Boulder 1, 15-01-2017 13:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
Renske Dickhout 2 NED
Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
Vera Zijlstra 25 NED
Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
Alise Zvigule 16 LAT
Debbie van Weert 11 NED Yosemite
Anon1556 - - -
Tiba Vroom 23 NED REVOLT
Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
Kim van den Hout 17 NED
Ysa Rakestraw 6 NED
Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
Pauline Schreurs 9 NED
Anon1909 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon1556 - - -
2 Amanda Meijering 13 NED GRIP Nijmegen
3 Eva Cillessen 12 NED GRIP Nijmegen
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED REVOLT
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Anon1909 - - -
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
15-01-2017 17:34
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 25 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 7T8 7Z7 T1Z1 T1Z1 T3Z3 3T5 3Z5 100.0
2 Ysa Rakestraw 6 NED T2Z1 T5Z1 T2Z2 Z3 T2Z1 T4Z1 T1Z1 6T16 7Z10 - T1Z1 Z1 1T1 2Z2 80.0
3 Alise Zvigule 16 LAT T1Z1 T5Z4 T1Z1 Z4 T1Z1 Z2 T1Z1 5T9 7Z14 - T1Z1 Z4 1T1 2Z5 65.0
4 Julia Meijer 19 NED T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 Z3 T2Z1 Z1 T1Z1 6T11 8Z14 - T2Z2 Z2 - 1T2 2Z4 55.0 Monk Eindhoven
5 Pauline Schreurs 9 NED T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 7T13 8Z10 Z3 Z1 Z2 0T0 3Z6 51.0
6 Tiba Vroom 23 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z11 Z3 Z2 Z2 0T0 3Z7 47.0 REVOLT
7 Amanda Meijering 13 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 5T9 5Z5 43.0 GRIP Nijmegen
8 Roelien van de Vrie 1 NED T3Z1 T1Z1 Z4 Z2 T1Z1 T5Z3 T1Z1 5T11 7Z13 40.0 Team Mountain Network
9 Elbrich Schoorstra 20 NED T3Z1 T3Z3 Z5 Z5 T1Z1 T4Z1 T1Z1 5T12 7Z17 37.0 Team Mountain Network
10 Kim van den Hout 17 NED T1Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 4T5 6Z8 34.0
11 Anon1909 - - T3Z1 T4Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 4T9 5Z7 31.0 -
12 Elisabeth Keijzer 10 NED T2Z1 Z3 T2Z1 Z1 T1Z1 3T5 5Z7 28.0 GSAC
13 Anon1556 - - T2Z1 Z1 T2Z1 Z1 T2Z1 3T6 5Z5 26.0 -
14 Renske Dickhout 2 NED T2Z1 Z2 T5Z2 T2Z1 3T9 4Z6 24.0
15 Winke van Diest 24 NED Z1 T2Z1 Z2 T2Z1 2T4 4Z5 22.0 Team Delfts Bleau
16 Eva Cillessen 12 NED Z1 T3Z1 Z1 T4Z1 2T7 4Z4 20.0 GRIP Nijmegen
17 Debbie van Weert 11 NED Z1 T1Z1 Z2 Z2 1T1 4Z6 18.0 Yosemite

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Team
Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
Sang-Jae Kouwenberg 64
Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 53
Teun Keusters 74 Team Neoliet
Kjeldo Visser 87
Truong Ngo 77 Team Neoliet
Max Deelen 86
Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
Anon1364 - -
Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
Robin van Dijk 63 Yosemite
Simon Verbree 55 Yosemite
Dennis List 66 Team Mountain Network
Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
Vincent van den Berg 83 REVOLT
Wouter van Roessel 72
Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
Giel Wieggers 69
Dennis Teijsse 68
Janneman de Roon 78 Yosemite
Remmelt Dirksen 65
Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
Tim Reuser 85
Anon1890 - -
Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
Trevor Vermoolen 57 REVOLT
Anon2035 - -
Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 REVOLT
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Anon1364 - -
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Anon2035 - -
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 REVOLT
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Anon1890 - -
31 Sjors Kersten 88 GRIP Nijmegen
32 Gidion van Doorn 53
15-01-2017 17:34
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 85 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 7T8 8Z9 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0
2 Don van Laere 75 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z1 7T13 8Z10 Z4 Z1 T2Z2 Z1 1T2 4Z8 80.0 Team Delfts Bleau
3 Michiel Hennevelt 59 T1Z1 T1Z1 T5Z3 T2Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 7T12 8Z12 Z5 Z1 T3Z3 Z4 1T3 4Z13 65.0 Monk Eindhoven
4 Max van der Heijden 80 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T2Z2 Z4 T2Z2 T2Z1 7T14 8Z14 - Z1 - T4Z1 1T4 2Z2 55.0 Team Kids From The Block
5 Anon1890 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T7 7Z8 Z5 Z4 T5Z4 - 1T5 3Z13 51.0 -
6 Max Deelen 86 T3Z2 T2Z2 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T4Z4 7T18 7Z15 Z2 T6Z6 Z5 1T6 3Z13 47.0
7 Remmelt Dirksen 65 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 - T1Z1 6T7 7Z9 43.0
8 Mikola Byelov 60 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 6T8 7Z11 40.0 Monk Amsterdam
9 Truong Ngo 77 T1Z1 T2Z2 Z5 T2Z1 T1Z1 - T2Z2 T1Z1 6T9 7Z13 37.0 Team Neoliet
10 Giel Wieggers 69 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T2Z2 T1Z1 Z1 T2Z2 6T10 7Z11 34.0
11 Vincent van den Berg 83 T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 6T11 7Z9 31.0 REVOLT
12 Bob Giesberts 84 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 Z3 5T7 7Z11 28.0 Cube Bouldergym
13 Thijs van Delden 56 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 5T7 5Z6 26.0 Kei Boulderhal
14 Teun Keusters 74 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 5T8 6Z8 23.0 Team Neoliet
14 Zeno Schaekers 96 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 5T8 6Z8 23.0 Team Mountain Network
16 Sjors Kersten 88 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 5T8 6Z9 20.0 GRIP Nijmegen
17 Wouter van Roessel 72 T1Z1 T4Z4 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 5T10 7Z12 18.0
18 Tom Elink Schuurman 58 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z3 Z2 5T10 6Z11 16.0 Cube Bouldergym
19 Erik Lucas 51 T3Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z2 T2Z2 5T11 5Z8 14.0 Cube Bouldergym
20 Jules Kluwer 62 T1Z1 T4Z4 T3Z2 T1Z1 T3Z3 5T12 5Z11 12.0 Kei Boulderhal
21 Gidion van Doorn 53 T3Z1 T5Z5 T2Z2 T1Z1 T2Z2 5T13 5Z11 10.0
22 Robin van Dijk 63 T2Z1 T4Z4 T4Z4 T1Z1 T2Z2 5T13 5Z12 9.0 Yosemite
23 Anon1364 - Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z6 8.0 -
24 Janneman de Roon 78 T1Z1 T5Z5 T4Z1 T1Z1 4T11 4Z8 7.0 Yosemite
25 Dennis List 66 T3Z2 - T5Z2 T5Z2 T2Z2 4T15 4Z8 6.0 Team Mountain Network
26 Mark de Leeuw 61 T1Z1 T2Z1 T3Z1 3T6 3Z3 5.0 Team Delfts Bleau
27 Anon2035 - T2Z2 T4Z2 Z1 T3Z3 3T9 4Z8 4.0 -
28 Kjeldo Visser 87 T2Z2 - T5Z1 T3Z1 3T10 3Z4 3.0
29 Dennis Teijsse 68 T4Z2 T1Z1 2T5 2Z3 2.0
30 Trevor Vermoolen 57 Z1 Z2 Z1 T1Z1 1T1 4Z5 1.0 REVOLT
31 Sang-Jae Kouwenberg 64 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 0.0
32 Simon Verbree 55 Z2 T5Z3 1T5 2Z5 0.0 Yosemite