Jeugd Lead 4 JAB, 05-11-2016 00:00, Klimcentrum Yellow Stone, Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000] en Jeugd B [2001 en 2002]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Joshua Jacobs 209
Nigel Armino 205 IVY Climbing
Anon9845 - -
Mark Brand 208 Team Mountain Network
Lucas Hijdra 203
Vincent van den Berg 202 REVOLT

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Hijdra 203
2 Joshua Jacobs 209
3 Anon9845 - -
4 Mark Brand 208 Team Mountain Network
5 Nigel Armino 205 IVY Climbing
6 Vincent van den Berg 202 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Hijdra 203
2 Joshua Jacobs 209
3 Anon9845 - -
4 Mark Brand 208 Team Mountain Network
5 Nigel Armino 205 IVY Climbing
6 Vincent van den Berg 202 REVOLT
06-11-2016 00:28
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 205 Top Top Top 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 208 Top Top 44+ 80.0 Team Mountain Network
3 Vincent van den Berg 202 Top Top 31 65.0 REVOLT
4 Anon9845 - Top Top 23+ 55.0 -
5 Lucas Hijdra 203 26 25+ 51.0
6 Joshua Jacobs 209 10+ 2+ 47.0

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Witters 407 NED
Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
Lucas de Jong 410 NED GRIP Nijmegen Selectie
Gidion van Doorn 411 NED GRIP Nijmegen Selectie
Jesse van der Heijden 401 NED GRIP Nijmegen Selectie
Antonie Moes 402 NED Top-It
Castor Sprado 403 NED
Arno De Becker 409 BEL Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 401 NED GRIP Nijmegen Selectie
2 Antonie Moes 402 NED Top-It
3 Castor Sprado 403 NED
4 Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
5 Gijs Witters 407 NED
6 Arno De Becker 409 BEL Team Neoliet
7 Lucas de Jong 410 NED GRIP Nijmegen Selectie
8 Gidion van Doorn 411 NED GRIP Nijmegen Selectie
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Witters 407 NED
2 Arno De Becker 409 BEL Team Neoliet
3 Lucas de Jong 410 NED GRIP Nijmegen Selectie
4 Jesse van der Heijden 401 NED GRIP Nijmegen Selectie
5 Antonie Moes 402 NED Top-It
6 Castor Sprado 403 NED
7 Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
8 Gidion van Doorn 411 NED GRIP Nijmegen Selectie
06-11-2016 00:28
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 404 NED Top Top 33+ 100.0 Team Mountain Network
2 Gidion van Doorn 411 NED 29 25+ 21+ 80.0 GRIP Nijmegen Selectie
3 Jesse van der Heijden 401 NED 33+ 17+ 21 65.0 GRIP Nijmegen Selectie
4 Castor Sprado 403 NED 24+ 21+ 7 55.0
5 Lucas de Jong 410 NED 21 21+ 51.0 GRIP Nijmegen Selectie
6 Antonie Moes 402 NED 21 18+ 47.0 Top-It
7 Arno De Becker 409 BEL 19 7+ 43.0 Team Neoliet
8 Gijs Witters 407 NED 19 4+ 40.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 102 Team Neoliet
Anniek Kostermans 105
Dewi Wessels Beljaars 103 Team Neoliet
Anon8650 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Anon8650 - -
2 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
3 Dewi Wessels Beljaars 103 Team Neoliet
4 Anniek Kostermans 105
# Naam Rugnummer Team
1 Anon8650 - -
2 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
3 Dewi Wessels Beljaars 103 Team Neoliet
4 Anniek Kostermans 105
06-11-2016 00:29
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Naomi Swagten 102 13 24 18+ 100.0 Team Neoliet
2 Anon8650 - 19 21 14+ 80.0 -
3 Anniek Kostermans 105 25 18 11+ 65.0
4 Dewi Wessels Beljaars 103 12+ 16 55.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 319 Team Neoliet
Lynn van der Meer 307 Team Neoliet
Kyra de Bree 316 Climb Up
Ysa Rakestraw 318
Aike Sijtsma 308 Climb Up
Yu Anna Buijinck 310 GRIP Nijmegen Selectie
Helen Zegelaar 317 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 301 Team Neoliet
Anon9842 - -
Bo Nederkoorn 304 ES Onsight Klimtalenten
Janneke Venema 313
Manon Boereboom 305 Team Neoliet
Tiba Vroom 302 REVOLT
Maura-marie Mevis 306
Julia Meijer 303 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Marjolein Vrijhoeven 301 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 302 REVOLT
3 Julia Meijer 303 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 304 ES Onsight Klimtalenten
5 Manon Boereboom 305 Team Neoliet
6 Maura-marie Mevis 306
7 Lynn van der Meer 307 Team Neoliet
8 Aike Sijtsma 308 Climb Up
9 Yu Anna Buijinck 310 GRIP Nijmegen Selectie
10 Janneke Venema 313
11 Anon9842 - -
12 Kyra de Bree 316 Climb Up
13 Helen Zegelaar 317 Team Neoliet
14 Ysa Rakestraw 318
15 Julia van den Goor 319 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lynn van der Meer 307 Team Neoliet
2 Aike Sijtsma 308 Climb Up
3 Yu Anna Buijinck 310 GRIP Nijmegen Selectie
4 Marjolein Vrijhoeven 301 Team Neoliet
5 Tiba Vroom 302 REVOLT
6 Julia Meijer 303 Monk Eindhoven
7 Bo Nederkoorn 304 ES Onsight Klimtalenten
8 Manon Boereboom 305 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 306
10 Janneke Venema 313
11 Anon9842 - -
12 Kyra de Bree 316 Climb Up
13 Helen Zegelaar 317 Team Neoliet
14 Ysa Rakestraw 318
15 Julia van den Goor 319 Team Neoliet
06-11-2016 00:29
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 307 39+ Top 35+ 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 302 43+ 34 35 80.0 REVOLT
3 Julia Meijer 303 39+ 25 21+ 65.0 Monk Eindhoven
4 Anon9842 - 34+ 24+ 18+ 55.0 -
5 Manon Boereboom 305 34+ 22+ 18+ 51.0 Team Neoliet
6 Janneke Venema 313 27+ 23+ 17+ 47.0
7 Ysa Rakestraw 318 40 21.5 16 43.0
8 Kyra de Bree 316 12+ 24 40.0 Climb Up
9 Maura-marie Mevis 306 13+ 23+ 37.0
10 Helen Zegelaar 317 12+ 23+ 34.0 Team Neoliet
11 Bo Nederkoorn 304 13+ 22+ 31.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Yu Anna Buijinck 310 24 18 28.0 GRIP Nijmegen Selectie
13 Julia van den Goor 319 12+ 19+ 26.0 Team Neoliet
14 Aike Sijtsma 308 12 17 24.0 Climb Up
15 Marjolein Vrijhoeven 301 10+ 15 22.0 Team Neoliet

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.