Boulder 1, 15-01-2017 13:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Amanda Meijering 13 NED Grip
Renske Dickhout 2 NED
Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
Vera Zijlstra 25 NED
Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
Eva Cillessen 12 NED Grip
Alise Zvigule 16 LAT
Debbie van Weert 11 NED Yosemite
Marit Sanders 8 NED
Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
Pauline Schreurs 9 NED
Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Sanders 8 NED
2 Amanda Meijering 13 NED Grip
3 Eva Cillessen 12 NED Grip
4 Renske Dickhout 2 NED
5 Winke van Diest 24 NED Team Delfts Bleau
6 Tiba Vroom 23 NED West Coast Climbing
7 Julia Meijer 19 NED Monk Eindhoven
8 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
9 Alise Zvigule 16 LAT
10 Pauline Schreurs 9 NED
11 Vera Zijlstra 25 NED
12 Debbie van Weert 11 NED Yosemite
13 Ysa Rakestraw 6 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Roelien van de Vrie 1 NED Team Mountain Network
15 Kim van den Hout 17 NED Monk Amsterdam
16 Elbrich Schoorstra 20 NED Team Mountain Network
17 Elisabeth Keijzer 10 NED GSAC
15-01-2017 17:34
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 25 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 7T8 7B7 T1B1 T1B1 T3B3 3T5 3B5 100.0
2 Ysa Rakestraw 6 NED T2B1 T5B1 T2B2 B3 T2B1 T4B1 T1B1 6T16 7B10 - T1B1 B1 1T1 2B2 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Alise Zvigule 16 LAT T1B1 T5B4 T1B1 B4 T1B1 B2 T1B1 5T9 7B14 - T1B1 B4 1T1 2B5 65.0
4 Julia Meijer 19 NED T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 B3 T2B1 B1 T1B1 6T11 8B14 - T2B2 B2 - 1T2 2B4 55.0 Monk Eindhoven
5 Pauline Schreurs 9 NED T2B1 T2B2 T1B1 T2B2 B1 T2B1 T3B1 T1B1 7T13 8B10 B3 B1 B2 0T0 3B6 51.0
6 Tiba Vroom 23 NED T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 8B11 B3 B2 B2 0T0 3B7 47.0 West Coast Climbing
7 Amanda Meijering 13 NED T2B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 5T9 5B5 43.0 Grip
8 Roelien van de Vrie 1 NED T3B1 T1B1 B4 B2 T1B1 T5B3 T1B1 5T11 7B13 40.0 Team Mountain Network
9 Elbrich Schoorstra 20 NED T3B1 T3B3 B5 B5 T1B1 T4B1 T1B1 5T12 7B17 37.0 Team Mountain Network
10 Kim van den Hout 17 NED T1B1 B2 T2B2 T1B1 B1 T1B1 4T5 6B8 34.0 Monk Amsterdam
11 Iris Straatsma 5 NED T3B1 T4B3 T1B1 B1 T1B1 4T9 5B7 31.0 Team Mountain Network
12 Elisabeth Keijzer 10 NED T2B1 B3 T2B1 B1 T1B1 3T5 5B7 28.0 GSAC
13 Marit Sanders 8 NED T2B1 B1 T2B1 B1 T2B1 3T6 5B5 26.0
14 Renske Dickhout 2 NED T2B1 B2 T5B2 T2B1 3T9 4B6 24.0
15 Winke van Diest 24 NED B1 T2B1 B2 T2B1 2T4 4B5 22.0 Team Delfts Bleau
16 Eva Cillessen 12 NED B1 T3B1 B1 T4B1 2T7 4B4 20.0 Grip
17 Debbie van Weert 11 NED B1 T1B1 B2 B2 1T1 4B6 18.0 Yosemite

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Sjors Kersten 88 NED Grip
Sang-Jae Kouwenberg 64 NED
Michiel Hennevelt 59 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 84 NED Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 53 NED
Teun Keusters 74 NED Team Neoliet
Kjeldo Visser 87 NED
Truong Ngo 77 NED Team Neoliet
Max Deelen 86 NED
Tom Elink Schuurman 58 NED Cube Bouldergym
Auke Wiegel 70 NED
Don van Laere 75 NED Team Delfts Bleau
Robin van Dijk 63 NED Yosemite
Simon Verbree 55 NED Yosemite
Dennis List 66 NED Team Mountain Network
Erik Lucas 51 NED Cube Bouldergym
Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
Wouter van Roessel 72 NED
Mark de Leeuw 61 NED Team Delfts Bleau
Giel Wieggers 69 NED Monk Amsterdam
Dennis Teijsse 68 NED
Janneman de Roon 78 NED Yosemite
Remmelt Dirksen 65 NED
Jules Kluwer 62 NED Kei Boulderhal
Mikola Byelov 60 NED Monk Jeugd Amsterdam
Tim Reuser 85 NED
Nick ten Hoopen 52 NED
Thijs van Delden 56 NED Kei Boulderhal
Max van der Heijden 80 NED Team Kids From The Block
Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
Jeroen Meijners 89 NED
Zeno Schaekers 96 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
# Naam Rugnummer Team
1 Dennis Teijsse 68
2 Sang-Jae Kouwenberg 64
3 Michiel Hennevelt 59 Monk Eindhoven
4 Janneman de Roon 78 Yosemite
5 Teun Keusters 74 Team Neoliet
6 Tim Reuser 85
7 Thijs van Delden 56 Kei Boulderhal
8 Erik Lucas 51 Cube Bouldergym
9 Bob Giesberts 84 Cube Bouldergym
10 Vincent van den Berg 83 West Coast Climbing
11 Remmelt Dirksen 65
12 Dennis List 66 Team Mountain Network
13 Truong Ngo 77 Team Neoliet
14 Don van Laere 75 Team Delfts Bleau
15 Simon Verbree 55 Yosemite
16 Auke Wiegel 70
17 Zeno Schaekers 96 Team Mountain Network
18 Mikola Byelov 60 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mark de Leeuw 61 Team Delfts Bleau
20 Jeroen Meijners 89
21 Max Deelen 86
22 Giel Wieggers 69 Monk Amsterdam
23 Kjeldo Visser 87
24 Max van der Heijden 80 Team Kids From The Block
25 Jules Kluwer 62 Kei Boulderhal
26 Tom Elink Schuurman 58 Cube Bouldergym
27 Trevor Vermoolen 57 West Coast Climbing
28 Wouter van Roessel 72
29 Robin van Dijk 63 Yosemite
30 Nick ten Hoopen 52
31 Sjors Kersten 88 Grip
32 Gidion van Doorn 53
15-01-2017 17:34
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 85 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 7T8 8B9 - T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0
2 Don van Laere 75 T1B1 T3B1 T2B2 T2B1 T1B1 B1 T2B2 T2B1 7T13 8B10 B4 B1 T2B2 B1 1T2 4B8 80.0 Team Delfts Bleau
3 Michiel Hennevelt 59 T1B1 T1B1 T5B3 T2B2 T1B1 B2 T1B1 T1B1 7T12 8B12 B5 B1 T3B3 B4 1T3 4B13 65.0 Monk Eindhoven
4 Max van der Heijden 80 T1B1 T1B1 T5B2 T1B1 T2B2 B4 T2B2 T2B1 7T14 8B14 - B1 - T4B1 1T4 2B2 55.0 Team Kids From The Block
5 Nick ten Hoopen 52 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T7 7B8 B5 B4 T5B4 - 1T5 3B13 51.0
6 Max Deelen 86 T3B2 T2B2 T4B2 T1B1 T1B1 T3B3 T4B4 7T18 7B15 B2 T6B6 B5 1T6 3B13 47.0
7 Remmelt Dirksen 65 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B2 - T1B1 6T7 7B9 43.0
8 Mikola Byelov 60 T1B1 T2B2 B3 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 6T8 7B11 40.0 Monk Jeugd Amsterdam
9 Truong Ngo 77 T1B1 T2B2 B5 T2B1 T1B1 - T2B2 T1B1 6T9 7B13 37.0 Team Neoliet
10 Giel Wieggers 69 T1B1 T2B2 T2B2 T2B2 T1B1 B1 T2B2 6T10 7B11 34.0 Monk Amsterdam
11 Vincent van den Berg 83 T1B1 T3B3 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 6T11 7B9 31.0 West Coast Climbing
12 Bob Giesberts 84 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 T2B2 B3 5T7 7B11 28.0 Cube Bouldergym
13 Thijs van Delden 56 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 5T7 5B6 26.0 Kei Boulderhal
14 Teun Keusters 74 T1B1 T2B2 B1 T2B1 T1B1 T2B2 5T8 6B8 23.0 Team Neoliet
14 Zeno Schaekers 96 T2B1 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 B2 5T8 6B8 23.0 Team Mountain Network
16 Sjors Kersten 88 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 B2 5T8 6B9 20.0 Grip
17 Wouter van Roessel 72 T1B1 T4B4 B1 T1B1 T1B1 B1 T3B3 5T10 7B12 18.0
18 Tom Elink Schuurman 58 T2B2 T1B1 T1B1 T3B2 T3B3 B2 5T10 6B11 16.0 Cube Bouldergym
19 Erik Lucas 51 T3B1 T2B2 T2B1 T2B2 T2B2 5T11 5B8 14.0 Cube Bouldergym
20 Jules Kluwer 62 T1B1 T4B4 T3B2 T1B1 T3B3 5T12 5B11 12.0 Kei Boulderhal
21 Gidion van Doorn 53 T3B1 T5B5 T2B2 T1B1 T2B2 5T13 5B11 10.0
22 Robin van Dijk 63 T2B1 T4B4 T4B4 T1B1 T2B2 5T13 5B12 9.0 Yosemite
23 Auke Wiegel 70 B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 5B6 8.0
24 Janneman de Roon 78 T1B1 T5B5 T4B1 T1B1 4T11 4B8 7.0 Yosemite
25 Dennis List 66 T3B2 - T5B2 T5B2 T2B2 4T15 4B8 6.0 Team Mountain Network
26 Mark de Leeuw 61 T1B1 T2B1 T3B1 3T6 3B3 5.0 Team Delfts Bleau
27 Jeroen Meijners 89 T2B2 T4B2 B1 T3B3 3T9 4B8 4.0
28 Kjeldo Visser 87 T2B2 - T5B1 T3B1 3T10 3B4 3.0
29 Dennis Teijsse 68 T4B2 T1B1 2T5 2B3 2.0
30 Trevor Vermoolen 57 B1 B2 B1 T1B1 1T1 4B5 1.0 West Coast Climbing
31 Sang-Jae Kouwenberg 64 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 0.0
32 Simon Verbree 55 B2 T5B3 1T5 2B5 0.0 Yosemite