Jeugd Boulder 2 CDE, 12-02-2017 09:54, Bolder Neoliet, Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in twee startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1 en Jeugd C vormt startgroep 2.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Bolder Neoliet en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start startgroep 1
12.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.00 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
15.00 uur Einde startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 2

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

 Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 219 NED Climb Up
Ferbe Verburg 212 NED Ayers Rookies
Kamiel Ariëns 211 NED Team Delfts Bleau
Jesse Honkoop 221 NED Team Mountain Network
Iker van Raaij 220 NED Team Delfts Bleau
David Klos 207 NED Cube Bouldergym
Lucas Robijn 215 NED ES Onsight Klimtalenten
Jip Molenaar 209 NED Team Delfts Bleau
King Jorna 210 NED ED+
Jonathan van Grinsven 216 NED ED+
Daan Terng 206 NED Team Mountain Network
Roan Kruijer 205 NED Team Mountain Network
Boris van Asselt 203 NED Team Yellowstone
Tim Slegter 217 NED Jeugdteam Utrecht
Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
Piet Spijker 223 NED Monk Jeugd Amsterdam
Maron Luttikhuis 201 NED Monk Jeugd Amsterdam
Berend van der Putten 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
Youri van der Stap 204 NED Team Delfts Bleau
Jayden Stekelenburg 202 NED Climb Up
Yannick Heijns 213 NED Team Delfts Bleau
Mats van Liempd 208 NED Monk Jeugd Eindhoven
Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Maron Luttikhuis 201 Monk Jeugd Amsterdam
2 Jayden Stekelenburg 202 Climb Up
3 Boris van Asselt 203 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Roan Kruijer 205 Team Mountain Network
6 Daan Terng 206 Team Mountain Network
7 David Klos 207 Cube Bouldergym
8 Mats van Liempd 208 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jip Molenaar 209 Team Delfts Bleau
10 King Jorna 210 ED+
11 Kamiel Ariëns 211 Team Delfts Bleau
12 Ferbe Verburg 212 Ayers Rookies
13 Yannick Heijns 213 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 214 Monk Jeugd Eindhoven
15 Lucas Robijn 215 ES Onsight Klimtalenten
16 Jonathan van Grinsven 216 ED+
17 Tim Slegter 217 Jeugdteam Utrecht
18 Berend van der Putten 218 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gijs Kieboom 219 Climb Up
20 Iker van Raaij 220 Team Delfts Bleau
21 Jesse Honkoop 221 Team Mountain Network
22 Valentijn de Vriese 222 Monk Jeugd Amsterdam
23 Piet Spijker 223 Monk Jeugd Amsterdam
12-02-2017 15:57
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Ferbe Verburg 212 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 9T12 10B10 100.0 Ayers Rookies
2 Daan Terng 206 T1B1 B3 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 10B13 80.0 Team Mountain Network
3 Valentijn de Vriese 222 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B2 B5 T1B1 T2B1 7T9 9B14 65.0 Monk Jeugd Amsterdam
4 Jesse Honkoop 221 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 B4 T1B1 B1 6T6 9B14 55.0 Team Mountain Network
5 Kamiel Ariëns 211 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 6T6 7B8 51.0 Team Delfts Bleau
6 David Klos 207 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 6B6 47.0 Cube Bouldergym
7 Mingus Pulles 214 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T7 6B6 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Gijs Kieboom 219 T2B2 T1B1 T1B1 B3 T1B1 B2 B2 T1B1 T2B1 6T8 9B14 40.0 Climb Up
9 Iker van Raaij 220 T1B1 T2B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T2B2 B1 6T8 8B11 37.0 Team Delfts Bleau
10 Boris van Asselt 203 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 6T8 6B6 34.0 Team Yellowstone
11 Jip Molenaar 209 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 T1B1 6T9 6B7 31.0 Team Delfts Bleau
12 Yannick Heijns 213 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 5B5 28.0 Team Delfts Bleau
13 Tim Slegter 217 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 4T4 5B5 26.0 Jeugdteam Utrecht
14 Jayden Stekelenburg 202 T1B1 T1B1 T4B1 B1 T1B1 B1 4T7 6B6 24.0 Climb Up
15 Berend van der Putten 218 T2B2 B1 T1B1 T3B2 T2B1 4T8 5B7 22.0 Monk Jeugd Amsterdam
16 King Jorna 210 T2B2 T1B1 T5B1 B1 T1B1 B1 4T9 6B7 20.0 ED+
17 Roan Kruijer 205 T1B1 B1 T2B2 B1 T1B1 B1 3T4 6B7 18.0 Team Mountain Network
18 Youri van der Stap 204 T1B1 B1 B2 B2 T4B1 2T5 5B7 16.0 Team Delfts Bleau
19 Jonathan van Grinsven 216 T4B4 B1 B1 B1 T2B1 B1 2T6 6B9 14.0 ED+
20 Piet Spijker 223 T3B3 B1 T3B1 B1 2T6 4B6 12.0 Monk Jeugd Amsterdam
21 Maron Luttikhuis 201 T4B4 B2 T4B1 B1 2T8 4B8 10.0 Monk Jeugd Amsterdam
22 Lucas Robijn 215 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 9.0 ES Onsight Klimtalenten
23 Mats van Liempd 208 B1 B1 T2B2 1T2 3B4 8.0 Monk Jeugd Eindhoven

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 413 NED Team Neoliet
Mees Rietberg 407 NED Cube Bouldergym
Finn van den Elst 418 NED Cube Bouldergym
Joep Voogsgerd 408 NED Cube Bouldergym
Jiri Kortink 403 NED Cube Bouldergym
Jouke Visser 410 NED Ayers Rookies
Tom van Holland 402 NED Team Neoliet
Sem Wesel 404 NED Team Kids From The Block
Job Dudok 417 NED Team Kids From The Block
Zon Donze 411 NED Team Kids From The Block
Menno Snellen 401 NED Team Delfts Bleau
Kobe Koedam 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jonas Wolbers 412 NED Monk Jeugd Amsterdam
Darius de Vreeze 415 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sjors Bon 416 NED Team Kids From The Block
Ties Verhoeven 409 NED Team Neoliet
Nelson Pattiwael 405 NED Team Delfts Bleau
Auryn Ramer 414 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Menno Snellen 401 Team Delfts Bleau
2 Tom van Holland 402 Team Neoliet
3 Jiri Kortink 403 Cube Bouldergym
4 Sem Wesel 404 Team Kids From The Block
5 Nelson Pattiwael 405 Team Delfts Bleau
6 Kobe Koedam 406 Monk Jeugd Amsterdam
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Joep Voogsgerd 408 Cube Bouldergym
9 Ties Verhoeven 409 Team Neoliet
10 Jouke Visser 410 Ayers Rookies
11 Zon Donze 411 Team Kids From The Block
12 Jonas Wolbers 412 Monk Jeugd Amsterdam
13 Sven Jansen 413 Team Neoliet
14 Auryn Ramer 414
15 Darius de Vreeze 415 Monk Jeugd Amsterdam
16 Sjors Bon 416 Team Kids From The Block
17 Job Dudok 417 Team Kids From The Block
18 Finn van den Elst 418 Cube Bouldergym
12-02-2017 15:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Jouke Visser 410 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 10T16 10B10 100.0 Ayers Rookies
2 Mees Rietberg 407 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 9T12 10B12 80.0 Cube Bouldergym
3 Sjors Bon 416 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 7T7 9B9 65.0 Team Kids From The Block
4 Tom van Holland 402 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 B1 T1B1 T1B1 7T10 9B12 55.0 Team Neoliet
5 Jiri Kortink 403 B2 B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 B3 T2B2 T1B1 5T7 9B14 51.0 Cube Bouldergym
6 Finn van den Elst 418 T4B3 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T8 7B9 47.0 Cube Bouldergym
7 Joep Voogsgerd 408 B1 B1 T1B1 B1 B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 4T5 9B10 43.0 Cube Bouldergym
8 Jonas Wolbers 412 T3B1 B1 B1 T2B1 T1B1 T2B2 4T8 6B7 40.0 Monk Jeugd Amsterdam
9 Sem Wesel 404 T1B1 B2 T1B1 B2 T1B1 3T3 5B7 37.0 Team Kids From The Block
10 Darius de Vreeze 415 B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 34.0 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sven Jansen 413 B2 B1 B2 B1 T1B1 B2 T2B2 T1B1 3T4 8B12 31.0 Team Neoliet
12 Kobe Koedam 406 T2B1 B1 B3 B1 T3B1 T1B1 3T6 6B8 28.0 Monk Jeugd Amsterdam
13 Ties Verhoeven 409 B1 T1B1 T2B1 2T3 3B3 26.0 Team Neoliet
14 Zon Donze 411 B4 B3 T3B3 T3B2 2T6 4B12 24.0 Team Kids From The Block
15 Menno Snellen 401 B1 B1 B1 T1B1 1T1 4B4 22.0 Team Delfts Bleau
16 Auryn Ramer 414 B1 T1B1 1T1 2B2 20.0
17 Nelson Pattiwael 405 B1 T5B1 1T5 2B2 18.0 Team Delfts Bleau
18 Job Dudok 417 B1 0T0 1B1 16.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Sylvan Elink Schuurman 603 NED Cube Bouldergym
Tijn Mantes 601 NED Team Delfts Bleau
Connor Brandt 602 NED Team Delfts Bleau
Tyler Brandt 604 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tijn Mantes 601 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 603 Cube Bouldergym
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
12-02-2017 15:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Tyler Brandt 604 B1 B1 B2 B4 T1B1 T1B1 2T2 6B10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 602 B1 B1 B1 T2B2 T1B1 2T3 5B6 80.0 Team Delfts Bleau
3 Tijn Mantes 601 B5 0T0 1B5 65.0 Team Delfts Bleau
4 Sylvan Elink Schuurman 603 0T0 0B0 55.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Klaar van den Beuken 123 NED Ayers Rookies
Liz Buur 126 NED Ayers Rookies
Indy Rietberg 112 NED Cube Bouldergym
Doenja Sinke 113 NED Climb Up
Zoeteke Vliek 120 NED Ayers Rookies
Floor Honkoop 121 NED Team Mountain Network
Mara Voorthuis 101 NED Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 125 NED IVY Climbing
Nina van Bemmel 110 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 118 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 103 NED Top-It
Nikki Verhoeff 105 NED Team Neoliet
Lucie Teepe 124 NED Monk Jeugd Amsterdam
Belize Derksen 102 NED
Nena van Delden 106 NED Top-It
Skylar van der Oest 111 NED Monk Jeugd Amsterdam
Evy Loef 108 NED Team Delfts Bleau
Sophie Trenning 115 NED
Lisa Klem 114 NED JGDCLB Den Haag
Inès Heesemans 104 NED Team Neoliet
Felice Hanssen 119 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Belize Derksen 102
3 Edith Savenije 103 Top-It
4 Inès Heesemans 104 Team Neoliet
5 Nikki Verhoeff 105 Team Neoliet
6 Nena van Delden 106 Top-It
7 Evy Loef 108 Team Delfts Bleau
8 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
9 Nina van Bemmel 110 Team Neoliet
10 Skylar van der Oest 111 Monk Jeugd Amsterdam
11 Indy Rietberg 112 Cube Bouldergym
12 Doenja Sinke 113 Climb Up
13 Lisa Klem 114 JGDCLB Den Haag
14 Sophie Trenning 115
15 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
16 Felice Hanssen 119 Team Delfts Bleau
17 Zoeteke Vliek 120 Ayers Rookies
18 Floor Honkoop 121 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 123 Ayers Rookies
20 Lucie Teepe 124 Monk Jeugd Amsterdam
21 Amber Schiffeleers 125 IVY Climbing
22 Liz Buur 126 Ayers Rookies
12-02-2017 15:58
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Edith Savenije 103 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T15 10B11 100.0 Top-It
2 Amber Schiffeleers 125 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 7T7 9B9 80.0 IVY Climbing
3 Lisa Klem 114 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 7T7 9B12 65.0 JGDCLB Den Haag
4 Mara Voorthuis 101 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 8B8 55.0 Kei Boulderhal
5 Skylar van der Oest 111 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 7T10 8B8 51.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Klaar van den Beuken 123 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 6T6 7B8 47.0 Ayers Rookies
7 Sanne Gijselman 109 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 6T8 7B8 43.0 Team Neoliet
8 Liz Buur 126 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 5T5 6B6 40.0 Ayers Rookies
9 Indy Rietberg 112 T1B1 B1 T1B1 T2B1 B4 T2B2 T1B1 5T7 7B11 37.0 Cube Bouldergym
10 Nina van Bemmel 110 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 5T7 6B8 34.0 Team Neoliet
11 Fenna Schouten 118 T1B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B1 5T8 6B6 31.0 Team Mountain Network
12 Sophie Trenning 115 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 B2 5T8 6B8 28.0
13 Nena van Delden 106 T1B1 T1B1 T2B2 T5B2 T1B1 B1 5T10 6B8 26.0 Top-It
14 Evy Loef 108 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 4T4 6B7 24.0 Team Delfts Bleau
15 Doenja Sinke 113 T1B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 4T5 6B6 22.0 Climb Up
16 Belize Derksen 102 T1B1 B1 B1 T1B1 B1 2T2 5B5 20.0
17 Floor Honkoop 121 T1B1 B1 B1 B1 T2B2 B1 2T3 6B7 18.0 Team Mountain Network
18 Inès Heesemans 104 T2B2 B1 B1 T2B2 2T4 4B6 16.0 Team Neoliet
19 Nikki Verhoeff 105 T2B2 B4 B1 T3B2 B1 2T5 5B10 14.0 Team Neoliet
20 Zoeteke Vliek 120 T2B2 B1 T3B1 2T5 3B4 12.0 Ayers Rookies
21 Felice Hanssen 119 B2 T1B1 B1 1T1 3B4 10.0 Team Delfts Bleau
22 Lucie Teepe 124 T1B1 B2 1T1 2B3 9.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 311 NED Team Mountain Network
Renske van der Meijden 307 NED Team Yellowstone
Janna Ariëns 309 NED Team Delfts Bleau
Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 301 NED ED+
Noor Witte 312 NED Team Kids From The Block
Bibi Hamers 313 NED Team Kids From The Block
Lara van Gelderen 317 NED
Jaden Tjon 308 NED Team Kids From The Block
Stella Horstmanshoff 310 NED Monk Jeugd Amsterdam
Belle van der Putten 316 NED Monk Jeugd Amsterdam
Julia Janssen 305 NED Monk Jeugd Amsterdam
Bente Hage 306 NED Monk Jeugd Amsterdam
Lianne Briaire 315 NED Team Delfts Bleau
Evi Maasakkers 302 NED
Linde Dirks de Groot 303 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kim Elskamp 314 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 301 ED+
2 Evi Maasakkers 302
3 Linde Dirks de Groot 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Bente Schiffeleers 304 IVY Climbing
5 Julia Janssen 305 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Hage 306 Monk Jeugd Amsterdam
7 Renske van der Meijden 307 Team Yellowstone
8 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
9 Janna Ariëns 309 Team Delfts Bleau
10 Stella Horstmanshoff 310 Monk Jeugd Amsterdam
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Noor Witte 312 Team Kids From The Block
13 Bibi Hamers 313 Team Kids From The Block
14 Lianne Briaire 315 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 316 Monk Jeugd Amsterdam
16 Lara van Gelderen 317
17 Kim Elskamp 314 Team Delfts Bleau
12-02-2017 15:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Noor Witte 312 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 10T15 10B10 100.0 Team Kids From The Block
2 Bibi Hamers 313 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B3 T1B1 B3 T1B1 T1B1 9T13 10B14 80.0 Team Kids From The Block
3 Lara van Gelderen 317 T1B1 B1 B1 T1B1 T2B1 T2B1 B1 T1B1 T1B1 6T8 9B9 65.0
4 Evi Maasakkers 302 T2B2 B3 T2B2 T1B1 B2 T2B2 B1 T2B2 T1B1 6T10 9B16 55.0
5 Renske van der Meijden 307 B1 B1 B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 7B7 51.0 Team Yellowstone
6 Sien Meus 311 T4B1 B3 B1 B1 B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 4T7 9B11 47.0 Team Mountain Network
7 Bente Schiffeleers 304 B1 B1 B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 7B7 43.0 IVY Climbing
8 Janna Ariëns 309 B1 B1 B1 T1B1 B1 T3B3 T1B1 3T5 7B9 40.0 Team Delfts Bleau
9 Lianne Briaire 315 B3 B1 T3B2 B2 T1B1 T1B1 3T5 6B10 37.0 Team Delfts Bleau
10 Mila van den Brink 301 B1 T3B3 T1B1 T1B1 3T5 4B6 34.0 ED+
11 Belle van der Putten 316 B4 T4B1 T1B1 B2 T1B1 3T6 5B9 31.0 Monk Jeugd Amsterdam
12 Jaden Tjon 308 B1 B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 5B5 28.0 Team Kids From The Block
13 Stella Horstmanshoff 310 B1 B2 B1 T2B2 T1B1 2T3 5B7 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Julia Janssen 305 B2 B2 B1 B1 T2B1 1T2 5B7 24.0 Monk Jeugd Amsterdam
15 Kim Elskamp 314 T2B1 1T2 1B1 22.0 Team Delfts Bleau
16 Bente Hage 306 B1 B3 B1 B1 B3 0T0 5B9 20.0 Monk Jeugd Amsterdam
17 Linde Dirks de Groot 303 B4 B5 0T0 2B9 18.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
Sterre van Gelooven 504 NED IVY Climbing
Emma Snellen 502 NED Team Delfts Bleau
Yara van Winden 505 NED Team Delfts Bleau
Nina van der Heide 506 NED Monk Jeugd Amsterdam
Tessa Robichon 501 NED Monk Jeugd Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Emma Snellen 502 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 503 Team Mountain Network
4 Sterre van Gelooven 504 IVY Climbing
5 Yara van Winden 505 Team Delfts Bleau
6 Nina van der Heide 506 Monk Jeugd Amsterdam
12-02-2017 15:44
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Alysha Mulder 503 B1 T3B1 B1 B2 T4B4 T1B1 T2B1 4T10 7B11 100.0 Team Mountain Network
2 Nina van der Heide 506 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 5B5 80.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Tessa Robichon 501 B3 B1 B3 T1B1 T1B1 2T2 5B9 65.0 Monk Jeugd Amsterdam
4 Yara van Winden 505 B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 4B4 55.0 Team Delfts Bleau
5 Emma Snellen 502 B1 T1B1 B2 T2B1 2T3 4B5 51.0 Team Delfts Bleau
6 Sterre van Gelooven 504 B1 0T0 1B1 47.0 IVY Climbing