Boulder 2, 18-02-2017 13:00, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.30 uur Einde voorronde
15.30 uur Start Finale (voorlopig)
17.30 uur Einde Finale (voorlopig)
18.00 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Marta Shiryeva 10 RUS
Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
Alise Zvigule 11 LAT
Emma Passchier 8 NED
Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 4 NED Grip
Janneke Venema 17 NED
Nora van Wassenaer 21 NED
Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
Eva Cillessen 15 NED Grip
Renske Dickhout 16 NED
Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
Marit Sanders 14 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Cillessen 15 NED Grip
2 Kim van den Hout 1 NED Monk Amsterdam
3 Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 20 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 2 NED Team Mountain Network
6 Alise Zvigule 11 LAT
7 Carlijn Hukkelhoven 19 NED IVY Climbing
8 Janneke Venema 17 NED
9 Julia Meijer 12 NED Monk Eindhoven
10 Marieke Berends 6 NED Monk Eindhoven
11 Marit Sanders 14 NED
12 Amanda Meijering 4 NED Grip
13 Simone Gerritsen 13 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Marta Shiryeva 10 RUS
15 Nora van Wassenaer 21 NED
16 Naomi Swagten 5 NED Team Neoliet
17 Emma Passchier 8 NED
18 Renske Dickhout 16 NED
18-02-2017 17:55
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 12 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T8 8B8 T2B2 - T1B1 T1B1 3T4 3B4 100.0 Monk Eindhoven
2 Kim van den Hout 1 NED T3B3 T2B1 T1B1 T1B1 T5B1 B2 T2B1 T1B1 7T15 8B11 T2B2 - T1B1 T1B1 3T4 3B4 80.0 Monk Amsterdam
3 Ysa Rakestraw 20 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 7T9 8B9 T4B4 - T1B1 T1B1 3T6 3B6 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Lynn van der Meer 7 NED T1B1 T2B1 T2B1 T2B1 T3B3 T5B5 T1B1 7T16 7B13 T1B1 - T3B3 T2B2 3T6 3B6 55.0 Team Neoliet
5 Alise Zvigule 11 LAT T1B1 T5B1 T3B3 T3B3 T2B1 T2B2 T1B1 B2 7T17 8B14 T2B2 - B3 B3 1T2 3B8 51.0
6 Marieke Berends 6 NED T1B1 B1 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 7T13 8B8 T2B2 - B1 - 1T2 2B3 47.0 Monk Eindhoven
7 Amanda Meijering 4 NED B1 T1B1 T1B1 T3B2 T2B1 T2B2 T3B1 B2 6T12 8B11 43.0 Grip
8 Carlijn Hukkelhoven 19 NED B2 B1 T2B1 T1B1 T1B1 - T1B1 T3B2 5T8 7B9 40.0 IVY Climbing
9 Nora van Wassenaer 21 NED B1 B1 T2B1 T5B1 T5B5 T1B1 T3B2 5T16 7B12 37.0
10 Simone Gerritsen 13 NED B1 T1B1 B4 - B3 B1 1T1 5B10 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Elbrich Schoorstra 2 NED B3 B3 T2B1 B2 - 1T2 4B9 31.0 Team Mountain Network
12 Naomi Swagten 5 NED B3 B1 B2 T4B1 - 1T4 4B7 28.0 Team Neoliet
13 Marit Sanders 14 NED B1 T5B1 B1 - B1 1T5 4B4 26.0
14 Emma Passchier 8 NED B1 B1 B1 B2 B1 0T0 5B6 24.0
15 Marta Shiryeva 10 RUS B1 B1 B2 0T0 3B4 22.0
16 Janneke Venema 17 NED B3 B1 B2 0T0 3B6 19.0
16 Renske Dickhout 16 NED B2 B3 B1 - 0T0 3B6 19.0
18 Eva Cillessen 15 NED B5 B2 B1 - 0T0 3B8 16.0 Grip

Aantal deelnemers: 49

Naam Rugnummer Nat. Team
Sjors Kersten 100 NED Grip
Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 52 NED Grip
Tom Reuvers 49 NED Grip
Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
Auke Wiegel 58 NED
Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 73 NED Team Mountain Network
Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
Janneman de Roon 76 NED Yosemite
Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
Tim Reuser 68 NED
Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
Jeroen Meijners 91 NED
Kjeldo Visser 78 NED
Lucas Hijdra 89 NED
Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
Loek Jansen 42 NED
Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
Job van de Noort 75 NED
Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
Sven Elink Schuurman 43 NED
Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
Remmelt Dirksen 50 NED
Wouter Jongeneelen 69 NED
Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
Robin van Dijk 48 NED Yosemite
Mark de Leeuw 84 NED
Pieter van Loon 77 NED
Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
Stijn Janssen 60 NED
Jorrit van de Wiel 97 NED
Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
Nigel Armino 90 NED IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 49

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 92 NED Team Mountain Network
2 Giel Wieggers 67 NED Monk Amsterdam
3 Tom Reuvers 49 NED Grip
4 Nikola Byelov 53 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Klim Baudoin 65 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Teun van der Graaf 94 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Robin van Dijk 48 NED Yosemite
8 Trevor Vermoolen 57 NED West Coast Climbing
9 Dennis List 73 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 46 NED Kei Boulderhal
11 Janneman de Roon 76 NED Yosemite
12 Thijs van Delden 66 NED Kei Boulderhal
13 Mark de Leeuw 84 NED
14 Kjeldo Visser 78 NED
15 Elias Vetter 62 GER Team Delfts Bleau
16 Hans Busker 85 NED Monk Eindhoven
17 Michiel Hennevelt 96 NED Monk Eindhoven
18 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
19 Sven Elink Schuurman 43 NED
20 Tim Reuser 68 NED
21 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
22 Zeno Schaekers 63 NED Team Mountain Network
23 Gidion van Doorn 52 NED Grip
24 Remmelt Dirksen 50 NED
25 Vincent van den Berg 83 NED West Coast Climbing
26 Lucas Hijdra 89 NED
27 Jorrit van de Wiel 97 NED
28 Bob Giesberts 70 NED Cube Bouldergym
29 Auke Wiegel 58 NED
30 Job van de Noort 75 NED
31 Pieter van Loon 77 NED
32 Tom Elink Schuurman 45 NED Cube Bouldergym
33 Dirk Mol 74 NED Monk Eindhoven
34 Nigel Armino 90 NED IVY Climbing
35 Casper Meskers 98 NED Monk Jeugd Eindhoven
36 Timo Tak 88 NED Monk Rotterdam
37 Finn van Gelooven 56 NED Monk Jeugd Eindhoven
38 Enrique Perdok 93 NED Monk Eindhoven
39 Sjors Kersten 100 NED Grip
40 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED
41 Loek Jansen 42 NED
42 Stijn Janssen 60 NED
43 Dylan van den Berge 71 NED Team Yellowstone
44 Isaac van Hoogstraaten 82 NED Monk Jeugd Eindhoven
45 Max van der Heijden 81 NED Team Kids From The Block
46 Don van Laere 47 NED Team Delfts Bleau
47 Jeroen Meijners 91 NED
48 Truong Ngo 61 NED Team Neoliet
49 Wouter Jongeneelen 69 NED
18-02-2017 17:55
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 68 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B3 8T12 8B11 T3B3 B4 B2 T1B1 2T4 4B10 100.0
2 Elko Schellingerhout 54 NED T1B1 T3B1 T1B1 T3B2 T2B2 T4B4 T2B1 7T16 7B12 - T1B1 B2 T3B1 2T4 3B4 80.0 Monk Eindhoven
3 Don van Laere 47 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 B4 T1B1 T5B1 7T13 8B12 - - B5 B1 0T0 2B6 65.0 Team Delfts Bleau
4 Michiel Hennevelt 96 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 B2 T5B4 T2B1 7T14 8B13 - - B5 B1 0T0 2B6 55.0 Monk Eindhoven
5 Mark Brand 92 NED T5B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 8T14 8B8 - - - - 0T0 0B0 51.0 Team Mountain Network
6 Dirk Mol 74 NED T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 T3B1 T4B3 T1B1 7T15 7B10 - - - - 0T0 0B0 47.0 Monk Eindhoven
7 Max van der Heijden 81 NED T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T5B1 B4 T2B2 T5B1 7T18 8B14 43.0 Team Kids From The Block
8 Remmelt Dirksen 50 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 B4 T3B1 6T10 8B11 40.0
9 Wouter Jongeneelen 69 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 B4 T1B1 T2B2 6T10 8B13 37.0
10 Timo Tak 88 NED T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 T4B3 B1 B3 T1B1 6T11 8B14 34.0 Monk Rotterdam
11 Nikola Byelov 53 NED B1 T1B1 T5B1 T3B1 T3B1 B3 T2B2 B1 5T14 8B11 31.0 Monk Jeugd Amsterdam
12 Truong Ngo 61 NED T2B1 T3B3 B1 T2B1 T2B1 T5B1 B2 5T14 7B10 28.0 Team Neoliet
13 Hans Busker 85 NED T3B2 T2B2 B4 T1B1 T3B1 B1 4T9 6B11 26.0 Monk Eindhoven
14 Vincent van den Berg 83 NED T5B2 T2B1 B5 T5B1 B4 T3B2 4T15 6B15 24.0 West Coast Climbing
15 Pieter van Loon 77 NED T1B1 T2B1 B3 T1B1 B4 B1 3T4 6B11 22.0
16 Nigel Armino 90 NED B1 T1B1 T3B2 T2B1 - B1 3T6 5B6 20.0 IVY Climbing
17 Teun van der Graaf 94 NED B4 T2B2 B1 T2B1 B2 - T3B1 3T7 6B11 18.0 Monk Jeugd Eindhoven
18 Gidion van Doorn 52 NED B3 T2B2 T5B3 T1B1 B1 - 3T8 5B10 16.0 Grip
19 Janneman de Roon 76 NED T1B1 B2 T3B1 T5B1 3T9 4B5 14.0 Yosemite
20 Jorrit van de Wiel 97 NED T3B1 T5B1 T5B1 B1 3T13 4B4 12.0
21 Trevor Vermoolen 57 NED T4B1 B1 T5B2 T5B1 B3 B2 3T14 6B10 10.0 West Coast Climbing
22 Zeno Schaekers 63 NED B1 T1B1 B2 B2 T3B1 2T4 5B7 9.0 Team Mountain Network
23 Bob Giesberts 70 NED B4 T1B1 - B4 T4B1 B1 B3 B3 2T5 7B17 8.0 Cube Bouldergym
24 Robin van Dijk 48 NED B4 T2B2 B4 T3B1 B2 2T5 5B13 7.0 Yosemite
25 Giel Wieggers 67 NED T4B1 T4B2 B2 2T8 3B5 6.0 Monk Amsterdam
26 Enrique Perdok 93 NED T4B2 B1 T5B2 2T9 3B5 5.0 Monk Eindhoven
27 Jules Kluwer 46 NED T4B3 T5B1 B3 2T9 3B7 4.0 Kei Boulderhal
28 Sven Elink Schuurman 43 NED T1B1 B3 B1 B1 1T1 4B6 3.0
29 Thijs van Delden 66 NED T1B1 B1 B3 1T1 3B5 2.0 Kei Boulderhal
30 Isaac van Hoogstraaten 82 NED B4 - - - - - T1B1 1T1 2B5 1.0 Monk Jeugd Eindhoven
31 Sang-Jae Kouwenberg 99 NED T2B2 B2 1T2 2B4 0.0
32 Sjors Kersten 100 NED B1 B1 B2 B1 B4 T3B2 1T3 6B11 0.0 Grip
33 Tom Elink Schuurman 45 NED T3B2 B1 B3 B2 1T3 4B8 0.0 Cube Bouldergym
34 Casper Meskers 98 NED - T3B1 - - B5 B4 - B3 1T3 4B13 0.0 Monk Jeugd Eindhoven
35 Finn van Gelooven 56 NED B5 - T3B3 1T3 2B8 0.0 Monk Jeugd Eindhoven
36 Dylan van den Berge 71 NED - B2 - T5B3 1T5 2B5 0.0 Team Yellowstone
37 Auke Wiegel 58 NED B1 B1 B3 B3 B2 0T0 5B10 0.0
38 Elias Vetter 62 GER B3 B5 B5 B4 0T0 4B17 0.0 Team Delfts Bleau
39 Dennis List 73 NED B3 - B1 B1 0T0 3B5 0.0 Team Mountain Network
40 Tijmen van Geel 72 NED B1 B4 B1 0T0 3B6 0.0 Team Yellowstone
41 Stijn Janssen 60 NED B5 - B1 - B5 0T0 3B11 0.0
42 Jeroen Meijners 91 NED B2 B2 0T0 2B4 0.0
43 Lucas Hijdra 89 NED B4 - - - B1 0T0 2B5 0.0
44 Tom Reuvers 49 NED B1 0T0 1B1 0.0 Grip
45 Job van de Noort 75 NED - - B3 - 0T0 1B3 0.0
46 Klim Baudoin 65 NED - B4 0T0 1B4 0.0 Monk Jeugd Eindhoven
47 Kjeldo Visser 78 NED - 0T0 0B0 0.0
47 Loek Jansen 42 NED - - - 0T0 0B0 0.0
47 Mark de Leeuw 84 NED - - - - 0T0 0B0 0.0