn Hukkelhoven 12 26 11 15+ 55.0 IVY Climbing
5 Anon342 - 15+ 1+ 15+ 51.0 -
6 Naomi Swagten 11 15+ 1+ 9+ 47.0 Team Neoliet
7 Roelien van de Vrie 2 26 1+ 5+ 43.0 Team Mountain Network
8 Judith Meskers 10 15+ 1+ 5+ 40.0
9 Debbie van Weert 13 13 1+ 37.0 Yosemite

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Tijmen van Geel 58 NED Team Yellowstone
Don van Laere 56 NED
Robbert van Hooijdonk 74 NED Team Yellowstone
Tim Reuser 73 NED
Wouter van Roessel 55 NED
Nigel Armino 64 NED IVY Climbing
Zeno Schaekers 70 NED Climb Up
Nick van Meel 62 NED Team Yellowstone
Gerke Hoekstra 61 NED
Arno Luypaert 60 BEL
Youri Koolen 59 NED Team Yellowstone
Truong Ngo 57 NED
Tim Blankvoort 66 NED Team Mountain Network
Robin van Dijk 52 NED Yosemite
Janneman de Roon 71 NED Yosemite
Simon Verbree 51 NED Yosemite
Mark Brand 65 NED Team Mountain Network
Malcolm Kobes 75 NED Yosemite
Anon189 - - -
Bram van der Schoot 67 NED Yosemite
Casper ten Sijthoff 72 NED
Dennis List 54 NED Team Mountain Network
Anon374 - - -
Anon392 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Arno Luypaert 60 BEL
2 Malcolm Kobes 75 NED Yosemite
3 Simon Verbree 51 NED Yosemite
4 Anon374 - - -
5 Wouter van Roessel 55 NED
6 Robbert van Hooijdonk 74 NED Team Yellowstone
7 Tim Reuser 73 NED
8 Casper ten Sijthoff 72 NED
9 Nick van Meel 62 NED Team Yellowstone
10 Robin van Dijk 52 NED Yosemite
11 Bram van der Schoot 67 NED Yosemite
12 Janneman de Roon 71 NED Yosemite
13 Anon392 - - -
14 Tim Blankvoort 66 NED Team Mountain Network
15 Youri Koolen 59 NED Team Yellowstone
16 Gerke Hoekstra 61 NED
17 Don van Laere 56 NED
18 Tijmen van Geel 58 NED Team Yellowstone
19 Nigel Armino 64 NED IVY Climbing
20 Truong Ngo 57 NED
21 Dennis List 54 NED Team Mountain Network
22 Zeno Schaekers 70 NED Climb Up
23 Mark Brand 65 NED Team Mountain Network
24 Anon189 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Arno Luypaert 60 BEL
2 Malcolm Kobes 75 NED Yosemite
3 Simon Verbree 51 NED Yosemite
4 Anon374 - - -
5 Wouter van Roessel 55 NED
6 Robbert van Hooijdonk 74 NED Team Yellowstone
7 Tim Reuser 73 NED
8 Casper ten Sijthoff 72 NED
9 Nick van Meel 62 NED Team Yellowstone
10 Robin van Dijk 52 NED Yosemite
11 Bram van der Schoot 67 NED Yosemite
12 Janneman de Roon 71 NED Yosemite
13 Anon392 - - -
14 Tim Blankvoort 66 NED Team Mountain Network
15 Youri Koolen 59 NED Team Yellowstone
16 Gerke Hoekstra 61 NED
17 Don van Laere 56 NED
18 Tijmen van Geel 58 NED Team Yellowstone
19 Nigel Armino 64 NED IVY Climbing
20 Truong Ngo 57 NED
21 Dennis List 54 NED Team Mountain Network
22 Zeno Schaekers 70 NED Climb Up
23 Mark Brand 65 NED Team Mountain Network
24 Anon189 - - -
25-09-2016 01:50
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 65 NED Top 14 Top 100.0 Team Mountain Network
2 Tim Reuser 73 NED Top 15+ 41+ 80.0
3 Casper ten Sijthoff 72 NED 34+ 12 30+ 65.0
4 Don van Laere 56 NED Top 11+ 27+ 55.0
5 Arno Luypaert 60 BEL Top 12+ 14+ 51.0
6 Zeno Schaekers 70 NED 27 12 12+ 47.0 Climb Up
7 Nigel Armino 64 NED Top 12+ 2 43.0 IVY Climbing
8 Wouter van Roessel 55 NED 31+ 11+ 39.0
8 Truong Ngo 57 NED 31+ 11+ 39.0
10 Gerke Hoekstra 61 NED 27 11+ 34.0
11 Robin van Dijk 52 NED 24+ 11+ 31.0 Yosemite
12 Dennis List 54 NED 17+ 11 28.0 Team Mountain Network
13 Anon374 - - 19+ 9+ 26.0 -
14 Janneman de Roon 71 NED 12 10+ 24.0 Yosemite
15 Tijmen van Geel 58 NED 13 8+ 22.0 Team Yellowstone
16 Bram van der Schoot 67 NED 10+ 8+ 20.0 Yosemite
17 Youri Koolen 59 NED 12 5+ 18.0 Team Yellowstone
18 Nick van Meel 62 NED 10+ 5+ 15.0 Team Yellowstone
18 Anon189 - - 10+ 5+ 15.0 -
20 Robbert van Hooijdonk 74 NED 10 5+ 10.0 Team Yellowstone
20 Tim Blankvoort 66 NED 10 5+ 10.0 Team Mountain Network
20 Anon392 - - 10 5+ 10.0 -
23 Simon Verbree 51 NED 9+ 5+ 8.0 Yosemite
24 Malcolm Kobes 75 NED 5+ 5+ 7.0 Yosemite