NSK Boulder 2016, 17-09-2016 16:17, Gropo, Groningen

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Afgelopen
Omschrijving: Op zaterdag 17 september vindt het NSKB 2016 plaats bij Gropo in Groningen.

Deelname aan het NSK Boulderen is mogelijk voor:
– Studenten (d.w.z. zij die als student staan ingeschreven aan een voltijdse dagopleiding aan een Nederlandse universiteit of HBO)
– Mensen die op 17 september 2015 nog de status ‘student’ hadden.

De inschrijving is driedelig:

1: Schrijf je in op https://nskb2016.wordpress.com/inschrijven/ voor het NSKB 2016 in Groningen!
2: Als je er nog geen hebt, maak dan een account aan bij het NKBV Wedstrijd Administratie Systeem (WAS) via https://was2.shiftf5.nl/users/sign_up. Als je geen nkbv-lid bent. Vul dan een 0 in als nkbv lid-nummer.

3. Schrijf je in voor het NSKB via: https://was2.shiftf5.nl/competitions

Wat kost het?
€20,- over te maken naar de rekening van de GSAC, vermeld in de bevestigingsmail die je ontvangt een week na opgave.

Wat krijg je? 
– Entree
– Deelname aan de wedstrijd
– Een t-shirt
– Een goed gevulde goodiebag
– Een avondmaaltijd
– Toegang tot het eindfeest
– En een slaapplaats tenzij je er zelf al eentje hebt weten te regelen

Voor toeschouwers is het ook mogelijk om in te schrijven voor het avondeten + feest. Mail daarvoor naar nskb@gsac.climbing.nl.

Aantal deelnemers: 58

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon9480 - - -
Renske Dickhout NED
Anon9486 - - -
Anon9492 - - -
Anon9508 - - -
Anon9511 - - -
Anon9589 - - -
Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
Line van den Berg NED
Anon9619 - - -
Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
Anon9624 - - -
Anon9625 - - -
Anon9669 - - -
Vera Folkersma NED USAC
Anon9695 - - -
Anon9703 - - -
Anon9756 - - -
Eva Koole NED
Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
Anon9806 - - -
Fatos Khalfallah NED
Janine van Heteren NED
Anon9922 - - -
Anon9923 - - -
Anon9949 - - -
Anon9954 - - -
Sanne Oorebeek NED
Rozanne Spijkerboer NED GSAC
Lotte Veltman NED GSAC
Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
Elsa Doornbos NED GSAC
Chanel Witteveen NED
Nora van Wassenaer NED
Esther Allers NED USAC
Judith Meskers NED
Maria Sativa Baumann GER
Claudia Reinicke GER GSAC
Emma Passchier NED
Marjolein Duijvestijn NED
Lianne Dekker NED USAC
Sophie Bots NED
Lotte van Dijk NED
Cecilia Husta SVK GSAC
Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
Ingeborg Kersen NED
Marijke Algra NED USAC
Anne Puymbroeck NED USAC
Alise Zvigule LAT
Irene Hölscher NED GSAC
Mareike Schmidt GER GSAC
Tirza Noach NED
Ida Boerlage NED
Sabine de Haan NED
Annette Kort NED GSAC
Karlijn Sporrel NED
Evelien de Weert NED
Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Voorronde NSKB 2016 - Routes: Aantal deelnemers: 58

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Anon9511 - - -
55 Anon9589 - - -
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Anon9624 - - -
10 Anon9619 - - -
11 Anon9923 - - -
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Anon9480 - - -
14 Nora van Wassenaer NED
15 Anon9806 - - -
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Anon9669 - - -
23 Anon9492 - - -
24 Anon9703 - - -
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Anon9625 - - -
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Anon9922 - - -
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Anon9949 - - -
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Anon9954 - - -
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anon9508 - - -
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Anon9695 - - -
48 Anon9756 - - -
49 Anon9486 - - -
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED