Boulder 4, Sat, 01 Apr 2017 13:00:00 +0200, Boulderhal Sterk, Utrecht
Discipline: Boulder
League: BOULDER 2017
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.
10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.
Number of competitors: 23
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 23
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ysa Rakestraw
23
2
Kyra de Bree
25
Climb Up
3
Elbrich Schoorstra
1
Team Mountain Network
4
Laura Knops
12
ES Onsight Klimtalenten
5
Amanda Meijering
4
6
Naomi Swagten
2
Team Neoliet
7
Elisabeth Keijzer
16
GSAC
8
Simone Gerritsen
15
Monk Eindhoven
9
Marta Shiryeva
28
10
Carlijn Hukkelhoven
20
IVY Climbing
11
Julia Meijer
8
Monk Eindhoven
12
Winke van Diest
9
Team Delfts Bleau
13
Eva Cillessen
21
GRIP Nijmegen
14
Renske Dickhout
10
15
Michelle Kuiper
22
16
Jenya Kazbekova
7
17
Jasmijn van de Sande
5
Climb Up
18
Alise Zvigule
13
19
Bouchra Jemla
6
20
Lynn van der Meer
17
Team Neoliet
21
Nora van Wassenaer
11
22
Kim van den Hout
18
23
Pauline Schreurs
27
Publication time 01-04-2017 18:02
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Jenya Kazbekova
7
UKR
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
6T6 8Z9
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
100.0
2
Julia Meijer
8
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z2
6T7 8Z10
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
4T5 4Z4
80.0
Monk Eindhoven
3
Lynn van der Meer
17
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T3Z3
7T11 7Z11
T3Z2
Z1
T1Z1
T3Z3
3T7 4Z7
65.0
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
23
NED
T1Z1
T1Z1
Z3
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
T2Z2
7T11 8Z11
T2Z2
Z2
T5Z5
T1Z1
3T8 4Z10
55.0
5
Kim van den Hout
18
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z4
T1Z1
Z4
6T10 8Z14
T2Z2
Z4
T1Z1
Z1
2T3 4Z8
51.0
6
Jasmijn van de Sande
5
NED
T1Z1
T4Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
7T12 7Z10
T5Z5
Z1
Z1
Z1
1T5 4Z8
47.0
Climb Up
7
Pauline Schreurs
27
NED
T1Z1
T2Z2
Z4
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
6T10 7Z11
43.0
8
Amanda Meijering
4
NED
T1Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
T2Z2
T5Z2
T1Z1
Z1
6T11 8Z11
40.0
9
Elbrich Schoorstra
1
NED
T5Z2
T1Z1
T5Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
6T16 6Z9
37.0
Team Mountain Network
10
Elisabeth Keijzer
16
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
Z2
5T5 7Z9
34.0
GSAC
11
Nora van Wassenaer
11
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z5
T1Z1
Z2
5T6 7Z13
31.0
12
Carlijn Hukkelhoven
20
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
5T6 6Z7
28.0
IVY Climbing
13
Laura Knops
12
NED
T2Z2
T1Z1
Z5
T2Z1
T2Z2
Z3
T1Z1
5T8 7Z15
26.0
ES Onsight Klimtalenten
14
Alise Zvigule
13
LAT
T1Z1
T2Z2
T3Z1
T1Z1
Z4
T2Z2
5T9 6Z11
24.0
15
Kyra de Bree
25
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T3Z3
T1Z1
5T9 5Z7
22.0
Climb Up
16
Naomi Swagten
2
NED
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z3
5T9 5Z8
20.0
Team Neoliet
17
Bouchra Jemla
6
NED
T1Z1
T1Z1
Z5
Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
4T5 7Z12
18.0
18
Marta Shiryeva
28
RUS
T1Z1
T2Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
4T5 5Z6
16.0
19
Winke van Diest
9
NED
T2Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z4
4T6 5Z8
14.0
Team Delfts Bleau
20
Michelle Kuiper
22
NED
Z3
T1Z1
Z1
T3Z3
T2Z2
3T6 5Z10
12.0
21
Eva Cillessen
21
NED
Z3
T5Z5
Z1
T1Z1
T2Z1
3T8 5Z11
10.0
GRIP Nijmegen
22
Renske Dickhout
10
NED
Z2
T1Z1
Z1
T3Z3
Z4
T5Z4
3T9 6Z15
9.0
23
Simone Gerritsen
15
NED
T2Z2
Z1
Z1
T1Z1
2T3 4Z5
8.0
Monk Eindhoven
Number of competitors: 38
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 38
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Wouter Jongeneelen
57
Bruut
2
Remmelt Dirksen
79
3
Don van Laere
95
Team Delfts Bleau
4
Bob Giesberts
77
Cube Bouldergym
5
Janco van Gelderen
82
6
Truong Ngo
74
Team Neoliet
7
Tom Elink Schuurman
83
Cube Bouldergym
8
Hans van Essen
89
9
Sjors Kersten
93
GRIP Nijmegen
10
Kjeldo Visser
98
11
Castor Sprado
62
12
Jelle Zijlstra
60
Bruut
13
Timo Tak
52
14
Rolands Rugens
69
15
Zeno Schaekers
88
Team Mountain Network
16
Jeroen Meijners
76
17
Jelle Grobben
84
18
Hans Busker
86
Monk Eindhoven
19
Auke Wiegel
70
20
Max Deelen
96
21
Sergii Topishko
63
22
Mark Brand
87
Team Mountain Network
23
Max van der Heijden
75
Team Kids From The Block
24
Trevor Vermoolen
78
REVOLT
25
Michiel Hennevelt
81
Monk Eindhoven
26
Pascal van Zanten
92
27
Tim Reuser
51
28
Vincent van den Berg
66
REVOLT
29
Janneman de Roon
73
Yosemite
30
Robin van Dijk
59
Yosemite
31
Sang-Jae Kouwenberg
58
32
Kipras Baltrunas
68
33
Dennis List
85
Team Mountain Network
34
Jens de Louw
97
35
Nigel Armino
91
IVY Climbing
36
Leto Cavé
94
Team Mountain Network
37
Mikola Byelov
71
Monk Amsterdam
38
Sven Elink Schuurman
65
Publication time 01-04-2017 18:02
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Sergii Topishko
63
UKR
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T7 7Z7
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
4T7 4Z6
100.0
2
Tim Reuser
51
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
8T10 8Z8
T2Z1
T4Z4
T1Z1
T3Z3
4T10 4Z9
80.0
3
Rolands Rugens
69
LAT
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z2
8T13 8Z9
T2Z1
T5Z5
T1Z1
-
3T8 3Z7
65.0
4
Kipras Baltrunas
68
LTU
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
7T7 8Z8
-
T1Z1
-
Z2
1T1 2Z3
55.0
5
Timo Tak
52
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T7 7Z7
Z2
T1Z1
-
-
1T1 2Z3
51.0
6
Don van Laere
95
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T9 8Z8
Z3
-
Z3
-
0T0 2Z6
47.0
Team Delfts Bleau
7
Max van der Heijden
75
NED
T1Z1
T2Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z5
7T10 8Z12
43.0
Team Kids From The Block
8
Nigel Armino
91
NED
T3Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T10 7Z7
40.0
IVY Climbing
9
Wouter Jongeneelen
57
NED
T1Z1
T4Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
7T12 8Z8
37.0
Bruut
10
Max Deelen
96
NED
T3Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
Z5
7T12 8Z14
34.0
11
Mark Brand
87
NED
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
6T6 8Z10
31.0
Team Mountain Network
12
Mikola Byelov
71
NED
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T7 6Z6
28.0
Monk Amsterdam
13
Trevor Vermoolen
78
NED
T2Z1
T3Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T9 7Z7
26.0
REVOLT
14
Michiel Hennevelt
81
NED
T3Z2
Z1
T4Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T11 7Z8
24.0
Monk Eindhoven
15
Truong Ngo
74
NED
T3Z1
T4Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
Z1
6T13 8Z10
22.0
Team Neoliet
16
Vincent van den Berg
66
NED
T4Z1
Z1
T3Z3
T4Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T14 7Z10
20.0
REVOLT
17
Remmelt Dirksen
79
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
5T6 5Z6
18.0
18
Hans Busker
86
NED
Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T2Z2
5T7 7Z9
16.0
Monk Eindhoven
19
Zeno Schaekers
88
NED
Z3
T4Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T8 7Z9
14.0
Team Mountain Network
20
Jelle Zijlstra
60
NED
Z3
T5Z1
Z3
T3Z3
T1Z1
T2Z1
T5Z4
5T16 7Z16
12.0
Bruut
21
Jeroen Meijners
76
NED
T4Z1
T3Z3
T1Z1
T3Z1
T5Z4
5T16 5Z10
10.0
22
Leto Cavé
94
NED
Z5
Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T5 7Z11
9.0
Team Mountain Network
23
Sjors Kersten
93
NED
Z3
Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
4T6 7Z9
8.0
GRIP Nijmegen
24
Sven Elink Schuurman
65
NED
Z3
Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
4T6 7Z10
7.0
25
Tom Elink Schuurman
83
NED
Z3
Z2
T2Z1
T2Z2
T2Z1
T2Z2
4T8 6Z11
6.0
Cube Bouldergym
26
Jens de Louw
97
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T3Z3
4T8 5Z8
5.0
27
Bob Giesberts
77
NED
Z1
Z4
Z2
Z2
T1Z1
T2Z1
T3Z1
3T6 7Z12
4.0
Cube Bouldergym
28
Auke Wiegel
70
NED
Z3
Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z3
3T6 5Z9
3.0
29
Robin van Dijk
59
NED
Z4
Z1
T1Z1
T2Z1
T4Z3
3T7 5Z10
2.0
Yosemite
30
Janneman de Roon
73
NED
Z1
Z1
Z1
T2Z2
T1Z1
T5Z5
3T8 6Z11
1.0
Yosemite
31
Castor Sprado
62
NED
Z4
Z1
Z3
T1Z1
T2Z1
Z3
2T3 6Z13
0.0
32
Dennis List
85
NED
Z2
T1Z1
T2Z1
Z4
2T3 4Z8
0.0
Team Mountain Network
33
Hans van Essen
89
NED
Z2
Z1
Z2
T2Z2
T2Z1
2T4 5Z8
0.0
34
Janco van Gelderen
82
NED
Z1
T1Z1
T3Z1
2T4 3Z3
0.0
35
Kjeldo Visser
98
NED
Z1
T2Z2
T5Z3
2T7 3Z6
0.0
36
Jelle Grobben
84
NED
Z1
Z1
Z5
T1Z1
Z1
1T1 5Z9
0.0
37
Sang-Jae Kouwenberg
58
NED
Z1
T1Z1
Z3
Z3
1T1 4Z8
0.0
38
Pascal van Zanten
92
NED
T5Z5
1T5 1Z5
0.0