Jeugd Boulder 1 CDE, 21-01-2017 09:54, Bouldercentrum Delfts Bleau, Delft

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

Let op! Het aantal startgroepen is twee keer gewijzigd. In eerste instantie zijn er twee startgroepen ingepland. Gezien het grote aantal deelnemers in de C categorie is deze categorie korte tijd opgesplitst geweest in twee startgroepen. Bij nader inzien bleek dit organisatorisch niet meer in te plannen en nu is de wedstrijd teruggedraaid naar 2 startgroepen. Jeugd D en E vormen startgroep 1 en Jeugd C vormt startgroep 2.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Delfts Bleau en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start startgroep 1
12.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.00 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
15.00 uur Einde startgroep 2 & prijsuitreiking startgroep 2

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

 Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
Kamiel Ariëns 214 NED Team Delfts Bleau
Jesse Honkoop 211 NED Team Mountain Network
Iker van Raaij 221 NED Team Delfts Bleau
David Klos 213 NED Cube Bouldergym
Lucas Robijn 223 NED ES Onsight Klimtalenten
Jip Molenaar 204 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 210 NED Team Mountain Network
King Jorna 222 NED ED+
Jonathan van Grinsven 220 NED ED+
Daan Terng 208 NED Team Mountain Network
Mats van Liempd 217 NED Monk Jeugd Eindhoven
Roan Kruijer 215 NED Team Mountain Network
Boris van Asselt 209 NED Team Yellowstone
Valentijn de Vriese 212 NED Monk Jeugd Amsterdam
Piet Spijker 203 NED Monk Jeugd Amsterdam
Maron Luttikhuis 205 NED Monk Jeugd Amsterdam
Berend van der Putten 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jesper Loke 202 NED Monk Jeugd Amsterdam
Youri van der Stap 201 NED Team Delfts Bleau
Yannick Heijns 216 NED Team Delfts Bleau
Jayden Stekelenburg 219 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
2 Jesper Loke 202 Monk Jeugd Amsterdam
3 Piet Spijker 203 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jip Molenaar 204 Team Delfts Bleau
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Gijs Kieboom 206 Climb Up
7 Ferbe Verburg 207 Ayers Rookies
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 209 Team Yellowstone
10 Kevin Peeters 210 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 211 Team Mountain Network
12 Valentijn de Vriese 212 Monk Jeugd Amsterdam
13 David Klos 213 Cube Bouldergym
14 Kamiel Ariëns 214 Team Delfts Bleau
15 Roan Kruijer 215 Team Mountain Network
16 Yannick Heijns 216 Team Delfts Bleau
17 Mats van Liempd 217 Monk Jeugd Eindhoven
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 219
20 Jonathan van Grinsven 220 ED+
21 Iker van Raaij 221 Team Delfts Bleau
22 King Jorna 222 ED+
23 Lucas Robijn 223 ES Onsight Klimtalenten
22-01-2017 00:17
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Daan Terng 208 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 100.0 Team Mountain Network
2 Gijs Kieboom 206 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 10T12 10B11 80.0 Climb Up
3 Ferbe Verburg 207 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 10T13 10B10 65.0 Ayers Rookies
4 Boris van Asselt 209 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 10T14 10B11 55.0 Team Yellowstone
5 Jesse Honkoop 211 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T2B2 10T15 10B14 51.0 Team Mountain Network
6 Jayden Stekelenburg 219 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 9T10 10B13 47.0
7 Kamiel Ariëns 214 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 9T10 9B9 43.0 Team Delfts Bleau
8 Valentijn de Vriese 212 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 9T11 10B12 40.0 Monk Jeugd Amsterdam
9 Iker van Raaij 221 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 9T11 10B14 37.0 Team Delfts Bleau
10 David Klos 213 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T11 9B9 34.0 Cube Bouldergym
11 Lucas Robijn 223 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T11 9B10 31.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Kevin Peeters 210 T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 10B12 28.0 Team Mountain Network
13 Jip Molenaar 204 T4B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T15 9B9 26.0 Team Delfts Bleau
14 Yannick Heijns 216 T2B1 T4B4 T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T16 9B12 24.0 Team Delfts Bleau
15 Berend van der Putten 218 T2B1 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 9B11 22.0 Monk Jeugd Amsterdam
16 Roan Kruijer 215 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 8B8 20.0 Team Mountain Network
17 King Jorna 222 B1 B2 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 9B10 18.0 ED+
18 Jonathan van Grinsven 220 T1B1 T1B1 B1 T2B1 T3B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 9B10 16.0 ED+
19 Maron Luttikhuis 205 T5B5 T4B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 B2 T1B1 6T14 8B13 14.0 Monk Jeugd Amsterdam
20 Piet Spijker 203 B1 B3 T1B1 T1B1 T4B1 T2B1 B2 T1B1 5T9 8B11 12.0 Monk Jeugd Amsterdam
21 Youri van der Stap 201 B4 B4 T2B2 T4B1 T5B2 B1 T2B2 4T13 7B16 10.0 Team Delfts Bleau
22 Mats van Liempd 217 B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 6B6 9.0 Monk Jeugd Eindhoven
23 Jesper Loke 202 B1 0T0 1B1 8.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
Mees Rietberg 410 NED Cube Bouldergym
Finn van den Elst 413 NED Cube Bouldergym
Joep Voogsgerd 411 NED Cube Bouldergym
Jiri Kortink 412 NED Cube Bouldergym
Jouke Visser 401 NED Ayers Rookies
Tom van Holland 404 NED
Menno Snellen 405 NED Team Delfts Bleau
Kobe Koedam 407 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jonas Wolbers 408 NED Monk Jeugd Amsterdam
Darius de Vreeze 416 NED Monk Jeugd Amsterdam
Roko Sipsma 402 NED Monk Jeugd Amsterdam
Auryn Ramer 409 NED
Timon Loef 406 NED Team Delfts Bleau
Sjors Bon 415 NED Team Kids From The Block
Sem Wesel 414 NED Team Kids From The Block
Job Dudok 417 NED Team Kids From The Block

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 401 Ayers Rookies
2 Roko Sipsma 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Sven Jansen 403 Team Neoliet
4 Tom van Holland 404
5 Menno Snellen 405 Team Delfts Bleau
6 Timon Loef 406 Team Delfts Bleau
7 Kobe Koedam 407 Monk Jeugd Amsterdam
8 Jonas Wolbers 408 Monk Jeugd Amsterdam
9 Auryn Ramer 409
10 Mees Rietberg 410 Cube Bouldergym
11 Joep Voogsgerd 411 Cube Bouldergym
12 Jiri Kortink 412 Cube Bouldergym
13 Finn van den Elst 413 Cube Bouldergym
14 Sem Wesel 414 Team Kids From The Block
15 Sjors Bon 415 Team Kids From The Block
16 Darius de Vreeze 416 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
22-01-2017 00:17
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mees Rietberg 410 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B10 90.0 Cube Bouldergym
1 Jouke Visser 401 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B10 90.0 Ayers Rookies
3 Joep Voogsgerd 411 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 10T13 10B10 65.0 Cube Bouldergym
4 Sjors Bon 415 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 9T12 10B10 55.0 Team Kids From The Block
5 Jiri Kortink 412 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 B2 9T13 10B12 51.0 Cube Bouldergym
6 Tom van Holland 404 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 8T8 10B11 47.0
7 Sven Jansen 403 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 B1 8T11 10B10 43.0 Team Neoliet
8 Finn van den Elst 413 B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 10B11 40.0 Cube Bouldergym
9 Jonas Wolbers 408 B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 7T8 10B13 37.0 Monk Jeugd Amsterdam
10 Darius de Vreeze 416 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 7T8 8B8 34.0 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sem Wesel 414 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B2 6T6 8B9 31.0 Team Kids From The Block
12 Kobe Koedam 407 B2 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 B2 6T7 10B15 28.0 Monk Jeugd Amsterdam
13 Auryn Ramer 409 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T3B1 B1 6T8 9B12 26.0
14 Menno Snellen 405 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 B2 T1B1 6T8 7B8 24.0 Team Delfts Bleau
15 Job Dudok 417 T2B2 T1B1 T1B1 B1 B2 B1 3T4 6B8 22.0 Team Kids From The Block
16 Roko Sipsma 402 B2 T2B2 T1B1 T2B1 B1 B1 3T5 6B8 20.0 Monk Jeugd Amsterdam
17 Timon Loef 406 B3 T1B1 T1B1 B1 B3 B1 2T2 6B10 18.0 Team Delfts Bleau

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Sylvan Elink Schuurman 601 NED Cube Bouldergym
Connor Brandt 603 NED Team Delfts Bleau
Tijn Mantes 602 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
22-01-2017 00:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Connor Brandt 603 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 B1 8T10 10B11 100.0 Team Delfts Bleau
2 Tijn Mantes 602 T2B1 T4B1 T1B1 T5B1 B1 B3 4T12 6B8 80.0
3 Sylvan Elink Schuurman 601 T1B1 B1 B1 T1B1 B1 B1 B1 2T2 7B7 65.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Klaar van den Beuken 122 NED Ayers Rookies
Liz Buur 123 NED Ayers Rookies
Indy Rietberg 108 NED Cube Bouldergym
Doenja Sinke 120 NED Climb Up
Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
Floor Honkoop 112 NED Team Mountain Network
Mara Voorthuis 118 NED Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 109 NED IVY Climbing
Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
Lisa Klem 110 NED JGDCLB Den Haag
Suus Janse 119 NED Team Kids From The Block
Annebel van Klaveren 106 NED Team Mountain Network
Doris Jeuken 116 NED ED+
Nina van Bemmel 104 NED Team Neoliet
Evy Loef 111 NED Team Delfts Bleau
Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 105 NED
Skylar van der Oest 117 NED Monk Jeugd Amsterdam
Edith Savenije 102 NED Top-It
Demi van Nistelrooy 121 NED
Ilse van Nistelrooy 115 NED
Belize Derksen 114 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Zoeteke Vliek 101 Ayers Rookies
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Nina van Bemmel 104 Team Neoliet
4 Fenna Schouten 105
5 Annebel van Klaveren 106 Team Mountain Network
6 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
7 Indy Rietberg 108 Cube Bouldergym
8 Amber Schiffeleers 109 IVY Climbing
9 Lisa Klem 110 JGDCLB Den Haag
10 Evy Loef 111 Team Delfts Bleau
11 Floor Honkoop 112 Team Mountain Network
12 Zoë Goossens 113 Team Neoliet
13 Belize Derksen 114
14 Ilse van Nistelrooy 115
15 Doris Jeuken 116 ED+
16 Skylar van der Oest 117 Monk Jeugd Amsterdam
17 Mara Voorthuis 118 Kei Boulderhal
18 Suus Janse 119 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 120 Climb Up
20 Demi van Nistelrooy 121
21 Klaar van den Beuken 122 Ayers Rookies
22 Liz Buur 123 Ayers Rookies
22-01-2017 00:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mara Voorthuis 118 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 82.0 Kei Boulderhal
1 Skylar van der Oest 117 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 82.0 Monk Jeugd Amsterdam
1 Edith Savenije 102 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 82.0 Top-It
4 Lisa Klem 110 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 9T10 10B12 55.0 JGDCLB Den Haag
5 Amber Schiffeleers 109 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 9T10 10B13 51.0 IVY Climbing
6 Fenna Schouten 105 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 T2B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 10B14 47.0
7 Liz Buur 123 T2B1 T4B4 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 9T15 9B14 43.0 Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel 104 T3B1 T3B3 T2B1 T2B1 T2B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 9T17 9B11 40.0 Team Neoliet
9 Sanne Gijselman 107 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B2 T2B1 T1B1 T1B1 8T11 9B10 37.0 Team Neoliet
10 Indy Rietberg 108 B1 T5B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 9B9 34.0 Cube Bouldergym
11 Klaar van den Beuken 122 T4B1 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B9 31.0 Ayers Rookies
12 Suus Janse 119 T1B1 T1B1 T3B1 T3B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T14 8B8 28.0 Team Kids From The Block
13 Floor Honkoop 112 T2B1 T1B1 B1 T4B4 T1B1 T1B1 T5B3 T1B1 T1B1 8T16 9B14 26.0 Team Mountain Network
14 Evy Loef 111 T3B1 T2B1 T3B2 T2B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T16 8B9 24.0 Team Delfts Bleau
15 Belize Derksen 114 T3B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 T3B2 T1B1 T1B1 7T13 8B9 22.0
16 Doenja Sinke 120 B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 T3B1 T1B1 T1B1 6T9 8B10 20.0 Climb Up
17 Doris Jeuken 116 B1 T2B2 T3B1 T1B1 B2 T1B1 4T7 6B8 18.0 ED+
18 Annebel van Klaveren 106 B1 B3 B1 T2B2 T1B1 T1B1 3T4 6B9 16.0 Team Mountain Network
19 Demi van Nistelrooy 121 B1 T4B1 B2 B1 T1B1 T2B2 3T7 6B8 14.0
20 Ilse van Nistelrooy 115 B1 B1 B1 T2B2 T1B1 2T3 5B6 12.0
21 Zoeteke Vliek 101 B2 B2 B1 T1B1 1T1 4B6 10.0 Ayers Rookies
22 Zoë Goossens 113 B1 B1 T1B1 1T1 3B3 9.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 315 NED Team Mountain Network
Renske van der Meijden 308 NED Team Yellowstone
Janna Ariëns 313 NED Team Delfts Bleau
Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 304 NED ED+
Noor Witte 311 NED Klimmuur Utrecht
Bibi Hamers 301 NED Team Kids From The Block
Stella Horstmanshoff 314 NED Monk Jeugd Amsterdam
Belle van der Putten 303 NED Monk Jeugd Amsterdam
Julia Janssen 312 NED Monk Jeugd Amsterdam
Lara van Gelderen 302 NED
Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
Lianne Briaire 316 NED Team Delfts Bleau
Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
Nina Martynov 309 NED
Silje van Dijk 317 NED
Inge Heine 307 NED Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 301 Team Kids From The Block
2 Lara van Gelderen 302
3 Belle van der Putten 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Mila van den Brink 304 ED+
5 Evi Maasakkers 305 Team Neoliet
6 Bente Schiffeleers 306 IVY Climbing
7 Inge Heine 307 Ayers Rookies
8 Renske van der Meijden 308 Team Yellowstone
9 Nina Martynov 309
10 Jaden Tjon 310 Team Neoliet
11 Noor Witte 311 Klimmuur Utrecht
12 Julia Janssen 312 Monk Jeugd Amsterdam
13 Janna Ariëns 313 Team Delfts Bleau
14 Stella Horstmanshoff 314 Monk Jeugd Amsterdam
15 Sien Meus 315 Team Mountain Network
16 Lianne Briaire 316 Team Delfts Bleau
17 Silje van Dijk 317
22-01-2017 00:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Noor Witte 311 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Bibi Hamers 301 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 10T14 10B10 80.0 Team Kids From The Block
3 Sien Meus 315 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 9T11 10B10 65.0 Team Mountain Network
4 Evi Maasakkers 305 T3B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 9T13 10B12 55.0 Team Neoliet
5 Renske van der Meijden 308 T4B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 9T14 10B10 51.0 Team Yellowstone
6 Belle van der Putten 303 B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 8T10 10B12 47.0 Monk Jeugd Amsterdam
7 Lara van Gelderen 302 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B2 T1B1 T1B1 B1 8T12 10B11 43.0
8 Bente Schiffeleers 306 B1 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 B2 8T13 10B13 40.0 IVY Climbing
9 Jaden Tjon 310 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 9B9 37.0 Team Neoliet
10 Mila van den Brink 304 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 7T7 9B11 34.0 ED+
11 Inge Heine 307 B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 7T8 10B12 31.0 Ayers Rookies
12 Lianne Briaire 316 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T2B1 T1B1 B1 7T10 8B9 28.0 Team Delfts Bleau
13 Stella Horstmanshoff 314 T5B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 B2 7T12 10B11 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Janna Ariëns 313 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T6 8B9 24.0 Team Delfts Bleau
15 Julia Janssen 312 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T6 7B7 22.0 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nina Martynov 309 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B1 T1B1 B1 5T7 7B7 20.0
17 Silje van Dijk 317 0T0 0B0 18.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Alysha Mulder 506 NED Team Mountain Network
Sterre van Gelooven 502 NED IVY Climbing
Emma Snellen 507 NED Team Delfts Bleau
Nina van der Heide 505 NED Monk Jeugd Amsterdam
Tessa Robichon 503 NED Monk Jeugd Amsterdam
Eline Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
Yara van Winden 501 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Yara van Winden 501 Team Delfts Bleau
2 Sterre van Gelooven 502 IVY Climbing
3 Tessa Robichon 503 Monk Jeugd Amsterdam
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Alysha Mulder 506 Team Mountain Network
7 Emma Snellen 507 Team Delfts Bleau
22-01-2017 00:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Tessa Robichon 503 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 9T10 10B10 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Alysha Mulder 506 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 9T10 10B11 73.0 Team Mountain Network
2 Nina van der Heide 505 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B2 9T10 10B11 73.0 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 507 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 B1 9T11 10B12 55.0 Team Delfts Bleau
5 Yara van Winden 501 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B4 B1 6T6 9B13 51.0 Team Delfts Bleau
6 Sterre van Gelooven 502 T2B1 B2 B5 T1B1 T3B1 B1 B4 B1 3T6 8B16 47.0 IVY Climbing
7 Eline Briaire 504 T2B2 B1 B1 B4 B1 B1 1T2 6B10 43.0 Team Delfts Bleau