NSK Boulder 2016, 17-09-2016 16:17, Gropo, Groningen

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Afgelopen
Officiele omschrijving: Op zaterdag 17 september vindt het NSKB 2016 plaats bij Gropo in Groningen.

Deelname aan het NSK Boulderen is mogelijk voor:
– Studenten (d.w.z. zij die als student staan ingeschreven aan een voltijdse dagopleiding aan een Nederlandse universiteit of HBO)
– Mensen die op 17 september 2015 nog de status ‘student’ hadden.

De inschrijving is driedelig:

1: Schrijf je in op https://nskb2016.wordpress.com/inschrijven/ voor het NSKB 2016 in Groningen!
2: Als je er nog geen hebt, maak dan een account aan bij het NKBV Wedstrijd Administratie Systeem (WAS) via https://was2.shiftf5.nl/users/sign_up. Als je geen nkbv-lid bent. Vul dan een 0 in als nkbv lid-nummer.

3. Schrijf je in voor het NSKB via: https://was2.shiftf5.nl/competitions

Wat kost het?
€20,- over te maken naar de rekening van de GSAC, vermeld in de bevestigingsmail die je ontvangt een week na opgave.

Wat krijg je? 
– Entree
– Deelname aan de wedstrijd
– Een t-shirt
– Een goed gevulde goodiebag
– Een avondmaaltijd
– Toegang tot het eindfeest
– En een slaapplaats tenzij je er zelf al eentje hebt weten te regelen

Voor toeschouwers is het ook mogelijk om in te schrijven voor het avondeten + feest. Mail daarvoor naar nskb@gsac.climbing.nl.

Aantal deelnemers: 58

Naam Rugnummer Nat. Team
Diederieke van Herwijnen NED GSAC
Renske Dickhout NED
Margo Enthoven NED GSAC
Iris Straatsma NED Team Mountain Network
Anniek Verschuur NED
Elisa Rasca ITA GSAC
Karlijn Snoeijs NED NIJSAC
Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
Line van den Berg NED
Elske Domhof NED GSAC
Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
Francis Tang NED GSAC
Femke de Bot NED ESAC
Lisanne Raeven NED
Vera Folkersma NED USAC
Flo Vogel NED
Irene Stadhouders NED NIJSAC
Ina Sieber GER
Eva Koole NED
Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
Marlies Bär NED GSAC
Fatos Khalfallah NED
Janine van Heteren NED
Fenne ten Vaarwerk NED
Anouk van Mierlo NED
Maud Moes NED
Annemieke van Merkerk NED
Sanne Oorebeek NED
Rozanne Spijkerboer NED GSAC
Lotte Veltman NED GSAC
Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
Elsa Doornbos NED GSAC
Chanel Witteveen NED
Nora van Wassenaer NED
Esther Allers NED USAC
Judith Meskers NED
Maria Sativa Baumann GER
Claudia Reinicke GER GSAC
Emma Passchier NED
Marjolein Duijvestijn NED
Lianne Dekker NED USAC
Sophie Bots NED
Lotte van Dijk NED
Cecilia Husta SVK GSAC
Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
Ingeborg Kersen NED
Marijke Algra NED USAC
Anne Puymbroeck NED USAC
Alise Zvigule LAT
Irene Hölscher NED GSAC
Mareike Schmidt GER GSAC
Tirza Noach NED
Ida Boerlage NED
Sabine de Haan NED
Annette Kort NED GSAC
Karlijn Sporrel NED
Evelien de Weert NED
Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Voorronde NSKB 2016 Aantal deelnemers: 58

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske Dickhout NED
2 Esther Allers NED USAC
3 Maria Sativa Baumann GER
4 Malou Palmboom NED Klimmuur Utrecht
5 Rozanne Spijkerboer NED GSAC
6 Anne Puymbroeck NED USAC
7 Line van den Berg NED
8 Tirza Noach NED
9 Francis Tang NED GSAC
10 Elske Domhof NED GSAC
11 Anouk van Mierlo NED
12 Cecilia Husta SVK GSAC
13 Diederieke van Herwijnen NED GSAC
14 Nora van Wassenaer NED
15 Marlies Bär NED GSAC
16 Anika Smit NED Klimcentrum Bjoeks
17 Vivian Veltman NED Klimmuur Haarlem
18 Irene Hölscher NED GSAC
19 Evelien de Weert NED
20 Marijke Algra NED USAC
21 Annette Kort NED GSAC
22 Lisanne Raeven NED
23 Iris Straatsma NED Team Mountain Network
24 Irene Stadhouders NED NIJSAC
25 Karlijn Sporrel NED
26 Marjolein Duijvestijn NED
27 Elsa Doornbos NED GSAC
28 Femke de Bot NED ESAC
29 Lotte van Dijk NED
30 Chiara Huisman NED Klimmuur Utrecht
31 Fenne ten Vaarwerk NED
32 Ida Boerlage NED
33 Alise Zvigule LAT
34 Maud Moes NED
35 Claudia Reinicke GER GSAC
36 Sophie Bots NED
37 Vera Folkersma NED USAC
38 Annemieke van Merkerk NED
39 Elbrich Schoorstra NED Team Mountain Network
40 Anniek Verschuur NED
41 Sanne Oorebeek NED
42 Eva Koole NED
43 Lotte Veltman NED GSAC
44 Ingeborg Kersen NED
45 Janine van Heteren NED
46 Sabine de Haan NED
47 Flo Vogel NED
48 Ina Sieber GER
49 Margo Enthoven NED GSAC
50 Lianne Dekker NED USAC
51 Fatos Khalfallah NED
52 Chanel Witteveen NED
53 Judith Meskers NED
54 Elisa Rasca ITA GSAC
55 Karlijn Snoeijs NED NIJSAC
56 Emma Passchier NED
57 Mareike Schmidt GER GSAC
58 Rinske Alkemade NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Iris Straatsma NED 1 1 1 1 1 1 1 3812 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 4T5 4B5 100.0 Team Mountain Network
2 Tirza Noach NED 1 1 1 1 1 1 1 4262 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 4T8 4B8 80.0
3 Nora van Wassenaer NED 1 1 1 1 1 1 1 4012 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; T1B1 T1B1 B3 T2B2 3T4 4B7 65.0
4 Judith Meskers NED 1 1 1 1 1 1 1 4168 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; T1B1 T1B1 T3B2 B4 3T5 4B8 55.0
5 Elsa Doornbos NED 1 1 1 1 1 1 1 3812 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; T1B1 T1B1 B9 T5B5 3T7 4B16 51.0 GSAC
6 Anniek Verschuur NED 1 1 1 1 1 1 1 3762 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; T1B1 B1 B2 B5 1T1 4B9 47.0
7 Elbrich Schoorstra NED 1 1 1 1 1 1 1 3659 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 43.0 Team Mountain Network
8 Line van den Berg NED 1 1 1 1 1 1 1 3656 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 40.0
9 Emma Passchier NED 1 1 1 1 1 1 1 3565 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 37.0
10 Marjolein Duijvestijn NED 1 1 1 1 1 1 1 3465 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 34.0
11 Fatos Khalfallah NED 1 1 1 1 1 1 1 3415 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 30.0
11 Alise Zvigule LAT 1 1 1 1 1 1 1 3415 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 30.0
13 Irene Hölscher NED 1 1 1 1 1 1 1 0 3218 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 26.0 GSAC
14 Femke de Bot NED 1 1 1 1 1 1 1 3065 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 24.0 ESAC
15 Rozanne Spijkerboer NED 1 1 1 1 1 1 1 3018 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 22.0 GSAC
16 Evelien de Weert NED 1 1 1 1 1 1 1 2965 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 20.0
17 Marlies Bär NED 1 1 1 1 1 1 1 2921 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 18.0 GSAC
18 Ingeborg Kersen NED 1 1 1 1 1 1 1 2871 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 16.0
19 Karlijn Snoeijs NED 1 1 1 1 1 1 1 2812 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 14.0 NIJSAC
20 Flo Vogel NED 1 1 1 1 1 1 1 2771 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 12.0
21 Ida Boerlage NED 1 1 1 1 1 1 1 2768 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 10.0
22 Annemieke van Merkerk NED 1 1 1 1 1 0 1 1 2765 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 9.0
23 Francis Tang NED 1 1 1 1 1 1 1 2718 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8.0 GSAC
23 Karlijn Sporrel NED 1 1 1 1 1 1 1 2718 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8.0
25 Sabine de Haan NED 1 1 1 1 1 1 1 2712 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 6.0
26 Elisa Rasca ITA 1 1 1 1 1 1 1 2665 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 4.0 GSAC
26 Marijke Algra NED 0 0 1 1 1 1 1 1 1 2665 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 4.0 USAC
26 Malou Palmboom NED 1 1 1 1 1 1 1 2665 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 4.0 Klimmuur Utrecht
29 Chanel Witteveen NED 1 1 1 1 1 1 1 2659 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 2.0
30 Diederieke van Herwijnen NED 1 1 1 1 1 1 1 2621 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 1.0 GSAC
31 Maud Moes NED 1 1 1 1 1 1 1 2615 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
31 Chiara Huisman NED 1 1 1 1 1 1 1 2615 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 Klimmuur Utrecht
33 Vera Folkersma NED 1 1 1 1 1 1 1 2565 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 USAC
34 Esther Allers NED 1 1 1 1 1 1 1 2468 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 USAC
35 Lotte Veltman NED 1 1 1 1 1 1 1 2462 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC
36 Margo Enthoven NED 1 1 1 1 1 1 1 2368 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC
37 Annette Kort NED 1 1 1 1 1 1 1 2365 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC
38 Elske Domhof NED 1 1 1 1 1 1 1 2281 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC
39 Sophie Bots NED 1 1 1 1 1 1 1 2162 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
40 Anne Puymbroeck NED 1 1 1 1 1 1 1 2089 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 USAC
41 Ina Sieber GER 1 0 1 1 1 1 1 1 1908 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
42 Maria Sativa Baumann GER 1 1 1 1 1 1355 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
43 Claudia Reinicke GER 1 1 1 1 1 1302 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC
44 Mareike Schmidt GER 1 1 1 1 1002 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC
45 Renske Dickhout NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Anika Smit NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 Klimcentrum Bjoeks
45 Lisanne Raeven NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Irene Stadhouders NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 NIJSAC
45 Eva Koole NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Rinske Alkemade NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 Klimmuur Utrecht
45 Janine van Heteren NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Fenne ten Vaarwerk NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Anouk van Mierlo NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Sanne Oorebeek NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Vivian Veltman NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 Klimmuur Haarlem
45 Lianne Dekker NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 USAC
45 Lotte van Dijk NED 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0
45 Cecilia Husta SVK 0 # ;;;;;;;;;;;;;;;;;; 0.0 GSAC

Aantal deelnemers: 98

Naam Rugnummer Nat. Team
Jacco Schaft NED Cube Bouldergym
Jan Boonstra NED GSAC
Martin Platteschor NED GSAC
Anton Scheepstra NED GSAC
Hans Kolk NED
Marijn Edelenbosch NED GSAC
Bastiaan Sporrel NED GSAC
Hendrik de Lede GER GSAC
Lester Brinkman NED GSAC
Jop van Dijk NED NIJSAC
Tom Reuvers NED NIJSAC
Joram Benning NED ES Onsight Klimtalenten
Joren van Veen NED GSAC
Thijs de Graaff NED GSAC
Joost Broekman NED NIJSAC
Naod Negash NED USAC
Niels Vunderink NED
Jeroen Meijners NED
Dennis List NED Team Mountain Network
Arjen Kingma NED USAC
Robin Franken NED
Chris van Ewijk NED GSAC
Jeroen van den Berg NED
Pieter van Loon NED
Julian Konig NED
David Ludwig GER NIJSAC
Sander Jansma NED Klimcentrum Bjoeks
Tim Blankvoort NED Team Mountain Network
Jasper Burgers NED NIJSAC
Boaz Pauw NED Team Delfts Bleau
Bram van Kasteren NED ESAC
Berend Visser NED
Yorrick Kuipers NED
Jesse Pauw NED Team Delfts Bleau
Bas Krop NED Klimmuur Haarlem
Thom van den Ham NED
Olivier Scholten NED
Tom Roelofs NED Klimcentrum Bjoeks
Sang-Jae Kouwenberg NED
Giel Wieggers NED
Koke Helmes NED
Marijn Zwitserloot NED
Sietze Wijma NED
Collin Molenaar NED Klimmuur Haarlem
Bas Walgers NED
Douwe van der Heijden NED
Dennis Hendrikx NED
Idzard Stoker NED NIJSAC
Michiel Nusselder NED
Kasper Soekarjo NED USAC
Coen Welhuis NED TSAC
Ruben Mul NED
Jorian Bos NED
Maarten Broekman NED
Onno den Boon NED GSAC
Timme Spakman NED
Martin Liao USA GSAC
Folke Drost NED GSAC
Simon Venneman NED GSAC
Wouter van Roessel NED
Owen Elverding NED
Eriano Troenokarso NED
Joachim Adriaensen NED
Govan Karim ITA GSAC
Wesley Westerhof NED GSAC
Joost ter Burg NED YETI
Martijn Smeenk NED
Nick Eleveld NED
Ywen VerLoren van Themaat NED
Mattias Peeters BEL
Andrew Prifer HUN GSAC
Stan Groenhuis NED
Lennart Bours NED NIJSAC
Wolter Westdijk NED GSAC
Mark Verkampen NED ESAC
Maxiem Wagenaar NED GSAC
Tjeerd Sloff NED GSAC
Erwin Ploeg NED
Mick Bolland NED
Ruben Schuinder NED
Sivan Orkin NED GSAC
Gidion van Doorn NED ED+
Steven Ho GBR
Wibo Wester NED
Chris van der Vossen NED GSAC
Enrique Perdok NED Monk Eindhoven
Florian Kloppmann GER GSAC
Tom Kraanen NED
Luuk Pentinga NED GSAC
Frank Folkersma NED GSAC
Jesus Hernandez ESP
Maarten Koornwinder NED TSAC
Rutger Verboom NED GSAC
Sil de Wit NED Team Mountain Network
Damiano Luzzi SUI
Konstantin Goebler GER
Bob Smit NED USAC
Tijmen Nelissen NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Voorronde NSKB 2016 Aantal deelnemers: 98

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dennis Hendrikx NED
2 Chris van der Vossen NED GSAC
3 Kasper Soekarjo NED USAC
4 Sivan Orkin NED GSAC
5 Jesse Pauw NED Team Delfts Bleau
6 Hans Kolk NED
7 Tjeerd Sloff NED GSAC
8 Wolter Westdijk NED GSAC
9 Bob Smit NED USAC
10 Sang-Jae Kouwenberg NED
11 Julian Konig NED
12 Jacco Schaft NED Cube Bouldergym
13 Ruben Mul NED
14 Hendrik de Lede GER GSAC
15 Marijn Edelenbosch NED GSAC
16 Jan Boonstra NED GSAC
17 Douwe van der Heijden NED
18 Jorian Bos NED
19 Giel Wieggers NED
20 Steven Ho GBR
21 Simon Venneman NED GSAC
22 Tijmen Nelissen NED Klimmuur Utrecht
23 Ywen VerLoren van Themaat NED
24 Damiano Luzzi SUI
25 Thijs de Graaff NED GSAC
26 Tom Kraanen NED
27 Frank Folkersma NED GSAC
28 Thom van den Ham NED
29 Maxiem Wagenaar NED GSAC
30 Wesley Westerhof NED GSAC
31 Tom Reuvers NED NIJSAC
32 Anton Scheepstra NED GSAC
33 Chris van Ewijk NED GSAC
34 Mark Verkampen NED ESAC
35 Bram van Kasteren NED ESAC
36 Joost Broekman NED NIJSAC
37 Jeroen Meijners NED
38 Jeroen van den Berg NED
39 Boaz Pauw NED Team Delfts Bleau
40 Erwin Ploeg NED
41 Jop van Dijk NED NIJSAC
42 Eriano Troenokarso NED
43 David Ludwig GER NIJSAC
44 Naod Negash NED USAC
45 Enrique Perdok NED Monk Eindhoven
46 Joachim Adriaensen NED
47 Coen Welhuis NED TSAC
48 Folke Drost NED GSAC
49 Sietze Wijma NED
50 Michiel Nusselder NED
51 Wouter van Roessel NED
52 Martin Platteschor NED GSAC
53 Olivier Scholten NED
54 Owen Elverding NED
55 Bastiaan Sporrel NED GSAC
56 Dennis List NED Team Mountain Network
57 Florian Kloppmann GER GSAC
58 Pieter van Loon NED
59 Stan Groenhuis NED
60 Bas Krop NED Klimmuur Haarlem
61 Niels Vunderink NED
62 Sil de Wit NED Team Mountain Network
63 Sander Jansma NED Klimcentrum Bjoeks
64 Luuk Pentinga NED GSAC
65 Wibo Wester NED
66 Rutger Verboom NED GSAC
67 Tom Roelofs NED Klimcentrum Bjoeks
68 Yorrick Kuipers NED
69 Joost ter Burg NED YETI
70 Govan Karim ITA GSAC
71 Timme Spakman NED
72 Mick Bolland NED
73 Koke Helmes NED
74 Marijn Zwitserloot NED
75 Maarten Koornwinder NED TSAC
76 Maarten Broekman NED
77 Andrew Prifer HUN GSAC
78 Gidion van Doorn NED ED+
79 Robin Franken NED
80 Jesus Hernandez ESP
81 Lester Brinkman NED GSAC
82 Onno den Boon NED GSAC
83 Lennart Bours NED NIJSAC
84 Martin Liao USA GSAC
85 Tim Blankvoort NED Team Mountain Network
86 Bas Walgers NED
87 Ruben Schuinder NED
88 Nick Eleveld NED
89 Joren van Veen NED GSAC
90 Konstantin Goebler GER
91 Martijn Smeenk NED
92 Berend Visser NED
93 Jasper Burgers NED NIJSAC
94 Idzard Stoker NED NIJSAC
95 Arjen Kingma NED USAC
96 Collin Molenaar NED Klimmuur Haarlem
97 Joram Benning NED ES Onsight Klimtalenten
98 Mattias Peeters BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
0 Jacco Schaft NED 0 0.0 Cube Bouldergym
0 Jan Boonstra NED 0 0.0 GSAC
0 Martin Platteschor NED 0 0.0 GSAC
0 Anton Scheepstra NED 0 0.0 GSAC
0 Hans Kolk NED 0 0.0
0 Marijn Edelenbosch NED 0 0.0 GSAC
0 Bastiaan Sporrel NED 0 0.0 GSAC
0 Hendrik de Lede GER 0 0.0 GSAC
0 Lester Brinkman NED 0 0.0 GSAC
0 Jop van Dijk NED 0 0.0 NIJSAC
0 Tom Reuvers NED 0 0.0 NIJSAC
0 Joram Benning NED 0 0.0 ES Onsight Klimtalenten
0 Joren van Veen NED 0 0.0 GSAC
0 Thijs de Graaff NED 0 0.0 GSAC
0 Joost Broekman NED 0 0.0 NIJSAC
0 Naod Negash NED 0 0.0 USAC
0 Niels Vunderink NED 0 0.0
0 Jeroen Meijners NED 0 0.0
0 Dennis List NED 0 0.0 Team Mountain Network
0 Arjen Kingma NED 0 0.0 USAC
0 Robin Franken NED 0 0.0
0 Chris van Ewijk NED 0 0.0 GSAC
0 Jeroen van den Berg NED 0 0.0
0 Pieter van Loon NED 0 0.0
0 Julian Konig NED 0 0.0
0 David Ludwig GER 0 0.0 NIJSAC
0 Sander Jansma NED 0 0.0 Klimcentrum Bjoeks
0 Tim Blankvoort NED 0 0.0 Team Mountain Network
0 Jasper Burgers NED 0 0.0 NIJSAC
0 Boaz Pauw NED 0 0.0 Team Delfts Bleau
0 Bram van Kasteren NED 0 0.0 ESAC
0 Berend Visser NED 0 0.0
0 Yorrick Kuipers NED 0 0.0
0 Jesse Pauw NED 0 0.0 Team Delfts Bleau
0 Bas Krop NED 0 0.0 Klimmuur Haarlem
0 Thom van den Ham NED 0 0.0
0 Olivier Scholten NED 0 0.0
0 Tom Roelofs NED 0 0.0 Klimcentrum Bjoeks
0 Sang-Jae Kouwenberg NED 0 0.0
0 Giel Wieggers NED 0 0.0
0 Koke Helmes NED 0 0.0
0 Marijn Zwitserloot NED 0 0.0
0 Sietze Wijma NED 0 0.0
0 Collin Molenaar NED 0 0.0 Klimmuur Haarlem
0 Bas Walgers NED 0 0.0
0 Douwe van der Heijden NED 0 0.0
0 Dennis Hendrikx NED 0 0.0
0 Idzard Stoker NED 0 0.0 NIJSAC
0 Michiel Nusselder NED 0 0.0
0 Kasper Soekarjo NED 0 0.0 USAC
0 Coen Welhuis NED 0 0.0 TSAC
0 Ruben Mul NED 0 0.0
0 Jorian Bos NED 0 0.0
0 Maarten Broekman NED 0 0.0
0 Onno den Boon NED 0 0.0 GSAC
0 Timme Spakman NED 0 0.0
0 Martin Liao USA 0 0.0 GSAC
0 Folke Drost NED 0 0.0 GSAC
0 Simon Venneman NED 0 0.0 GSAC
0 Wouter van Roessel NED 0 0.0
0 Owen Elverding NED 0 0.0
0 Eriano Troenokarso NED 0 0.0
0 Joachim Adriaensen NED 0 0.0
0 Govan Karim ITA 0 0.0 GSAC
0 Wesley Westerhof NED 0 0.0 GSAC
0 Joost ter Burg NED 0 0.0 YETI
0 Martijn Smeenk NED 0 0.0
0 Nick Eleveld NED 0 0.0
0 Ywen VerLoren van Themaat NED 0 0.0
0 Mattias Peeters BEL 0 0.0
0 Andrew Prifer HUN 0 0.0 GSAC
0 Stan Groenhuis NED 0 0.0
0 Lennart Bours NED 0 0.0 NIJSAC
0 Wolter Westdijk NED 0 0.0 GSAC
0 Mark Verkampen NED 0 0.0 ESAC
0 Maxiem Wagenaar NED 0 0.0 GSAC
0 Tjeerd Sloff NED 0 0.0 GSAC
0 Erwin Ploeg NED 0 0.0
0 Mick Bolland NED 0 0.0
0 Ruben Schuinder NED 0 0.0
0 Sivan Orkin NED 0 0.0 GSAC
0 Gidion van Doorn NED 0 0.0 ED+
0 Steven Ho GBR 0 0.0
0 Wibo Wester NED 0 0.0
0 Chris van der Vossen NED 0 0.0 GSAC
0 Enrique Perdok NED 0 0.0 Monk Eindhoven
0 Florian Kloppmann GER 0 0.0 GSAC
0 Tom Kraanen NED 0 0.0
0 Luuk Pentinga NED 0 0.0 GSAC
0 Frank Folkersma NED 0 0.0 GSAC
0 Jesus Hernandez ESP 0 0.0
0 Maarten Koornwinder NED 0 0.0 TSAC
0 Rutger Verboom NED 0 0.0 GSAC
0 Sil de Wit NED 0 0.0 Team Mountain Network
0 Damiano Luzzi SUI 0 0.0
0 Konstantin Goebler GER 0 0.0
0 Bob Smit NED 0 0.0 USAC
0 Tijmen Nelissen NED 0 0.0 Klimmuur Utrecht