Jeugd Lead 1 JAB, 25-06-2016 00:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000] en Jeugd B [2001 en 2002]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Joshua Jacobs 205
Nigel Armino 206 IVY Climbing
Anon9610 - -
Lucas Hijdra 204

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Anon9610 - -
2 Joshua Jacobs 205
3 Lucas Hijdra 204
4 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Anon9610 - -
2 Joshua Jacobs 205
3 Lucas Hijdra 204
4 Nigel Armino 206 IVY Climbing
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anon9610 - 40+ 34+ 36+ 100.0 -
2 Nigel Armino 206 Top Top 29+ 80.0 IVY Climbing
3 Lucas Hijdra 204 31 23+ 13+ 65.0
4 Joshua Jacobs 205 2+ 10+ 55.0

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Zeno Schaekers 403 Climb Up
Lucas de Jong 402 ED+
Gidion van Doorn 406 ED+
Castor Sprado 409
Jesse van der Heijden 404 ED+
Antonie Moes 408 Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 403 Climb Up
2 Jesse van der Heijden 404 ED+
3 Gidion van Doorn 406 ED+
4 Castor Sprado 409
5 Lucas de Jong 402 ED+
6 Antonie Moes 408 Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 403 Climb Up
2 Jesse van der Heijden 404 ED+
3 Gidion van Doorn 406 ED+
4 Castor Sprado 409
5 Lucas de Jong 402 ED+
6 Antonie Moes 408 Top-It
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 403 Top 39+ 28 100.0 Climb Up
2 Gidion van Doorn 406 38 16+ 24+ 80.0 ED+
3 Lucas de Jong 402 31+ 23+ 23+ 65.0 ED+
4 Jesse van der Heijden 404 31+ 20 53.0 ED+
4 Antonie Moes 408 32 18+ 53.0 Top-It
6 Castor Sprado 409 31 18+ 47.0

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Sem van den Akker 603 NED Team Neoliet
Finn van Gelooven 602 NED
Sil Rutten 614 NED
Dylan van den Berge 620 NED
Mischa Radt 619 NED Top-It
Tycho van der Straaten 617 NED Ayers Rookies
Leto Cavé 615 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 618 NED Team Mountain Network
Ties van Veggel 613 NED ED+
Milan Vermeulen 611 NED
Anon9557 - - -
Kas Bekker 609 NED
Gregor Struwe 612 NED Klimcentrum Bjoeks
Jules Kluwer 607 NED Climb Up
Marijn van Roosendaal 605 NED Team Mountain Network
Brend English 604 NED Team Mountain Network
Bob van der Vuurst 601 NED Team Mountain Network
Odin Latour 622 NED Top-It
Jafet Sinke 616 NED Climb Up
Giliam Celli 621 ITA Top-It
Jens de Louw 610 NED
Rens Meijer 207 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giliam Celli 621 ITA Top-It
2 Ties van Veggel 613 NED ED+
3 Jens de Louw 610 NED
4 Jafet Sinke 616 NED Climb Up
5 Milan Vermeulen 611 NED
6 Leto Cavé 615 NED Team Mountain Network
7 Marijn van Roosendaal 605 NED Team Mountain Network
8 Dylan van den Berge 620 NED
9 Jules Kluwer 607 NED Climb Up
10 Brend English 604 NED Team Mountain Network
11 Anon9557 - - -
12 Finn van Gelooven 602 NED
13 Odin Latour 622 NED Top-It
14 Gregor Struwe 612 NED Klimcentrum Bjoeks
15 Mischa Radt 619 NED Top-It
16 Sem van den Akker 603 NED Team Neoliet
17 Tycho van der Straaten 617 NED Ayers Rookies
18 Kas Bekker 609 NED
19 Casper Lensselink 618 NED Team Mountain Network
20 Rens Meijer 207 NED Team Neoliet
21 Bob van der Vuurst 601 NED Team Mountain Network
22 Sil Rutten 614 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Giliam Celli 621 ITA Top-It
2 Ties van Veggel 613 NED ED+
3 Jens de Louw 610 NED
4 Jafet Sinke 616 NED Climb Up
5 Milan Vermeulen 611 NED
6 Leto Cavé 615 NED Team Mountain Network
7 Marijn van Roosendaal 605 NED Team Mountain Network
8 Dylan van den Berge 620 NED
9 Jules Kluwer 607 NED Climb Up
10 Brend English 604 NED Team Mountain Network
11 Anon9557 - - -
12 Finn van Gelooven 602 NED
13 Odin Latour 622 NED Top-It
14 Gregor Struwe 612 NED Klimcentrum Bjoeks
15 Mischa Radt 619 NED Top-It
16 Sem van den Akker 603 NED Team Neoliet
17 Tycho van der Straaten 617 NED Ayers Rookies
18 Kas Bekker 609 NED
19 Casper Lensselink 618 NED Team Mountain Network
20 Rens Meijer 207 NED Team Neoliet
21 Bob van der Vuurst 601 NED Team Mountain Network
22 Sil Rutten 614 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 615 NED Top Top 38+ 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 619 NED Top Top 30+ 80.0 Top-It
3 Jens de Louw 610 NED Top 36+ 29 65.0
4 Jules Kluwer 607 NED Top 35 23+ 55.0 Climb Up
5 Sil Rutten 614 NED Top 39 22 51.0
6 Anon9557 - - Top 35+ 19+ 47.0 -
7 Casper Lensselink 618 NED Top 33 19 43.0 Team Mountain Network
8 Dylan van den Berge 620 NED Top 36+ 17+ 40.0
9 Finn van Gelooven 602 NED Top 25.5+ 37.0
10 Giliam Celli 621 ITA Top 17+ 34.0 Top-It
11 Gregor Struwe 612 NED 17 36+ 31.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Sem van den Akker 603 NED 27+ 29+ 28.0 Team Neoliet
13 Tycho van der Straaten 617 NED 31 26+ 26.0 Ayers Rookies
14 Kas Bekker 609 NED 32 17+ 24.0
15 Ties van Veggel 613 NED 17 20 22.0 ED+
16 Brend English 604 NED 24 17 20.0 Team Mountain Network
17 Bob van der Vuurst 601 NED 24 10+ 18.0 Team Mountain Network
18 Milan Vermeulen 611 NED 15+ 17 16.0
19 Odin Latour 622 NED 16+ 14 14.0 Top-It
20 Marijn van Roosendaal 605 NED 17 10 12.0 Team Mountain Network
21 Rens Meijer 207 NED 16+ 13 10.0 Team Neoliet
22 Jafet Sinke 616 NED 9 DNS 9.0 Climb Up

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 102 Team Neoliet
Anniek Kostermans 103
Anon8655 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Anon8655 - -
2 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
3 Anniek Kostermans 103
# Naam Rugnummer Team
1 Anon8655 - -
2 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
3 Anniek Kostermans 103
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Naomi Swagten 102 24+ 20+ 25+ 100.0 Team Neoliet
2 Anon8655 - 28+ 22+ 20+ 80.0 -
3 Anniek Kostermans 103 21+ 22+ 20 65.0

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 306 Team Neoliet
Lynn van der Meer 307 Team Neoliet
Kyra de Bree 304 Climb Up
Saar Driessen 317 Climb Up
Manon Boereboom 314 Team Neoliet
Aike Sijtsma 308 Climb Up
Yu Anna Buijinck 313 ED+
Anon9559 - -
Anon9612 - -
Bo Nederkoorn 318 ES Onsight Klimtalenten
Helen Zegelaar 309 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 315 Team Neoliet
Janneke Venema 310
Maura-marie Mevis 311
Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Janneke Venema 310
2 Marjolein Vrijhoeven 315 Team Neoliet
3 Bo Nederkoorn 318 ES Onsight Klimtalenten
4 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
5 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
6 Manon Boereboom 314 Team Neoliet
7 Maura-marie Mevis 311
8 Helen Zegelaar 309 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 313 ED+
10 Kyra de Bree 304 Climb Up
11 Lynn van der Meer 307 Team Neoliet
12 Aike Sijtsma 308 Climb Up
13 Saar Driessen 317 Climb Up
14 Anon9559 - -
15 Anon9612 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Janneke Venema 310
2 Marjolein Vrijhoeven 315 Team Neoliet
3 Bo Nederkoorn 318 ES Onsight Klimtalenten
4 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
5 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
6 Manon Boereboom 314 Team Neoliet
7 Maura-marie Mevis 311
8 Helen Zegelaar 309 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 313 ED+
10 Kyra de Bree 304 Climb Up
11 Lynn van der Meer 307 Team Neoliet
12 Aike Sijtsma 308 Climb Up
13 Saar Driessen 317 Climb Up
14 Anon9559 - -
15 Anon9612 - -
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 307 Top Top 34+ 100.0 Team Neoliet
2 Carlijn Hukkelhoven 302 Top 38+ 29+ 80.0 IVY Climbing
3 Janneke Venema 310 28+ 31 21+ 65.0
4 Manon Boereboom 314 34+ 32 20.5+ 55.0 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 306 28+ 30 20.5+ 51.0 Team Neoliet
6 Anon9612 - 38+ 31 20+ 47.0 -
7 Kyra de Bree 304 24+ 32 20 43.0 Climb Up
8 Maura-marie Mevis 311 24 24 40.0
9 Yu Anna Buijinck 313 23 24 37.0 ED+
10 Helen Zegelaar 309 8 30+ 34.0 Team Neoliet
11 Aike Sijtsma 308 21+ 22+ 31.0 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 318 16+ 18+ 27.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Marjolein Vrijhoeven 315 17 18 27.0 Team Neoliet
14 Saar Driessen 317 21+ 12+ 24.0 Climb Up
15 Anon9559 - 16 14+ 22.0 -

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Sven van der Heijden 506
Kaya van Haasteren 501 ED+
Anon9421 - -
Freja Smed 510 Climb Up
Cécile Blikman 515 Climb Up
Marrit Elsinga 512 Team Mountain Network
Anon9560 - -
Anon9561 - -
Lieve Nijman 505 Ayers Rookies
Sam Swalué 503 ES Onsight Klimtalenten
Anon9615 - -
Iris Heerekop 517 Ayers Rookies
Sanne Blok 504 Ayers Rookies
Julia Leidelmeijer 507 Climb Up
Isa Witte 509 Klimmuur Utrecht
Mette van Liempd 518
Luna Cremers 508 Team Yellowstone
Olivie Van der Linden 502 Team Neoliet
Jasmijn van de Sande 516 Climb Up
Elise Smit 101 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 512 Team Mountain Network
2 Julia Leidelmeijer 507 Climb Up
3 Sanne Blok 504 Ayers Rookies
4 Freja Smed 510 Climb Up
5 Anon9560 - -
6 Olivie Van der Linden 502 Team Neoliet
7 Anon9561 - -
8 Isa Witte 509 Klimmuur Utrecht
9 Anon9615 - -
10 Kaya van Haasteren 501 ED+
11 Sven van der Heijden 506
12 Luna Cremers 508 Team Yellowstone
13 Mette van Liempd 518
14 Lieve Nijman 505 Ayers Rookies
15 Sam Swalué 503 ES Onsight Klimtalenten
16 Jasmijn van de Sande 516 Climb Up
17 Cécile Blikman 515 Climb Up
18 Anon9421 - -
19 Elise Smit 101 Team Mountain Network
20 Iris Heerekop 517 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 512 Team Mountain Network
2 Julia Leidelmeijer 507 Climb Up
3 Sanne Blok 504 Ayers Rookies
4 Freja Smed 510 Climb Up
5 Anon9560 - -
6 Olivie Van der Linden 502 Team Neoliet
7 Anon9561 - -
8 Isa Witte 509 Klimmuur Utrecht
9 Anon9615 - -
10 Kaya van Haasteren 501 ED+
11 Sven van der Heijden 506
12 Luna Cremers 508 Team Yellowstone
13 Mette van Liempd 518
14 Lieve Nijman 505 Ayers Rookies
15 Sam Swalué 503 ES Onsight Klimtalenten
16 Jasmijn van de Sande 516 Climb Up
17 Cécile Blikman 515 Climb Up
18 Anon9421 - -
19 Elise Smit 101 Team Mountain Network
20 Iris Heerekop 517 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 503 Top Top 30 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Sven van der Heijden 506 Top Top 27+ 80.0
3 Mette van Liempd 518 Top 28+ 26+ 65.0
4 Jasmijn van de Sande 516 46+ 28+ 21+ 55.0 Climb Up
5 Kaya van Haasteren 501 34+ 24+ 20.5+ 51.0 ED+
6 Isa Witte 509 31+ 24+ 19 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Anon9615 - 33+ 24+ 15+ 43.0 -
8 Julia Leidelmeijer 507 33+ 22+ 12+ 40.0 Climb Up
9 Anon9421 - 31+ 22+ 37.0 -
10 Anon9560 - 31+ 22 34.0 -
11 Cécile Blikman 515 31+ 21 31.0 Climb Up
12 Freja Smed 510 27+ 16+ 27.0 Climb Up
12 Olivie Van der Linden 502 27+ 16+ 27.0 Team Neoliet
14 Anon9561 - 15+ 19+ 24.0 -
15 Lieve Nijman 505 16+ 15+ 22.0 Ayers Rookies
16 Iris Heerekop 517 21+ 12+ 20.0 Ayers Rookies
17 Sanne Blok 504 15 15+ 18.0 Ayers Rookies
18 Marrit Elsinga 512 13+ 12+ 16.0 Team Mountain Network
19 Elise Smit 101 8+ 11+ 14.0 Team Mountain Network
20 Luna Cremers 508 13+ DNS 12.0 Team Yellowstone