Jeugd Lead 2 JAB, 10-09-2016 00:00, Neoliet Eindhoven

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000] en Jeugd B [2001 en 2002]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Nigel Armino 208 IVY Climbing
Lucas Hijdra 206
Anon9818 - -
Mark Brand 210 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Anon9818 - -
2 Nigel Armino 208 IVY Climbing
3 Lucas Hijdra 206
4 Mark Brand 210 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon9818 - -
2 Nigel Armino 208 IVY Climbing
3 Lucas Hijdra 206
4 Mark Brand 210 Team Mountain Network
11-09-2016 00:09
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 210 Top Top 39+ 100.0 Team Mountain Network
2 Anon9818 - Top 34+ 30 80.0 -
3 Nigel Armino 208 Top Top 29+ 65.0 IVY Climbing
4 Lucas Hijdra 206 27 22 55.0

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Don van Laere 408
Zeno Schaekers 404 Climb Up
Lucas de Jong 401
Gidion van Doorn 403
Jesse van der Heijden 409
Castor Sprado 407
Antonie Moes 402 Top-It
Tibor Pruijs 410
Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Don van Laere 408
2 Jesse van der Heijden 409
3 Lucas de Jong 401
4 Castor Sprado 407
5 Tibor Pruijs 410
6 Antonie Moes 402 Top-It
7 Zeno Schaekers 404 Climb Up
8 Gidion van Doorn 403
9 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Don van Laere 408
2 Jesse van der Heijden 409
3 Lucas de Jong 401
4 Castor Sprado 407
5 Tibor Pruijs 410
6 Antonie Moes 402 Top-It
7 Zeno Schaekers 404 Climb Up
8 Gidion van Doorn 403
9 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
11-09-2016 00:09
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 404 Top 31 30 100.0 Climb Up
2 Don van Laere 408 Top 43 29+ 80.0
3 Gidion van Doorn 403 29+ 23 21+ 65.0
4 Lucas de Jong 401 27+ 23 18+ 55.0
5 Jesse van der Heijden 409 26 23 51.0
6 Castor Sprado 407 19+ 23 47.0
7 Antonie Moes 402 16+ 12+ 43.0 Top-It
8 Stephen van Bokhoven 203 15+ 10+ 40.0 Team Neoliet
9 Tibor Pruijs 410 15+ 8 37.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 102 Team Neoliet
Pauline Schreurs 104
Dewi Wessels Beljaars 101 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
2 Dewi Wessels Beljaars 101 Team Neoliet
3 Pauline Schreurs 104
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
2 Dewi Wessels Beljaars 101 Team Neoliet
3 Pauline Schreurs 104
11-09-2016 00:09
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 104 Top Top 30+ 100.0
2 Naomi Swagten 102 25 14+ 25+ 80.0 Team Neoliet
3 Dewi Wessels Beljaars 101 20 10 DNS 65.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 309 Team Neoliet
Lynn van der Meer 311 Team Neoliet
Kyra de Bree 303 Climb Up
Ysa Rakestraw 306
Saskia IJntema 304 Team Neoliet
Aike Sijtsma 305 Climb Up
Manon Boereboom 313 Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 307
Helen Zegelaar 301 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 314 Team Neoliet
Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 308 ES Onsight Klimtalenten
Janneke Venema 312
Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
Tiba Vroom 315 REVOLT
Maura-marie Mevis 99

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 306
2 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
3 Lynn van der Meer 311 Team Neoliet
4 Saskia IJntema 304 Team Neoliet
5 Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
6 Marjolein Vrijhoeven 314 Team Neoliet
7 Janneke Venema 312
8 Julia van den Goor 309 Team Neoliet
9 Aike Sijtsma 305 Climb Up
10 Tiba Vroom 315 REVOLT
11 Bo Nederkoorn 308 ES Onsight Klimtalenten
12 Yu Anna Buijinck 307
13 Manon Boereboom 313 Team Neoliet
14 Helen Zegelaar 301 Team Neoliet
15 Kyra de Bree 303 Climb Up
16 Maura-marie Mevis 99
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 306
2 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
3 Lynn van der Meer 311 Team Neoliet
4 Saskia IJntema 304 Team Neoliet
5 Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
6 Marjolein Vrijhoeven 314 Team Neoliet
7 Janneke Venema 312
8 Julia van den Goor 309 Team Neoliet
9 Aike Sijtsma 305 Climb Up
10 Tiba Vroom 315 REVOLT
11 Bo Nederkoorn 308 ES Onsight Klimtalenten
12 Yu Anna Buijinck 307
13 Manon Boereboom 313 Team Neoliet
14 Helen Zegelaar 301 Team Neoliet
15 Kyra de Bree 303 Climb Up
16 Maura-marie Mevis 99
11-09-2016 00:09
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 311 Top Top 37+ 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 315 44+ 33+ 30+ 80.0 REVOLT
3 Carlijn Hukkelhoven 302 36 38+ 28+ 65.0 IVY Climbing
4 Manon Boereboom 313 40 13+ 16+ 55.0 Team Neoliet
5 Laura Knops 310 31+ 14+ 16+ 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Ysa Rakestraw 306 33+ 13+ 16+ 47.0
7 Maura-marie Mevis 99 28+ 13+ 16+ 43.0
8 Kyra de Bree 303 27 16 15 40.0 Climb Up
9 Bo Nederkoorn 308 23+ 13+ 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Helen Zegelaar 301 20 13+ 34.0 Team Neoliet
11 Julia van den Goor 309 19+ 13+ 31.0 Team Neoliet
12 Janneke Venema 312 23+ 8+ 28.0
13 Marjolein Vrijhoeven 314 21 7 26.0 Team Neoliet
14 Yu Anna Buijinck 307 17+ 9+ 24.0
15 Aike Sijtsma 305 16 9+ 22.0 Climb Up
16 Saskia IJntema 304 19+ 7 20.0 Team Neoliet

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.