Boulder 2, 18-02-2017 13:00, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.30 uur Einde voorronde
15.30 uur Start Finale (voorlopig)
17.30 uur Einde Finale (voorlopig)
18.00 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 10 RUS
Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
Alise Zvigule 11 LAT
Emma Passchier 8 NED
Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 20 NED
Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
Janneke Venema 17 NED
Nora van Wassenaer 21 NED
Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
Renske Dickhout 16 NED
Simone Gerritsen 13 NED
Kim van den Hout 1 NED
Marit Sanders 14 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED GRIP Nijmegen
2 Kim van den Hout 1 NED
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED GRIP Nijmegen
13 Simone Gerritsen 13 NED
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
18-02-2017 17:55
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 12 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T8 8Z8 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Kim van den Hout 1 NED T3Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 7T15 8Z11 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 80.0
3 Ysa Rakestraw 20 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 7T9 8Z9 T4Z4 - T1Z1 T1Z1 3T6 3Z6 65.0
4 Lynn van der Meer 7 NED T1Z1 T2Z1 T2Z1 T2Z1 T3Z3 T5Z5 T1Z1 7T16 7Z13 T1Z1 - T3Z3 T2Z2 3T6 3Z6 55.0 Team Neoliet
5 Alise Zvigule 11 LAT T1Z1 T5Z1 T3Z3 T3Z3 T2Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 7T17 8Z14 T2Z2 - Z3 Z3 1T2 3Z8 51.0
6 Marieke Berends 6 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 7T13 8Z8 T2Z2 - Z1 - 1T2 2Z3 47.0 Monk Eindhoven
7 Amanda Meijering 4 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T2Z1 T2Z2 T3Z1 Z2 6T12 8Z11 43.0 GRIP Nijmegen
8 Carlijn Hukkelhoven 19 NED Z2 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T3Z2 5T8 7Z9 40.0 IVY Climbing
9 Nora van Wassenaer 21 NED Z1 Z1 T2Z1 T5Z1 T5Z5 T1Z1 T3Z2 5T16 7Z12 37.0
10 Simone Gerritsen 13 NED Z1 T1Z1 Z4 - Z3 Z1 1T1 5Z10 34.0
11 Elbrich Schoorstra 2 NED Z3 Z3 T2Z1 Z2 - 1T2 4Z9 31.0 Team Mountain Network
12 Naomi Swagten 5 NED Z3 Z1 Z2 T4Z1 - 1T4 4Z7 28.0 Team Neoliet
13 Marit Sanders 14 NED Z1 T5Z1 Z1 - Z1 1T5 4Z4 26.0
14 Emma Passchier 8 NED Z1 Z1 Z1 Z2 Z1 0T0 5Z6 24.0
15 Marta Shiryeva 10 RUS Z1 Z1 Z2 0T0 3Z4 22.0
16 Janneke Venema 17 NED Z3 Z1 Z2 0T0 3Z6 19.0
16 Renske Dickhout 16 NED Z2 Z3 Z1 - 0T0 3Z6 19.0
18 Eva Cillessen 15 NED Z5 Z2 Z1 - 0T0 3Z8 16.0 GRIP Nijmegen

Aantal deelnemers: 49

Naam Rugnummer Nat. Team
Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
Anon1365 - - -
Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 73 NED Team Mountain Network
Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
Janneman de Roon 76 NED Yosemite
Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
Tim Reuser 68 NED
Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
Anon1959 - - -
Kjeldo Visser 78 NED
Lucas Hijdra 89 NED
Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
Loek Jansen 42 NED
Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
Job van de Noort 75 NED
Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
Sven Elink Schuurman 43 NED
Isaac van Hoogstraaten 82 NED
Casper Meskers 98 NED
Klim Baudoin 65 NED
Teun van der Graaf 94 NED
Finn van Gelooven 56 NED
Giel Wieggers 67 NED
Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
Remmelt Dirksen 50 NED
Wouter Jongeneelen 69 NED
Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
Robin van Dijk 48 NED Yosemite
Mark de Leeuw 84 NED
Pieter van Loon 77 NED
Timo Tak 88 NED
Stijn Janssen 60 NED
Jorrit van de Wiel 97 NED
Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
Nigel Armino 90 NED IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 49

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED
3 Tom Reuvers 49 NED GRIP Nijmegen
4 Mikola Byelov 53 NED Monk Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED
6 Teun van der Graaf 94 NED
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED REVOLT
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED GRIP Nijmegen
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED REVOLT
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Anon1365 - - -
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED
36 Timo Tak 88 NED
37 Finn van Gelooven 56 NED
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED GRIP Nijmegen
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Anon1959 - - -
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
18-02-2017 17:55
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 68 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 8T12 8Z11 T3Z3 Z4 Z2 T1Z1 2T4 4Z10 100.0
2 Elko Schellingerhout 54 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z2 T2Z2 T4Z4 T2Z1 7T16 7Z12 - T1Z1 Z2 T3Z1 2T4 3Z4 80.0 Monk Eindhoven
3 Don van Laere 47 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 T5Z1 7T13 8Z12 - - Z5 Z1 0T0 2Z6 65.0 Team Delfts Bleau
4 Michiel Hennevelt 96 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z2 T5Z4 T2Z1 7T14 8Z13 - - Z5 Z1 0T0 2Z6 55.0 Monk Eindhoven
5 Mark Brand 92 NED T5Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 8T14 8Z8 - - - - 0T0 0Z0 51.0 Team Mountain Network
6 Dirk Mol 74 NED T1Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 T3Z1 T4Z3 T1Z1 7T15 7Z10 - - - - 0T0 0Z0 47.0 Monk Eindhoven
7 Max van der Heijden 81 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T5Z1 Z4 T2Z2 T5Z1 7T18 8Z14 43.0 Team Kids From The Block
8 Remmelt Dirksen 50 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z4 T3Z1 6T10 8Z11 40.0
9 Wouter Jongeneelen 69 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 Z4 T1Z1 T2Z2 6T10 8Z13 37.0
10 Timo Tak 88 NED T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T4Z3 Z1 Z3 T1Z1 6T11 8Z14 34.0
11 Mikola Byelov 53 NED Z1 T1Z1 T5Z1 T3Z1 T3Z1 Z3 T2Z2 Z1 5T14 8Z11 31.0 Monk Amsterdam
12 Truong Ngo 61 NED T2Z1 T3Z3 Z1 T2Z1 T2Z1 T5Z1 Z2 5T14 7Z10 28.0 Team Neoliet
13 Hans Busker 85 NED T3Z2 T2Z2 Z4 T1Z1 T3Z1 Z1 4T9 6Z11 26.0 Monk Eindhoven
14 Vincent van den Berg 83 NED T5Z2 T2Z1 Z5 T5Z1 Z4 T3Z2 4T15 6Z15 24.0 REVOLT
15 Pieter van Loon 77 NED T1Z1 T2Z1 Z3 T1Z1 Z4 Z1 3T4 6Z11 22.0
16 Nigel Armino 90 NED Z1 T1Z1 T3Z2 T2Z1 - Z1 3T6 5Z6 20.0 IVY Climbing
17 Teun van der Graaf 94 NED Z4 T2Z2 Z1 T2Z1 Z2 - T3Z1 3T7 6Z11 18.0
18 Gidion van Doorn 52 NED Z3 T2Z2 T5Z3 T1Z1 Z1 - 3T8 5Z10 16.0 GRIP Nijmegen
19 Janneman de Roon 76 NED T1Z1 Z2 T3Z1 T5Z1 3T9 4Z5 14.0 Yosemite
20 Jorrit van de Wiel 97 NED T3Z1 T5Z1 T5Z1 Z1 3T13 4Z4 12.0
21 Trevor Vermoolen 57 NED T4Z1 Z1 T5Z2 T5Z1 Z3 Z2 3T14 6Z10 10.0 REVOLT
22 Zeno Schaekers 63 NED Z1 T1Z1 Z2 Z2 T3Z1 2T4 5Z7 9.0 Team Mountain Network
23 Bob Giesberts 70 NED Z4 T1Z1 - Z4 T4Z1 Z1 Z3 Z3 2T5 7Z17 8.0 Cube Bouldergym
24 Robin van Dijk 48 NED Z4 T2Z2 Z4 T3Z1 Z2 2T5 5Z13 7.0 Yosemite
25 Giel Wieggers 67 NED T4Z1 T4Z2 Z2 2T8 3Z5 6.0
26 Enrique Perdok 93 NED T4Z2 Z1 T5Z2 2T9 3Z5 5.0 Monk Eindhoven
27 Jules Kluwer 46 NED T4Z3 T5Z1 Z3 2T9 3Z7 4.0 Kei Boulderhal
28 Sven Elink Schuurman 43 NED T1Z1 Z3 Z1 Z1 1T1 4Z6 3.0
29 Thijs van Delden 66 NED T1Z1 Z1 Z3 1T1 3Z5 2.0 Kei Boulderhal
30 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Z4 - - - - - T1Z1 1T1 2Z5 1.0
31 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED T2Z2 Z2 1T2 2Z4 0.0
32 Sjors Kersten 100 NED Z1 Z1 Z2 Z1 Z4 T3Z2 1T3 6Z11 0.0 GRIP Nijmegen
33 Tom Elink Schuurman 45 NED T3Z2 Z1 Z3 Z2 1T3 4Z8 0.0 Cube Bouldergym
34 Casper Meskers 98 NED - T3Z1 - - Z5 Z4 - Z3 1T3 4Z13 0.0
35 Finn van Gelooven 56 NED Z5 - T3Z3 1T3 2Z8 0.0
36 Dylan van den Berge 71 NED - Z2 - T5Z3 1T5 2Z5 0.0 Team Yellowstone
37 Anon1365 - - Z1 Z1 Z3 Z3 Z2 0T0 5Z10 0.0 -
38 Elias Vetter 62 GER Z3 Z5 Z5 Z4 0T0 4Z17 0.0 Team Delfts Bleau
39 Dennis List 73 NED Z3 - Z1 Z1 0T0 3Z5 0.0 Team Mountain Network
40 Tijmen van Geel 72 NED Z1 Z4 Z1 0T0 3Z6 0.0 Team Yellowstone
41 Stijn Janssen 60 NED Z5 - Z1 - Z5 0T0 3Z11 0.0
42 Anon1959 - - Z2 Z2 0T0 2Z4 0.0 -
43 Lucas Hijdra 89 NED Z4 - - - Z1 0T0 2Z5 0.0
44 Tom Reuvers 49 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 GRIP Nijmegen
45 Job van de Noort 75 NED - - Z3 - 0T0 1Z3 0.0
46 Klim Baudoin 65 NED - Z4 0T0 1Z4 0.0
47 Kjeldo Visser 78 NED - 0T0 0Z0 0.0
47 Loek Jansen 42 NED - - - 0T0 0Z0 0.0
47 Mark de Leeuw 84 NED - - - - 0T0 0Z0 0.0