NSK, 08-04-2016 11:30, GRIP Nijmegen

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd planning
11.15 Start aanmelding
12.00-17.00 Kwalificaties
12.30-17.00 Side-events
17.15 Bekendmaking halve finalisten
17.45 Start halve finales
18.30 Avondeten
19.15 Bekendmaking finalisten
20.00 Finale Dames
21.00 Finale Heren
21.45 Prijsuitreiking
22.00 NijSAC Dies

Aantal deelnemers: 13

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Aniek Lith NED
2 Iris Straatsma NED
3 Swaen Harmsen NED
4 Elsa Doornbos NED
5 Sanne den Exter van den Brink NED
6 Anniek Verschuur NED
7 Rinske Alkemade NED
8 Line van den Berg NED
9 Leanne van der Hout NED
10 Irene Hölscher NED
11 Nori Smeets NED
12 Tinka Ouwens NED
13 Janine van Heteren NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
0 Aniek Lith NED Top Top 0.0
0 Iris Straatsma NED 54 30+ 0.0
0 Swaen Harmsen NED 43+ 29 0.0
0 Elsa Doornbos NED 39 32+ 0.0
0 Sanne den Exter van den Brink NED 34 28 0.0
0 Anniek Verschuur NED 34 27+ 0.0
0 Rinske Alkemade NED 30 0.0
0 Line van den Berg NED 33 0.0
0 Leanne van der Hout NED 25+ 0.0
0 Irene Hölscher NED 26 0.0
0 Nori Smeets NED 27+ 0.0
0 Tinka Ouwens NED 29 0.0
0 Janine van Heteren NED 32+ 0.0

Aantal deelnemers: 12

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mart Geluk NED
2 Jeffrey Meesters NED
3 Pieter van Loon NED
4 Ruben Mul NED
5 Stan Bovenschen NED
6 David Spunda NED
7 Marijn Edelenbosch NED
8 Lukas Kuil NED
9 Derek van de Ven NED
10 Bastiaan Sporrel NED
11 Emiel Lorist NED
12 Joost ter Burg NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
0 Mart Geluk NED Top 37+ 0.0
0 Jeffrey Meesters NED 37+ 19 0.0
0 Pieter van Loon NED Top 42 0.0
0 Ruben Mul NED 50+ 40+ 0.0
0 Stan Bovenschen NED 50+ 32+ 0.0
0 David Spunda NED 44+ 29+ 0.0
0 Marijn Edelenbosch NED 34+ 0.0
0 Lukas Kuil NED 37 0.0
0 Derek van de Ven NED 37+ 24+ 0.0
0 Bastiaan Sporrel NED 36+ 0.0
0 Emiel Lorist NED 37+ 19 0.0
0 Joost ter Burg NED 34 0.0