Jeugd Boulder 3 CDE, 12-03-2017 09:54, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in twee startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1 en Jeugd C vormt startgroep 2.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Cube Bouldergym en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start startgroep 1
12.30 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.45 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.45 uur Einde startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 2

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

 Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
Ferbe Verburg 216 NED Ayers Rookies
Kamiel Ariëns 213 NED Team Delfts Bleau
Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
Iker van Raaij 217 NED Team Delfts Bleau
David Klos 201 NED Cube Bouldergym
Jip Molenaar 214 NED Team Delfts Bleau
King Jorna 212 NED ED+
Jonathan van Grinsven 207 NED ED+
Daan Terng 208 NED Team Mountain Network
Roan Kruijer 218 NED Team Mountain Network
Boris van Asselt 202 NED Team Yellowstone
Lucas Robijn 221 NED ES Onsight Klimtalenten
Kevin Peeters 223 NED Team Mountain Network
Mats van Liempd 215 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tim Slegter 203 NED Jeugdteam Utrecht
Valentijn de Vriese 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
Maron Luttikhuis 205 NED Monk Jeugd Amsterdam
Berend van der Putten 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
Wiebe Bisschops 206 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 201 Cube Bouldergym
2 Boris van Asselt 202 Team Yellowstone
3 Tim Slegter 203 Jeugdteam Utrecht
4 Gijs Kieboom 204 Climb Up
5 Maron Luttikhuis 205 Monk Jeugd Amsterdam
6 Wiebe Bisschops 206 Monk Jeugd Eindhoven
7 Jonathan van Grinsven 207 ED+
8 Daan Terng 208 Team Mountain Network
9 Jesse Honkoop 209 Team Mountain Network
10 King Jorna 212 ED+
11 Kamiel Ariëns 213 Team Delfts Bleau
12 Jip Molenaar 214 Team Delfts Bleau
13 Mats van Liempd 215 Monk Jeugd Eindhoven
14 Ferbe Verburg 216 Ayers Rookies
15 Iker van Raaij 217 Team Delfts Bleau
16 Roan Kruijer 218 Team Mountain Network
17 Valentijn de Vriese 219 Monk Jeugd Amsterdam
18 Berend van der Putten 220 Monk Jeugd Amsterdam
19 Lucas Robijn 221 ES Onsight Klimtalenten
20 Youri van der Stap 222 Team Delfts Bleau
21 Kevin Peeters 223 Team Mountain Network
12-03-2017 15:38
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Daan Terng 208 T1B1 T2B2 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 T2B2 T2B2 B1 8T14 9B12 100.0 Team Mountain Network
2 Kamiel Ariëns 213 T1B1 T4B4 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 8T14 8B13 80.0 Team Delfts Bleau
3 Ferbe Verburg 216 T2B1 T2B2 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 B1 8T15 9B11 65.0 Ayers Rookies
4 Kevin Peeters 223 T1B1 T3B2 T1B1 B1 T5B4 T1B1 T1B1 T1B1 B3 B1 7T13 10B16 55.0 Team Mountain Network
5 David Klos 201 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 6T7 8B8 51.0 Cube Bouldergym
6 Gijs Kieboom 204 T1B1 B2 T1B1 B3 B4 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 6T8 10B16 47.0 Climb Up
7 Jesse Honkoop 209 T2B1 T2B2 T1B1 B2 T1B1 T2B1 T2B1 B1 6T10 8B10 43.0 Team Mountain Network
8 Boris van Asselt 202 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B2 T1B1 B1 5T6 7B8 40.0 Team Yellowstone
9 Valentijn de Vriese 219 T1B1 T1B1 B4 T1B1 T1B1 T3B1 5T7 6B9 37.0 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jip Molenaar 214 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T5B1 B1 5T9 7B7 34.0 Team Delfts Bleau
11 Lucas Robijn 221 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 T2B1 B1 5T10 6B6 31.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Berend van der Putten 220 T5B1 T3B3 T1B1 B2 T1B1 T1B1 B1 5T11 7B10 28.0 Monk Jeugd Amsterdam
13 Tim Slegter 203 B2 T1B1 B5 T1B1 T1B1 T2B1 B2 4T5 7B13 26.0 Jeugdteam Utrecht
14 Wiebe Bisschops 206 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 4T5 5B5 24.0 Monk Jeugd Eindhoven
15 Iker van Raaij 217 T1B1 T1B1 B1 T2B1 T2B1 B1 B1 4T6 7B7 22.0 Team Delfts Bleau
16 Jonathan van Grinsven 207 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B3 4T7 6B9 20.0 ED+
17 Roan Kruijer 218 T2B2 T1B1 T1B1 B3 B1 T3B3 4T7 6B11 18.0 Team Mountain Network
18 King Jorna 212 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B5 3T3 5B9 16.0 ED+
19 Maron Luttikhuis 205 T1B1 T2B1 T4B1 3T7 3B3 14.0 Monk Jeugd Amsterdam
20 Mats van Liempd 215 B2 T1B1 T2B2 2T3 3B5 11.0 Monk Jeugd Eindhoven
20 Youri van der Stap 222 T1B1 T2B1 B3 2T3 3B5 11.0 Team Delfts Bleau

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 410 NED Team Neoliet
Mees Rietberg 407 NED Cube Bouldergym
Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
Joep Voogsgerd 416 NED Cube Bouldergym
Jiri Kortink 414 NED Cube Bouldergym
Jouke Visser 413 NED Ayers Rookies
Sem Wesel 408 NED Team Kids From The Block
Job Dudok 405 NED Team Kids From The Block
Zon Donze 401 NED Team Kids From The Block
Sjors Bon 412 NED Team Kids From The Block
Tom van Holland 417 NED Team Neoliet
Jonas Wolbers 402 NED Monk Jeugd Amsterdam
Roko Sipsma 403 NED Monk Jeugd Amsterdam
Menno Snellen 411 NED Team Delfts Bleau
Mika Jansen op de Haar 418 NED Kei Boulderhal
Finn van Bakel 404 NED Monk Jeugd Eindhoven
Levy van Limbeek 304 NED Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Zon Donze 401 Team Kids From The Block
2 Jonas Wolbers 402 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roko Sipsma 403 Monk Jeugd Amsterdam
4 Finn van Bakel 404 Monk Jeugd Eindhoven
5 Job Dudok 405 Team Kids From The Block
6 Finn van den Elst 406 Cube Bouldergym
7 Mees Rietberg 407 Cube Bouldergym
8 Sem Wesel 408 Team Kids From The Block
9 Sven Jansen 410 Team Neoliet
10 Menno Snellen 411 Team Delfts Bleau
11 Sjors Bon 412 Team Kids From The Block
12 Jouke Visser 413 Ayers Rookies
13 Jiri Kortink 414 Cube Bouldergym
14 Joep Voogsgerd 416 Cube Bouldergym
15 Tom van Holland 417 Team Neoliet
16 Mika Jansen op de Haar 418 Kei Boulderhal
17 Levy van Limbeek 304 Cube Bouldergym
12-03-2017 13:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Jouke Visser 413 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T14 10B12 100.0 Ayers Rookies
2 Mees Rietberg 407 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 9T12 10B11 80.0 Cube Bouldergym
3 Joep Voogsgerd 416 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 T1B1 B4 T1B1 9T13 10B14 65.0 Cube Bouldergym
4 Sven Jansen 410 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 55.0 Team Neoliet
5 Tom van Holland 417 B4 T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 8T12 10B17 51.0 Team Neoliet
6 Finn van den Elst 406 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 7B7 47.0 Cube Bouldergym
7 Sjors Bon 412 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 T1B1 6T7 8B8 43.0 Team Kids From The Block
8 Jiri Kortink 414 B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 6T9 8B9 40.0 Cube Bouldergym
9 Jonas Wolbers 402 T1B1 T1B1 B1 T3B1 T2B1 T1B1 T1B1 6T9 7B7 37.0 Monk Jeugd Amsterdam
10 Sem Wesel 408 B1 T1B1 T1B1 T2B1 T4B3 T2B2 T1B1 6T11 7B10 34.0 Team Kids From The Block
11 Levy van Limbeek 304 T2B1 T1B1 T3B3 B2 T3B1 T2B2 T1B1 6T12 7B11 31.0 Cube Bouldergym
12 Zon Donze 401 T2B2 T1B1 T5B5 B1 T3B2 T1B1 T1B1 6T13 7B13 28.0 Team Kids From The Block
13 Menno Snellen 411 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B2 T3B1 5T8 6B8 26.0 Team Delfts Bleau
14 Finn van Bakel 404 T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 5T9 5B5 24.0 Monk Jeugd Eindhoven
15 Mika Jansen op de Haar 418 T2B1 T1B1 T1B1 B4 3T4 4B7 22.0 Kei Boulderhal
16 Roko Sipsma 403 B3 T1B1 B1 T1B1 B1 2T2 5B7 20.0 Monk Jeugd Amsterdam
17 Job Dudok 405 T1B1 B2 T1B1 B1 2T2 4B5 18.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Sylvan Elink Schuurman 601 NED Cube Bouldergym
Tijn Mantes 602 NED Team Delfts Bleau
Connor Brandt 603 NED Team Delfts Bleau
Tyler Brandt 604 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Sylvan Elink Schuurman 601 Cube Bouldergym
2 Tijn Mantes 602 Team Delfts Bleau
3 Connor Brandt 603 Team Delfts Bleau
4 Tyler Brandt 604 Team Delfts Bleau
12-03-2017 13:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Tyler Brandt 604 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 9B9 100.0 Team Delfts Bleau
2 Connor Brandt 603 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 T4B3 T1B1 T2B2 T1B1 8T12 10B14 80.0 Team Delfts Bleau
3 Sylvan Elink Schuurman 601 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B5 T1B1 6T10 8B16 65.0 Cube Bouldergym
4 Tijn Mantes 602 B4 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 T1B1 B1 T1B1 5T5 9B13 55.0 Team Delfts Bleau

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Klaar van den Beuken 104 NED Ayers Rookies
Liz Buur 108 NED Ayers Rookies
Indy Rietberg 107 NED Cube Bouldergym
Doenja Sinke 121 NED Climb Up
Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
Floor Honkoop 110 NED Team Mountain Network
Mara Voorthuis 101 NED Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
Suus Janse 120 NED Team Kids From The Block
Doris Jeuken 109 NED ED+
Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 112 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 118 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 123 NED Top-It
Nena van Delden 105 NED Top-It
Evy Loef 113 NED Team Delfts Bleau
Sophie Trenning 114 NED
Jet Sietsma 119 NED Team Mountain Network
Dorte Barenburg 103 NED Monk Jeugd Eindhoven
Skylar van der Oest 124 NED Monk Jeugd Amsterdam
Lucie Teepe 116 NED Monk Jeugd Amsterdam
Lisa Klem 122 NED JGDCLB Den Haag

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 101 Kei Boulderhal
2 Dorte Barenburg 103 Monk Jeugd Eindhoven
3 Klaar van den Beuken 104 Ayers Rookies
4 Nena van Delden 105 Top-It
5 Amber Schiffeleers 106 IVY Climbing
6 Indy Rietberg 107 Cube Bouldergym
7 Liz Buur 108 Ayers Rookies
8 Doris Jeuken 109 ED+
9 Floor Honkoop 110 Team Mountain Network
10 Sanne Gijselman 112 Team Neoliet
11 Evy Loef 113 Team Delfts Bleau
12 Sophie Trenning 114
13 Nina van Bemmel 115 Team Neoliet
14 Lucie Teepe 116 Monk Jeugd Amsterdam
15 Zoeteke Vliek 117 Ayers Rookies
16 Fenna Schouten 118 Team Mountain Network
17 Jet Sietsma 119 Team Mountain Network
18 Suus Janse 120 Team Kids From The Block
19 Doenja Sinke 121 Climb Up
20 Lisa Klem 122 JGDCLB Den Haag
21 Edith Savenije 123 Top-It
22 Skylar van der Oest 124 Monk Jeugd Amsterdam
12-03-2017 15:38
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Edith Savenije 123 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 9T11 10B12 100.0 Top-It
2 Mara Voorthuis 101 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B2 7T8 9B11 80.0 Kei Boulderhal
3 Lisa Klem 122 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B1 6T6 8B9 65.0 JGDCLB Den Haag
4 Amber Schiffeleers 106 T1B1 T1B1 B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B2 6T7 9B13 55.0 IVY Climbing
5 Skylar van der Oest 124 T1B1 T1B1 T3B2 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 6T8 9B10 51.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Indy Rietberg 107 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T4B2 B1 6T9 8B10 47.0 Cube Bouldergym
7 Nina van Bemmel 115 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 B1 5T7 8B8 43.0 Team Neoliet
8 Fenna Schouten 118 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B3 T5B1 5T10 6B9 40.0 Team Mountain Network
9 Doenja Sinke 121 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 4T4 5B6 37.0 Climb Up
10 Klaar van den Beuken 104 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B2 4T6 6B10 34.0 Ayers Rookies
11 Evy Loef 113 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 B3 4T6 5B8 31.0 Team Delfts Bleau
12 Sanne Gijselman 112 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 B1 B5 B1 4T7 7B12 28.0 Team Neoliet
13 Suus Janse 120 T4B2 T1B1 T1B1 T3B2 B1 4T9 5B7 26.0 Team Kids From The Block
14 Floor Honkoop 110 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B5 B3 3T3 6B12 24.0 Team Mountain Network
15 Liz Buur 108 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 3T3 5B5 22.0 Ayers Rookies
16 Nena van Delden 105 T1B1 T1B1 T2B1 B1 3T4 4B4 20.0 Top-It
17 Dorte Barenburg 103 T1B1 T3B1 T5B5 B1 3T9 4B8 18.0 Monk Jeugd Eindhoven
18 Doris Jeuken 109 T1B1 B1 T1B1 B2 2T2 4B5 16.0 ED+
19 Sophie Trenning 114 T3B1 T1B1 B4 B2 2T4 4B8 14.0
20 Zoeteke Vliek 117 T2B1 B2 B5 1T2 3B8 12.0 Ayers Rookies
21 Jet Sietsma 119 T2B1 B1 1T2 2B2 10.0 Team Mountain Network
22 Lucie Teepe 116 B1 0T0 1B1 9.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 316 NED Team Mountain Network
Renske van der Meijden 305 NED Team Yellowstone
Janna Ariëns 315 NED Team Delfts Bleau
Bente Schiffeleers 311 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 317 NED ED+
Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
Bibi Hamers 319 NED Team Kids From The Block
Lara van Gelderen 306 NED
Inge Heine 310 NED Ayers Rookies
Belle van der Putten 302 NED Monk Jeugd Amsterdam
Julia Janssen 303 NED Monk Jeugd Amsterdam
Bente Hage 314 NED Monk Jeugd Amsterdam
Linde Dirks de Groot 318 NED Monk Jeugd Amsterdam
Puck Jansen 309 NED Kei Boulderhal
Jaden Tjon 308 NED Team Kids From The Block
Lianne Briaire 312 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 302 Monk Jeugd Amsterdam
2 Julia Janssen 303 Monk Jeugd Amsterdam
3 Renske van der Meijden 305 Team Yellowstone
4 Lara van Gelderen 306
5 Jaden Tjon 308 Team Kids From The Block
6 Puck Jansen 309 Kei Boulderhal
7 Inge Heine 310 Ayers Rookies
8 Bente Schiffeleers 311 IVY Climbing
9 Lianne Briaire 312 Team Delfts Bleau
10 Noor Witte 313 Team Kids From The Block
11 Bente Hage 314 Monk Jeugd Amsterdam
12 Janna Ariëns 315 Team Delfts Bleau
13 Sien Meus 316 Team Mountain Network
14 Mila van den Brink 317 ED+
15 Linde Dirks de Groot 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Bibi Hamers 319 Team Kids From The Block
12-03-2017 13:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Noor Witte 313 T4B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T14 10B11 100.0 Team Kids From The Block
2 Janna Ariëns 315 B3 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 9B14 80.0 Team Delfts Bleau
3 Bibi Hamers 319 T5B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T14 8B10 65.0 Team Kids From The Block
4 Renske van der Meijden 305 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 7T7 9B10 55.0 Team Yellowstone
5 Lianne Briaire 312 B2 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 8B10 51.0 Team Delfts Bleau
6 Belle van der Putten 302 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B3 T3B1 T1B1 T1B1 7T12 8B10 47.0 Monk Jeugd Amsterdam
7 Inge Heine 310 B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B8 43.0 Ayers Rookies
8 Bente Hage 314 B2 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 B1 T1B1 T1B1 6T8 8B11 40.0 Monk Jeugd Amsterdam
9 Sien Meus 316 T1B1 T1B1 T4B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B7 36.0 Team Mountain Network
9 Jaden Tjon 308 B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 T1B1 6T9 7B7 36.0 Team Kids From The Block
11 Bente Schiffeleers 311 T1B1 T1B1 T4B1 T5B2 T1B1 B1 T1B1 6T13 7B8 31.0 IVY Climbing
12 Lara van Gelderen 306 B4 T2B2 T1B1 T4B1 T4B1 T1B1 T1B1 6T13 7B11 28.0
13 Mila van den Brink 317 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B3 T1B1 T1B1 5T5 8B10 26.0 ED+
14 Puck Jansen 309 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 4T5 5B6 24.0 Kei Boulderhal
15 Julia Janssen 303 B2 T1B1 T1B1 B1 B2 B1 T1B1 T5B2 4T8 8B11 22.0 Monk Jeugd Amsterdam
16 Linde Dirks de Groot 318 T2B2 T1B1 B2 T2B2 B1 3T5 5B8 20.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Alysha Mulder 507 NED Team Mountain Network
Sterre van Gelooven 508 NED IVY Climbing
Yara van Winden 509 NED Team Delfts Bleau
Nina van der Heide 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
Tessa Robichon 505 NED Monk Jeugd Amsterdam
Emma Snellen 501 NED Team Delfts Bleau
Minte de Valk 503 NED Kei Boulderhal
Eline Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
Amy Lynn van Limbeek 506 NED Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Emma Snellen 501 Team Delfts Bleau
2 Nina van der Heide 502 Monk Jeugd Amsterdam
3 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
4 Eline Briaire 504 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 505 Monk Jeugd Amsterdam
6 Amy Lynn van Limbeek 506 Cube Bouldergym
7 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
8 Sterre van Gelooven 508 IVY Climbing
9 Yara van Winden 509 Team Delfts Bleau
12-03-2017 13:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Tessa Robichon 505 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 10B11 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Alysha Mulder 507 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 9B9 80.0 Team Mountain Network
3 Emma Snellen 501 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T16 9B11 65.0 Team Delfts Bleau
4 Minte de Valk 503 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T3B2 T1B1 B1 T1B1 8T11 10B12 55.0 Kei Boulderhal
5 Nina van der Heide 502 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B3 T3B1 T1B1 B1 T1B1 8T13 10B13 51.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Yara van Winden 509 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 B1 T1B1 6T9 9B10 47.0 Team Delfts Bleau
7 Sterre van Gelooven 508 T1B1 T3B3 T2B1 B2 T3B2 4T9 5B9 42.0 IVY Climbing
7 Eline Briaire 504 T4B3 T1B1 T3B3 B1 T1B1 4T9 5B9 42.0 Team Delfts Bleau
9 Amy Lynn van Limbeek 506 T1B1 T2B1 B3 B1 2T3 4B6 37.0 Cube Bouldergym