NJK LEAD 2016, 19-11-2016 10:00, Neoliet Tilburg

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2016 via de Nationale Jeugd Lead Jun-A-B en C-D-E Competitie.

Het voorlopige tijdschema:

09.00 uur Neoliet Tilburg open
10.00 uur Start 1/2 Finale Jeugd D en E
12.00 uur Start Finale Jeugd D en E
13.00 uur Isolatie Junioren, Jeugd A, B en C open
14.00 uur Isolatie gesloten
14.15 uur Prijsuitreiking Jeugd D en E
14.30 uur Start 1/2 Finale Junioren, Jeugd A, B en C
16.30 uur Einde 1/2 Finale
17.00 uur Sluiting Isolatie Finale Junioren, Jeugd A, B en C
18.00 uur Start Finale Junioren, Jeugd A, B en C
20.00 uur Einde Finale
20.15 uur Prijsuitreiking Junioren, Jeugd A, B en C

Jeugd D en E klimmen alle routes toprope en flash. Junioren, Jeugd A, B en C klimmen alle routes voor en On Sight. Alle rondes bestaan uit één route.

Deelnemers betalen geen inschrijfgeld. 

Voor het NJK LEAD 2016 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Vincent van den Berg 206 NED West Coast Climbing
Lucas Hijdra 204 NED
Mark Brand 203 NED Team Mountain Network
Sten van Vliet 202 NED ES Onsight Klimtalenten
Nigel Armino 201 NED IVY Climbing

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino 201 NED IVY Climbing
2 Sten van Vliet 202 NED ES Onsight Klimtalenten
3 Mark Brand 203 NED Team Mountain Network
4 Vincent van den Berg 206 NED West Coast Climbing
5 Lucas Hijdra 204 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 203 NED 36 48 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 201 NED 30+ 42 80.0 IVY Climbing
3 Sten van Vliet 202 NED 30+ 38+ 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Vincent van den Berg 206 NED 31+ 29 55.0 West Coast Climbing
5 Lucas Hijdra 204 NED 6+ 51.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Don van Laere 408 NED
Antonie Moes 406 NED Top-It
Castor Sprado 405 NED
Lucas de Jong 404 NED ED+
Jesse van der Heijden 403 NED ED+
Gidion van Doorn 402 NED ED+
Zeno Schaekers 401 NED Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gidion van Doorn 402 NED ED+
2 Zeno Schaekers 401 NED Team Mountain Network
3 Jesse van der Heijden 403 NED ED+
4 Don van Laere 408 NED
5 Antonie Moes 406 NED Top-It
6 Lucas de Jong 404 NED ED+
7 Castor Sprado 405 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 401 NED 30+ 37 100.0 Team Mountain Network
2 Don van Laere 408 NED 33+ 32+ 80.0
3 Gidion van Doorn 402 NED 30+ 18+ 65.0 ED+
4 Lucas de Jong 404 NED 22+ 55.0 ED+
5 Antonie Moes 406 NED 21+ 49.0 Top-It
5 Jesse van der Heijden 403 NED 21+ 49.0 ED+
7 Castor Sprado 405 NED 10 (-) 43.0

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Gregor Struwe 612 NED
Sem van den Akker 611 NED Team Neoliet
Tycho van der Straaten 610 NED Ayers Rookies
Casper Lensselink 608 NED Team Mountain Network
Finn van Gelooven 609 NED IVY Climbing
Dylan van den Berge 607 NED
Simon Boes 606 NED ED+
Jules Kluwer 605 NED Climb Up
Jens de Louw 604 NED
Sil Rutten 603 NED
Leto Cavé 602 NED Team Mountain Network
Mischa Radt 601 NED Top-It

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Leto Cavé 602 NED Team Mountain Network
2 Simon Boes 606 NED ED+
3 Sem van den Akker 611 NED Team Neoliet
4 Tycho van der Straaten 610 NED Ayers Rookies
5 Casper Lensselink 608 NED Team Mountain Network
6 Jules Kluwer 605 NED Climb Up
7 Sil Rutten 603 NED
8 Finn van Gelooven 609 NED IVY Climbing
9 Mischa Radt 601 NED Top-It
10 Gregor Struwe 612 NED
11 Jens de Louw 604 NED
12 Dylan van den Berge 607 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 602 NED Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 604 NED Top 26 80.0
3 Sil Rutten 603 NED Top 25+ 65.0
4 Casper Lensselink 608 NED 30+ 23 55.0 Team Mountain Network
5 Dylan van den Berge 607 NED 30 21 51.0
6 Gregor Struwe 612 NED 27+ 42.0
6 Sem van den Akker 611 NED 27+ 42.0 Team Neoliet
6 Finn van Gelooven 609 NED 27+ 42.0 IVY Climbing
6 Simon Boes 606 NED 27+ 42.0 ED+
10 Tycho van der Straaten 610 NED 24+ 34.0 Ayers Rookies
11 Jules Kluwer 605 NED 6 31.0 Climb Up
12 Mischa Radt 601 NED 4 28.0 Top-It

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Roman Schaekers 807 NED
Iwan Pasveer 801 NED
Ynze Visser 802 NED
Paul Brand 803 NED
Gijs Kieboom 804 NED
Daan Terng 805 NED
Merijn Langkamp 806 NED
Tom Crouwel 808 NED
Kyan van Haasteren 809 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roman Schaekers 807 NED
2 Iwan Pasveer 801 NED
3 Daan Terng 805 NED
4 Ynze Visser 802 NED
5 Paul Brand 803 NED
6 Gijs Kieboom 804 NED
7 Kyan van Haasteren 809 NED
8 Merijn Langkamp 806 NED
9 Tom Crouwel 808 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Paul Brand 803 NED Top 24 100.0
2 Iwan Pasveer 801 NED Top 23+ 80.0
3 Ynze Visser 802 NED 45+ 22+ 65.0
4 Daan Terng 805 NED 21+ 13+ 55.0
5 Gijs Kieboom 804 NED 20 51.0
6 Roman Schaekers 807 NED 19+ 43.0
6 Merijn Langkamp 806 NED 19+ 43.0
6 Tom Crouwel 808 NED 19+ 43.0
9 Kyan van Haasteren 809 NED 7+ 37.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Ferbe Verburg 1001 NED
Jesse Honkoop 1002 NED
Jayden Stekelenburg 1003 NED
Jouke Visser 1004 NED
Lucas Robijn 1005 NED
Boris van Asselt 1006 NED
Sven Jansen 1007 NED
Job Hansson 1008 NED
Allart Frensel 1009 NED
Jonathan van Grinsven 1010 NED
King Jorna 1011 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 1010 NED
2 King Jorna 1011 NED
3 Jesse Honkoop 1002 NED
4 Jouke Visser 1004 NED
5 Lucas Robijn 1005 NED
6 Ferbe Verburg 1001 NED
7 Jayden Stekelenburg 1003 NED
8 Job Hansson 1008 NED
9 Boris van Asselt 1006 NED
10 Sven Jansen 1007 NED
11 Allart Frensel 1009 NED
19-11-2016 16:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Ferbe Verburg 1001 NED Top 30+ 100.0
2 Jayden Stekelenburg 1003 NED Top 29+ 80.0
3 Lucas Robijn 1005 NED 40+ 24+ 65.0
4 Jouke Visser 1004 NED 39+ 24+ 55.0
5 Jesse Honkoop 1002 NED Top 19 51.0
6 Boris van Asselt 1006 NED 36 47.0
7 King Jorna 1011 NED 24.5 43.0
8 Allart Frensel 1009 NED 23+ 39.0
8 Jonathan van Grinsven 1010 NED 23+ 39.0
10 Sven Jansen 1007 NED 22+ 34.0
11 Job Hansson 1008 NED 8+ 31.0
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Pauline Schreurs 105 NED
Anniek Kostermans 104 NED
Liza Berends 103 NED
Dewi Wessels Beljaars 102 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 101 NED Team Neoliet

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pauline Schreurs 105 NED
2 Anniek Kostermans 104 NED
3 Liza Berends 103 NED
4 Dewi Wessels Beljaars 102 NED Team Neoliet
5 Naomi Swagten 101 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 105 NED 37+ 25+ 100.0
2 Naomi Swagten 101 NED 33 20+ 80.0 Team Neoliet
3 Liza Berends 103 NED 12+ 15+ 65.0
4 Anniek Kostermans 104 NED 12 55.0
5 Dewi Wessels Beljaars 102 NED 11+ 51.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Bo Nederkoorn 312 NED ES Onsight Klimtalenten
Helen Zegelaar 310 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 311 NED Team Neoliet
Tiba Vroom 308 NED West Coast Climbing
Maura-marie Mevis 309 NED
Kyra de Bree 307 NED Climb Up
Ysa Rakestraw 306 NED Monk Jeugd Eindhoven
Janneke Venema 305 NED
Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
Manon Boereboom 303 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
Lynn van der Meer 301 NED Team Neoliet

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maura-marie Mevis 309 NED
2 Janneke Venema 305 NED
3 Manon Boereboom 303 NED Team Neoliet
4 Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
5 Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Ysa Rakestraw 306 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Lynn van der Meer 301 NED Team Neoliet
8 Helen Zegelaar 310 NED Team Neoliet
9 Tiba Vroom 308 NED West Coast Climbing
10 Julia van den Goor 311 NED Team Neoliet
11 Bo Nederkoorn 312 NED ES Onsight Klimtalenten
12 Kyra de Bree 307 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 308 NED Top 28+ 100.0 West Coast Climbing
2 Lynn van der Meer 301 NED Top 27+ 80.0 Team Neoliet
3 Carlijn Hukkelhoven 302 NED Top 20+ 65.0 IVY Climbing
4 Manon Boereboom 303 NED 35+ 19+ 55.0 Team Neoliet
5 Ysa Rakestraw 306 NED 34+ 17 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Maura-marie Mevis 309 NED 31+ 45.0
6 Laura Knops 304 NED 31+ 45.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Helen Zegelaar 310 NED 28+ 40.0 Team Neoliet
9 Janneke Venema 305 NED 23+ 37.0
10 Julia van den Goor 311 NED 16+ 34.0 Team Neoliet
11 Kyra de Bree 307 NED 14 31.0 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 NED 12 28.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Sanne Blok 512 NED Ayers Rookies
Cécile Blikman 511 NED Climb Up
Merleyn Koops 510 NED ED+
Freja Smed 509 NED Climb Up
Demi Mekenkamp 508 NED ED+
Aloes Bosch 507 NED ED+
Kaya van Haasteren 506 NED
Isa Witte 505 NED Klimmuur Utrecht
Mette van Liempd 504 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jasmijn van de Sande 503 NED Climb Up
Isabelle van der Heijden 502 NED
Sam Swalué 501 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Blok 512 NED Ayers Rookies
2 Cécile Blikman 511 NED Climb Up
3 Merleyn Koops 510 NED ED+
4 Freja Smed 509 NED Climb Up
5 Demi Mekenkamp 508 NED ED+
6 Aloes Bosch 507 NED ED+
7 Kaya van Haasteren 506 NED
8 Isa Witte 505 NED Klimmuur Utrecht
9 Mette van Liempd 504 NED Monk Jeugd Eindhoven
10 Jasmijn van de Sande 503 NED Climb Up
11 Isabelle van der Heijden 502 NED
12 Sam Swalué 501 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 501 NED Top Top 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Isabelle van der Heijden 502 NED Top 27+ 80.0
3 Mette van Liempd 504 NED 28+ 27+ 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jasmijn van de Sande 503 NED 33+ 25+ 55.0 Climb Up
5 Isa Witte 505 NED 26+ 23+ 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Cécile Blikman 511 NED 25 15+ 47.0 Climb Up
7 Kaya van Haasteren 506 NED 23+ 43.0
8 Aloes Bosch 507 NED 23 40.0 ED+
9 Demi Mekenkamp 508 NED 10+ 37.0 ED+
10 Sanne Blok 512 NED 7+ 34.0 Ayers Rookies
11 Freja Smed 509 NED 6+ 31.0 Climb Up
12 Merleyn Koops 510 NED 5+ 28.0 ED+

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Manon Knops 701 NED
Iris van 't Westeinde 702 NED
Edith Savenije 703 NED
Marit Zeldenthuis 704 NED
Mara Voorthuis 705 NED
Gitte Meus 706 NED
Li San Boorsma 707 NED
Amber Schiffeleers 708 NED
Sanne Gijselman 709 NED
Nina Schilderman 710 NED
Faye Cornelissen 711 NED
Klaar van den Beuken 712 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Klaar van den Beuken 712 NED
2 Faye Cornelissen 711 NED
3 Nina Schilderman 710 NED
4 Sanne Gijselman 709 NED
5 Amber Schiffeleers 708 NED
6 Li San Boorsma 707 NED
7 Gitte Meus 706 NED
8 Mara Voorthuis 705 NED
9 Marit Zeldenthuis 704 NED
10 Edith Savenije 703 NED
11 Iris van 't Westeinde 702 NED
12 Manon Knops 701 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Manon Knops 701 NED Top 26 100.0
2 Edith Savenije 703 NED Top 25.02+ 80.0
3 Amber Schiffeleers 708 NED Top 25.01+ 65.0
4 Iris van 't Westeinde 702 NED 33+ 25+ 55.0
5 Gitte Meus 706 NED 30+ 21+ 51.0
6 Mara Voorthuis 705 NED Top 19+ 47.0
7 Marit Zeldenthuis 704 NED 27 43.0
8 Nina Schilderman 710 NED 20+ 40.0
9 Faye Cornelissen 711 NED 20 37.0
10 Li San Boorsma 707 NED 18+ 34.0
11 Klaar van den Beuken 712 NED 15+ 31.0
12 Sanne Gijselman 709 NED 14+ 28.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Noor Witte 901 NED
Nina van Bemmel 902 NED
Belize Derksen 903 NED
Zoë Goossens 904 NED
Renske van der Meijden 905 NED
Doenja Sinke 906 NED
Suus Janse 907 NED
Sien Meus 908 NED
Liz Buur 909 NED
Inès Heesemans 910 NED
Noa Welter 911 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Inès Heesemans 910 NED
2 Nina van Bemmel 902 NED
3 Doenja Sinke 906 NED
4 Zoë Goossens 904 NED
5 Belize Derksen 903 NED
6 Noor Witte 901 NED
7 Noa Welter 911 NED
8 Sien Meus 908 NED
9 Liz Buur 909 NED
10 Renske van der Meijden 905 NED
11 Suus Janse 907 NED
19-11-2016 16:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Noor Witte 901 NED Top Top 100.0
2 Nina van Bemmel 902 NED 40+ 39+ 80.0
3 Liz Buur 909 NED 48 38+ 65.0
4 Belize Derksen 903 NED 47+ 35+ 55.0
5 Zoë Goossens 904 NED 45 25+ 51.0
6 Renske van der Meijden 905 NED 26+ 45.0
6 Inès Heesemans 910 NED 26+ 45.0
8 Sien Meus 908 NED 15+ 40.0
9 Doenja Sinke 906 NED 11+ 36.0
9 Noa Welter 911 NED 11+ 36.0
11 Suus Janse 907 NED 8+ 31.0

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Bibi Hamers 1101 NED
Jaden Tjon 1102 NED
Sophie Famke Prins 1103 NED
Lara van Gelderen 1104 NED
Rana Cavé 1105 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Rana Cavé 1105 NED
2 Bibi Hamers 1101 NED
3 Sophie Famke Prins 1103 NED
4 Lara van Gelderen 1104 NED
5 Jaden Tjon 1102 NED
19-11-2016 16:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Bibi Hamers 1101 NED Top 45 100.0
2 Lara van Gelderen 1104 NED 17+ 20+ 80.0
3 Jaden Tjon 1102 NED 26+ 20 65.0
4 Sophie Famke Prins 1103 NED 11 55.0
5 Rana Cavé 1105 NED 8 51.0