NJK BOULDER 2016, Sat, 04 Jun 2016 10:00:00 +0200, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed
Description: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorie├źn meedoen: Junioren [geboortejaren 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2016 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 4 minuten klimtijd en 4 minuten rust tussen de boulders.

Het voorlopige tijdschema:

11.00 uur Sterk open
11.30 uur Sluiting Isolatie CDE
12.00 uur Start Finale CDE
14.15 uur Einde Finale CDE
14.30 uur Sluiting Isolatie JAB
14.45 uur Prijsuitreiking CDE
15.30 uur Start Finale JAB
18.00 uur Einde Finale JAB
18.30 uur Prijsuitreiking JAB
19.00 uur Einde NJK Boulder 2016


Voor het NJK Boulder 2016 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Meisjes D

The competitionresults are not public.

Meisjes E

The competitionresults are not public.

Youth Female U14

The competitionresults are not public.

Youth Female U16

The competitionresults are not public.

Youth Female U18

Number of competitors: 8

Name Bib number Team Reg#
Tiba Vroom 308
Laura Knops 307
Lynn van der Meer 306
Kyra de Bree 305
Julia Meijer 304
Ysa Rakestraw 303
Manon Boereboom 302 Team Neoliet
Janneke Venema 301

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Janneke Venema 301
2 Manon Boereboom 302 Team Neoliet
3 Ysa Rakestraw 303
4 Julia Meijer 304
5 Kyra de Bree 305
6 Lynn van der Meer 306
7 Laura Knops 307
8 Tiba Vroom 308
# Name Bib number Team
1 Janneke Venema 301
2 Manon Boereboom 302 Team Neoliet
3 Ysa Rakestraw 303
4 Julia Meijer 304
5 Kyra de Bree 305
6 Lynn van der Meer 306
7 Laura Knops 307
8 Tiba Vroom 308
# Name Bib number Team
1 Janneke Venema 301
2 Manon Boereboom 302 Team Neoliet
3 Ysa Rakestraw 303
4 Julia Meijer 304
5 Kyra de Bree 305
6 Lynn van der Meer 306
7 Laura Knops 307
8 Tiba Vroom 308
# Name Bib number Team
1 Janneke Venema 301
2 Manon Boereboom 302 Team Neoliet
3 Ysa Rakestraw 303
4 Julia Meijer 304
5 Kyra de Bree 305
6 Lynn van der Meer 306
7 Laura Knops 307
8 Tiba Vroom 308
04-06-2016 22:41
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Tiba Vroom 308 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T4Z4 4T8 4Z8 100.0
2 Julia Meijer 304 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T2 4Z4 80.0
3 Lynn van der Meer 306 T2Z1 T2Z1 Z1 - 2T4 3Z3 65.0
4 Laura Knops 307 T1Z1 Z3 Z1 - 1T1 3Z5 55.0
5 Janneke Venema 301 T2Z1 Z1 Z1 - 1T2 3Z3 51.0
6 Ysa Rakestraw 303 Z2 Z1 Z1 - 0T0 3Z4 47.0
7 Kyra de Bree 305 Z1 Z1 - - 0T0 2Z2 43.0
8 Manon Boereboom 302 - - - - 0T0 0Z0 40.0 Team Neoliet

Youth Female U20

Number of competitors: 5

Name Bib number Team Reg#
Naomi Swagten 105
Miranda Naaktgeboren 104
Rinske Alkemade 103
Lotte van Dijk 102
Pauline Schreurs 101

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Team
1 Pauline Schreurs 101
2 Lotte van Dijk 102
3 Rinske Alkemade 103
4 Miranda Naaktgeboren 104
5 Naomi Swagten 105
# Name Bib number Team
1 Pauline Schreurs 101
2 Lotte van Dijk 102
3 Rinske Alkemade 103
4 Miranda Naaktgeboren 104
5 Naomi Swagten 105
# Name Bib number Team
1 Pauline Schreurs 101
2 Lotte van Dijk 102
3 Rinske Alkemade 103
4 Miranda Naaktgeboren 104
5 Naomi Swagten 105
# Name Bib number Team
1 Pauline Schreurs 101
2 Lotte van Dijk 102
3 Rinske Alkemade 103
4 Miranda Naaktgeboren 104
5 Naomi Swagten 105
04-06-2016 22:41
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Pauline Schreurs 101 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T6 4Z6 100.0
2 Lotte van Dijk 102 T1Z1 - - - 1T1 1Z1 80.0
3 Rinske Alkemade 103 Z1 Z1 - - 0T0 2Z2 65.0
4 Naomi Swagten 105 Z1 Z2 - - 0T0 2Z3 55.0
5 Miranda Naaktgeboren 104 Z1 - - - 0T0 1Z1 51.0

Jongens D

The competitionresults are not public.

Jongens E

The competitionresults are not public.

Youth Male U14

The competitionresults are not public.

Youth Male U16

The competitionresults are not public.

Youth Male U18

Number of competitors: 7

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Zeno Schaekers 402
2 Victor Bakker 403
3 Trevor Vermoolen 404
4 Thijs van Delden 405
5 Lencho Palstra 406
6 Don van Laere 407
7 Gidion van Doorn 408
# Name Bib number Team
1 Zeno Schaekers 402
2 Victor Bakker 403
3 Trevor Vermoolen 404
4 Thijs van Delden 405
5 Lencho Palstra 406
6 Don van Laere 407
7 Gidion van Doorn 408
# Name Bib number Team
1 Zeno Schaekers 402
2 Victor Bakker 403
3 Trevor Vermoolen 404
4 Thijs van Delden 405
5 Lencho Palstra 406
6 Don van Laere 407
7 Gidion van Doorn 408
# Name Bib number Team
1 Zeno Schaekers 402
2 Victor Bakker 403
3 Trevor Vermoolen 404
4 Thijs van Delden 405
5 Lencho Palstra 406
6 Don van Laere 407
7 Gidion van Doorn 408
04-06-2016 22:40
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Don van Laere 407 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 100.0
2 Trevor Vermoolen 404 T2Z2 Z2 - - 1T2 2Z4 80.0
3 Zeno Schaekers 402 T3Z3 - Z3 - 1T3 2Z6 65.0
4 Thijs van Delden 405 Z4 Z1 Z3 - 0T0 3Z8 55.0
5 Gidion van Doorn 408 - Z1 - Z3 0T0 2Z4 51.0
6 Lencho Palstra 406 Z4 - Z4 - 0T0 2Z8 47.0
7 Victor Bakker 403 - - - - 0T0 0Z0 43.0

Youth Male U20

Number of competitors: 8

Name Bib number Team Rem Reg#
Nigel Armino 201 IVY Climbing Disp
Sten van Vliet 209
Mark Brand 208
Max Deelen 207
Maarten Naaktgeboren 205
Casper Meskers 204
Raf Martens 203
Daan Rutten 202

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Daan Rutten 202
3 Raf Martens 203
4 Casper Meskers 204
5 Maarten Naaktgeboren 205
6 Max Deelen 207
7 Mark Brand 208
8 Sten van Vliet 209
# Name Bib number Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Daan Rutten 202
3 Raf Martens 203
4 Casper Meskers 204
5 Maarten Naaktgeboren 205
6 Max Deelen 207
7 Mark Brand 208
8 Sten van Vliet 209
# Name Bib number Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Daan Rutten 202
3 Raf Martens 203
4 Casper Meskers 204
5 Maarten Naaktgeboren 205
6 Max Deelen 207
7 Mark Brand 208
8 Sten van Vliet 209
# Name Bib number Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Daan Rutten 202
3 Raf Martens 203
4 Casper Meskers 204
5 Maarten Naaktgeboren 205
6 Max Deelen 207
7 Mark Brand 208
8 Sten van Vliet 209
04-06-2016 22:40
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Mark Brand 208 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 100.0
2 Daan Rutten 202 T3Z3 Z1 Z1 - 1T3 3Z5 80.0
3 Nigel Armino 201 T4Z1 Z3 Z3 - 1T4 3Z7 65.0 IVY Climbing
4 Sten van Vliet 209 Z2 Z3 - Z5 0T0 3Z10 55.0
5 Max Deelen 207 Z5 - Z1 Z5 0T0 3Z11 51.0
6 Raf Martens 203 Z1 - - - 0T0 1Z1 47.0
7 Casper Meskers 204 Z5 - - - 0T0 1Z5 43.0
8 Maarten Naaktgeboren 205 - - - - 0T0 0Z0 40.0